Zrzut z MonitorPolski (fragment dot. Marszu, 15.11.2012)

 • Aśka

  Marek napisal:
  Mailem od dr Piotra Beina: Z ostatniej chwili
  Z.J.: Może to już mówiono w środkach masowego przekazu, ale dowiedzialem się mailowo, że już do Warszawy na rozróby zdążają bojówki z Austrii, Grecji, Hiszpanii i Niemiec.PB: Potraktować ich asymetrycznie, tj. niech się na…ją między sobą, a Polacy np. elegancko spotykają się prywatnie, w kościołach itp… Absolutnie nie wychodzić w paru czy pojedynkę. Wszystko filmować dyskretnie. Podaj dalej…
  Palikot też chce zatrzymać Polaków w domach: 11 listopada zostańcie w domu, bo wg niego Święto Niepodległości będzie ponownie okazją do „burd i awantur” dzielących Polaków
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Palikot-do-Polakow-11-listopada-zostancie-w-domu,wid,15080810,wiadomosc.html?ticaid=1f805
  A ja sądzę, że iść trzeba. W ubiegłym roku Marsz, mimo że telAwizja wcale go nie pokazała, a zamiast niego pokazywała incydentalne i na dodatek sprowokowane przez mainstream zamieszki, to spełnił on jednak swoją rolę, bo wiele osób się po nim obudziło. Obudziło się z tego powodu, że telAwizja nie pokazała marszu, a on jednak przemaszerował i kto chciał, to zobaczył te tłumy maszerujące w uniesieniu przez ulice stolicy. Wielu było zdziwionych, że tego nie mógł zobaczyć w środkach masowego przekazu i … i wreszcie zaczął myśleć, że coś jest nie w porządku.
  Takiej okazji do budzenia tłumów nie można zmarnować. Takie zdarzenia nie dzielą Polaków, bo ci już tak są podzieleni na maksa, lecz przeciągają na naszą patriotyczną stronę tych, którzy zagonieni ślepo wierzyli tym przy władzy. I to ich boli.
  A że czasami może się zdarzyć, że ktoś zostanie poturbowany, czy postawiony przed sądem za własną obronę. No cóż, walka za ojczyznę często przynosiła o wiele bardziej tragiczne skutki. Ale to też nie idzie na darmo. Takie posunięcia rządu tylko uwiarygadniają, że to My mamy rację.

  Rating: +33 (from 37 votes)
  • Ditka

   Ja nie mogę jechać na Marsz z powodów zawodowych ale mam nadzieję, że znów jak rok temu ten Pan z Nowego Ekranu będzie to filmował i wiele ludzi zobaczy jak jest naprawdę

   Vote Saved. New Rating: 11
   • monitorpolski

    Byłem w zeszłym roku, ale tym razem sprawy rodzinne mi nie pozwolą pojechać.

    Vote Saved. New Rating: 2
    • rabarbarek

     Pewnie znacie ten film nakrecony w czasie zeszlorocznego Marszu Niepodleglosci. W ciagu roku , ktory minal od nakrecenia go , ogladalam ten film kilka razy i nieodlacznie towarzyszylo mi wzruszenie i duma , i nadzieja , ze ” to jest Polska wlasnie”, ktorej zabic sie nie da .
     ” Nie powstrzymacie nas. To juz sie dzieje” , glosi napis w slowie wstepnym do filmu.
      

     Rating: +13 (from 13 votes)
     • rabarbarek

      A tu w jaki sposob Amerykanie probuja przygotowac Inauguration Day 2013 . Jak widac , nie tylko Polacy chca pokazac ” swojemu” rzadowi , ze rzad , ktory nie respektuje wlasnego narodu musi odejsc . Odlegle kraje , inni ludzie , a problemy niemal te same , bo w dzisiejszych czasach arogancja wladzy siega szczytow , niezaleznie od tego w jakim kraju zyjemy i na ktorym kontynencie.
      Wezwanie do Amerykanow , aby 20 stycznia , w dniu zaprzysiezenia nowego-starego prezydenta USA narod zaprotestowal pol-godzinnym milczeniem , przerwaniem pracy , zajec szkolnych, powstrzymaniem sie od zakupow, transakcji bankowych itd.
      To najlepszy czas aby pokazac zbrodniczemu rzadowi , ze nie reprezentuje Amerykanow. To czas , zeby rzad zrozumial , ze Amerykanie nie chca juz dluzej finansowac ich przekretow i ich bogactwa, ze chca sprawiedliwosci i prawdy , ze maja dosc sily , aby przeciwstawic sie wladzy , ktora ma ich za nic.
      Rzad , bankierzy , kompleks militarno-medyczny, zmilitaryzowana policja , korporacje , ktore nie placa podatkow , media to tylko kilka przykladow powiazanych ze soba grup wspolnego interesu , ktore wspieraja sie nawzajem oczywiscie kosztem narodu , ktory okradaja , oszukuja , otumaniaja obietnicami ….
      Co to za rzad , ktory swojego narodu nie chroni , niszczy prawa naturalne, przyczynia sie do jego biedy i posuwa sie nawet do morderstw i tych najslabszych i tych , ktorzy jawnie przeciwstawiaja sie klamstwom?. Co to za rzad , ktory na zolnierzach , wyslanych do Iraku eksperymentowal szczepionki , po ktorych wiekszosc z nich stala sie kalekami i nigdy juz nie powroci do zdrowia ? Ten ” ukochany ” rzad odmowil im potem zasilkow i pomocy i rekompensat za utracone zdrowie… a czesto i zycie.
      Dosc posluszenstwa wobec tych , ktorzy odwrocili sie od narodu. Kiedy nikt sie za narodem nie ujmuje , narod musi sam bronic tego co jeszcze pozostalo do obrony , a musi to zrobic , chocby w imie lepszej przyszlosci dla kolejnych pokolen.
      To co obecnie dzieje jest chore , bardzo chore i niestety choroba przybrala rozmiary epidemii , ktora rozlazla sie po calym swiecie. Jej objawy widac i w Grecji , i Porugalii , USA i Polsce , i w Afryce , na Bliskim Wschodze i Am. Poludniowej.
      http://freewillobjector.wordpress.com/2012/11/07/on-january-20th-2013-the-people-rise/

      Rating: +9 (from 11 votes)
      • Onufry

       To powiedz Rabarbarku jak to jest. W stanach każdy kto chce może mieć pukawkę i mimo to wszyscy siedzą cicho a nawet ukochanego prezydenta wybrali tego samego. My Polacy po raz już któryś mamy iść z kijami i kamieniami na czołgi. Niech może bracie w USA dadzą przykład.

       Vote Saved. New Rating: 6
       • Aśka

        Siedzą cicho, ale czy prezydenta wybrali? To zbyt daleko idąc teza.

        Vote Saved. New Rating: 7
       • tamara

        a ja mogę powiedzieć?
        Bo doczytałam,że oprócz Sandy,na wygraną Obamy w dużej mierze przyczyniło się;
        – aż 70% amerykańskie żydostwo,które nie czuje sympatii z Izraelem.
        A to dzięki przedwyborczej propagandzie,jakoby Obama był za Wolną Palestyną czyli przeciw Izraelowi.
        -problem rasizmu
        Przedwyborcze obiecanki Obamy o uregulowniu prawa dla imigrantów dały mu głosy większości tej populacjiUSA.
        Z 72% białych uprawnionych tylko 39% głosowało na Obame;
        z 13% głosujących to czarni,a głowowało ich aż 93%
        Z uprawnionych Latynosów 71% ,Azjatów 73%
        To oficjalne powody,a napewno są jeszcze -najistotniejsze-te nieoficjalne.
        media odegrały tu ogromną rolę.

        Vote Saved. New Rating: 0
        • monitorpolski

         Kanty wyborcze to przyczyna nr. 1 zwycięsta Obamy. Wygrał Romney, ale przekręcono wyniki. Pamiętajcie: to jest ważne kto liczy głosy, a nie to kto głosuje…
         W sumie dla Polski lepiej, że Obama będzie preziem, bo się odwlecze wojna z Rosją. A jak się odwlecze, to w ogóle jej nie będzie, gdyż świat się budzi z marazmu i iluminaci wylądują w pierdlach i na stryczkach.

         Vote Saved. New Rating: 2
     • Aśka

      Też oglądałam ten film ze łzami w oczach. Robi niesamowite wrażenie. Napawa nadzieją. Zaprzecza kłamstwom mainstreamu. Daje faktycznie nadzieję.
      I dlatego ci, którzy korzystają z istniejącego stanu rzeczy tak się przestraszyli, że w tym roku postanowiono o organizacji następnego marszu, aby rozbić siłę tego, który zobaczyliśmy w tamtym roku. Stąd te apele o nie wzięcie udziału w tegorocznym marszu i udaniu się np. do kościoła.

      Vote Saved. New Rating: 9
   • robo

     

    Rating: +2 (from 2 votes)
    • Aśka

     Po sposobie mówienia, używanych słowach, widać, że boją się na maksa i tracą kontrolę nie tylko nad sobą.

     Vote Saved. New Rating: 2
 • rasta

  mogl by ktos dac link to filmikow z ta piana, bo to dosyc ciekawe.poki co znalazlem cos (chyba)podobnego ,ale ze szkocij http://www.youtube.com/watch?v=xVK6GOnZtLs&feature=related

  Rating: 0 (from 0 votes)
 • Peryskop

  Czy w tych apelach o pozostanie w domu nie widać agentury ?

  Rating: +8 (from 12 votes)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/