O Marsz i wspólną sprawę: Beina porąbało, u Monitora podlec, a u Maruchy nieruchy

O Marsz i wspólną sprawę: Beina porąbało, u Monitora podlec, a u Maruchy nieruchy
Piotr Bein 17.11.2012

Piotr Bein (23.11.2012): Dziś Marek Podlecki napisał mi w e-poczcie:
[…] Przeleciałem te okresy, o których pisałeś i pousuwałem wpisy jawnie na twój temat czy Wiesławy. Oczywiście, mogły ocaleć jakieś niuanse. Macieja nie usuwam, bo większość komentarzy jest b. dobra. […]
Dziękuję Markowi za zareagowanie w końcu. Jak znajdę czas, zobaczę, czy zostało coś na forum, co nie powinno było  pokazać się od początku.

Rzecz o doniosłościach dla ogółu, ale ma też aspekt osobisty, nie tylko Beina, bo reputację adminów poczytnych blogów wystawiono na szwank z własną ich asystą! Perfidne insynuacje, obelgi, prześmiewki, oszczerstwa i zniewagi na forach, gdzie admini dbają głównie o własną skórę pod pozorem wolności słowa dla gnojków (ale nie wolności od prześladowań dla poszkodowanych!) – to pręgierz, któremu mówię NIE!
Beina porąbało (expert Marek Podlecki), lecz Bein pamiętliwy (zdumiony Józef Bizoń)… Minął miesiąc od czasu fajdania u Monitora na Vismayę, następnie na Beina… Minęły 4 miesiące, od kiedy proszę admina Podleckiego: usunąć (i prewencyjnie niedopuszczać) oszczerstwa i obelżywości pod moim i in. osób adresem na forum MonitorPolski, gdzie wyróżnia się PAN-owiec Maciej Pokora (Peryskop).
Pokora obficie defamuje i poniża mnie i in. osoby, przeszkadzając w pracy pro publico bono. I to w okresie wzmożonych ataków agentury na mnie, Wiesławę z Dąbrowskich (Vismayę) i Andrzeja Szuberta, w niektórych przypadkach z zagrożeniem życia! Robi to w okresie nasilonych apeli o datki na patriotów, z czego Pokora kpi… z życia, wolności, zdrowia i bezpieczeństwa osób cennych dla wspólnych spraw.
Pokora sugeruje, że fałszywie uwiarygadnialiśmy się, żeby teraz znienacka atakować polskość. A może to on się uwiarygadniał (rażąco nieudolnie jak na wykształciucha), żeby w newralgicznym okresie dowalić nam? Wszak z Markiem S dyskutowali tę taktykę u Maruchy w idiotycznych oskarżeniach, po moim wywaleniu tekstu Marka S za bandyckie pogróżki Szubertowi.
Przy tym,  niektórym adminom brak zdecydowania  rozprawiać się z gnojkami; o swoje interesa dbają jednak z miejsca. O ile wiem, wymienione blogi mają za główny cel edukację a nie dezinformację i antypolonizm. Poszkodowani oponowali nie raz, ostatnio:

Adminów ostrzegłem już. Dziś z nazwiskami oraz krótko o świeżych wydarzeniach i wnioski w kontekście Marszu, dokąd zaciągnęli swe prowokacje monitorowo-maruchowe „bandyty”.
Podlec Peryskop u Monitora
Peryskop kontynuuje poniżanie w kampaniach cyberstalkingu. Np. tu i tu zamieścił u Monitora odsyłacze do Maruchy, gdzie uszkodził me imię. Kopie komentów u Monitora są w liście do Pokory, a poniżej kopie z Maruchy. Prosiłem Monitora przez 2 i pół tygodna: pousuwaj odsyłacze, zbanuj wodzireja Pokorę… Monitor nie chciał zrozumieć perfidii odsyłaczy, ale pousuwał linki podane przeze mnie ws. Peryskopa, “wyjaśniając” swą politykę wzgl. odnośników: Numerów komentarzy nawet nie będę sprawdzał, bo w ten sposób dojdziemy do tego, że data może być znieważeniem. Nie zna sprawy, nie chce poznać, a decyduje za zniważawanego… Na koniec zdiagnozował mnie w mejlu (31.10.2012): Niestety ALE JEST TO HAARP. U niektórych bardziej oddziałuje, u innych mniej. U ciebie wywołuje nieuzasadnioną agresję, spróbuj się opanować. […] Zastanów się kto ci zrobił krzywdę? A czy to nie ty robisz krzywdę innym publikując artykuły zawierające szkalujące teksty na ich temat?
Piszę Markowi od 4 miesięcy, kto robi komu krzywdę i jak. Okazuje się, że to nie Pokora z klakierami, tylko HAARP zrobił mi krzywdę! A moje załatwianie gnojków jest szkalujące. Podobnie jak w lipcu, Marek ma tuzin wymówek (brak czasu, choroba w rodzinie, ważniejsze sprawy publiczne, wolność słowa forumowiczów…), a pokręciło mnie. Wszystko tylko nie akcja admina! Walczy o sprawy wielkie, a małej nie może… Zwrócił się do swych forumowiczów nie o umiar i ukrócenie gnojkostwa, tylko że mu grożą paragrafy!
Marek poszminkował cenzury i podał na odczepkę rzekomo przegraną podobną sprawę. Tymczasem w tamtym przypadku sąd uniewinnił admina, pozwanego o dopuszczenie na swym blogu defamacji. Okolicznością uniewinniającą było to, że admin niezwłocznie usunął oszczerczy koment. Marek nie usunął, natomiast  zablokował używanie nazwisk w komentach, blokując przy tym mnie (nazwisko w obu mych e-adresach)… Szumowiny nauczyli się niewymieniać mnie z nazwiska; celuje w tym ciężkodowcipny Pokora, więc komu takie pszeciwdziałania?
Kiedy ostrzegłem o możliwości założenia spraw, także adminom za folgowanie gnojkom, Marek ‘postraszył’ mnie: naród powie, że potwierdzasz tym żeś żyd. Kękusiowi też tak odradza? Qrcze, wszelkie moje akcje, w tym zbieranie datków na patriotów, to pejsaty podstęp! Zelżony żyd (obok in. oszczerstw), „zaszachowany” nie mogę się bronić przed obelgami i zniesławieniami, ani działać dla Polski. Podobnie agenciura Szewczyk Dratewka zasraszył mnie filmikiem z rzekomą moją wypowiedzią antysemicką.
Monitor oddaje podium gnojkom, napomniany nie sprząta na czas, a gdy w końcu pozamiata w kwadratowe kupki, oczywiste dla forumowicza i gościa łajno cuchnie nie mniej niż kupy nienaruszone “dla zasad” zrozumiałych tylko adminowi.
Scyropolski Pokora fajda wokół Marszu
Komplet niecenzurowanych komentów na ten temat tu. Tuż przed Marszem, Marek zamieścił ostrzeżenie, że mogą być bojówki zagraniczne, z moją refleksją: Potraktować ich asymetrycznie, tj. niech się na…ją między sobą, a Polacy np. elegancko spotykają się prywatnie, w kościołach itp… Absolutnie nie wychodzić w paru czy pojedynkę. Wszystko filmować dyskretnie. Jasne, że miałem na względzie bezpieczeństwo uczestników zdarzeń, a nie pozostanie w domu, insynuowane przez Aśkę (Palikot też chce zatrzymać Polaków w domach), która następnie pośrednio potwierdziła obelgę wobec Beina: […] w tym roku postanowiono o organizacji następnego marszu, aby rozbić siłę tego, który zobaczyliśmy w tamtym roku. Stąd te apele o nie wzięcie udziału w tegorocznym marszu i udaniu się np. do kościoła.
Podczas gdy Monitor patriotycznie czuwał w wątku, Pokora poparł to: Czy w tych apelach o pozostanie w domu nie widać agentury ? Wiadomo, że Palikot to agent wpływu, więc Bein też, wg tej sugestii?
Ładnie Maćki i Aśki wyszłyby, gdyby jakie mosiadziaki z „Grecji” strzelały do kobiet i dzieci… Zaiste strzelały, tylko nie wiadomo skąd przybyły te zimne suki. Wiadomo od roku, że bandytów chroni dintojra! Rozumiem, że Maćko i Aśko byli na Marszu z rodzinami… dostali gazem po oczach, pałą do krwi w bramie i negocjowali z bandytami – zatem jakieś linki proszę na dowód ich walki za ojczyznę jak to piknie nazwała Aśka.
Dopiero co blogosfera przećwiczyła niemądrość pchania Narodu do bitew, a tu monitorowi bezmózgowi lubieją zadymy, wg unej recepty… Na szczęście nie oni organizowali Marsz, byli porządkowymi ani negocjowali z bandytami. Pokora może nadałby się, bo lubieje toważycho bandyckie… Ale jaki oceniacz zagrożeń wyśmiewa przekazywane przeze mnie zalecenia niezależnych jak Prof. Majewska, Dr. Jaśkowski, Dr. Busby, żeby po Fukuszimie chronić od opadów radioaktywnych, zwłaszcza dzieci, ciężarne i słabych immunologicznie? Jaka kobita chciałaby takiego? A jaki chłop wziąłby Aśkę, żeby obcy bandyci mogli wystrzelać ich dzieci jak kaczki? Dobrze się dobrali na forum Monitora… Nie oni na szczęście wiedli Naród przeciw świniokowi w 2009, gdy nikomu niespadł włos z głowy, a wynik był, bez podkładania się mosiadziakom.
Gnojki robią z Gajówki Gojówkę, a Gajowy nic…
Swe podłości, Pokora ponowił u Maruchy, perfidnie wiążąc z dyskusją o JPII mnie i in. niezwiązane osoby. Gra przy tym obrońcę wiary i sprawy Polaków. Peryskop wywołał konflikt z Maruchą swą insynuacją, jakoby Marucha był w spisku zniesławiania JPII. Peryskop próbował obrócić kota ogonem, podobnie jak w tej durnej intrydze, zaczętej przeciw Szubertowi, przekierowanej na Gallusa, by w końcu wylądować na Beinie. Peryskop umieścił u Monitora odnośniki do komentów u Maruchy (w tym własnych, nr 116, 149 i 260 poniżej), zniesławiających mnie na przekłamanym tle religijno-etnicznym – mowa nienawiści wzgl. mej osoby jak i zasugerowanych przez niego grup. W gąszczu nawiasów kwadratowych cenzury, Monitor pozostawił odnośniki, przyłączając do przestępstwa Pokory i współudziału Maruchy. Nie obchodzi mnie, kto łamie prawo: komentujący czy admini; sprawy są łatwe do wygrania, pod kilka paragrafów… Józek Bizoń z miejsca cytuje je na forach, kiedy idzie o jego interes, a czyjeś prawa łamie jak najęty.
U Monitora, mój koment czekał na moderatora, podczas gdy Peryskop agitował kontynuować konflikt z Maruchą nt. JPII, kojarząc z upichconą zawczasu„etnicznością” Beina: […] Ale Gajowy zamyka usta tym, którzy mają odrębne zdanie i potrafią je rzeczowo uzasadnić. Tło religijne jest podstawą obecnego oszczerstwa, ale jego znaczenie wybiega daleko poza te sprawy, bo JEST ELEMENTEM SKOMASOWANEGO ATAKU NA NARÓD POLSKI ! To jest zagrożenie któremu starasz się stawiać czoło.
Okrzyk Peryskopa pośrednio wskazuje forumowiczom na mnie i in. osoby niezwiązane z tematem JPII, jako wrogów narodowych! “Dzięki” wolności słowa, Monitor ugrzązł w przestępczy proceder. Chyba chce figurować w pozwie przeciw oszczercom i adminom, którzy im folgują, w imię źle pojętych: sprawy polskiej i wolności słowa.
Marucha postąpił nielepiej. Na moje prośby usunięcia komentów, Marucha uspokajał, że negatywy świadczą o mej dobrej robocie, że jego też lżą itd… Ale jak tylko Pokora wrednie zasugerował złą wolę Maruchy nt. JPII, natychmiast dostał cenzurę! W końcu przy 300 komentach, gdy mu dokuczono osobiście, Marucha zamknął dyskusję, rzekomo z powodu nadmiaru komentów nienatemat, do czego sam dopuścił. Lecz Markowi S i Pokorze pozwolił wyżywać się nienatemat w dyskusji na ok. 700 komentów.
Sprawa ogólniejsza
Przyciśnięty do muru widmem pozwu, Monitor ze spóźnionym zapłonem próbował cenzurować gnojków, a Marucha jakby lubiał u siebie szambo – nic nie zrobił. Podlecki skorzystał z nieruchu Maruchy i twierdzi, że nie odpowiada za komenty na in. forach. Tylko że na Monitorze, pomiędzy „ocenzurowaniem”, wiszą odnośniki do obelżywości u Maruchy. Nie pytając poszkodowanych, obaj admini dopuszczają gnojskostwo czyimś kosztem, w tolerancji na pokaz, dopóki nie dotknie ich osobiście.
Monitora właśnie ostrzegła ju-tuba, że zamieścił w jednym filmiku treści obraźliwe wzgl. grup chronionych – wiadomo, o którą chodzi. To jest pojęcie rasistowskie, dyskryminujące; wszystkim należy się ochrona. Scyropolskie gnojki szmacą “niechronionych”: Beina, Vismayę, Szuberta… Gdyby byli „chronieni”, to gnojki nieośmieliliby się na swe perfidie, a admini od razu ocenzurowali w trosce o własny tyłek. Tak to jot trzymają nas za jaja!
Filmiki Podleckiego mimo to są na ju-tubie, w tym ww. obraźliwy. Z nowymi może przenieść się na portal bez zarobku – taka cena dla sprawy, a użytkownik woli oglądać bez reklam. I co zrobi goj Monitor? Zaskarży w dintojri, że mu ju-tuba uniemożliwia zarabiać na życie Ad Sensem? Jak Kosher Nostra nad mafiami, jak ścierwomedia nad informacją, jak Wielka Farmacja nad medycyną, jak GMOnsanto nad chrupkami… tak żydo-konglomerat PR panuje nad reklamami – globalnie. Good luck, Marek! Zamknąłeś uszy na etykę i prawo, kiedy poszkodowani skarżyli się na gnojków, ale ze skargą na ju-tubę z miejsca do mecenasa lecisz. Trzymają nas za jaja — czy chcesz się poskarżyć na jot, czy na szkodliwych Polaków…
Monitor martwi się o materiały na ju-tubie, wspólną sprawę… a opluwacze harcują, podczas gdy moje prace w publikacjach Prof. Scherrera są zagrożone. Nie znam portalu ani bloga, który je reprodukował. Czy Monitor bił na alarm? Ale moją działalność o świnioku i Daiiczi dał zeszmacić na swym forum. Teraz diabeł mu wlazł w sposób niedostępny dla “niechronionych”. Vismaya ostrzegała przed złą karmą, która wraca jak bumerang… Czy i jak wróci do Maruchy?
Vismaya wywnioskowała przy okazji burdy Peryskopa & Co. u Monitora na jej temat: Nawet nie trzeba ich wykańczać, wykańczają się sami, wystarczy tylko grzecznie poczekać, a Polacy sami oczyszczą tą ziemię ze swojego narodu i zaorzą pod zasiew, i już gotową sami ją oddadzą w obce ręce. I od takich patryjotów uchowaj nas Panie…
Na Marszu było rzędu 0,1% Polaków, mogło być 1%, a powinno 10%. Przeważająca większość nie przybyła, z różnych powodów. Symptomatyczny jest brak flag w oknach wzdłuż trasy Marszu, ale na jewro-piłkę 2012 było biało-czerwono. Zasraszenie policyjno-medialne? Raczej obawy przed maćaśkowym oszołomstwem, skłócaniem zamiast jedności oraz wszawskimi cwaniakami znikąd, o czym mówi Marian Kowalski (min. 20:50).
Maćaśki jadą na fałszu – z szajby czy z agenciurstwa? Marsz wygrał, bo oparł się na prawdzie… negocjacje inaczej by niewyszły. W swej mowie pożegnalnej w Kongresie USA, Ron Paul przypominając, że moralność to fundament suwerenności i wolności narodowej, cytuje Franklina: tylko cnotliwy naród może osiągnąć wolność. Najpierw trzeba zmienić samego siebie w nadzieji, że inni wezmą przykład. […] Jeśli to osiągniemy, zmieni się i rząd. Etyczną podstawą jest międzyreligijne Rób innym to, co byś chciał, żeby tobie robili – przesłanie b. bliskie temu, za które u Monitora zeszmacono Vismayę (do dziś bez rehabilitacji, potem próbowano zeszmacić ją u Maruchy) i mnie,  gdy się wstawiłem za nią.
==============================================

Komenty Peryskopa i związane u Maruchy (zrzut 8.11.2012)

[wytłuszczenia P. Bein, kompletna dyskusja tu]
[#116] Peryskop 2012-10-23 (wtorek) @ 00:19:00
Ten trefny import z tralalandu to jest chyba najpoważniejszy kryzys na leśnej barce od czasu naciąganego wyeksportowania Pani Agi na out.
Bo wiedziała za dużo. A teraz wie jeszcze więcej! Pozdrawiam 😀
Droga Pani J, przekaz 107 chyba rzetelny. Ale takie czasy nastały, że nie tylko włosów korzonki trzeba sprawdzać systematycznie, i tu i tam.
Marek S. świetnie scharakteryzował przelotności tego typu.
O, właśnie. Nawet vanqurestvo z odsiczą zameldowało się jak na (co)mendę !
[# 149] Peryskop 2012-10-23 (wtorek) @ 18:10:01
[część nt. wpisu głównego pominięta…]
Oddzielne podziękowania za pomoc w ujawnieniu swojej roli należą się Trój-Szóstkowej Grypie, która już szaleje, choć dzięki Jane Burgermester wiadomo że to tylko wielopiętrowy spisek.
Dla wielu fanów akcji vanqrevskiej Grypy zaskoczeniem mogą być ponawiane od wiosny naciski na autora Monitora Polskiego, aby przyłączył się do nagonki przeciwko odważnej Jane.
Ale przecież już wiemy, że nie wszystko jest takie, jak wygląda. A zwłaszcza wygaduje.
# 138 Dla Pani Teresy oraz innych niedoinformowanych gości Gajówki polecam wyczerpującą analizę Marka S, we wpisie # 668 w archiwach tego wartościowego blogu:
http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/#comment-112678
 
[nr 234] Maciej Pokora 2012-10-26 (piątek) @ 00:47:39
# 232
A ileż to razy uprzejmie prosiłem, żebyś nie wycierał sobie mordy moim nazwiskiem na podobno elitarnym forum truj-szóstkowym ?
Było kilkoro którzy ci zaufali – m.in. Jane, Bronek, Pan Bizoń – i nagle bez przyczyny zostaliśmy zdradzeni, upokorzeni i wyszydzeni w knajackim stylu.
Kryjesz się jak potrafisz, udajesz świętoszka i zasłaniasz ubzduraną “redakcją”, ale rzeżucha wysypuje ci się co i raz zza pazuchy.
Dowody ?
Tu się wygadałeś na co się zaklinasz na-gminnie:
http://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/15/wydarzenia-i-komentarze-15-marca-2012-r/#comment-83494
grypa666 18 Marzec 2012 o 8:15 am
„Marek, qrcze chcialem dobrze zaklinam sie na kol nidre, weszedlem pod twą nieobecność i niedyspozycję, by powklejac linki do wartosciowych, ciekawych i przelomowych info, ale chyba te egzorcyzmy zadzialaly — albo zenio i sekta :<]”
A tu do swojego zenia, z którym pod publiczkę koty drzesz, ale jak wam teraz kazali walić w autorytet Jane, to znowu sztama!
http://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/15/wydarzenia-i-komentarze-15-marca-2012-r/#comment-83500
grypa666 18 Marzec 2012 o 8:42 am
„kieeedys tadziu naprawde chcialem ci pomoc i nawet siegalem rad naszej starszyzny – jak; JHW mi swiadkiem;…”
Obecne napaści na Jane z szantażami na Marka doskonale ujawniły jaki był ukryty cel desantu pandemicznego w 2009 roku.
Kolnidrowski “patriota” na godziny. Za datki od naiwnych, obrzucanych “polactfem”, którzy jeszcze nie przejrzeli lewosławnego vanqrestwa.
Czy nie szukasz tu zaczepki aby odwrócić uwagę od waszych “tez”, które się posypały ?
Refluxogenny – to i tak delikatne określenie.
[# 260] Maciej Pokora 2012-10-26 (piątek) @ 14:58:28
Wrzucam tu, dla porządku, replikę PerySKopa. Z braku sił nie odpisuję, tylko komentuję między wierszami – admin
Szanowny Panie Marucha,
# 254
Dobrze Pan rozumie – ja (czyli Maciej Pokora) i Persykop to dwie różne osoby.
Nawet nie znam Persykopa.
>>> To oczywiście bardzo ważny punkt w dyskusji. Obala wszystkie moje argumenty – admin.
Natomiast Peryskop to mój przydomek internetowy, o czym Pan doskonale wie z maili osobiście dosłanych onegdaj w zauroczeniu przedwstępnym.
Ja, powiem szczerze, nie wiem, co Pana napadło
Mam obawy, że znów nie powiedział Pan szczerze.
Pardon – rozminął się Pan tylko z prawdą.
Bo przecież nie trudno dostrzec, że napadła mnie niezwykle prymitywna napaść na Karola Wojtyłę.
>>> Kilka lat temu pewnie napadła by Pan niezwykle prymitywna napaść tego samego autora, ks. Villa, na innego papieża, Pawła VI – kandydata na ołtarze – admin.
Ja, powiem szczerze … – lubiłem Pana komentarze…
Tu akurat Panu wierzę, bo mam potwierdzenia, że nie tylko Pan moje komentarze polubił.
Ale insynuowania mi cynicznych manipulacji ścierpieć nie mogę.
A co my mamy powiedzieć szukający ratunku w Gojówkce ?
>>> Co mamy powiedzieć? Przecież Pan dobrze wie. Insynuować gajowemu nieczyste zamiary, sprytne manipulacje, kłamstwa itd. – admin
W końcu – bo on się podobno zbliża – musimy sobie uświadomić jedno:
jedziemy na jednym wózku – zarówno motani, jak i motający.
>>> Ja już z Panem na jednym wózku nie jadę. – admin
To znaczy omotani mamy wrażenie że „jedziemy”.
Bo de facto jesteśmy wiezieni.
Do pieca…
Natenczas ktoś musi odwołać się do rozsądku i krzyknąć: – To piec, a nie żaden prischnitz !
Więc krzyczę !
I chwała Panu, że moje wołanie chcącniechcąc Pan nagłaśnia.
Oraz za to, że „tezami” z Chiesa Viva rodem rozbudził Pan nie tylko we mnie wiarę i nadzieję, że ZWYCIĘŻYMY !
Trzeba tylko zbanować tego Peryskopa, Bizonia i Hjk-a co tu sieją wrogie wątpliwości i kremówkowe insynuacje.
Wreszcie będzie “porządek” !
Po którym zawsze przychodzi “zgrzytanie zębów”.
Bowiem lucyferianie są bardzo sprytni, ale czeka ich zguba, bo nie mają daru pokory.
A my jak widać mamy.
Pozdrowienia, także dla Pani Agi…
>>> No cóż, powyższe zdania można by napisać niemal w dowolnym temacie, na tyle są ogólnikowe – admin
i ukłony dla seksownej pani doktor Anny Teresy T., bo bez jej extravigoru nie doznalibyśmy tego cudownego przebudzenia 😀 😀 😀
Przecież wiadomo, że wszystko kręci się wokół tych spraw…
A że przegięła ?
Nie ona jedna.
666 też.
G(łupek) myślał naiwnie, że jak wyda mnie i ujawni nazwisko, stopień naukowy i koneksje z Akademią, to mnie ośmieszy i zastraszy.
A skutki osiągnął dokładnie odwrotne do zamierzonych.
Tak właśnie działa szatan, który opętuje.
jak widać tych lewosławnych także.
A jeśli “wyleci” Pan @Peryskopa z Gojówki, to co będzie jak odzyska oddech i “tezy” pokontynuuje sobie na Monitorze Polskim ?
Oferta retoryczna.
>>> Niech Pan sobie kontynuuje swoje tezy, gdzie chce. Ani mnie to ziębi, ani grzeje – admin

[#48] Kudlaty 2012-10-21 (niedziela) @ 18:48:05

Czemu Romek i Jozek ,kurwa jego mac ,nie uwiarygodnia Szuberta ,i nie pojdda stad w cholere jasna na strone zyda Beina

ja sie pytam

[#138] Teresa 2012-10-23 (wtorek) @ 13:19:12

Pytanie do p. Piotra Beina. Czy ma Pan zydowska alba chazarska krew?

 

[#179] Teresa 2012-10-24 (środa) @ 01:44:43

czy p Bein ma zydowskie korzenie?

 

[# 273 (pingback)] List otwarty do dra inż. Macieja Pokory (nick Peryskop) « Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina

2012-10-26 (piątek) @ 16:30:21

[…] Wytknąłem insynuację Bizonia wzgl. Vismayi w dyskusji u Gajowego Maruchy nt. zupełnie niezwiązany z nią. […]

 

[# 275] Maciej Pokora 2012-10-26 (piątek) @ 16:47:38

# 273

Jak nie masz na klej, ani taśmy bo na oknach, to spróbuj zakleić samą śliną.

I przywróć mi “magistra”, bo z nim byłeś jeszcze śmieszniej żałośniejszy.

 

[# 279] Józef Bizoń 2012-10-26 (piątek) @ 17:18:02

Re.273

A czy p. Piotr Bein – oprócz puszczania tu bąków – ma coś do powiedzenia w sprawie głównego dyskutowanego tu tematu w ramach książki “Osoba i czyn”?

[# 285] grypa666 2012-10-26 (piątek) @ 22:10:16

ad Maciej Pokora 2012-10-26 (piątek) @ 16:47:38

Na klej coś by zostało z datków na patriotów, a taśm na oknach nigdy nie było po Daiiczi bo tu kwalitetne. A gdyby były – to co? Wyśmiewasz zalecenia samoobronne Prof. Majewskiej, Dra Jaśkowskiego, Dr Busby, Tedda Weymana… tylko nie Dra Głogoczowskiego? Widzisz, nie wszyscy są odważni iść na kalectwo i śmierć zgotowane przez lobby A kompleksu J. Czy nie o to strzępicie scyropolską klawiaturę?

Ślina też jest, tylko niejasne, po co to wszystko? Zakleić dziób Persykopowi, żeby przestał w końcu bluzgać na oślep?

Co do tytułomanii – przepraszam, przeoczyłem. Zróbmy geszeft: przywrócę tytuł naukowy jak wykasujesz/odwołasz/przeprosisz za WSZYSTKIE sugestie, insynuacje, obelgi i oszczerstwa pod adresem moim, Andrzeja Szuberta i Vismayi, poczynione od 2009 na WSZYSTKICH platformach elektronicznych i gdzie tam jeszcze fajdałeś, plus kopie na WSZYSTKICH kompach prywatnych. Twe klakierstwo durnym wywodom na temat mój i Andrzeja Szuberta przez Marka S u Maruchy (riposta wkrótce na moich blogach) byłoby dobrym początkiem. Inni już zaczęli to syzyfowe dzieło, możesz się przyłączyć… Marek Podlecki ma dość na głowie, żeby jeszcze sprzątać po tobie.

[# 289] grypa666 2012-10-26 (piątek) @ 23:18:54

Józef Bizoń 2012-10-26 (piątek) @ 17:18:02

A ma, ma… ale nie powi… zbiera, klasyfikuje i kolekcjonuje w szufladki faryzejskie dla Vismayi ☺ w przerwach między hukaniem, P. Józefie Bizoń.

Wszedł tu jako innowierny obserwator (nie mylić z persykopami w ubotach) i taki wyjdzie. Na razie nie widzi jednoznacznego rozwiązania zagadki postawionej przez Admina. A jak będzie zwięzłe podsumowanko to i u siebie opublikuje.

Ale czy będzie, skoro 6-ramienna… sorka, 3-szóstkowa zaraza znów coś popsuła scyropolsko-religioznym? Jednoznaczne odnośniki do mnie w 116, 149 i 260 wymienione tu:

http://www.monitor-polski.pl/czy-gowin-boi-sie-z-kekusia/comment-page-1/#comment-35202

…Na teologii katolickiej się nie zna, walkę o autorytet ziemski widzi nieco dziwnie w świetle dogmy prawosławnej, odwikłanie prawdy z cebuli przekręckiej pochwala i nie boi się wyniku. Opinii o śp. Janie Pawle II nie zmieni od czyichś „tez”: porządny Człowiek, wara od pochodzenia, przemakalny na PsyOp od SSkórwielu, omylny jak każdy (np. kwestia konfliktów bałkańskich)…

Kompleks wycyckał Go jak trza było zaokrąglić stół i zaujewroczyć Polin… teraz jako Pomnik Polskości na skraju przepaści przeszkadza, więc trza umaić zrzutem z kruków, sępów, mewek itp. zwierzyny (niemile widzianej w gajach maruchowych)…

Czy to zadowalające pierdnięcie, Panie Józefie?

Psy do Pan Admin Lesznicy Maruchy:

rozumim sze som waszne geszefta ze szkop perski i takie podobne, ale szy by sze nie dali wie Pan Lesznicy załatwicz, szeby nie przeszczepialy s tutaj 116, 149, 260 i temu takie same z tuberkuloza H1N1? Wie Pan…

[# 293] Marucha powiedział/a

2012-10-27 (sobota) @ 04:53:48

[…]

Re 289:

O co Panu chodzi z tym żydłaczeniem? Może Pan wyjaśnić swój dowcip?

[# 302] grypa666 2012-10-28 (niedziela) @ 08:57:17

ad Marucha 2012-10-27 (sobota) @ 04:53:48

Jestem ofiarą cyberstalkingu przez pokorę Persykopa. Liberalnie odsyła on do wymienionych pozycji. Pokora jest dość aktywny, obecnie u Monitora w pseudo-patriotycznych agitkach do pospolitego ruszenia na Maruchę, sugerując pośrednio, że ja i moi sojusznicy współodpowiadamy za domniemane zniesławienia JP2, np. tutaj:

http://www.monitor-polski.pl/czy-gowin-boi-sie-z-kekusia/comment-page-1/#comment-35105

http://www.monitor-polski.pl/czy-gowin-boi-sie-z-kekusia/comment-page-1/#comment-35202

Bardzo proszę o skasowanie w ww. komentach u Maruchy tekstu odnoszącego się do mnie (najczęściej zawoalowane, lecz dla wtajemniczonych oczywiste aluzje do mnie i mych sojuszników). Te obelżywe i oszczercze wstawki nie mają nic wspólnego z tematem głównym, który jedynie obserwuję. Jako takie, są one prowokacyjnymi przestępczymi grafitti w niepokornej kampanii poniżania.

Polecam związane:

Cyberprzemoc i cyberstalking — niektórzy mają dość tego!

22 strony, 8800 słów

List otwarty do Macieja Pokory (nick Peryskop) [uaktualnienia]

[# 303] grypa666 2012-10-28 (niedziela) @ 09:21:22

ad iha 2012-10-27 (sobota) @ 10:54:12

Taa… samobeatyfikowany niepokorny kopacz Persów (Iran!) niejedną absurdalną intrygę ma na koncie:

dr inż. Maciej Pokora

Gdzie się zjawi, tam katastrofa logiki, rozsądku i dobrego smaku… 300, 301.

Zezowate obszczymurki wdzięczną widownią dla niepokornej błazenady scyropolskiej.

[# 304] Marucha 2012-10-28 (niedziela) @ 09:41:41

Re 303:

P. Maciej Pokora jest od pewnego czasu moderowany, choć “:nie wie za co”. Dlatego jego możliwości wyrażania swojego zdania są, powiedzmy, mocno okrojone, co sobie kompensuje na innych forach.

Przypominam jego bezczelną tyradę: Jeśli nie jest to zarzucaniem mi manipulacji i oszustwa, to czym jest?

Muszę pochylić czoła przed Panem Gajowym za niezwykle inteligentne postępowanie.

Bo gdyby zareagował natychmiast na protesty Pana Józefa Bizonia, oraz na moje sugestie, że wstęp do artykułu należy przeredagować aby nie wprowadzać czytelników w błąd – to byłaby klapa. Jako że po zapoznaniu się ze skorygowanym wstępem ludzie przeczytaliby „tezy” z przymrużeniem oka jako przykład nieudolnych prowokacji mających posmak sensacji i służących defamacji błogosławionego Karola Wojtyły. Więc sprawa by stopniowo przycichła i uwiędła śmiercią naturalną.

Natomiast wybrana strategia – zwana „obroną absurdu”, wzmocniona aranżacją „kontrolowanego bałaganu” oraz umiejętnie szafowanymi kremówkowymi epitetami – jest znacznie skuteczniejsza w dziele nagłaśniania skandalu jaki narasta wokół fejkowych heretyckich „tez” rzekomo Papieża.

Nawet wzięcie w cudzysłów słowa „tezy” tak jak to zrobił teoretycznie czcigodny autor w tekście źródłowym – popsułoby cały efekt. Ci co dobrze już znają pryncypialność Pana Maruchy mają do niego zaufanie i wiedzą, że zawsze dąży do prawdy, a choć czasem postępował w sposób trudny do natychmiastowego zrozumienia intencji, to potem okazywało się, że wszystko jest jak trzeba. Tak jest i tym razem. A nawet nowocześniej, bowiem z elementami zakupu kontrolowanego.

Śmieci trzeba wymiatać, bo zasypią gospodarza.

[#305] Marucha 2012-10-28 (niedziela) @ 09:44:14

Ze względu na dużą liczbę komentarzy (z czego wiele nie odnoszących się do tematu lub wręcz celowo go zmieniających), zamykam niniejszy wątek.

[nr 131] grypa666 2012-10-23 (wtorek) @ 07:53:38

To i Marucha toleruje Kudłate, ryczące pod polską uliczkę?

MonitorPolski robi to w imię „wolności słowa“, popularności (religiozna plemienność) i związanego dochodu z reklam – kiedyś Zenio, dziś następca Peryskop aka dr Maciej Pokora.

A po co podłe wyzywające dorabianie życiorysu na elitarnym blogu niezależnych? Czemu Gajówka potrzebuje fałszować Beina za to, że broni pokrzywdzonych bez wzgl. na pochodzenie i światopogląd? Za 33 lata ktoś wyciągnie kudłaty „dokument“ z archiwów Gajówki… i ekshumują moje koście z wawela pod synagogie.

Namiętnie dochodzicie prawdy ws. tytułowej, a prostego kłamstwa skasować nie potraficie. Nie wiem jak u was, ale w mojej „synagodze“ nazywa się to hipokryzja.

[# 132] Marucha 2012-10-23 (wtorek) @ 08:04:48

Re 131:

Nie wiem, co jest prawdą, co nie jest. Dlatego nie zabieram głosu. Nie atakuję p. Beina, przeciwnie, zamieszczałem jego artykuły i komentarze. Nie mam też nic przeciwko wypowiedziom Grypy666.

Nie rozumiem tego ataku na mnie.

[# 175] grypa666 2012-10-24 (środa) @ 00:50:52

Re 132:

Admin Gajówki dopuszcza cyberprzemoc pod moim adresem: Kudłaty, Peryskop, Teresa…

Wszedłem tu poczytać temat główny i dyskusję, a znalazłem szambiko jak to mówi Pan Bizoń “pod adresem” swoim….

Atak? Chciałem prosić uniżenie, chyba się przejęzyczyłem. Bardzo przepraszam, jeśli uraziłem Pana Admina.

Proszę pousuwać, chyba że oszczercy udowodnią. Na to sugeruję osobny wpis… Ustosunkuję się do zarzutów, przeproszę poszkodowanych, gdzie udowodnią mą winę. Bo mimo narzekań od rzekomych poszkodowanych, m.in. Macieja Peryskopa i Józka Bizonia powyżej, nie zarzucili mi konkretnych uszkodzeń ich dobrych imion. Byłbym zaszczycony bezstronnym moderowaniem tejże dyskusji przez Pana Gajowego Maruchę.

Daleki jestem od pouczania, ale wydaje mi się, że forum admina jest jak tekst autora: jak niesprawdził faktu czy źródla, to nie propaguje plotki (w tym przypadku oszczerstwa, obelgi, ad hominem…). A jeśli przepuści z braku znajomości tematu, to usuwa na żądanie poszkodowanego.

…Chyba, że pragnie dołączyć do szacownego grona szambodzierżców:

ALERT ws. oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców

Wielokrotne (nie tylko powyżej i nie tylko na niniejszym forum) famosus libellus Peryskopa w próbach od 2009 usmolenia Beina (m.in. na podst. Marka S cytowanego z maruchowego forum), nabrały własnego życia. Niech ilustrują, do czego prowadzi adminowe folgowanie.

Na tym etapie, zostawiam sumieniu Admina, co zrobić z tymi fantami.

[# 181[ Marucha 2012-10-24 (środa) @ 05:20:56

Re 175:

Panie Piotrze, kiedyś napisałem, że gajówka w miniaturze odzwierciedla polskie społeczeństwo i jest jak ogródek przy starych chałupach – rosną tu rośliny pożyteczne (pomidory, maliny, marchewka), rośliny ładne (malwy, groszek pachnący), trochę pokrzyw, trochę zielska…

Mnie samemu obrabia się d… na różnych forach, przypisuje bycie sekretarzem PZPR bądź agentem rosyjskim, próbuje dociec mej tożsamości, ewentualnych żydowskich korzeni itd. A niech sobie piszą. W pewien sposób przysparza mi to popularności, o co oczywiście mało dbam, natomiast cieszę się z każdego nowego gościa w gajówce – może czegoś się dowie?

Rzadko mieszam się w spory i kłótnie między uczestnikami dyskusji – proszę popatrzeć na nieustanne tarcia między 166 a Rysiem, między Inkwizytorem a 25godzina, ostatnio między EasyRider a Józefem Bizoniem. Często po prostu nie potrafię zająć stanowiska. Taką zasadę kiedyś przyjąłem, weszła mi niemal w krew i trudno mi to zmienić.

Co do p. Teresy to stanowisko jednak zająłem, choć nie posunąłem się do usuwania jej wpisów. Pańska witryna znajduje się również wśród innych linków do polecanych stron (nb warto będzie kiedyś zrobić ich przegląd…). O czymś to świadczy.

Dla porównania atmosfery gajówki z innymi forami, polecam zajrzenie np tu:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626

[# 232] grypa666 2012-10-25 (czwartek) @ 23:02:24

Panie Marucha, Jeszcze raz proszę o usunięcie obelżywego Kudłatego nr 48. Nie życzę sobie żeby byle anonim mordę sobie wycierał moim nazwiskiem na podobno elitarnym forum.

[# 233] Józef Bizoń 2012-10-25 (czwartek) @ 23:34:06

A co? Moim i p. Romana można sobie wycierać? – bo tak by wynikało z ad.232 – jakoś brak tu dziwnym trafem stosownego wstawiennictwa.

Zdarzyło mi się tu tak nie jeden raz. Wówczas odpowiadałem, że jestem Polakiem a nie Żydem – i to wszystko. Przecież nie mogłem żądać usunięcia takiego postu, bo tym samym przyznałbym się do antysemityzmu (że Żyd to coś gorszego ode mnie Polaka). A że pomyłki się zdarzają w takich przypisaniach to trudno się mówi.

[# 236] grypa666 2012-10-26 (piątek) @ 03:25:18

ad Józef Bizoń 2012-10-25 (czwartek) @ 23:34:06

Jak by wynikało, wstawiłes jak ci pasuje… Prosiłem o dowody na rzekome obelgi od Beina pod twoim adresem, tymczasem pchasz nos w sprawę między mną, Maruchą i Kudłatym. Nie mam umowy z tobą o adwokaturę, o ile wiem.

Twe doświadczenia z owłosionymi zezowatymi teresami mnie nie interesują. Uważam za obelgę przypisdanie mi pochodzenia czy plemienności, których nie mam. Takowe durnowato ochoczo (jeśli nie nadgorliwie, nr 234) obelżywie rozrzuca (przy mej tożsamości ‘sprytnie’ zakamuflowanej) twój “sojusznik” Maciej Peryskop na prawo i lewo tu i u Monitora (z klakierstwem takich kandydatów na świętych jak Józef Bizoń).

[# 237] grypa666 2012-10-26 (piątek) @ 05:26:20

Maciej Pokora 2012-10-26 (piątek) @ 00:47:39

Ty też od Kudłatego? Ale skoro machnąłeś chwostem…

Nie zliczyć ile razy, dobry Macieju, bo w dobrej wierze wykasowałem dla pojednania z tobą… bez obiektywnego powodu – naiwnie pod wpływem twego wiercenia… tylko po to by dostać w pysk. Nie prosiłeś też, tylko napraszałeś się w białych rękawiczkach do Pralni, jakby ci co w życiu się nieudało. Toteż masz własny dział, żeby zapobiec pandemii666:

dr inż. Maciej Pokora

Na pewno nie elitarna – gdzież wirusowi na nieskazitelną Jane (pokorny kompleks seksualny?) do pożytecznej zwierzyny w Gajówce! Bizoniowe pohukiwania w chowanego, podchody w-szawskiego Lewiatana i „antysemickie” burczenie klakierów twej nienawiści do mnie, Szuberta i Vismayi…

Zdrady, szydzenie, zniesławienia, obelgi (Nazi, liability for the anti-vax movement in Polsce)… od Jane i Bronka (wspólnik banksterów w ocipieniu, mason, niedoszły naukowiec…) łatwiej zliczyć, bo ich brudy nie zginęly z Pralni, gdzie nie dyskryminuję: są tam i przestępcy Szewczyki Bohdan (karany w Kanadzie) i Dratewka (wciąż nieukarany)… więc miej nadzieję:

Pralnia

Z Panem Bizoniem trudniej. Wyleciał z redakcji, do której przyjął zaproszenie („O nas” na Grypa666). Nie przysłał prania (czekam i czekam: nr 236, 177, 175, 130, 117).

Ale zgadzam się z Doktorem. Po ubytku Łukasza Kmizelich, Bronka, Andrzeja i Józka, urzędujem z chatynki (taka Vismaya, panie, WTC w Vanqurvie i ciągle nowe vieżowce zajmuje!). Zakaźna redakcja ma ze 4 stałych członków i spec-konsultantów (anonimowi rzecz jasna ws. jot) i z 50 korespondentów, w tym Prof. Majewska i Dr Jaśkowski, wydzierani mi niegdyś, jeśli Pan Doktór alcchajmerka nie dostał w międzyczasie. Do kilkudziesięciu „doniesień” (spoko, nie peryskopna konkurencja) co dobę …pozostaje mniej niż połowa, jak widać na obu blogach Beina. Toteż daleko nam do kwalitetnych forów u Monitora czy innych, zaszczycanych przez Sz. P. Dra Pokorę. A że słoma z buta wyłazi i kukurydza z uszu… taki zwyczaj w Canadzie, wie Pan kraj w zasadzie rolniczosurowcowy, nie tak rozwinięty jak Polin.

Dowody do wody… gazowanej. Pokaż, w-szawski błaźnie katolicznicki dla polactfa, cały wątek i twój udział… kto kiedy komu kazał co w który autorytet… bo te chore żarty twe to następne doskonałe zniewagi.

Tezy to se w dynię wsadź, Doktorze Oszczerco Bez Sumienia. Nie potrzebuję autorytetu ziemskiego. Przybyłeś z zaczepkami na odsiecz Bizoniowi z okazji waszych, a nie prawosławnych tez, dostaniesz List Otwarty z pewnikami, Siewco Nienawiści Rasowej i Religijnej.

Admin też… znaczy list, nie siewcę. ☺

psy: piszę dzisiejszemu darczyńcy ($100), że frajer. A propos, Perry-drogi-niemój-Szkopie, po kiego wpływasz do Grypy666 zbierać info, za friko…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/