Żydolog szaleje na StopSy

Żydolog szaleje na StopSy

Piotr Bein 5.12.2012
Admin StopSyjonizmowi (Tomek) aspirował do antysyjonistycznej putinologii, a stał się pudelkiem hasbary. Zbiór Chutin-Puj miał być  świadkiem koronnym żydo-zbrodni Putina, a stał się depozytem dowodów na głupotę i hasbarę.
Przyciśnięty do muru o podejrzany fpis z grafiką z foto-szopy syjo-rusologów, Tomek chlasnął na żyda P. Beina. StopSy czerpie tu z przebogatej patologii Jerzego Ulickiego-Reka (JU-R), podlca Macieja Pokory, e-bandyty Marka S u nieruchawego Maruchy i z asortymentu podszczymurków.
Bein i inni wyczuli ok. rok temu hasbarę na StopSy, za co naczelny żydo- i putinolog Tomek wezwał ich na dywanik, przy wtórze kwiatu intelektu: Yaphoto, Toronto i ww. JU-R. Riposta łączna jest tu, a powtórzyłem tu. WordPress wysyła automatyczne pingi, więc StopSy dostał je. Mimo to nie ma na StopSy żadnego linka do naszych ripost ani ich reprodukcji. Podobnie pod spornym artykułem rosyjskim, gdzie StopSy zamieścił zarzuty pod moim adresem, Tomek niezlinkował do swego dywanikowego listu, pod którym jest moja 1-sza riposta. Za to do dziś wisi tam “pochwalny” spam bota z czerwca br.!
Niedawno inni skrytykowali StopSy za podobne ciągoty do putinologicznej hasbary, więc… do bicia wziął Beina:

Na bocznym panelu jest obrazek – znak z przekreślonym putlerem, a pod nim podpis: “Rosja – źródłowe teksty narodowo – patriotyczno – prawosławne”. Klikając w tenże obrazek przenosimy się do spisu (niepełnego!) materiałów poświęconych żydowskiej okupacji Rosji. Jest to jedyny taki zbiór materiałów w języku polskim. Linkowałem do niego w komentarzach niezliczone ilości razy i nigdy żaden putinolog nie odniósł się do niego merytorycznie. Setki wartościowych inf i artykułów z Rosji są przez was, wszelkiej maści “ruchy narodowe”, skazane na – dosłownie – zamilczenie. Bywają wyjątki, jak np. żyd P. Bein, który aż do obrzydzenia lansuje Michała Tyrpę, a wraz z nim Fundację Paradise Judaeorum. On bowiem posunął się “tylko” do rzucenia w nas oszczerstwem za rzekome lansowanie “żydowskich fałszywek” (o ironio losu!)- a propos Putina. I do dzisiaj StSy nie doczekało się żadnych przeprosin ze strony tego człowieka.

Z wyjątkową łatwością wychodzi wam dezinformacja nt. Putina. W kwestii żydowskiego reżimu na Kremlu, mówiąc bez ogródek, robicie z siebie ułomną masę uprawiając demagogię dla ćwierć inteligentów, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy i przestać podniecać się żydowskimi “newsami” z onetu. I dlatego na mnie, wasze smutne próby dyskredytacji, nie robią już żadnego wrażenia.

Po kolei stwierdzenia Tomka…
nigdy żaden putinolog nie odniósł się do [zbioru Chutin-Puj] merytorycznie…
Putinolog nie (bo kto paprałby się w szambie i dorównałby mistrzowi StopSy?), ale np. Bein ocenił ten miszmasz prawdy i hasbary: Co w tych chwytach słowiańskiego czy chrześcijańskiego/prawosławnego? Na pewno nic w etykietce “Chutin-Puj” na marginesie StopSy, która odstrasza od kliknięcia. Niemniej jednak wszedłem, szukam, nieznane tematy … ale są też w jakiejś mierze mi znane, [tu analizy 3 artykułów] z wnioskiem: moczowe dziennikurestwo. Krytyki Rosji zamieszczam i wykorzystuję od dawna, np. tu. Publikowałem też seksowne kontakty lubawiczerów, nie tylko z Putinem.
Andrzej Szubert odniósł się do Chutin-Puja: Pewien anonimowy pyskacz “yaphoto” zarzucił mi w komentarzach na SS nieznajomość spraw rosyjskich. To samo zarzuca mi i Admin SS. […] znaleźli ileś tam stron internetowych prowadzonych przez domniemanych “prawdziwych ” Rosjan. Otóż, dla przykładu, niech każdy zainteresowany wygogluje po polsku strony “narodowe”, “patriotyczne”, “niezależne”. Okaże się wtedy, że ogromna większość z nich jest powiązana a to z żydo-PiS-em, a to z żydo-Solidarnością, a to z JKM- Goldbergiem, a to z inną sterowaną przez żydowską agenturę instytucją czy organizacją. Nawet miliony rodowitych Polaków, dla których język polski jest językiem ojczystym, idzie na lep tej żydo-propagandy i za Prawdziwych Polskich Patriotów uważa żydowskich sayanów i agentów.
zamilczenie. Bywają wyjątki, jak np. żyd P. Bein, który aż do obrzydzenia lansuje Michała Tyrpę, a wraz z nim Fundację Paradise Judaeorum…
Obrzydzeni Tyrpą są ślepi scyropolscy urobienih przez hasbarę, no i mośki. Dla sprawy polskiej “lansuję” Tyrpę, tj. przekazuję jego komunikaty, a nadchodzą często, czego życzę wszystkim działaczom. Paradise Judaeorum — nazwa trafna: raj ma hasbara u sycropolskich jak Tomek i klakierzy! Do kompletu na “żyda” Beina, Tomek powinien wymienić:

  • Jewish Voice for Peace, których biuletyny regularnie posyłam dalej, wpisuję na mój blog, podpisuję petycje (życzę polskim ruchom, żeby się tak zorganizowali jak JVP i tak odważnie występowali przeciw systemowi w ich własnym kraju!).
  • Byłych żydów, braci w Chrystusie: Nathaniel Kapner i Roy Tov. Royowi pomogłem z datków na moje blogi, bo trzymany jest wbrew swej woli w Boliwii bez praw, dokumentów ani żadnej grupy wsparcia. Nawet Amnesty Int’l niewystąpi w jego obronie, bojąc się Izraela.
  • Itd. ale nie dla psa kiełbasa, razwiedka Grypy666 zabrania wymieniać :<)

…[Bein] bowiem posunął się “tylko” do rzucenia w nas oszczerstwem za rzekome lansowanie “żydowskich fałszywek” (o ironio losu!)- a propos Putina…
Nie wiem, gdzie Tomek uczył się polskiego, ale napisałem to, co uważam za prawdę o niektórych publikacjach na StopSy. O ile wiem Tomek nie podważył moich zarzutów (nawet nie raczył odpowiedzieć), więc sam jest oszczercą pisząc, że ja kłamliwie go oskarżyłem.
robicie z siebie ułomną masę uprawiając demagogię dla ćwierć inteligentów, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy i przestać podniecać się żydowskimi “newsami” z onetu...
Jako jeden z 1-ych StopSy zamieścił hasbarską fałszywkę dot. rzekomego stwierdzenia papieża o NWO, opatrzoną komentem redakcyjnym:

Komentarz: GREGORIUS z niekłamaną satysfakcją, z powodu zwycięstwa prawdy, pragnie czytelnikom StSy przedstawić materiał zaprezentowany na portalu www.nowyekran.pl przez, tak zwanego, rozczarowanego, a może nawet zrozpaczonego i lamentującego, judeochrześcijanina, czyli wyznawcy żydomasońskiej sekty watykańskiej, który dopiero teraz, rzekomo, przebudził się i zauważył, że w Watykanie urzędują sataniści. I to może być pocieszające. Ale kłania się w pas, drodzy faryzeusze, i to do samej matki Ziemi, wasza obłuda i milczenie! Przyłożyliście swoim milczeniem, wobec “tajemnicy nieprawości”, wydatnie rękę do opanowania instytucjonalnego Kościoła przez żydomasońskich satanistów. Pozostają wam tylko łzy i westchnienia. O tej sytuacji, opanowania Kościoła instytucjonalnego i stworzenia nowej, diabelskiej, religii, wiedzieli świadomi tego katolicy, od bardzo dawna. Ci którzy próbowali o tym pisać i mówić byli wyśmiewani a czasem prześladowani. Zwłaszcza przez otumanionych i zdebilałych judeochrześcijańskich wyznawców idola Wojtyły-Katza. Jest już za późno. Czas wypić to piwo i  obrzezać się do końca!!!

Tomek dołożył na forum:

Ewidentny Oszust, za Twój powyższy artykuł należą Ci się owacje na stojąco.Greg, z tego co się orientuję, włada językiem angielskim, hiszpańskim i francuskim oraz czerpie informacje od lat z najlepszych w temacie stron dostępnych w internecie, rozsianych po całym globie. Z pewnością doświadczył wielu nieprzyjemności za swe poglądy oraz za chęć działania w kwestii demaskowania żydomasonerii kontrolującej Watykanem. I nie tyle co na StSy, ale mówiąc ogólnie. Ale to, na szczęście, powoli zaczyna się zmieniać!

Reasumując, w imieniu Grega, podrzucam Ci link do jego działu na StSy, z materiałami (lista jest niepełna – brak czasu na uzupełnienie), które mogą przydać się zarówno obecnie, jak i w przyszłości:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim/

Owocnej publicystyki i serdeczne podziękowania za nią. Tomek

Ani słowa od Tomka po wyznaniu Ewidentnego na forum StopSy, że artykuł oparl się na zmyłkowym tłumaczeniu słów Benedykta XVI.

***

Zaś pod spornym artykułem rosyjskim, gdzie StopSy zamieszczał zarzuty pod moim adresem, do dziś Tomek niezlinkował do swego listu, pod którym jest moja riposta, a pod żadnym z tych wpisów — do pełnej odpowiedzi krytyków na swe wyzwanie. Po co więc zawracał gitarę? Za to u tego znawcy do dziś wisi “pochwalny” spam bota z czerwca br.! No i to z 3.1.2012, nie wiem czy natchnione Stalinem, Hitlerem czy Netanjahu:

Na pyskówki z awanturniczymi oszczercami szkoda czasu. Oszczercy nie potrafią merytorycznie ustosunkować się do naszego listu. Oszczercy potrafią jedynie sączyć jad.
Prawda jednak zwycięży i na grypie666 pojawią się przeprosiny za próby dyskredytacji SS. Przeprosiny mają być wielkimi literami, czerwona czcionką i wisieć najmniej przez tydzień, aby każdy je zobaczył.
To kwestia czasu ;)

Riposta moja i innych na zarzuty StopSy wisi od 2.1.2012 — niezłe tempo, jak na sezon świąteczny, żeby wypełnić rozkaz imperatora Tomka! A otwieta njet… Zamiast przeprosin na Grypa666 wisi więc to. Skoro StopSy wytrwale uwłacza mi, do naruszenia dóbr osobistych i zniesławienia dochodzi paragraf o cyberstalkingu. Absolutnie nie usuwaj niczego, Tomku  :<)))
Jeszcze przed tamtym konfliktem, StopSy miał link do mego artykułu Lubawiczerowie, wkrótce potem znikł… StopSy ma imponująco wiele anty-s w jęz. polskim, ale nie linki do moich blogów ani publikacji nt. kompleksu jot. Czyżby jak w doborze materiałów na Chutin-Puj, Tomek kierował się emocjami zamiast rozumem? Emocje i ‘obiektywizm’ tłumaczą, czemu Tomek kolekcjonuje i broni hasbary w Chutin-Puj:

  • Ma skąd inąd wzniosły cel tępienia syjonizmu (nieraz linkowałem do dobrych tekstów na StopSy), ale brak mu wyrobienia analitycznego i doświadczenia z hasbarą.
  • Dał się wrobić hasbarze na putinofobię (nie on jeden wród scyropolskich, więc to jeszcze nie grzech śmiertelny).
  • Uważa się za przedniego demaskatora w temacie, a kto tak nie uważa, jest głupi, zdrajca albo żyd.
  • Z braku wroga do bicia po pysku, wali każdego, kto mu wytknie błędy szkodliwe dla wspólnej sprawy Polaków i ludzkości w ogóle.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

11 comments

Comments are closed.