Kalksteinowe sieroty w Kanadzie robią dla hasbary!

Piotr Bein: Bardzo się cieszę, że Rodacy w Kanadzie pragną przybliżyć Kanadyjczykom historię Polski. Ale poniższa wystawa to oszołomstwo, propagujące za friko hasbarę przeciw Polakom, Rosjanom i Słowianom w ogóle — cele kompleksu jot od wieków. Rosnący nacisk waadz Polin na prometejską, rusofobiczną historię Polski ma pogłębiać podziały Polaków.
Panowie i Panie z Klubów GP, pora zaznajomić się z historią. Katyń popełniło żydowskie NKWD — proszę zobaczyć np. tekst około ref. [150]. Wybrałem opracowanie  rosyjskiego Żyda Juri Slezkine, ale podobnych jest wiele. Czemu jakikolwiek uczciwy mąż stanu w jakimkolwiek państwie poza Izraelem, miałby brać na swój naród zbrodnie żydowskie?!  Cokolwiek wystawa miałaby przedstawić w zakłamany sposób, normalną reakcją Rosji byłaby nota dyplomatyczna do władz Kanady. Tylko obcy we waadzach Polin deklarują winę narodu polskiego za niepopełnione zbrodnie… Zróbcie więc również dla nich projekt-wystawę: “Jedwabne i Kielce – pogromy Żydów przez Polaków i Rosjan”.
Połączenie Zbrodni Katyńskiej z 10 IV jest propagandową bzdurą, do czasu udowodnienia, że obie zbrodnie popełnili judeocentrycy. Czy są dowody, że 10 IV popełnił kompleks jot? Jeśli tak, to zwrócę honor… jeśli wystawa pokażde sprawstwo obu wydarzeń przez judeocentryków.
Wobec powyższego zapytuję, kto finansuje Kluby GP i licznych (proszę spojrzeć na listę dystrybucji) użytecznych idiotów? Właśnie do Klubów GP w Ameryce zwrócił się agent wpływu Macierewicz/Singer o podpisy poparcia pod wnioskiem do żydo-marionetek w Kongresie USA o pomoc w śledztwie 10 IV. Ci kongresmani przedtem zatarli ślady po 11 IX!
Scyropolscy, postradaliście poczucie rzeczywistości. Daliście się osiodłać hasbarze. 40 tys. dolców poszło na reklamę w żydo-mendiach. (Ciekawostka: także firmy reklamowe PR na Zachodzie zmonopolizowali judeocentrycy). Hasbara zyskała za friko na waszych kampaniach, jeszcze daliœście zarobić ich merdiom!
========================
From: Mark Lech Jaworski <latarnik@icloud.com>
Date: January 8, 2013 8:23:11 AM PST (CA)
To: ANDREW MAJOR <andrewmajor@shaw.ca>, TorontKGP <toronto.kgp@gmail.com>, KlubGPOttawa@gmail.com,  Ryszard Kapuściński <ryszard.kapuscinski@interia.pl>
Subject: Wystawa o Katyniu i Smoleńsku w Kanadzie
Witam!
Która to plansza zaciekawiła tak przyjaciół Rosji? Czy można dostać jej fotografię?
Miałem z CBC — Canadian Broadcasting Corporation — państwowa kanadyjska tuba, jak TV w Polsce, (mój protest w załączniku), przeprawę w 1986 roku. Byłem przewodniczącym Komitetu Czarnej Wstążki w Vancouver (przypomnienie Paktu Ribbentrop Mołotow). Zebraliśmy wraz z Estończykami i innymi grupami, $40.000 dolarów na reklamy telewizyjne, żeby powiedzieć Kanadyjczykom kto rozpętał II Wojnę Światową. CTV przyjęło i nadawało reklamy. CBC odmówiło z powodu… protestów sowieckiej ambasady. Skąd Sowieci wiedzieli, że zamówiliśmy taką reklamę? Oburzyłem się i zapytałem Premiera kto w tym kraju rządzi?
CBC jednak nie popuściło. No to już wiemy kto. Trudeau na wycieczki latał z synem Justinem do… „wujka” Fidela Castro. Inni Liberałowie mieli też podobne zboczenia lewicowe. No cóż? Walczmy z nimi, ośmieszajmy ich chociaż! Były Premier Brytyjskiej Kolumbii (NDP), wtedy mer Vancouveru odmówił proklamowanie dnia Czarnej Wstążki w Vancouver. Zwołałem konferencję prasową w dobrym hotelu w Vancouver i zadzwoniłem do sekretariatu Mera, że zamierzam ogłosić że burmistrz popiera sowieckich agresorów. Za pół godziny policja przywiozła mi podpisaną Proklamację! Dało mu to znacznie mniej ale chociaż pozytywnej publicity.
Lech Marek Jaworski Klub GP w Vancouver BC Kanada latarnik@icloud.com
========================
From: TorontKGP [mailto:toronto.kgp@gmail.com]
Sent: January-06-13 10:28 PM
Cc: klubgp.berlinb@googlemail.com; klubgp_calgary@gmail.com; mogolin@yahoo.com; klubgp.chicago2@gmail.com; klubgp.dublin@gmail.com; klubgpessen@googlemail.com; klubgpfrankfurt@web.de;
aslomianowski@googlemail.com; kgp.hamburg@googlemail.com; marek.wach1@gmail.com; info@barkadia.net; jolaikrzysiek@yahoo.com; klubgpkingston@gmail.com; bogdan_poexmid@wp.pl; jacek.skoczen@wp.pl; paryz.klubgp@gmail.com; tstrzyzewski7@gmail.com; kgpwestcan@gmail.com; kgpwinnipeg@hotmail.com; info@klubgpsydney.com; kgp_nm@atopolskawlasnie.com; kgp_wieden_2@hotmail.com
Subject: Wystawa
Szanowni Państwo
Klub Gazety Polskiej w Toronto organizuje w Rotundzie Toronto City Hall prezentacje wystawy “Katyń 1940 – Smoleńsk 2010” skierowanej do ogółu społeczności naszego miasta, a wiec w wersji anglojezycznej. Jej otwarcie planujemy w najbliższa sobotę, 12 Stycznia o godzinie 15:00.
Jednakże, pomimo zawartej na piśmie umowy, administracja Ratusza w ostatniej chwili zaczęła zgłaszać zastrzeżenia, najpierw ogólne, co do politycznego charakteru wystawy (choć ma ona raczej charakter historyczno-poznawczy), a następnie co do treści poszczególnych plansz wystawowych, włącznie z sugestia usunięcia jednej z nich!
O ile co do zasady, na skutek trwajacej od lat tzw. afirmatywnej polityki kadrowej, pracownicy kanadyjskiej administracji wszystkich szczebli znani są z lewicowo-liberalnych, a czasami wręcz lewackich poglądów politycznych, to w tym wypadku ich zastrzeżenia wynikają raczej z obezwladniajacej poprawności politycznej.
Są wręcz przerażeni możliwością urażenia kogokolwiek, choć nie potrafią powiedzieć, która konkretnie częśc kanadyjskiego społeczeństwa miałaby nasza wystawa urazić? No, chyba ze maja na myśli pewne ambasady i konsulaty.
Jest to tym bardziej szokujące iż praktycznie te same materiały były już prezentowane w czasie wystawy w Ottawie, w tamtejszej głównej bibliotece publicznej i jako takie były już raz “zatwierdzone” przez administracje, która obowiązują identyczne regulacje i zasady dotyczące użytkowania przestrzeni miejskich przez organizacje zarejstrowane jako not-for-profit takie jak nasz Klub.
Należy dodać, ze wiedząc o ograniczeniach narzucanych przez te regulacje, twórcy materiałów wystawowych starali się, aby były one wyważone i oparte na solidnej bazie faktograficznej.
Mamy wiec, kolejny, smutny przykład postępującego w Kanadzie ograniczania metodami pozaprawnymi konstytucyjnie zagwarantowanej wolności słowa i myśli i szalejacego terroru politpoprawnosci.
Niestety, jesteśmy pewni, ze rowniez Państwo spotykacie sie codziennie z tym samym problemem na swoim terenie.
Pozostajemy jednak optymistami i nadal mamy nadzieje, ze do wystawy dojdzie i ze będziemy mogli ja pokazać w całości, a wszystkich Państwa którzy w tym okresie bedą w Toronto zapraszamy do jej odwiedzenia.
W razie uniemozliwienia nam przeprowadzenia wystawy lub jej ocenzurowania, zwrócimy się do Państwa o poparcie naszej akcji protestacyjnej.
Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie życzyć Państwu wszelkiej pomyślności z okazji Nowego, 2013go Roku. Oby był on lepszy niż rok poprzedni.
Pozdrawiamy serdecznie – Klub Gazety Polskiej w Toronto

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/