Jak Banksterzy zawłaszczyli Świat i …coś wiecej

Jak Banksterzy zawłaszczyli Świat i …coś wiecej

O (marną) Przyszłość Waszą i Naszą!
1. 7.2011
Przyg. i tłum. za Silver Bullet and the Silver  Shield.
Roman Kafel, Dallas Texas 8.08.2011
Cyt…… „Banki zostały poczęte w niegodziwej nierówności i zrodzone zostały w grzechu, Bakierzy są właścicielami  Planety Ziemi.  Jeśli udałoby się komuś zabrać im wszystko co maja… ale  zostawić im tylko prawo i zdolność emisji pieniądza, to jednym pociągnięciem pióra stworzą z niczego tyle pieniędzy i depozytów , że natychmiast odkupią- to…. co im właśnie odebraliście!
Ale…jeżeli pozbawi się ich prawa i zdolności robienia pieniędzy- to wszystkie wielkie fortuny i majątki takie- jak moj….znikną natychmiast….. i powinny zniknąć. Bo wtedy świat będzie dopiero miejscem, na którym bedzie można i lepiej i szczęśliwiej….i żyć. ….i pracowac!
Ale…jeśli waszą wolą, będzie pozostać niewolnikami bankierow i do tego samym opłacać koszty własnego zniewolenia, to proszę… pozwólcie im nadal kreować pieniądze”
– Josiah Stamp
Tzw. Pakiet Finansowej Regulacji  dla Grecji jest dokładnie tym samym i tak samo przydatnym , jak taśma samoprzylepna do ochrony przed zgwałceniem.
Poprostu jeszcze jeden fikuśny akademicki zwrot dla zamaskowania prawdziwego horroru- jaki spotkał Grecje.. a który  juz wkrótce powtórzy się tu…tzn wszedzie!  Tak samo, jak inny bzdurny zwrot : QE..czyli Quantitative Easing” inna przykrywka na nazwanie rzeczywistego,  prawdziwego oszustwa!
Pamietajmy , że zawsze fałszowanie pieniędzy było karane śmiercią.
Tzw Financial austerity- jak nazywają ten nowy zespół regulacji- jaki narzucono Grecji,  to nic bardziej prymitywnego – Wiecej dla banków  i mniej bądż nic…. dla całej reszty!
Porfolia elity muszą być napakowane …bo wg estabklishmentow  sa o wiele ważniejsze- niż wszelkie inne potrzeby ludzkie. Ta masowa wyprzedaż majatków narodowych, kosztuje starszliwie, szczególnie te państwa, które same poprzez własne rządy  poddaly sie temu gwałtowi…finansowych gwałcicieli!
Tzw.Państwowe nieruchomości. ( ktore wcale nei sa panstwowe ale narodowe),   ziemia, fabryki, całe sektory wyprzedają tzw narodowe rządy, aby pokryć długi,,     jakie przy ich świadomym i aktywnym udziale – skreowano z cienkiego powietrza..tak!~!!! tak!!!!!~! … Z NICZEGO!!!!
Życie normalnych ludzi niszczy się tylko po to, aby płacić długi,,,,żeby płacić długi tworzone z cienkiego powietrza. To co dzieje sie dziś to jest oczywiscie czas Żniw Lichwy- i ich politycznych pomagierów, dzięki którym to stało się możliwe,,,którzy to zostali wybrani i obdarzeni mandatem publicznego zaufania przez naiwnych,,,sprzedają i ich i was- czyli swoich współobywateli- jak stada baranów!
Wielu ludzi jest przekonanych ,że bankierzy zarabiają pieniadze- pożyczając pieniądze, ale tak nie jest. Ich prawdziwym celem jest posiąść wszystko, kiedy konfiskują realne dobra i majątki za pieniądze…których tak naprawdę nigdy nie mieli. Gdyż w naszym obecnym systemie monetarnym,,,naszymi pieniądzami jest – Dług!
Kiedy tworzą dług- tworzą pieniądze! Kiedy dług jest spłacony,,nieszczy się pieniądze.
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się- jak to się dzieje ,że wszyscy sa w długach…nie siegajcie dalej niż tu.  Właśnie tu- gdzie bankierzy czerpią swoją siłę, za każdym razem- kiedy kreują dług, dlatego, że ten dług jest ich …assetem!
Bankier wcale nie musi tego robic , żeby zarabiac,  było nie było zupełnie darmo rozdają poeniądze na różne cele.
To bowiem na czym tak naprawdę zalezy bankierom to…… KONTROLA~!
Kontrola rządów, przedsiebiorstw, państw, miast i przedewszystkim CIEBIE! WAS!!!!!!
Oni chca miec was wszystkich zaprzągnietych do swego kierata, żebyście charowali i produkowali prawdziwe dobra, realne dobra, namacalne fizyczne…. takie , żeby stałym strumeiniem płyneły i zasilały ich portfolia , czyli kabzy~!
Sztuczką i pułapką w tej grze..to to ,  że nie ma z niej wyjścia!
Kierat zaczyna się kręcić coraz szybciej i szybciej..tylko dzieki temu o czym nikt z was nawet nie pomyśli. To co wogole nikomu nie przychodzi do głowy,l że pieniadz-dług, musi być każdego roku kreowany w coraz wiekszej kwocie, żeby pokryć  dług….. ORAZ procent , jaki od niego” się im należy” za lata poprzednie.
W tym opartym na długu systemie, nasze pieniądze są długiem. Każda złotówka- jaka wchodzi w obieg ma do niej  przyczepioną złotówke długu… ale NIE TE Pieniadze- jakimi trzeba płacic procenty. I TO jest główny trick, jakkolwiek główny dług można spłacić,,,na procenty musi się zadłużyć jeszcze wiecej w następnym roku.
Ten proceder działa już wiele lat i bedzie działał takdługo,  jak dlugo ludzie sa dostatecznie młodzi i dostatecznie tumanieni, żeby pedzić coraz szybciej i szybciej i szybciej… W końcu- tak samo – jak dzisiaj pokolenie boomu demograficznego- odkryją, że system  ma coraz większy apetyt na nowe kredyty….. i że ludzie, nie są w stanie za tym apetytem…nadażyć.
TO summa summarum doprowadza do końca tzw epoki konsumeryzmu, który powoduje spowolnienie wzrostu produkcji, gospodarki i,,,potrzeb na nowe kredyty i długi. To pozostawia  w grze ostatniego z wydających pieniądze, czyli rządy- jako karmiacieli  systemu! Jeśli ludzie przestają wydawać pieniądze, ich panstwo wydaje je za nich , w ich imieniu i na ich własną odpowiedzialność! A bankierzy uwielbiają zadłużone państwa, bo moga użyc siły panstw do wymuszenia spłat długów i przejąć wydawałoby się nienaruszalne dobra ogólnonarodowe- jakie zapamietajcie to prosze,,,TYLKO znajdują się pod zarządem panstw!
TO i tylko TO- jest właśnie długoterminowym celem gry bankierow ! Owszem uwielbiają oni swoje miliardy wypłacanych im bonusów, piekne palacyki w najlepszych dzielnicach świata…ale teraz własnie nadszedł czas. Żeby stali się prawdziwymi panami świata!
W czasie upadku Związku Sovieckiego i Demoludów  kilku oligarchów zajeło wiecej niż połowę Całego Majątku Sowieckiego Supermocarstwa. Kupowali oni kompanie większe niz Exxon Mobill za pare milionow dollaroów. Kupowało przeogromne przestrzenie ziemi za piosenkę, i wycinało nieskończenie ogromne lasy i pompowało ropę, kopliny i gaz….za darmo!!!!
Przejęli media i konglomeraty medialne, całe dziedziny przemysłu w tym samochodowego, maszynowego, lotniczego za centy z dollara ich wartości.Miał wtedy miejsce transfer majątku – jakiego nigdy wcześniejw historii ludzkości nie widział świat!
Wydawało się, że w ciagu nocy kierowcy taksówek, nauczyciele i ciecie stawali się milarderami!
Poczekajcie -zanim pomyslicie, że ci faceci sami zrobili  się miliarderami, tylko i wyłącznie dzieki swoim niezwykłym zdolnościom…  bo to wcale tak nie było!
Oni byli tylko fasada, pacynkami w wielkiej i brudnej grze Rothschildow, które dostaly ich pieniądze z ich banków z twardym poleceniem -iść i robić brudną robote wykupując za centy majątki o ogromnej wartości, wtedy .,kiedy nikt nie miał i nigdzie nie było żadnych pieniedzy!
Dokładnie- jak zrobiono w Polsce! I jak dokladnie robią to w Grecji dziś,,,, dokładnie to samo! Dziś tak samo najlepsze assety Grecji, najpiękniejsze miejsca i starożytne zabytki wystawiono na sprzedaż dla ELITARYSTÓW  za przysłowiową piosenkę.
Którzy -natychmiast odwrócą się i podniosą opłaty konsumentom, sciągając ogromny zysk. Kolejny raz..  znowu…. i to wszystko dzięki pieniądzom, jakie skreowali z cienkiego powietrza! Z NICZEGO!!!!!!
Co za chory i śmierdzacy trupią zgnilizną system finansowy!
Tak własnie się dzieje..i w taki to właśnie sposób bankierzy posiedli Ziemię i całą reszte…
Juz wiemy ,że dług jest – pieniądzem i  że nie ma wystarczająco dużo pieniedzy, żeby spłacic i pryncipal i procenty  (gdybyśmy spłacili cały dlug na świecie, nie byłoby na świecie nie zostałoby żadnych pieniędzy) i daelj mielibyśmy niespłacone odsetki za te długi!
Kluczem do tak diabelskiej  kontroli bankierskiej jest prosty fakt, że jeśli zadłużą wszystkich, wtedy maja prawo do zastawu- jaki pożyczający dali pod te pożyczki. Te realne zastawy są narzedziem realnej kontroli i zatem TO jest ostatecznym celem owej gry!
I CO?? jak sie wam to podoba? To przejecie Świata i reszty??? Przez kilku wybranych????
Plan w sumie jest prosty..wyposażyc was we właściwe narzedzia w odpowiednim miejscu, system ułamkowej bankowości , lichwa i prywatny system banków centralnych ..
Na poczatku, jak handlarz narkotyków, dać społeczeństwu to co potrzebuje i co uważacie przyda się do ich kontroli, kiedy juz popadną w długi. To naprawdę bardzo łatwe przy tej ilości kart kredytowych, na łatwych warunkach:-)) potem spowodować nałóg… kup dziś- płać jutro…wkrótce nie będą nawet myśleć co to jest prawdziwy majątek, czy co to jest oszczędność,,bedą uzależnieni!
To co kiedyś było ich prawdziwym majątkiem staje sie majątkiem z doczepionym długiem i wtedy bankierzy przejmują je na własność!
Jak juz masz i wiesz , że masz na tyle majątku , że warto go przejąć,,poprostu zaciskasz dyscyplinę pożyczania i powodujesz pękniecie bańki ,którą tak spokojnie sam nadmuchałeś.
Potem użyjesz rzadów- jako gwaranta pożyczek pod pieniadze publiczne..
Prościutkie-  socjalizm dla bogatych , kapitalizm dla biedaków…2008 rok
Nastepny krok to scisnąć rynek , żeby spowodować masowa niewypłacalność, zatem mozesz zacząć przejęcia  zastawów pod zaciągniete długi. ( Słyszeliscie o milionach domów w  szarych inwentarzach banków? Czy wiecie ile jeszcze ludzi ma stracić swoje domy..którzy o tym jeszcze nie mają zielonego pojęcia??? Dowiecie się póżniej,, dlaczego jeszcze teraz tego nie robią))
Teraz kolej wycisnąć fundusze publiczne dla pokrycia tzw    ”strat bankierów”!.. za pomocą wybranych przez was samych złodzieji  , na ktorych z taka nadzieją głosowailście . Należy większyć naciski tak, żeby rządy państw ogłosiły niewypłacalność….. i wtedy można użyc swoje skumulowane kapitały, do wykupu zadłużonych państw w czasie superinflacyjnego upadku ich gospodarek.
Kiedy już wszystkie assety znajdą sie pod ich znaczy banksterska kontrolą,   ONI -jako zbawcy wprowadzą nowy monetarny system używając tych przejętych assetow, jakie posiedli-  jako całkiem nowy zastaw.
I znowu skreują nowy dług …w nowym pieniądzu, kreując nowy system bankierski, ktory znowu zawali się.,..pokolenie pózniej….
To jest Wasza- i Nasza przyszłość! Poza rewolucją- nie ma żadnej innej możliwości zatrzymania tego na poziomie narodowym. Nie ma tez żadnej innej możliwosci na poziomie globalnym.
To jest matematyczny model upadku i katastrofy gospodarczej wyliczonej od początku do końca i od początku do końca kontrolowanej….niestety nie przez żadnego  z nas.
Nie robiąc nic..możemy tylko poprzez zrozumienie tego paradygmatu przygotować się na to mentalnie, psychicznie, fizycznie i co niektórzy finansowo..ale zapobiec temu…  biernie…. niestety nie możemy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/