Prof. Majewska popiera petycję, podpisz i rozprowadzaj

From: Maria Majewska
Date: January 14, 2013 9:12:35 PM PST (CA)
Subject: Fwd: Petycja – najnowsze informacje
wazne informacje
———- Forwarded message ———-
From: Ryszard Wiercinski
Date: 2013/1/14
Subject: Petycja – najnowsze informacje
Proszę o podpisanie po przeczytaniu, odsłuchaniu i przekazanie swoim znajomym tego apelu. Ponownie proszę o podpisanie tej petycji, za co z góry dziękuję.
Z poważaniem i serdecznymi pozdrowieniami
Ryszard Wierciński
———- Wiadomość przekazana dalej ———-
Od: Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego <info@newsletter-iozn.pl>
Data: 14 stycznia 2013 18:59
Temat: Petycja – najnowsze informacje
Szanowni Państwo,
14 grudnia 2012 r. to czarny dzień dla wszystkich pacjentów w Unii Europejskiej. Tego dnia w Polsce – tak jak w pozostałych krajach UE – zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 1924/2006/CE. Zakazuje ono producentom naturalnych środków leczniczych zamieszczania na opakowaniach informacji o ich korzyściach terapeutycznych.
Jeśli nie odczuli Państwo jeszcze do dziś tej zmiany, sprawdzając choćby opakowania na półkach w supermarkecie, to dlatego, że producenci wyprzedają jeszcze swoje zapasy. Jednak już wkrótce niezwykle trudno będzie wybrać odpowiednie preparaty naturalne, gdyż na ich opakowaniach nic nie będzie napisane.
Ta decyzja Unii Europejskiej stoi w sprzeczności z wolą jej obywateli, którzy wybierają leczenie za pomocą naturalnych środków, nie chcąc narażać się na potencjalnie poważne skutki uboczne leków chemicznych. Ingeruje ona w nasze podstawowe prawa. Pacjenci muszą mieć prawo wyboru sposobu swojego leczenia!
Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego w dalszym ciągu prowadzi w większości krajów Unii Europejskiej akcję protestacyjną przeciwko temu rozporządzeniu. W 2012 roku Komisja Europejska otworzyła bowiem możliwość zaskarżenia tych regulacji w drodze referendum obywatelskiego.
Jednak aby nasz głos został wysłuchany, potrzebujemy zebrać 1 milion podpisów w całej Europie. W Holandii udało się uzyskać poparcie rządu już po zebraniu około 25 000 podpisów. W Polsce mamy już niemal 50 000 podpisów. Ale to nie wystarczy. Podobnie jak w Hiszpanii, Francji i innych krajach Unii wciąż walczymy o jeszcze większe wsparcie tej inicjatywy.
Dziękuję więc Państwu za dotychczasowe wsparcie, ale nadal jest ono potrzebne. Prosimy w dalszym ciągu o przekazywanie informacji na temat tej petycji członkom rodziny, przyjaciołom i znajomym. Aby podpisać petycję, proszę kliknąć ten link: www.iozn.pl/petycja/petycja.
Życzę Państwu Szczęśliwego i Zdrowego Nowego Roku!
Z wyrazami szacunku,
Augustin de Livois
Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego
PS: Jeśli interesują Państwa naturalne środki lecznicze, ukazała się właśnie polska edycja bezpłatnego francuskiego newslettera poświęconego zdrowiu i medycynie naturalnej (newsletter Poczta Zdrowia, rozsyłany przez Poczta Zdrowia Sp. z o.o. – naszego partnera). Jest on wysyłany emailem dwa razy w tygodniu – za darmo. Newsletter podaje informacje o najnowszych, najbardziej wiarygodnych metodach naturalnych terapii. Autorzy docierają do wyników najnowszych badań na temat naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom. Jeśli chcieliby Państwo go otrzymywać w języku polskim, można zarejestrować się za darmo tutaj.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/