Od masakry w Newtown po Obamę – Matrix

Od masakry w Newtown po Obamę – Matrix

Mike Adams 24.1.2013, przekład Piotr Bein
Ameryko, znów was nabrano.  Odegraliście rolę widowni, oglądając olbrzymi teatr, z podstawionymi aktorami, relacjami merdialnymi i narracją. Nie twierdzę, że nie ma zabitych dzieci w masakrze w szkole Sandy Hook w Newtown. Twierdzę, że wszystko potem teatralnie spreparowano: merdialne pokazanie tylko odpowiednio wybranych rodziców, odmowa ujawnienia nagrania wideo z wnętrza szkoły, szybka zmiana oficjalnej wersji zdarzeń – z pistoletów na niesławny karabin pół-maszynowy  “AR-15, który niewiadomo nawet czy istnieje.
Nie tylko. Niedawna lipna inauguracja Prezydenta o lipnym nazwisku i sfałszowanej metryce urodzenia; zespół muzyczny i śpiewy podrobiono, przemowę podawano Obombie teleprompterem, a relacje były orgią pobożnych życzeń niemających praktycznie żadnych szans realizacji.
Przedstwienie zaczęło się długo przed Obamą
George Bush dopracowal do perfekcji bzdurną wojnę z terrorem i fałszywe uzasadnienia dla utworzenia nowej bezpieki DHS z całą jej lipną władzą ale prawdziwym molestowaniem seksualnym na lotniskach.
Żont federalny, republikanuf czy demokratuf, prowadzi się z arogancją lipnej władzy nigdy nienadanej konstytucyjnie. Ale zassali cię, dzięki opowiastkom w ścierwomediach, opartym na fałszywych dowodach, np. z Ośrodka Kontroli Chorób (CDC) że scypionki na grypę są skuteczne w 62 %.
Administracja od żarcia i lekuf (FDA) ochoczo bierze sfałszowane badania za dowody naukowe. Psycho-pszemysł wymyśla tysiące horup  a potem uzurpuje wyłączny autorytet ich diagnozy i „leczenia”. Żarcio-pszemysł nadaje bez końca szoły telewizorne, stwarzając fałszywe wrażenie o swych produktach nafaszerowanych sztucznymi (przekłamanymi) składnikami.
Jagody w bułeczkach są sztuczne. Aromat frytek macdonaldsowych też sfałszowany chemikaliami. Różowiutki kolor krojonej szynki zabarwiony azotynem sodu.
Mamogramy pokazują 10 fałszywych diagnoz raka na każdy prawdziwy przypadek, a chemoterapia to hokus-pokus, który powoduje raka. Cały przemysł raka piersi przedstawia zmyłę pt. poszukiwanie leku na raka – absurd zważywszy, że lek zbankrutowałby bilionowy pszemysł raka.
Na każdym kroku robią cię w konia kłamstwami, dezinformacją i odwracaniem uwagi od rzeczy naprawdę istotnych.
Złapani na haczyk
Ten cały argument za kontrolą broni cywilnejto bzdeta do potęgi. Jak zabranie broni z rąk przestrzegających prawo obywateli, magicznie spowodowałoby oddanie broni przez kryminalistów? To bzdeta żerująca na emocjach.
Pszemysł bankowy to wielki spisek globalny finansowej czarnej magii, która okrada wartość twych pieniędzy wytwarzając więcej forsy dla siebie. Rezerwa Federalna ni ejest federalna i nie ma żadnych rezerw. To wszystko jest oszustwem!
Wybiury sfałszowano na mamucią skalę. Komenty trolli poprzez pejsbóka na alternatywnych forach jak Natural News, generują automaty lingwistyczne, żeby wyglądały na prawdziwe. Niemal wszystkie sondaże online w ścierwomediach są kompletnym oszustwem-manipulacją celem wykazania wyników, jakich chcą mocodawcy.
Nagrody dla portali to przekręt. Parę lat temu nominowano mnie do nagrody dla najlepszego publicysty ws. zdrowia. Mieliśmy tyle poparcia, że łatwo wyprzedziliśmy pozostałych kandydatów i zajęliśmy 1-sze miejsce dzięki prawdziwemu głosowaniu przez prawdziwych ludzi. Organizatorzy nagrody skreślili więc moją nominację, niecierpiąc 1-szej nagrody dla Natural News.
Google News to pic na wodę, bo skasowali ze swego systemu wszystkie prawdziwe źródła info i pokazują tylko konformistyczne ścierwomedialne. W telewizorni oglądasz njusy kompletnie wymyślone pod to, co uny chcą ci pokazać.
Sfałszowali liczbę zatrudnionych w żondzie. Kiedy politykier waszyngtoński mówi o cięciach w wydatkach, zawsze mamy oszukaństwo (tj. tylko tycio zredukują wzrost wydatków).
Federalne przepisy podatkowe to ewidentne oszustwo. Żont niepotrzebuje centa od ciebie, żeby funcjonować. Może wyprodukować piniondze z powietrza na zawołanie, jak widzieliśmy w ratunku banksyerów. Żont może nawet wykreować monety wartości biliona dolców, żeby pozbyć się długów. Po co więc zbiera naszą forsę? (Odpowiedź: Nie zbiera od nas. To tylko forma kontroli społeczeństwa.)
No i edukacja twoich dzieci w szkołach publicznych: sfałszowana historia, nauki ścisłe i społeczne. Te szkoły nie uczą dzieci o rzeczywistości, tylko jak dostosować się do panujących mistyfikacji.
Wszyscy jesteśmy na wyspie Matrix. Od momentu urodzin. Jak w filmach Truman ShowMatrixIsland. Manipulatorzy ćwiczą na twym umyśle. Jesteś marionetką na ich sznurkach. Nauczyli cię, że wszystko PRAWDZIWE – złoto, broń, fakty, rodzina i rolnictwo – jest złe. Żeby być uważanym za dobrego, musisz dostosować się: posłuszny wykonawca rozkazów, lubiejący swe zniewolenie.
Czemu to ważne
Bo DUSZA twa istnieje naprawdę, dla doświadczenia pełni życia, skradzionego ci każdym fałszem, zmyłką, oszustwem, przekrętem… odgrywanymi nam przed nosem. Realizując je, zdradzieccy możni u waadzy rabują ci okazję odkrywać i wyrażać twe prawdziwe, najwyższe ja w ciągu tego krótkiego pobytu na Ziemi. Zamiast zadziwiającym myślicielem, artystą, wynalazcą czy liderem, jesteś posłusznym konformistą z wypranym mózgiem, obawiającym się wystąpić z szeregu.
Oszuści kradną ci ŻYCIE, obracają je z potencjału wartości na szarość bez wyższego celu. To właśnie jest koszt tego całego teatru fałszów. Nie tylko to, że ci kłamią; kradną ci duszę i ciemiężą twe własne ja, oczekujące wyzwolenia.
Toteż wołam Pobudka! Przejrzyj Matrixa! Tylko tak uratujesz duszę od klątwy przymusu życia w odmóżdżonym posłuszeństwie zamiast osiągnięć i radości bez granic.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/