Bezpieka DHS ma okupować miasta USA

Bezpieka DHS ma okupować miasta USA

Mike Adams, przekład-skrót Piotr Bein
Czarny senator Jesse Jackson wezwał Obamę do wprowadzenia bezpieki DHS na ulice Chicago, nękanego przemocą i morderstwami, mimo że miasto ma najsurowsze w USA prawa przeciw posiadaniu broni. W DHS są tylko jedne uzbrojone siły do tego – powszechnie znienawidzony Zarząd Bezpieczeństwa Transportu (TSA), który już rozpoczął kontrole przydrogowe w całym kraju.
Władze Chicago rozbroiły obywateli skandalicznymi przepisami, dając przewagę kryminalistom, którzy z definicji nieprzestrzegają prawa. Policja jest bezsilna, a mieszkańcy sterroryzowani bronią przestępców. Chicago ma największy w świecie wskaźnik morderstw, nawet wg merdiów gorszy niż za Al Capone. W 2012 r. było w mieście ponad 500 morderstw.
Uzbrojenie obywateli rozwiązałoby problem (500 tys. strzelców). Przemoc skończyłaby się szybko, kryminaliści pochowaliby się. Ale zamiast pozwolić mieszkańcom bronić się i pomagać chronić swe dzielnice, Jackson (pod ogólnokrajowe wyjście uzbrojonych agentów TSA) chce, by rząd wprowadził uzbrojone siły bezpieki, jak brunatne koszule Hitlera. Obama mówił (2008) o cywilnych siłach bezpieczeństwa narodowego, tak uzbrojonych i sfinansowanych jak wojsko! TSA to właśnie te siły Obamy.
Taki był plan: rozbroić cywilów, przyzwolić na przemoc przestępczą, poczekać na żądania publiki, by rząd zrobił z tym porządek. TSA jest gotowe wkroczyć z armią zboczenców, obmacywaczy dzieci, handlarzy narkotyków, złodziei i dystrybutorów porno z dziećmi. Tacy dokładnie pracują w TSA. A Jackson chce im wręczyć broń i władzę nad rozbrojoną publiką. Nazywa on krajowymi terrorystami osoby nieufające rządowi i uważa, że broń w ich rękach ma służyć atakom na rząd.
Agenci TSA nie przysięgają na Konstytucję USA. Są zainteresowani jedynie wynagrodzeniem, żadnymi zasadami. Rozmowa z którymś ujawnia zero wiedzy o Konstytucji, Karcie Praw czy historii USA. Są najidiotycznuejszmi, najbardziej ignoranckimi pracownikami rządowymi – przedmiotem śmiechu w strukturach federalnych. Natomiast agenci FBI to wysoce wyszkoleni zawodowcy, muszą zdać wymagające egzaminy zanim dostaną broń. Najemni przestępcy TSA rekrutują się z ogłoszeń na pudełkach z pizzą.
Agenci TSA to żadni oficerowie, nie dostają żadnego szkolenia z egzekwowania prawa. Są pracownikami rządu w przebraniu. Nie mają żadnej władzy, istnieją tylko jako szarada wladzy fałszywej.
Wszyscy ich nienawidzą. Merdia muszą spytać 20 osób, zanim znajdą parę wypowiedzi pozytywnych o TSA… i oczywiście puszczą tylko te ostanie. Nikt nie chce być przez nich obmacywanym. Rodzice nie chcą, by na lotnisku zabierano im dzieci na macanie przez pedofili w rządowych kostiumach. Ludzie nienawidzą TSA!
Lokalne siły porządkowe też znają prawdziwy charakter i nienawidzą TSA. Szeryfowie i policja nie dadzą TSA wejść i rządzić się na ich terenie.
Jeśli TSA spróbuje obmacywać ludzi na ulicach, oburzone tłumy zaatakują TSA. Po tym już żaden przedstawiciel władzy w TSA będzie bezpieczny w miastach USA. Nawet posiadając broń, nie będą mogli się obronić przed uzbrojonym, wzburzonym tłumem obywateli, mającym dość traktowania jak bydło. Na nic zapasy 1,6 mld sztuk amunicji, bo agenci TSA nie mają żadnych umiejętności strzelania.
Apel Jacksona to jawna próba użycia rekordowego wskaźnika morderstw w Chicago do uzasadnienia zbrojnej okupacji miast przez rząd. Jest to właściwie apel o dyktaturę bronią. Jako taki musi paść. Jackson jakby niewiedział, że Amerykanie nie chcą być zniewoleni bez wzgl. na rasę. Czy to nie dziwne, że Jackson chce, by jego czarni bracia i siostry zostali zniewoleni przez najemnych przestępców z TSA?
Czy demokraci nie wiedzą, że właśnie ich ludzie historycznie byli zniewalani przez brak zdolności samoobrony? Szczególnie czarny potrzebuje prywatnej broni dla obrony własnej w Chicago! Piszę to absolutnie popierając prawo do noszenia środków obrony własnej przez wszystkich, bez wzgl. na rasę i religię, prawo zagwarantowane Drugą Poprawką do Konstytucji USA i naszą świętą Kartą Praw.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/