Prof. Majewska: Autyzm i leki psychotropowe

Autyzm i leki psychotropowe

Szanowni Państwo,
Docierają do mnie informacje, że niektórzy lekarze próbują „leczyć” dzieci autystyczne niesprawdzonymi i niezatwierdzonymi do tego celu lekami psychotropowymi, prawdopodobnie w ramach eksperymentów, o których nawet nie informuje się rodziców.
Nie ma skutecznych i bezpiecznych leków psychotropowych na autyzm!  W większości przypadków autyzm jest skutkiem zatrucia  mózgu i całego organizmu niemowlęcia metalami raz innymi toksynami ze szczepionek i środowiska,  chronicznego stanu zapalnego mózgu i innych organów (wywołanego przez nadmiar zbyt wczesnych i toksycznych szczepień) oraz poszczepiennych reakcji autoimmunologicznych.
 
Jedyne sprawdzone i bezpieczne metody leczenia autyzmu to: odtruwanie i chelatacja toksycznych metali, specjalna dieta z dodatkiem witamin oraz innych bezpiecznych suplementów diety, odtruwające kąpiele w roztworze soli gorzkiej (Epsom) – w dodatku do terapii kognitywno-behawioralnych, rehabilitacji ruchowych, logopedycznych etc.    
 
Dzieci nie powinny brać żadnych leków psychotropowych. Badania wykazały, że leki takie jeszcze bardziej je upośledzają i zaburzają prawidłowy rozwój mózgu.  Ponadto, nierzadko uzależniają.  Dzieci powinny się rozwijać w warunkach jak najbardziej naturalnych, a każdy lek psychotropowy to dodatkowa toksyna.
Z całą pewnością firmy farmaceutyczne ostrzą sobie zęby na nowe populacje klientów  swych leków.  Wywoływane szczepionkami epidemie autyzmu generują potencjalnych konsumentów farmaceutyków.  Trzeba mieć tego świadomość i nie pozwalać na dalsze okaleczanie dzieci autystycznych.
Pozdrawiam serdecznie i życzę rozwagi.
DM

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/