Burmistrz Białegostoka przemówi po burmistrzu Nju Jorka…

PB: Burmistrz Bialegostoka przemowi po burmistrzu Nju Jorka 🙂
Czy Polska potrzebuje doswiadczen USA? Tam doszlo do katastrofalnej ruiny miast (Detroit, Nowy Orlean…) dzieki politykom. Polskie realia sa tak odmienne, ze takie imprezy to marnotrawstwo  publicznych pieniedzy.
Czemu nie seminarium np. czy i jak USA moze odklamac sledztwo 10 IV. Posel Macierewicz zwracal sie w tej sprawie do judeocentrycznych kongresmanow, ktorzy pomogli zatuszowac 11 IX! Konsulat nie mogl o tym detalu poinformowac tego speca od kontrwywiadu?
…Albo jak skonczyc z holokaustianizmem rodem od Zydow w USA, ktorzy neguja Polska Golgote z rak zydowskich hitlerowcow, sowietow i zydokomuny i wrednie, nienawistnie przeklamuja historie: Prof. Witold Kiezun (2009): Czas bronic polskie dziedzictwo!
Albo jak przyhamowac Izrael w sianiu nienawisci do Polakow poprzez Marsze Zywych i “edukacje” mlodych Zydow, takze w USA i Nowym Jorku
Albo po co Polsce tarcza przeciw Rosji czy udzial w banksterskich wojnach na Bliskim Wsch. i na Balkanach… Ale znajac rzad RP i nowojorski konsulat z zabiegow o medal dla Karskiego, wiadomo ze nic z tego niewyszloby: List otwarty do Prezydenta USA i Rzadu RP ws. odnaczenia USA dla Jana Karskiego
Polacy byli kiedys w czolowce urbanistow, pracowali w Iraku, z dobrym wynagrodzeniem i podziekowaniem. USraelska i jewropejska lichwa i ich wojny zrujnowaly to jak i caly narod, polski i iracki. USA wiodlo ostatnio, dla banksterskich interesow, napady na Jugoslawie, Irak, Afganistan, Libie, a obecnie popiera najemnych islamistow, ktorzy morduja chrzescijan i umiarkowanych muzulmanow w Syrii. Wszystkie te wojny poniszczyly miasta, ku uciesze banksterii Wall Street (jak daleko od konsulatu?), ktora pozycza lichwaiarsko na prowadzenie wojen, nastepnie ‘na odbudowe’: Wszystkie wojny sa banksterskie!
Shalom dla reprezentantow Polin w Nju Jorku!
……………
AS: Hehehehehehe… Hehehehehehehehe…
USA (Duży USrael) zdycha (bankrutuje) – na szczęście… Miasta żydo-USA to bankruci. W III Rzydopospolitej to samo. Polskę szabrują koczownicy, przejmują majątek narodowy, łącznie z kamienicami. Tysiące Polaków wywalanaych jest na zbity pysk na ulicę z domów, a agentura bansterów konsulatu III Rzydopospolitej w żydo-USA zaprasza Polaczków na dyskusję o perspektywie rozwoju przejmowanych przez żydowską lichwę na własność miast.
Czy ktoś czasem nie upadł na łeb!!!
Tutaj o zadłużeniu miast w III Rzydopospolitej: Wyniki badań potwierdzają fakt ukrywania rzeczywistego stanu finansów miast wojewódzkich w Polsce poprzez tworzenie i zadłużanie spółek miejskich.
A gdy czytam coś takiego: WarszawaMiasto zapożycza się przede wszystkim na inwestycje transportowe i komunikacyjne. Na koniec 2012 r. zadłużenie zaplanowano na 45,5 proc. wielkości budżetu.
…zadłużenie zaplanowano na…
to siekiera podskakuje mi w piwnicy. Co za IDIOTA a raczej gospodarczy sabotażysta PLANUJE DŁUG??? Ta metoda jest przejrzysta – zadłużyć niewypłacalnie – a potem za długi wysprzedać koczownikom za grosze wszystko co ma jakąkolwiek wartość. A wszystko to robione jest zgodnie z zapowiedzią w żydowskiej Tanach i żydo-chrześcijańskim tzw. “Starym Testamencie”:
“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi”
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
Może o tym pogadają sobie w konsulacie III Rzydopospolitej?
Albo i o tym, że już niedługo na ulicach “polskich” miast obcy najemnicy będą strzelać do Polaków jak do kaczek.

  
When
Thursday February 28, 2013 from 5:00 PM to 9:00 PM EST
Add to Calendar
Where

De Lamar Mansion
233 Madison Avenue
(Jan Karski Corner)
New York, NY 10016
 
 
For participants wishing to stay in New York overnight,
we recommend the following hotels in the vicinity of the Consulate:
Madison Towers
22 East 38th Street
10016 New York, NY
Tel: (212) 802-5200
Murray Hill
303 Lexington Avenue
10016 New York, NY
Tel: (212) 689-5200

 

 

 

Consulate General

of the Republic of Poland in New York

 

cordially invites you to the

 

Urban Development Conference

U.S. and Poland’s Cities in the Global Economy

 ——————

Please RSVP by sending your name and affiliation

to publicaffairs@polishconsulateny.org

until Friday, February 22nd, 2013

 

Today, 80% of Americans live in large urban areas, compared to less than 60% in Europe. Nevertheless, American cities are centuries younger than most of their European counterparts. Given our differences, what can we learn from each other? What will be necessary to allow our cities to grow and prosper in the Twenty-First Century?

——————

This session of the
Urban Development Conference will include:

 “The Democratic Vision of the Development of New York City”

Bill Thompson (D), Candidate for the Mayor of NYC

“The Republican Vision of the Development of New York City

Tom Allon (R), Candidate for the Mayor of NYC

“Polish Perspective: Effective Management of a City”

Malgorzata Manka-Szulik, Mayor of Zabrze

Tadeusz Truskolaski, Mayor of Bialystok

“The Economic Development of Allentown. Vision for the Future”

Ed Pawlowski (D), Mayor of Allentown, PA

As well as additional presentations, group panels,

Q&A sessions, and networking breaks with refreshments

The detailed program of the event can be obtained upon request

This email was sent to xxxxx by publicaffairs@polishconsulateny.org |
Consulate General of Poland in New York | 233 Madison Avenue | (Jan Karski Corner) | New York | NY | 10016

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/