Prof. Majewska: Szczepienia w różnych krajach

Liczby zalecanych szczepień w różnych krajach. Kraje o najmniejszej liczbie szczepień  (najczęsciej opóźnionych) cechują się najniższą umieralnością niemowląt.  USA, które stosują najwięcej szczepień,  mają też najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt oraz największy procent chronicznie chorych i upośledzonych dzieci  (ok. 65%) ze wszystkich krajów rozwiniętych. Kraje najmniej szczepiące, lub wcale, mają najniższe wskaźniki umieralności niemowląt i najzdrowsze dzieci.  W Polsce  obowiązkowo podaje się dzieciom 26-30 szczepionek do końca 2 r. życia.
Fakty mówią same za siebie i nie zamaskuje ich żadna proszczepienna propaganda, ani zmanipulowane opinie przekupionych „ekspertów”, lub pseudonaukowe publikacje-fałszywki.
number
 
 
 
 
 
 
………
PB: Jeśli dodać (nieznaną mi) liczbę scypień między 2. a 6. rokiem życia dziecka, jesteśmy w czołówce światowej. “Dzięki” ‘naszym’ waadzom, dochtorom, nałókofcom i biurokurwom sanepidzu za to, że za łapówki i obetnice dobrego życia od sztadlanów Wielkiej Farmacji Smierci, unicestwiają Naród. Oj zabraknie latarni oświecania!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/