Wydaj książkę a zajmie się tobą policja

Wydaj książkę a zajmie się tobą policja

Ashley Mote – 5.03.2013            opracowanie Ola Gordon
 
Nie, nic tu nie zmyślam. Pod koniec stycznia opublikowałem w formie ebooka wspomnienia “A Mote in Brussels’ Eye” [Mote w oku Brukseli, ang. ‘mote’ = pyłek, czyli Pyłek / Mote w oku Brukseli] opisujące 5 lat spędzonych przeze mnie w brukselskim wariatkowie.
Dzisiaj, 5 marca, na progu mojego domu pojawiło się 9 policjantów uzbrojonych w pozwolenie na dokonanie przeszukania.
Książka opisuje szczegóły wysiłków jakie podejmowałem w imieniu podatników z płd-wsch. Anglii by ujawnić niewłaściwe wykorzystywanie funduszy publicznych przez UE i pociągnąć ją do odpowiedzialności.
Taka niezwykle szybka reakcja Brukseli świadczy o tym, że Unia jest zła i przerażona. Książka musi im sprawiać kłopot. [. . .]
Książka tutaj: http://amoteinbrusselseye.blogspot.co.uk/
 
 
 
Mocne ukrywane dowody wyciśnięte z UE ujawniające:
– Zinstytucjonalizowaną na wielką skalę grabież pieniędzy brytyjskich podatników
– Niepodważalne dowody na endemiczną korupcję i oszustwa w UE
– Mówią o ‘różnorodności’, faktycznie jest to ‘regulacja i standardyzacja’
– Ogromne ukrywane sterty gotówki, podczas gdy UE żąda więcej
– Wielkie firmy lobbują UE by pozbyć się konkurencji
– Całkowite ignorowanie niekontrolowanej migracji przez wschodnie granice UE
– Nielegalne przejmowanie władzy i kontroli w państwach narodowych
– Rozmydlanie tożsamości narodowych poprzez masową migrację i import przestępczości
– 3.000 tajnych komisji nieustannie planujących ‘prawo’ UE
– UE finansuje lobbystów ‘domagających się’ nowych, już opracowywanych praw
– Odmowa ze strony Biura Oszustw Scotland Yardu zbadania niezbitych dowodów nielegalnych wpłat do Brukseli
– Urzędnicy UE umyślnie wprowadzają w błąd Izbę Lordów
– Miliony w nisko oprocentowanych pożyczkach dla BBC za uzyskanie poparcia redakcji
– Europejski Bank Centralny autoryzuje zalew nowymi banknotami 500 €, wykorzystywanymi głównie przez baronów narkotykowych w praniu pieniędzy
– Biurokrata z UE: “Nikt nie jest odpowiedzialny, każdy inny jest winny, i kogo to w ogóle obchodzi?”
 
Także: pełna historia zmowy UK / UE w wyrzuceniu Ashley Mote’a z Parlamentu Europejskiego. Fiasko to kosztowało brytyjskich podatników ponad milion funtów.
Ashley Mote mówi: “Bruksela nie była dla mnie żyłą złota. Była to polityka z pasją. Zabij albo daj się zabić, i to im się prawie udało”.
 
“Sun Tsu, chiński autor “Sztuki wojny” [The Art. of War] kazał wojownikom ‘obserwować wroga’. Ja tylko obserwowałem UE, wkopałem się niebezpiecznie głęboko. Byłem również znany jako partyzant w cytadeli. I to ich naprawdę przeraziło”.
Do nabycia za £5.98 (US$ 9.50)
Pierwsze recenzje:
“Pyłek / Mote w oku Brukseli” to mus. Również ważne źródło dla wszystkich przyszłych autorów i historyków opisujących próby zjednoczenia Europy na wzór Karola Wielkiego, Napoleona i Hitlera przed erą UE. Bardzo ciekawa i pouczająca, dobrze napisana.
Wnikliwa i pełna humoru. Nic dziwnego, że biurokraci go nienawidzili”.
 
Na podstawie Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ashley_Mote:
Po ukończeniu szkoły średniej (City of London Freeman’s School) służył w armii brytyjskiej (1954–1956), po czym pracował m.in. jako dziennikarz. Od 1972 do 1990 prowadził własną firmę marketingową, następnie pracował jako publicysta, felietonista i komentator[1]. Opublikował kilka książek poświęconych polityce i krykietowi.
W wyborach europejskich w 2004 z ramienia Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) uzyskał mandat posła do Parlamentu Europejskiego VI kadencji. W PE był deputowanym niezrzeszonym (z wyjątkiem okresu od stycznia do listopada 2007, gdy działał w istniejącej wówczas grupie politycznej pod nazwą Tożsamość, Tradycja i Suwerenność), zasiadał m.in. w Komisji Transportu i Turystyki oraz Komisji Spraw Konstytucyjnych[2].
Wkrótce po wyborze do PE przedstawiono mu zarzuty m.in. wyłudzenia kilkudziesięciu tysięcy funtów szterlingów od instytucji publicznych, do czego się nie przyznał. Władze UKIP wykluczyły go z szeregów partii. Proces karny przedłużał się z uwagi na kwestie proceduralne związane z immunitetem eurodeputowanego. Ostatecznie w 2007 Ashley Mote został uznany za winnego popełnienia szeregu zarzucanych mu czynów defraudacji i prawomocnie skazany na karę 9 miesięcy pozbawienia wolności[3]. Przy ogłoszeniu wyroku sędzia określił go mianem “prawdziwie nieuczciwego człowieka”[4]. Ashley Mote został też zobowiązany do zwrócenia około 67 tys. funtów szterlingów[5]. Po dziesięciu tygodniach osadzenia w zakładzie karnym zezwolono mu na odbycie pozostałej części w systemie dozoru elektronicznego.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/