Horror w Izraelu: 30 tys. tajnych agentów Mossadu zagrożonych

Horror w Izraelu: 30 tys. tajnych agentów Mossadu zagrożonych – wyciekły ważne dane! 


W ubiegłym tygodniu organizacja hakerów “Anonymous”, której symbolem jest słynna maska “Guy Fawkes-a”, włamała się na stronę izraelskiego Mossadu. Grupa Anonymous rozpoczęła serię cyberataków przeciwko izraelskim stronom od listopada 2012 r. w odwecie za izraelskie ataki na Strefę Gazy.
Grupa hakerów Anonymous twierdzi, że włamała się na stronę internetową agencji szpiegowskiej Mossadu Izraela, zyskując dostęp do dokumentów ściśle tajnych. Według PRESSTV – Hack, odsłonił ukrytą sieć 30 tys. tajnych agentów, niektórych z nich jawnie oznaczono jako “Hitman” (zabójcy na zlecenie, najemnicy). Mowa tu o 30.000 agentów ulokowanych na całym świecie, prawie wszyscy z nich przeszkoleni są w użyciu materiałów wybuchowych i podkładaniu ich w budynkach oraz samochodach, dodatkowo wyszkoleni są w porwaniach i zabójstwach.
Dane dostępne są pod linkami:
– Https://docs.google.com/file/d/0B_j9nHbEe0UUS2xNOGtOWUpqMlU/edit
– Https://anonfiles.com/file/d9f4c3eaec587f9c97bc8b6c1d91f23b
– Https://hotfile.com/dl/199414045/cccb1a1/OpIsrael.xlsx.html
Informacje, które rzekomo wyciekły, obejmują adresy, numery telefonów i ogólne informacje kontaktowe dotyczące agentów Mossadu.
Ataki przeprowadzono pod hasłem #OpIsrael, a jego finał planowany jest na 07 kwietnia 2013, głównym ich celem jest usunięcie Izraela z przestrzeni wirtualnej. Do 7 kwietnia jeszcze daleko, więc możemy być świadkami jeszcze wielu tego typu ataków, wymierzonych w izraelskie struktury państwa.
Grupa Anonymous to – zdecentralizowana grupa aktywistów internetowych sprzeciwiająca się ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, konsumpcjonizmowi, cenzurze, fair use, katolickiej etyce seksualnej, wpływowi Kościoła katolickiego na życie publiczne czy łamaniu praw zwierząt.
Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu w komentarzach poniżej.
PRESSTV/GD/HSN/SL

Ostatnia aktualizacja sobota, 30, marzec 2013 17:44

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/