Zamach stanu w USA przygotowaniem do napaści na Koreę Północną, Syrie, Iran

From: Marek Glogoczowski
Date: April 20, 2013 3:16:14 AM PDT (CA)
Subject: Fw: Zamach stanu w USA przygotowaniem do napaści na Koreę Północną, Syrie, Iran
Zamach stanu w USA przygotowaniem do napaści na Koreę Północną, Syrię, Iran oraz do ratowania w ten sposób dolara?
http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/04/20/wybuchy-w-bostonie-i-w-teksasie-to-proba-zamachu-stanu-w-usa/
Poniżej widoczny na youtube, emerytowany generał Lieutenant Colonel Potter mówił, zdenerwowany, już 17 kwietnia, że cała historia wybuchów w Bostonie oraz w Teksasie (wybuch fabryki nawozów sztucznych)  to sprawa walk wewnętrzych wewnątrz rządu amerykańskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=yWUB4MCLsHg&feature=player_embedded
Potwierdza on to, co powiedział Alex Jones nieco wcześniej: mianowicie w czasie maratonu w Bostonie były przeprowadzane ćwiczenia antyterrorystyczne, w trakcie których Navy Seals paradowali z czarnymi plecaczkami i w czapeczkach basebolowych. Tak jak ci chlopcy z Czeczenii. Stąd wynika, ze chłopcy z Czeczeni zostali wrobieni jako „baranki boże”, które gładzą grzechy amerykańskiej ekstremy prawicowej, próbującej obecnie dokonać zamachu stanu (ich ojciec twierdzi, że nie umieli się oni ani posługiwać bronią, ani robić ładunki wybuchowe, byli oni już wcześniej inwigilowani przez FBI):
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21706&postdays=0&postorder=asc&start=0
przemowa Alex Jonesa u dołu tej strony z polskimi podpisami
A przy okazji.
1. W internecie można sobie poczytać, jak ktoś ma czas, krytykę artykułu Michała Setlaka „Anatomia kłamstwa”http://lubczasopismo.salon24.pl/jeremiasz/post/493536,przeglad-lotniczy-miazdzy-siebie
I jego odpowiedź na tę krytykę: „Anatomia kłamstwa, akt drugi”: http://www.plar.pl/NewsImg/101/m&md.htm
2. Odnośnie „naszego” (tzn. przedstawiciela na Polskę najbardziej prawicowych i agresywnych kręgów tzw. „światowładzy”) Antoniego Maciarewicza, to pan Mieczysław S. Kaźmierzak podeslał mi taka oto informację:
Antoni Macierewicz – Izaak Singer – polonofob, dywersant, współzałożyciel KOR – komandosi’, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; współzałożyciel ZChN – Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe.Celem partii ZChN nie jest działanie dla dobra narodu, wręcz przeciwnie, zgodnie z martynistycznym programem ZChN ma kanalizować wszelkie inicjatywy narodowe, i co gorsza kompromitować ten kierunek polskiej myśli politycznej.Zakon Martynistów, szczególnie wyspecjalizowany w antykatolickiej dywersji kierunku Masonerii Okultystycznej Regularnej; Ochrzczony w obozie dla internowanych w Łupkowie koło Komańczy w Bieszczadach, chrzcił ks. Miska.
Interesting, isn’t it?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/