Relacja z marszu patriotów w Warszawie 1.5.2013

From: Lucky
Received: Friday, May 3, 2013, 7:54 AM
http://www.ekspedyt.org/wicher30/2013/05/03/12072_marsz-warszawa-1-05-2013-relacja.html
Czołem Wielkiej Polsce!

PB: nie korzystam ze stron z przumusem ciasteczek; prosze wkleic tekst w email

Lucky: 1.05.2013 o godzinie 14:00 spod pomnika Romana Dmowskiego z Placu na Rozdrożu wyruszył marsz zorganizowany przez środowiska patriotyczne i organizacje narodowe – Autonomiczni Nacjonaliści, ONR, MW, Niklot.

Początkowa ilość uczestników nie była duża,  jednak później zaczęli dołączać następni i uformował się marsz z przeszło tysiąca osób.  Przybyły też inne grupy z wielu polskich miast. Nie zabrakło gości ze Słowacji i Białorusi. W centrum Warszawy marsz robił już imponujące wrażenie. Środki jakie za nasze pieniądze zademonstrowała władza były niewspółmierne choć policja zachowywała się spokojnie i kulturalnie. Przez cały czas na ulicach gromadzili się zainteresowani przechodnie, dało się słyszeć dyskusję a czasem i okrzyki poparcia. Szczególnie starsze pokolenie patrzyło na nas płonącymi z radości oczami w których często widziałem wzruszenie.

Nie doszło do  żadnych incydentów poza dwoma zaczepkami słownymi z tłumu na ulicy gdzie trafił się jakiś wróg Polski.  Helikopter Polsatu SP-HIM bezsensownie krążył nad ulicami robiąc hałas i zbierając materiały medialne. W oficjalnych przekaziorach sprawę i tak konsekwentnie przemilczano.

(Koszty jakie miasto wyrzuciło lekką ręką na eskortę zostały poniesione przez nas podatników tylko po to aby patriotów ukazać w negatwnym kontekście – “kiboli i ogolonych bandytów” .)

http://www.youtube.com/channel/UC3YhOmdluhXtSgjqASa2XNQ?feature=

p

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/