OGÓLNOPOLSKA AKCJA: POSTAW POLITYKOWI SZUBIENICE

POSTAW POLITYKOWI “SZUBIENICE” – OGÓLNOPOLSKA AKCJA !!

Posted by miziaforum w dniu Maj 5, 2013

WITAM APELUJE DO ŚRODOWISK POLAKÓW NIEZADOWOLONYCH Z ROZGRABIANIA MAJĄTKU NARODOWEGO JAWNYCH KRADZIEŻY , WYZBYWANIA OBYWATELI Z PRAW I ŚRODKÓW MATERIALNYCH POPRZEZ MEGA FISKALIZM BEZROBOCIE

JAK WSZYSCY WIEMY ABY SKUTECZNIE PROTESTOWAĆ POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE CHOĆBY NA DOJAZD DO STOLICY

WIADOMO ŻE UCZCIWI POLACY NIE POSIADAJĄ WYSTARCZAJĄCO DUŻO PIENIĘDZY Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH CO UNIEMOŻLIWIA W ZASADZIE NA UCZESTNICTWO W PROTESTACH ZORGANIZOWANYCH

DLATEGO PROPONUJĘ AKCJE OBYWATELSKĄ ODDOLNĄ O NEUTREALNYM ZABARWIENIU POLITYCZNYM

MAJĄCĄ NA CELU W SPOSÓB DRASTYCZNY UNAOCZNIĆ ZDRADZIECKIM ELITOM POOKRĄGŁOSTOŁOWYM JAK OCENIA ICH POLITYCZNA PRACĘ 23 LAT PRZECIĘTNY POLAK

NIE POTRZEBA DO TEGO ŻADNYCH WYJAZDÓW ZGROMADZEŃ O WIELKIM CHARAKTERZE

PO PROSTU W KAŻDYM MIEŚCIE GDZIE SĄ BIURA POSELSKIE , SENATORSKIE

LUB SIEDZIBY WŁADZ CENTRALNYCH W KTÓRYCH SPRAWUJĄ WŁADZĘ PARTYJNE ODŁAMY KOALICJE

UGRUPOWAŃ SLD, PIS, PO, PSL , RUCH PALIKOTA

STAWIAĆ ATRAPY SZUBIENIC !!!!!

AKCJA POWINNA BYĆ KONTYNUOWANA PRZEZ CAŁY ROK 2013

NIEZALEŻNIE OD PROTESTÓW PO PROSTU SZUBIENICA MUSI STAĆ SIĘ SYMBOLEM OCENY ICH PRACY

ZAPEWNE AKCJA TA ZOSTANIE ROZPROPAGOWANA W MEDIACH ZACHODNICH CO SPOWODUJE ŻE BEZPARTYJNE MASY OBYWATELI ZOSTANĄ ZAUWAŻONE

AKCJA MOŻE BYĆ ROZWIJANA NIE TYLKO PRZEZ GRUPY ZORGANIZOWANE ALE PRZEDE WSZYSTKIM PRZEZ SPONTANICZNE INICJATYWY

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO AKCJI

“POSTAW SZUBIENICE SWOJEMU “ULUBIONEMU” POLITYKOWI “

http://miziaforum.wordpress.com/2013/05/04/konstytucja-3-maja-targowica-wieszanie-biskupow-zdrajcow/

NIE WIELE DZISIEJSZE CZASY RÓŻNIĄ SIĘ OD TYCH W LINKU POWYŻSZYM

ZATEM MAM POMYSŁ – NALEŻY ROZPROPAGOWAĆ

“W nocy z 27 na 28 czerwca 1794 r. przed pałacem prymasa postawiono szubienicę. Jej widok, mówi jedna z wersji opowieści, miała przyprawić prymasa o takie przerażenie, że umarł. Inna powiada, że rodzina królewska w zaistniałej sytuacji postanowiła ułatwić krewnemu godną śmierć i podała mu truciznę. Lud warszawski podsumował to wierszykiem: “Książę prymas zwąchał linę, wolał proszek niż drabinę”

OTÓŻ PRZED KANCELARIĄ PREMIERA , PRZED SEJMEM , SENATEM , BUDĄ PREZYDENTA

POWINNY STANĄĆ SYMBOLICZNE SZUBIENICE

MOŻE BY ZADZIAŁAŁO JAK W POWYŻSZYM FRAGMENCIE ….

lata 2000 -2013

MUSIAŁO WYJECHAĆ 7 000 000 POLAKÓW ZA CHLEBEM !!!

” WYGONILI OJCÓW WYGONILI SYNÓW 

SZUBIENICA CZEKA TAKICH SUKINSYNÓW “

oto przykładowa konstrukcja do ustawiania 

w wymienionych wyżej miejscach

* w odpowiednim czasie w miejscach stawiania szubienic atrap postawi sie wpełni sprawne urządzenia..

pozdrawiam ruch autonomicznych nacjonalistów -W BUDOWIE – OPOLE !!!


Koleżanki i Koledzy!
Witamy u celu drugiej już nacjonalistycznej demonstracji pierwszomajowej, która przeszła ulicami Warszawy, aby ukazać nasz sprzeciw dla obecnej władzy i wygenerowanego przez nią systemu. Pierwszy maja, a więc Święto Pracy, to także dobra okazja, by zaakcentować solidarność ze wszystkimi Polakami, którzy swoją ciężką pracą przyczyniają się do produkcji narodowych dóbr i rozwoju naszego kraju. Nie obchodzi nas, czy to święto uchodzi powszechnie za lewicowe czy komunistyczne, nie zamierzamy jednak oddawać pola środowiskom, które wynosząc na swoje sztandary hasła o robotnikach przyczyniły się najpierw do wyprowadzenia przeciwko nim wojska i uzbrojonych milicjantów, a później do wdrożenia nowych, liberalnych i antypracowniczych reform oraz pogłębienia wyzysku w zakładach pracy.
Jesteśmy nacjonalistami, a więc naród i dotykające go problemy są dla nas najważniejsze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie naszych rodaków dotyka bieda, wykluczenie bądź represje ze strony obecnej władzy. Prowadzimy szereg akcji społecznych, wspomagając domy dziecka, domy samotnej matki, organizując wolontariat w ośrodkach dla tzw. trudnej młodzieży, biorąc udział w protestach związków zawodowych, czy pomagając osobom, które ze względu na opresyjny charakter dzisiejszego systemu zmuszone są wyglądać przez zakratowane okna. Każde z tych działań nie wymaga od nas zbyt wielkich nakładów, jednak w wydatny sposób przyczynia się do polepszenia otaczającej nas rzeczywistości. Nacjonalizm to nie tylko pamięć o naszych bohaterach czy celebrowanie ważnych dla Polski rocznic – nacjonalizm to przede wszystkim obecność wśród ludzi oraz praca na ich rzecz. Nacjonalizm to solidaryzm społeczny w najczystszej postaci. Nie zapominajmy o tym i starajmy się poszerzać tego typu działalność każdego dnia.
Wznosiliśmy dziś też hasła antyunijne, m.in. “Złoty – tak; euro – nie”, symbolicznie wyrażając sprzeciw wobec planów ministra Rostkowskiego na włączenie Polski do strefy Eurolandu. Zdecydowanie sprzeciwiamy się Unii Europejskiej i optujemy za zachowaniem naszej waluty jako środka płatniczego. Tym samym jesteśmy przeciwko wzrostowi cen, które towarzyszą zamianie waluty na wspólną europejską, jak miało to miejsce chociażby w przypadku Słowacji. Przeciwstawiamy się przekazaniu i tak już ograniczonej władzy w ręce bankierów z Europejskiego Banku Centralnego, czy też ograniczonej możliwości kreowania odpowiedniej polityki finansowej przez państwo na wypadek kryzysu gospodarczego. Protestujemy tym samym wobec utraty 5 miliardów euro, które Narodowy Bank Polski musiałby przekazać Europejskiemu Bankowi Centralnemu.
“Praca w Polsce dla Polaków” to hasło, które niesione dzisiaj było na czele pochodu. To hasło jest krzykiem rozpaczy tysięcy Polaków w każdym wieku, a zwłaszcza ludzi młodych, którzy jeżeli znajdą już pracę zazwyczaj są w niej wyzyskiwani na najróżniejsze sposoby. Umowy śmieciowe, niskie płace, brak poszanowania praw pracowniczych – oto codzienność wielu z nas. Aby dokonać zmiany grupujcie i organizujcie się. Nie tylko jak ma to miejsce obecnie – na trybunach czy też w ramach organizacji narodowych bądź stowarzyszeń studenckich. Przede wszystkim organizujcie się w zakładach pracy – najdotkliwszym miejscu wyzysku uskutecznianego przez kapitalizm. Nie ma skuteczniejszej broni niż inicjatywa oddolna pozbawiona centralizacji.
Dzisiejszy dzień pragniemy spuentować słowami spopularyzowanymi przez kulturę masową: “Ludzie nie powinni bać się władzy. To władza powinna bać się ludzi”. Tym samym pragniemy przypomnieć dzisiejszym rządzącym, że na ich oczach i głównie z ich winy dorasta nowe pokolenie, nowa generacja ludzi, którzy już teraz nie mają nic do stracenia i którzy w najbliższych latach, a być może nawet w najbliższych miesiącach, nie cofną się przed niczym.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/