Opolczyk: Żydowska perfidia…

Żydowska perfidia…

.

twoje  polin

.
Tekst autorstwa Palmer.Eldritch.1984  pt: “Przepraszam Żydów za Polaków, którzy ich ratowali – czyli: “Unsere Mütter, unsere Väter” i kolejna odsłona walki z “polskim antysemityzmem”
http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/06/21/przepraszam-zydow-za-polakow-ktorzy-ich-ratowali-czyli-unsere-mutter-unsere-vater-i-kolejna-odslona-walki-z-polskim-antysemityzmem/
odbił się głośnym echem w internecie – i całkiem słusznie.
Nie porusza on jednak wszystkich aspektów żydowskich kłamstw propagandowych. Wobec czego pozwalam sobie na telegraficzne wyjaśnienie kilku istotnych aspektów.
“Holokaust”, “Zagłada” czyli ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej.
Według propagandy żydowskiej jednym z głównych celów wywołania II wojny światowej przez III Rzeszę była chęć wymordowania Żydów. A przecież do 1942 roku na terenie III Rzeszy istniały legalne syjonistyczne obozy szkoleniowe:
“Władze niemieckie udzieliły wsparcia syjonistycznym obozom szkoleniowym i kibucom organizowanym na terenie III Rzeszy (było ich kilkadziesiąt, działały do roku 1942, powiewały nad nimi dumnie „Gwiazdy Dawida”), Gestapo służyło wszelką pomocą żydowskim emigrantom, a dzięki tak zwanemu układowi o transferze przekazano z Niemiec do Palestyny około 70 milionów dolarów, co miało wielkie znaczenie dla ekonomicznej stabilizacji żywiołu żydowskiego na tym obszarze.”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html
W tym samym czasie już od września 1939 eksterminacja inteligencji polskiej szła pełną parą.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
Przy czym, pamiętając o ilości Żydów w elitach i aparacie terroru III Rzeszy, można by to ludobójstwo, ten holokaust nazwać zbrodnią żydo-hitlerowską.
“żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html
.
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=bBqFikxit58?feature=player_embedded&w=640&h=360]
.
Także  Związek Polaków w Niemczech zoształ przez władze III Rzeszy znacznie szybciej zdelegalizowany niż organizacje syjonistyczne. A jego działacze podlegali represjom i eksterminacji w czasie, gdy w Niemczech nadal legalnie działały żydowskie organizacje nadal wspierane przez władze III Rzeszy.
Ostateczne rozwiązanie nie było planem wywiezienia do obozów koncentracyjnych wszystkich Żydów. Ci przydatni (w Wehrmachcie, Gestapo, SS, NSDAP) represjom nie podlegali.
Nie było gazowania Żydów na masową skalę w obozach koncentracyjnych (także i w Auschwitz nie). Gdyby był to fakt niepodważalny, krytyków nazywanych “rewizjonistami holokaustu” nie kneblowano by wyrokami sądów ani by ich nie zabijano. Po prostu przedstawiono by niepodważalne dowody masowego gazowania Żydów. Sęk w tym, że takich niepodważalnych dowodów nie ma. I dlatego “kłamcy oświęcimscy” są szykanowani, zastraszani, lądują w więzieniach lub giną w podejrzanych okolicznościach:
“To nie Francois Duprat, jeden z pierwszych francuskich rewizjonistów Holocaustu, podkładał bomby. To jemu podłożono ładunek wybuchowy pod samochód. W następstwie zginął on, a jego żona została poważnie ranna. To nie David Irving szalał z młotem w ręku po ulicach Londynu. To jemu politycznie poprawny drań wywrócił do góry nogami mieszkanie, a inny pobił w restauracji. To nie Ernst Zuendel – cokolwiek by o nim nie powiedzieć – zabawiał się w bombiarza. To jemu fachowo wysadzono w roku 1995 w powietrze dom w Toronto. To nie członkowie Institute for Historical Review z Kaliforni nawoływali do gwałtu. To im w roku 1984 zafundowano wybuch, ofiarą którego padł budynek Instytutu oraz magazyn ksiązek. To nie Robert Faurisson w towarzystwie psa pobił w parku bandę opryszków. To oni skatowali ciężkimi buciorami nobliwego profesora, deformując mu twarz. To nie Michel Cagnet, student Sorbony i rewizjonistyczny badacz-amator, zaczaił się na żydowskie komando z butelką kwasu solnego w kieszeni. To jemu spalono twarz. To nie rewizjoniści Holocaustu anulują uczonym uczciwie uzyskane tytuły doktorskie. To oni są ich pozbawiani. To nie oni wyrzucają niepokornych z wyższych uczelni i z gimnazjów. Sami są wyrzucani. To nie, to nie, to nie…”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-trudno-by-kamc_19.html
Autora tych słów także dopadli mordercy. Samochód z mocno już rozkładającymi się zwłokami Dariusza Ratajczaka znaleziono na parkingu przed jednym z opolskich supermarketów. Dzień wcześniej tego samochodu jeszcze tam nie było. Zwłoki zamordowanego historyka – “rewizjonisty holokaustu” wciśnięte były pomiędzy tylnym siedzeniem a fotelem kierowcy. A jednak prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa.
Tydzień wcześniej zatrzymano na Okęciu poszukiwanego listem gończym za współudział w zamachu na  Mahmouda al-Mabhouha agenta Mossadu Uri Brodsky’ego. I nikt nie powiązał tych dwóch faktów ze sobą. Choć stan rozkładu zwłok Dariusza Ratajczaka w momencie ich znalezienia był tak daleko posunięty, że jest rzeczą oczywistą, iż został on zamordowany zanim aresztowano Brodsky’ego.
Na marginesie nasuwa się takie oto spostrzeżenie – w wielu krajach w kodeksach karnych są paragrafy na “rewizjonistów holokaustu”. Fakt ten wymownie świadczy o żydowskich wpływach we wszystkich tych państwach. Wpływach tak daleko posuniętych, że nawet tzw. “wymiary sprawiedliwości” rzekomo suwerennych państw zobowiązane są bronić żydowskiej wersji holokaustu – i robią to. Ani jednemu innemu narodowi nie udało się narzucić tylu państwom bronienia jego propagandowych kłamstw i mitów.
Ilość żydowskich ofiar II Wojny została zawyżona, a ich “sakramentalną” liczbę 6 milionów propaganda żydowska eksploatowała już od roku 1869.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/09/w-obronie-prawdy-historycznej-i-dobrego-imienia-polakow/
Obozy koncentracyjne nie były dla Żydów obozami zagłady. Ginęli w nich oni jak i inni więźniowie – od chorób, z wycieńczenia i głodu. A nie w komorach gazowych.
Gdyby było tak, jak to głosi żydowska propaganda, Imre Kertész skończyłby życie w obozie koncentracyjnym. A on przeżył Auschwitz i Buchenwald. W tym drugim obozie nawet zachorował. Ale nie poszedł do gazu, a do lazaretu i tam doczekał wyzwolenia.
Tym bardziej nie przeżyłby tylu obozów śmierci Szymon Wiesenthal. A on ich przeżył aż sześć. Choć powinien pójść do gazu już w pierwszym.
Spora część badaczy uważa, że rzeczywistym celem operacji “ostatecznego rozwiązania” była chęć wyłudzenia po wojnie państwa Izrael z powołaniem się właśnie na owo “ostateczne rozwiązanie” (którego ilość ofiar zawyżono a przyczyny śmierci większości z nich zakłamano).
Powinno się pamiętać i o tym, że środowiska bogatych Żydów w USA (za sprawą raportów rotmistrza Pileckiego), jak i syjoniści w Izraelu wiedzieli o losie wywożonych do obozów pobratymców i odmówili im jakiejkolwiek pomocy:
“Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszystcy Żydzi w Polsce”.
http://blogmedia24.pl/node/53022
Co jeszcze bardziej uwiarygadnia przypuszczenie, że ofiarą złożoną z pobratymców (gnębionych przez żydo-hitlerowców) zamierzano po wojnie posłużyć się do wyłudzenia Izraela. I rzeczywiście w przyspieszony sposób utworzono ONZ, wybudowano na ofiarowanym przez Rockefellera gruncie siedzibę tej instytucji i powołując się na holokaust utworzono w 1948 roku Izrael.
Kolejną starannie ukrywaną przez żydowską propagandą sprawą jest masowa kolaboracja Żydów z III Rzeszą
“Bilans zdrajców żydowskich znajduje się w centralnym archiwum KC PZPR. Oto liczby tych, co byli w policji żydowskiej tylko w Warszawie – 2500 osób. Specjalnych agentów gestapo z „Żagwi” było 10 000 osób. W kolaboracyjnej gminie żydowskiej było ponad 6000 osób. Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich:
„To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”

http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/zagiew-zydzi-jako-zdrajcy-mordercy-i-szmalcownicy/
Pisząc o II wojnie światowej z polskiego punktu widzenia pamiętać powinniśmy i o masowej kolaboracji Żydów z władzami ZSRR – czyli z żydo-bolszewikami, a zwłaszcza z żydowską NKWD.
Przypomnę tym miejscu, że prezydent Putin ostatnio przyznał fakt ogromnej “nadreprezentacji” Żydów we władzach żydo-bolszewickiej ZSRR u zarania jej dziejów:
http://theuglytruth.wordpress.com/2013/06/20/putin-first-soviet-government-was-mostly-jewish/
Przypomnę też, że  w Katyniu Polaków mordowali Żydzi:
“Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków”.
https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
Mordowali oni Polaków i po wojnie. Wszak UB była zbrodniczą organizacją kierowaną przez Żydów. I to w większości żydowscy sędziowie i żydowscy prokuratorzy odpowiadali za tysiące wyroków śmierci wydanych na Polaków. Powojennymi obozami koncentracyjnymi też najczęściej dowodzili Żydzi. Jednym z takich żydowskich zbrodniarzy był Salomon Morel. Temu zbrodniarzowi pozwolono w roku 1992 wyemigrować do Izraela i do jego śmierci w 2007 roku wypłacano mu emryturę wysyłaną nad Jordan.
Polaków podczas II Wojny światowej masowo mordowano przy aktywnym udziale i sprawstwie Żydów obecnych zarówno w aparacie III Rzeszy jak i aparacie ZSRR. Dodatkowo mordowani byli Polacy przez żydowskie bandy (np. Koniuchy i Naliboki), oraz ginęli na podstawie donosów żydowskich kolaborantów (zarówno kolaborantów Gestapo jak i NKWD). Często ginęli za pomoc udzielaną Żydom. Ginęli z żydowskich rąk  także po wojnie, choć już nie na tak masową skalę. A tutaj nagle okazuje się, że to Polacy współodpowiedzialni są za holokaust i że to my – Polacy – Żydów mordowaliśmy.
Przez kilka dziesiątek lat po wojnie propaganda żydowska żerowała głównie na Niemcach. Wmówiono im poczucie winy za “ostateczne rozwiązanie” zatajając przed Niemcami fakt , że głównymi architektami tego “rozwiązania” byli Żydzi w mundurach dygnitarzy III Rzeszy. W pewnym momencie (chyba od lat 90-tych) propaganda żydowska doszła do wniosku, że wyłudzanie haraczu od samych tylko Niemców za własne żydowskie zbrodnie jest głupotą i zaczęła szukać kolejnych ofiar. Na jedną z głównych nowych ofiar ich chciwości wybrali Polskę. Choć wyłudzają odszkodowania także i od innych nacji i państw. O tym, ża sami Żydzi byli organizatorami zagłady części europejskich pobratymców i że bez aktywnej pomocy żydowskich kolaborantów wywiezienie kilku milionów Żydów do obozów koncentacyjnych via getta byłoby niemożliwe – o tym żydowska propaganda milczy.  Własnymi zbrodniami obarczają nie-żydów i wyłudzają od Goim co się tylko da.
A kto o tym głośno mówi – kończy przed sądem, w szpitalu (pobity przez nieznanych sprawców) albo na cmentarzu.
.
opolczyk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/