ZATRZYMANIE PRZEZ POLICJĘ W BIAŁYMSTOKU ZA RADYKALNE POGLĄDY

PB: To ciekawe — banksteria i ich szabas-goje mają radykalne poglądy wszędzie, nie tylko w Polin, a nikt ich nie aresztuje… Np. że można tradycyjnym narodom wciskać zupełnie obcych kulturowo imigrantów i fałszywe flagi… okradać im konta… podtruwać i zabijać GMO, scypionkami, farmaceutykami, chemośladami, atomem, falami elektromagnetycznymi… wojnamy i rewolucjamy… zakłamywać historię… korumpować religie i odwieczne normy moralne i instytucje… okłamywać i otępiać poprzez ścierwomedia…
…………………….
Szanowni Państwo,

Dzisiaj w Białymstoku policja zatrzymała za głoszenie radykalnych poglądów i umieszczenie filmiku w internecie na youtube Adama Czeczetkowicza. Z domu wyprowadzono go skutego, zaś jego osobisty komputer oraz wszelkie nośniki pamięci zabrano.Adam Czeczetkowicz umieścił króciutki film w internecie. Oto jego adres:
Żydowska Gazeta wspiera ARABSKĄ ISLAMIZACJĘ Europy w Polsce!
Jeśli chodzi o wypowiedź w filmie, to uważam iż została ona wygłoszona niepotrzebnie.
Choć wiadomo, że jest wiele słuszności w tym co głosi autor – Polska jak i cała Europa jest miejscem propagowania mieszania kultur, co jest na rękę zwłaszcza żydowskim globalistom.
Uważam, że p. Czeczetkowicz zbyt pochopnie używa ostrego języka w swoich wypowiedziach, nie bacząc na to, że odpowiednie struktury w służbie lewackich ideologii atakują w takiej sytuacji, powołując się na “mowę nienawiści” (z tego powodu ma on już wyrok półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu).
Sprawę opisuje p. Eugeniusz Sendecki na portalu Nowy Ekran, oto adres:
Gazety białostockie też poruszają tą sprawę, np. Kurier Poranny:
Nie wiadomo, co teraz dzieje się z zatrzymanym Adamem Czeczetkowiczem. Można w tym celu zadzwonić do policji białostockiej, wyrażając obawę o jego położenie i zgłosić zainteresowanie jego sprawą. Oto numery telefonów do placówek policji w Białymstoku:
Komenda Miejska Policji w Białymstoku
ul. Gen. Bema 4, 15-369 Białystok
Telefon Dyżurny    (85) 745-59-97
Komisariat I Policji w Białymstoku
ul. Waryńskiego 8, 15-461 Białystok
Telefon Dyżurny   (85) 746-07-57
Komisariat II Policji w Białymstoku
ul. Warszawska 65, 15–201 Białystok
Telefon dyżurny   (85) 748-20-61
Komisariat III Policji w Białymstoku
ul. Upalna 36, 15–660 Białystok
Telefon dyżurny   (85) 654-69-63
Komisariat IV Policji w Białymstoku
ul. Słowackiego 1,15-229 Białystok
Telefon dyżurny   (85) 670-32-44
Nie wiem w którym miejscu jest zatrzymany Adam Czeczetkowicz, dlatego podaję wszystkie powyższe adresy.
Pomimo tego, że p. Czeczetkowicz przesadził w swojej wypowiedzi, sądzę iż należy pomóc mu w walce z aparatem służącym do gnębienia wszystkiego co polskie.
   Pozdrawiam serdecznie.
   Zbigniew Juźków

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/