Wojna biologiczna USA ze wspólną przestrzenią celną FR, Białorusi, Kazachstanu

From: “Marek Glogoczowski” <mglogo@poczta.fm>
Date: July 19, 2013 11:56:35 AM PDT (CA)
Subject: Wojna biologiczna USA ze wspólną przestrzenią celną FR, Białorusi, Kazachstanu
Wojna biologiczna USA ze wspólną przestrzenią celną FR, Białorusi, Kazachstanu
No ładnie, ładnie, wojna biologiczna USA ze wspólną przestrzenią celną FR, Białorusi, Kazachstanu na dobre się rozpoczęła.
Otóż dzisiaj, o godzinie 19 w dzienniku TVN usłyszałem, że w dwóch, graniczących z polska obwodach Białorusi pojawił się pomór świń, wywołany tak zwaną „afrykańską świńską dżumą”, która przrzuciła się na  często przekraczające polską granice dziki i że planuje się (ale nie ma na to pieniędzy) budowę płotu długości 420 km, oddzielającego oba kraje, także przez Puszczę Białowieską. Według TVN władze Białorusi twierdzą, że „afrykańska dżumę świń” wywołała zanieczyszczona pasza.
A w pół godziny później, przeglądając rosyjski portal www.km.ru (km – to Ki(Cy)ryl i Metody) wyczytałem cos takiego:
„Dorzucimy także, ze główny lekarz sanitarny Rosji, Genadij Oniszczenko niejednokrotnie donosił, że mające miejsce na terytorium naszego kraju wysypki tak nazywanej „afrykańskiej dżumy świń”, to jest rezultat działalności pewnego laboratorium, także funkcjonującego w Gruzji. Przy czym, według jego słów, jest to jakieś niedokontrolowane władzami Gruzji, mikrobiologiczne laboratorium Sił Wojenno-Morskich USA.”
Pozwolę sobie dorzucić, że gdy byłem w 2005 roku na Kaukazie z mini-ekspedycją na Elbrus, to wszystkie doliny łączące Rosję z Gruzją były kontrolowane przez wojsko, lękające się napływu z Gruzji islamskich terrorystów, szkolonych tam przez USA. I w zaledwie w miesiąc po naszym wyjeździe był duży napad tychże islamistów na Nalczyk, stolicę prawosławno-muzułmańskiej autonomicznej republiki Kabardyno-Bałkarii, zginęło wtedy w Nalczyku aż 135 osób.
Czyli pięknie się zabawiają nasi najlepsi sojusznicy, Amerykanie i Anglicy (ci ostatni, pod koniec II Wojny Światowej, chcieli wytruć rozrzucanym z samolotów wąglikiem, wszystkie owce i inne bydło w Niemczech, aby w ten sposób wywołać tam głód i brak wełny na ubrania. Ale wojna się za szybko skończyła…
Po rosyjsku:
Добавим также, что главный санитарный врач России Геннадий Онищенко неоднократно заявлял, что имеющие место на территории нашей страны вспышки так называемой «африканской чумы свиней» есть результат деятельности некоей лаборатории, также функционирующей в Грузии. Причем, по его словам, это некая неподконтрольная грузинским властям микробиологическая лаборатория ВМС США.
Читать полностью: http://www.km.ru/world/2013/07/19/siriiskii-krizis/716195-kholodnaya-voina-mezhdu-rossiei-i-ssha-pereshla-na-biologic
Dr Marek Głogoczowski
http://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/06/wojna-bogc3b3w.pdf

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/