Urodziny króla zwierząt

PB: Happy Birthday, Panie Socjologu-Lwie. Najważniejsze, że nie dał się Pan zwariować ścierwomediom, a i rodzinki gratuluję!

………………….

Urodziny króla zwierząt

socjolog 23.07.2013 07:07

Kto ma glejt na hossę i bezkarność? Pseudo książęta. Wy ich lansujecie i wy ich wybieracie.
 

Urodziny króla zwierząt

Wczoraj niejaka księżna Kate urodziła chłopca. Nie tylko ona. Media czekały akurat na to i trąbiły o tym na cały świat. Taka z niej księżna jak ze mnie kapłan. Codziennie umiera z głodu i zabójstw tysiące niewinnych dzieci. Media nie trąbią o zbrodniarzach, którzy kryją zbrodniarzy. No cóż.
Ja mam dzisiaj 52 urodziny. Dnia 23 lipca 2010 roku powstał zespół One Direction. Moja córka mówi, że jestem królem lwem. Dzisiaj mam święto. Dzieci zrobiły mi królewskie śniadanie i mam generalnie luz. Zrobią mi też obiad i kolację. Będzie kiełbaska I szaszłyki z grilla, tort, soczki i lody.
Pobudka o siódmej, sto lat, świeczka, ilustrowane kanapki, kawka ze śmietanką, ciasto. W internecie gros życzeń od przyjaciół. Nawet piesków nie musiałem wyprowadzać. Chyba nie jestem takim złym człowiekiem. Dzień zapowiada się bajkowo.
Na koniec będzie basen i skok na główkę z 5 m do wody. Bo siódemka i dycha na wierzy poniemieckiej zamknięta w Hirschbergu. Komuniści czy libertyni dolali 20 cm betonu na dno, żeby mieć furtkę do zakazania skoków ze względu na przepisy. Ponoć musi być minimum 4,50 m głębokości. Hitler się w grobie przewraca.
Moja mama to prawdziwa księżniczka. Urodziła w 1961 roku dwóch chłopców. Bliźniaków jednojajowych. Nie jest lekko. Fałszywi książęta, królowie, generałowie i prezydenci żyją ponad stan. Żyją i gnębią lud pracujący i bezrobotny. Teoretycznie są filantropami i darczyńcami charytatywnymi. Tylko dziwnym trafem ich podwładni umierają z głodu.
Kto okrada podatników od kilkudziesięciu lat? Kto ma preferencje cinkciarskie? Kto tworzy rozwarstwienia społeczne? Kto wykańcza ludzi? Kto kryje się za ochroną, policją i strażnikami? Kto się boi zamachowców? Kto ma kominowe płace i podwójne etaty? Kto trwoni publiczne pieniądze i żeruje na biednych? Kto ma glejt na hossę i bezkarność? Pseudo książęta. Wy ich lansujecie i wy ich wybieracie.
Urodziłem się w niedzielę, choć życie moje nie było sielankowe. Boronowie z tombaku upatrzyli sobie niewłaściwą ofiarę. Znam ja tych dygnitarzy. Jedni bżdżą się z innowiercami i kończą na ścianie, drudzy się wieszają, inni strzelają do siebie. Nie są oni tacy święci i tacy mocni. Zbieram swoich wrogów nazwiska i adresy.
Jak wybuchnie wojna, to nie należy strzelać do najeźdźcy tylko wziąć karabin i wystrzelać tak dużo jak tylko można tych, co do wojny doprowadzą. Tych, co rujnują polską gospodarkę i eliminują naród. Liderów PZPR-SLD, UW-PO, AWS-PiS, ZSL-PSL, prokuratorów i sędziów. Do państwa w państwie i układu zamkniętego. Do przestępców w togach i z immunitetami. To jest prawdziwa plaga i zaraza Polski. Na ich szczęście nie mam pozwolenia na broń;-)
socjolog

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/