Zbigniew Juźków: RAPORT WS. MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI 2012 ORAZ ZAGROŻENIA MN 2013

Roman Kafel: Panie Zbigniewie… Jaki sens ma tzw. Marsz Miepodleglosci, kiedy biora w nim udzial zlodzieje, oszusci i zdrajcy  Niepodleglosci??? Polacy wypracowali juz dawno temu zupelnie przytomne formy protestu..z czego korzystaja dzis sasiedzi [tutaj po polsku] … Zbiera mnie na wymioty patrzac na zastepy wspoluczestnikow Okraglego Przewalu, opozycjo Parlamentarnej i innych czlonkow Ukladu Sprzedajacego Polakow ze swiecacymi jak pise jajco mordami , z wypietymi opasionymi brzuchami maszerujacych w pochodzie bezpiecznie..w wielkim show’le przedwyborczym majacym na celu zmiane palki wladzu….a w tym samym czasie Polakow przechodniow kopanych i bitych przez importowanych do Polski specof Iz Rezerwuaru Wybranych Lulusi.
……………………….
Szanowni Państwo,
Jak co roku w dniu 11. listopada 2013 roku odbędzie się kolejny Marsz Niepodległości.
Władze w Polsce z pewnością zadbają, aby zohydzić to wydarzenie w oczach Polaków, używając do tego celu sprzedajnych mediów i formacji siłowych.
W jednej z prywatnych stacji telewizyjnych poinformowano w wieczornych wiadomościach, jak to straż Marszu jest trenowana przez obecnych lub byłych funkcjonariuszy formacji “GROM” oraz, że ćwiczy się w strzelaniu na strzelnicy.
Zapytywano tam, po co są potrzebne takie strzelania.
Trudno dociec, czy faktycznie takie treningi na strzelnicy odbywały się, czy nie, jednak sama taka informacja może być sugestią, że w tym roku użyta może być nie tylko broń gładkolufowa, ale i ostra.
Bandyci lewaccy, którzy zjadą do Warszawy na szczyt klimatyczny zapewne będą próbowali atakować też Marsz Niepodległości, zaś organy przymusu bezpośredniego mogą chętnie skorzystać z okazji, aby postrzelać sobie do niepokornych Polaków.
Nie wszystko może się podobać jeśli chodzi o organizatorów Marszu (np. ich zbliżenie z pewną post-okrągłostołową partią polityczną, czy też skład Komitetu Honorowego Marszu – pełnego masonów), to jednak póki Świętem Niepodległości jest 11. listopada (choć powinno być raczej 28. czerwca – rocznica Traktatu Wersalskiego) należy je godnie uczcić, wbrew antypolskim władzom w Polsce.
Na stronie internetowej Marszu Niepodległości umieszczono raport w sprawie ubiegłorocznego Marszu. Wysyłam go też w pliku dołączonym.
Należy mieć nadzieję, że raport sporządzony z tego wydarzenia w bieżącym roku, nie będzie zawierał tak dramatycznych opisów.
Pozdrawiam serdecznie.
Zbigniew Juźków
P. S.  Wkrótce prześlę linki do nowych filmów na moim koncie na youtube, powstałych w okresie od czerwca do września bieżącego roku.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/