Jerzy Ulicki-Rek z powrotem w Pralni, The Rebel wywalony z polecanych

Jerzy Ulicki-Rek z powrotem w Pralni, The Rebel wywalony z polecanych

Piotr Bein 2.11.2013
WykluczeniDawno razwiedka Grypy666 nie miala tyle raboty z użytecznymi idiotami (?) globalnie — od Sydnej Australia,, po Miami Florida  Najpierw antypolska hitleryzacja admina The Rebel (Andrew Winkler, nick Rebel of Oz) via ajnzacgrupperzy jak żona Zündela i b. SS-man Priebke. Wkrótce potem atak Winklera na przedniego dysydenta Jima Stone (zdemaskował izraelskiego stuxneta w Fuku) via b. policjanta australijskiego Andrew MacGregora.
JUR (PolskaWalcząca) podsuwa brednie na Beina i Szuberta czołowemu publicyście anty-jot, Johnowi Kaminskiemu, który nieznawszy poloników ani języka, indosuje “donos”.  Wtedy Winkler w tradycji swych przodków nazywa Beina utytłana żydowska świnia, która udając Polaka wciska kłamstwa żydowskiej propagandy zapakowane w jakiś mentalnie zboczony polski nacjonalizm. To byłoby jak woda od neo-naziola po antykoszernej kaczce, gdyby nie konsekwencje: To kładzie twe krzykliwe poparcie dla Jima Stone w kompletnie nowym świetle, właściwie tłumacząc wszystko. Jakbym czytał Tomka StopSy… 🙂 🙂 🙂
Ukrywający się w Mexyku, szczuty przez żydo-suszpy, Jim jest zbyt cenny, by położyć lagę. Zobaczymy jak zareaguje “PolskaWalcząca”  JURa. Zapowiedziałem mu “kulę w łeb” przez razwiedkę Grypa666: Wykonam na tobie “egzekucję” przez usunięcie twego “pogodzenia się” ze mną i przywrócenie w Pralni artykułów o prawdziwym tobie  — chyba że publicznie okażesz skruchę i szczerze przeprosisz.
Najbardziej szkoda w tym bajzlu Johna Kaminskiego, jakich niewielu na ugorze zmagań z jot. Ale będzie miał nauczkę, by nie brać pojebów bezkrytycznie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/