Marine Le Pen, we invite you to Poland

PB: Panowie z WPS zbadali sprawe PRZED wyslaniem zajawki o checi zaproszenia? Wideo ma juz prawie rok! Natychmiast zdejmuje ogloszenie o zrzutce. Niech was dunder swisnie… Kto podlizuje sie zydostwu nie moze byc narodowcem — judeocentrycy sa zrodlem wiekszosci zla obecnie.
Tadeusz Dylak (WPS): Wierzy pan w to co jest napisane? […] Na filmie mamy angielskiego lektora, nie głos Le Pen. Jeśli dziś Le Pen nie chce drażnić żydów to z politycznego punktu widzenia jest to działanie racjonalne.
Panie Piotrze
Nie należy nigdy wojować na wiele frontów. O tym nie wiedział A. Lepper
Na początku swojej kariery Putin także wysługiwał się Bierezowskiemu, Chodorkowskiemu i wielu innym żydom.  Dziś to oni muszą zabiegać o jego łaski, lub uciekać z Rosji
Czy Le Pen  chcąc zdobyć władzę ma naśladować Leppera, czy raczej Putina?
PB: Przez “tolerancje” dla takich jawnych osiodlan instytucji politycznych przez jot, WPS wpisuje sie w poczet uzytecznie idiotycznych narodowcow.
Trzeba temat zglebic przed zapraszaniem do Polski. Czy bylo spotkanie Le Pen z przedstawicielami ogromnej spolecznosci miuzulmanskiej we Francji. Co im naobiecywala?
EJC to nie oligarchowie. Putin przyjmowal lubawiczerow z obowiazku rzadowego, ale nie rzucal, sie im na szyje.
Lektor podaje, ze Le Pen potwierdzila iz jej partia bedzie:
1. popierac Izrael w strukturach UE (nielgalne, ludobojcze panstwo wg prawa miedzynarodowego)
2. wyrzucac z partii czlonkow negujacych Holokaust (czyli Holokaust = Szoa, do diabla z ofiarami gojowskimi, tuszowac sprawstwo syjonistyczno-banksterskie).
Obok żydo-mediow i -banksterstwa, to sa zasadnicze narzedzia infiltracji i erozji narodow gojowskich przez kompleks jot.
Reportaz z Paryza wyglada jak ze spotkan politykierow USraela z zydostwem AIPAC = najpotezniejszym w swiecie oficjalnym lobby Izraela.
Europejska wersja AIPAC rozkreca sie. Będzie nacisk na WSZYSTKICH parlamentarzystow (szantaze, przekupywanie…) i na niezalezne instytucje narodowe.
Ww. obietnice dla EJC sa przyzwoleniem na wyzywajaco radykalne zachowania kpmpleksu jot. Natomiast w wywiadzie dla Al Dzaziara, Le Pen potepila radykalny islam w czambul.
Ze skargami na imigracje muzulmanska, Le Pen powinna isc do EJC — to kompleks jot narzucil imigracje i multi-kulti cywilizacji zachodniej.
Wylazi stronniczosc Le Pen, jak u wiodacych politykow w in. panstwach, gdzie lobby syjonistow ma przemozny wplyw na polityke i instytucje narodowe gojow. Stanowczy narodowi politycy jak Lepper czy Arafat — sa mordowani, a pozostajacy na scenie tancza jak im zagra lobby jot. Do ktorych dolaczy WPS? Kompleks zostawia alternatywe niemozliwa do przyjecia przez uczciwych narodowcow.
Tadeusz Dylak: Oczywiście nie zaprosimy Le Pen, bo do wiosny żydzi udowodnią, że jest gejem, żydem i  jest córką Mahometa
PB: nie podal pan zadnych kontr rzeczowych, tylko przepychanki slowne, panie Tadziu. WPS pcha sie w niewiadome, odmawiajac sprawdzianu — jest to obowiazkiem WPS, skoro proponuje spotkanie ogolnopolskie z Le Pen…
Info podane przeze mnie swiadczy, ze moze byc zmylka z Le Pen.
w kombinacji z naiwnoscia polityczna WPS i in. grup oznaczaloby to nastepna katastrofe narodowa.
Tadeusz Dylak: Rzuciłem pomysł. Nic ponad to. Jeśli Le Pen jest żydówką, jeśli otacza się żydami, jeśli pomysł się nie podoba to nie ma musu. nie zapraszajmy jej. Temat rozumiem za zamknięy. pomysł za chybiony.
PB: Z pobieznego przegladu info wynika, ze Le Pen nie az taki narodowiec jak ja maluja… Moze to wniosek bledny, na pewno wymaga ustalenia.
WPS oficjalnie rzucilo powazna propozycje, szereg osob podekscytowalo sie, deklaruja srodki na sfinasowanie wizyty. Wypadaloby rzucic apel o zbadanie sprawy, albo wycofac sie oficjalnie z podaniem przyczyny. Dosc zamieszania, nie trzeba dodatkowych komplikacji z zewnatrz. Podatnosc Polakow na zagranicznde autorytety moze nas zgubic w tym przypadku. Hasbara wykorzystalaby podstemplowanie Le Pen w Polsce, do uwiarygadniania jej w jewrounii (“popatrzcie, doswiadczeni Polacy co Solidarnoscia obalili komunizm w Europie, popieraja Le Pen”).

……………………….

Marine Le Pen, we invite you to Poland

Posted on 2 Listopad 2013 – autor:
„Nationalistes de tous les pays, unissez-vous!” Tak brzmi wezwanie Marine Le Pen, liderki FN, która chce zjednoczyć wszystkich narodowców Europy w wyborach do PE wiosną 2014.
Kto z nas Polaków, jakie ugrupowanie społeczne, polityczne, niezrzeszone zaprosi panią Marine Le Pen do Polski?
W Polsce wiosna kwiecień, maj to okres bardzo piękny. To budzenie się do życia.
To dobry czas by nasz piękny kraj odwiedziła liderka francuskiego Frontu Narodowego madame Marine Le Pen
Czy nasi pokrzywdzeni, odrzuceni, oszukani, nasi młodzi narodowcy i środowiska patriotyczne zdobędą się by wspólnie wystosować zaproszenie dla pani Marine, by przygotować jej pobyt w Polsce, ugościć chlebem i solą, porozmawiać o wspólnych narodowych sprawach, o ,,elitach” rządzących o ,,demokracji” o korupcji, aferach, lichwie niszczących naszych obywateli, o zadłużaniu narodów i rujnowaniu narodowych gospodarek.
Rzucam pomysł zaproszenia pani Le Pen w przestrzeń internetową z nadzieją, że pomysł ten zostanie podchwycony i rozpropagowany, że zamieni się w czyn.
Przyjazd pani Le Pen nie będzie mógł być nie zauważony przez polskie masmedia a to będzie również okazją do pokazania polskiej opinii publicznej i polskim politykom, że społeczeństwo polskie, ci wszyscy pokrzywdzeni, oszukani, okradzeni są zorganizowani i gotowi do dalszych działań także na polu politycznym. Że od protestów przechodzą do działań. Że chcą i mogą zaistnieć  także podczas wyborów do UE.

Marine Le Pen, we invite you to Poland

Otagowane:
Posted in: Polityka

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/