Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot

Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot

Żydzi głęboko nienawidzą Rosjan, których przodkowie zniszczyli chazarskie imperium, ojczyznę przodków wielu neokonów. Carowie Rosji wladali większością terenów, na których Żydzi mieszkali w Europie, w tym carski zabór Polski. Syjoniści w Rosji chcieli przywłaszczyć sobie bogactwa Rosji i zmusić rosyjskich Żydów do wyjazdu do Palestyny.
Czerwony terror zamienił Rosję “w pustynię zamieszkałą przez białych czarnuchów”. Trocki obiecał “przelać rzeki krwi”, które “przewyższyłyby wszystkie klęski kapitalistycznych wojen”; “najwięksi bankierzy zachodni będą z nami współpracować. Jeśli wygramy rewolucję, ustanowimy władzę syjonistów na resztkach jej cmentarza i staniemy się taką siłą, że cały świat padnie na kolana […] Terrorem i rozlewem krwi wpędzimy rosyjską inteligencję w kompletne osłupienie, idiotyzm i upodlenie”. Zaapelował do Żydów w Rosji, by “wspaniale i radośnie” “nienawidzili wszystko, co rosyjskie” i z “zapałem” “unicestwiali rosyjską inteligencję – oficerów, inżynierów, nauczycieli, generałów, duchownych, naukowców i pisarzy!”. [147] Obietnice te spełnił.
Nienawidzący chrześcijan bolszewicy dokonali ludobójstwa na chrześcijańskich Słowianach, głównie Rosjanach. Głosili rewolucję komunistyczną poprzez zastąpienie boskiej władzy państwową. Wśród bolszewików przeważali fanatyczni Żydzi, a większość Żydów radzieckich uczestniczyła i sympatyzowała z rewolucją. Bolszewicka prasa l. 1917-1921 dokumentuje, że na 514 stanowisk w państwie bolszewickim, Żydzi zajmowali 437 (85%), a Rosjanie tylko 21. [148] W 1921 r. pracownicy organów bezpieczeństwa Czeka wymordowali ponad 140 tys. osób. [149] Aleksandra Sołżenicyna uznano za antysemitę i kłamcę za ujawnienie udziału Żydów w rewolucji i sowieckich pogromach. [150]
W l. 1930-ych, tajna policja NKWD “była jedną z najbardziej zażydzonych ze wszystkich radzieckich instytucji”. [151] Żydzi zarządzali Gułagiem w najgorszym okresie sowieckiego terroru (1930-1938), który pochłonął miliony istnień ludzkich. Stalin był figurantem dla chazarskich Żydow: jego zastępcy w partii komunistycznej, Łazara Kaganowicza i jego kuzyna Lawrentego Berii, który został szefem tajnych służb. Kaganowicz nakazał zniszczenie majestatycznej Cerkwi  Chrystusa Zbawiciela w Moskwie [152] oraz ludobójstwo przez zagłodzenie 5 mln ludzi na Ukrainie (1932-1933). [153] W systematycznym niszczeniu chrześcijan przez bolszewicki terror w ciągu 50 lat po 1918 r. w Rosji, a później w Europie Wschodniej, zamordowano 600 biskupów, 40 tys. księży, 120 tys. zakonników i zakonnic oraz miliony świeckich. [154] W l. 1918–1938 liczba otwartych cerkwi w ZSRR spadła z 50 tys. do poniżej 500.
Żydowscy bankierzy sfinansowali bolszewicką rewolucję i radziecką gospodarkę. […] Stara nienawiść zniszczyła imperium rosyjskie, cara (antychryst dla Żydów) i rosyjskich prawosławnych. Żydzi od wieków przeciwstawiali zachodnich chrześcijan prawosławnym, by zapewnić sobie dominację. Krypto-Żydzi i rząd Izraela “szerzą nienawiść religijną do Rosjan w USA”, indoktrynują również ewangelistów w USA “fałszywym przekonaniem, że Rosja jest “Gogiem i Magogiem” [narody pod panowaniem szatana] z żydowskiej księgi Ezekiela” i uczą amerykańskich chrześcijan, że “Ameryka musi wywołać wojnę nuklearną z Rosją, by nastąpił powrót Jezusa, choć ci Żydzi nienawidzą Jezusa i rosyjskich chrześcijan”.

NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję — Zbigniew Brzeziński
Wyciąg z protokołu nr 468 posiedzenia Senatu Akademickiego KUL z dnia 21 czerwca 1990 r. w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa KUL prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu. Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie.
każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich — W.Cejrowski
Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, kto jest odpowiedzialny za próby stworzenia światowej, globalnej religii?

…blisko tego incydentu z podpaleniem budki.Tam były 3 ogniska a nie jedno jak opisuje prasa.Ogień pokazał się nagle a podpalaczami byli ludzie w maskach którzy od początku zachowywali się jak by ktoś rozkazy dawał.To samo zjawisko z tęczą paru zamaskowanych typów nawołujących ruchem ręki spokojnych obywateli do wzięcia udziału w zamieszkach.Czyż to nie prowokacja i to widoczna gołym okiem.Podpisuję się pod przeprosinami ale muszę stwierdzić że przepraszamy naszych braci za zorganizowaną prowokację, którą zorganizowała ekipa rządząca tym krajem.
Opolczyk: Nie obwiniałbym za wszystko tylko i wyłącznie ekipy rządzącej. W marszu szły tysiące katolików-rusofobów. Ponadto bufetowa proponowała zmianę trasy marszu, aby nie szedł on w pobliżu rosyjskiej ambasady. Ale organizatorzy odmówili. Ponoszą więc przynajmniej pośrednio odpowiedzialność za to podpalenie. Słuchałem wielu wypowiedzi liderów tego ruchu pseudonarodowego. Oni kochają jahwizm, USA i nienawidzą Rosji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/