Następny durny atak na Andrzeja Szuberta

Niechciany tekst

……………….
PB: Wpisałem się u Kefira wczoraj. Nie interesuje mnie, czy weszło, bo łajdak usuwa komenty niepasujące do kreowanego własnego image: bystry blogier, poczytny redaktor śledczy (9 mln wizyt od momentu założenia bloga parę lat temu), nieomylny demaskator zakłamania systemu i polskiej blogosfery. Bieżąca akcja Kefira (i poprzednie, wspomniane przez Andrzeja) wskazują jednak, że Kefir to exhibicjonista dla polactfa, celem nabijania licznika (nie wiem po co, skoro profity zbiera właściciel WordPressa), ślectfa wikłają go w prowokacje suszpowo-mosiadowe.
Z początkowego podziwu i uznania, ze zdumieniem i żalem zmieniałem opinię o Kefirze, w końcu wymazując go z polecanych. Teraz wyszedł na pośmiewisko. Najsmutniejsze, że takich potrzebuje polactfo. PANowiec dr Maciej Pokora podobnie przyczepił się do Andrzeja (w końcu spadło na Beina), jakoby zmanipulował rozsyłkę linku do filmu Zniesławienie:
Gdyby zamiast bezczelnie oskarżać, Pokora zapytał Andrzeja, doszliby po nitce do kłębka. Gdyby Kefir zapytał, skąd Poliszynel na grawatarze kaczuchy303, niebyłoby marnowania czasu i kompromitacji. Ale gdy komuś zależy na własnej sławie po trupach innych… Parę cytatów z trafnego do sytuacji (bez zmowy) nowego artykułu Vismayi:
“jeśli chcesz rzeczywiście poznać Prawdę włącz swój wewnętrzny zmysł,
patrz w swoje serce a nie na zewnętrzny świat.”
“Prawda jest nieuchwytna dla tych, którzy tak naprawdę nie chcą jej poznać,
wolą wymyślać swoje wersje, próbują świecić własnym kłamstwem …
lecz ci oszukują tylko siebie …
wreszcie muszą już zrozumieć, że tylko w Prawdzie są cenni i boscy …
i nie muszą dawać dowodów tego, prawda jak magia zawsze pokazuje prawdziwe oblicze.”
Odpowiedziałem Vismayi słowami Mariokosmos z forum Grypa666 w 2009: “sercem myśleć trzeba będzie”. Na co Vismaya: “ano takie czasy, dzisiaj szuka się ziarenek prawdy w wielkich śmietnikach, aby nie przepadły na zawsze. Toteż czasami trzeba w takim śmietniku nurkować głeboko samemu tarzając się w brudzie…. ale ktoś to zrobić musi, bo nam w ten sposób wyprowadzą całą prawdę na wysypisko śmieci.”
Teraz mój wczorajszy koment u Kefira:
Znam dobrze od 2010 r. Andrzeja Szuberta, polskiego patriotę z darem niezależnego myśœlenia, analizy i pisania. Miał blogi Poliszynel, Krasnoludki z Pejsami, Opolczyk, teraz Opolczykpl, zakładane i kasowane przez niego ze wzgl. na bezpieczeństwo. Piszesz nieprawdę: “„zlikwidowany za oszołomstwo blog.. poliszynel.wordpress.com“.”
Zapytaj WordPressa, czemu Poliszynel widnieje w e-opisie kanalii z Wolnej Polski. Suszpy duzo mogą… Obsmarowujesz Szuberta bez cudzysłowu, a słowo “„rzekomo“” wcale nie łagodzi ogólnej wymowy twego oszkalowania. Podzielasz gnojkowš „ocenę“ przez WolnaPolska?
Piszesz w „rozmowie“ z Andrzejem: ” -No, ciekawe kto im dał geld na serwer w Kanadzie (sic!) przyp. Jarek Kefir :D xDDD“”
Z własnej głupoty się œśmiejesz? Przecie wiesz, że wszystkie blogi Andrzeja były na WordPress, a tam darmocha. Nalepiasz „”odległe“” przy miejscu bloga Opolczykpl w kraju i śœwiecie. Możesz się chełpić wyższą pozycją, ale mądroœścią twój blog lata śœwietlne w tyle.
Co do „autogloryfikacji niejakiego Szuberta“: czy twierdzisz, że ksywa detektywjarzynski też należy do Szuberta? Powtarzam za Panem detektywem Michałem Jarzyńskim: Andrzej od 2010 r. otworzył mi oczy na sprawy ważne, na które wczeœśniej nie zwracałem uwagi i wielkie mu dzięki za to. Niestety nie mogę powiedzieć tego o blogach Jarka Kefira, zwłaszcza od kilku miesięcy.
Ws. Podleckiego bijesz pianę. Marek ma podstawy do zaniepokojenia. Blogi wykluczonych to ostatki wolnoœści. Jeśœli uny mogą zamknąć blogi obywatelowi Kanady bez podania przyczyny, to co będzie w Polin! Marek słusznie wiąże wredne ataki przez WolnaPolska z agenturalnie sterowanym atakiem na zappera i z mosiadowymi atakami na Podleckiego, w których wziąłeśœ udział. Czy nie znasz roli Wielkiej Farmacji w kompleksie jot? Skąd zrzut pod komentem Monitora, czemu zaczerniłeśœ i do czego pijesz? Wniosek tylko jeden: Jarek zbzikował albo jest pod mind-control mosiadu.
A teraz „”Ostatecznie zdemaskowany…“” –– przydałoby ci się nieco pokory, Jarku. Pokazujesz exhibicjonizm, prymitywną psychomanipulację użytecznymi idiotami twej widowni. Przy okazji Zenio podwyższa swe notowania…
Dajesz się znów wciągnąć w oczywistą mosiadową robotę. Za duzo zaufania masz do internetu, za mało dla prawdziwych dobrych ludzi. Jest nas coraz mniej niezależnych patriotów, więc czemu się wzajemnie wykańczać?
Nie jesteśœ godny mego komentarza. Skasowałeśœ koment Andrzeja, tak jak zablokowałeśœ mnie kilka mies. temu ws. zappera, beczelnie chamsko mejlując mi prywatnie ni z gruszki ni z pietruszki: „”Ot, złoœliwoœść agentury która chciała w 2009 roku wylansować “nową jakośœć” w niezależnej blogosferze i ją de facto przejąć. Nie udało się! Co nie, panie Bein?”“ Wykluczony hitlerek nam sie narodził……
Smutne to, że przyciągasz widownię durnotami jw., rodem z hasbarni. Powtórzę za Andrzejem: „Niczym nie różnisz się od “wolnej polski”. Stosujesz takie same chamskie insynuacje i pomówienia.“
………………………………….
Czytaj także:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/