Opolczyk: Rusofobia, Barnim Regalica, konserwatyzm.pl i przyległości…

Rusofobia, Barnim Regalica, konserwatyzm.pl i przyległości…

.
flag-pins-poland-russia_9
.

Rusofobia ma koniunkturę. Szerzą ją w Polsce przeróżne środowiska, instytucje i publicyści. Czołówkę stanowi sekta smoleńska pod przywództwem Macierewicza/Singera. Ręka w rękę idzie z nimi rebe Rydzyk i jego me(n)dia. Choć dyżurny rusofob tv Trwam dr Szaniawski już nie żyje. Podobną rusofobię prezentują fundamentaliści Solidarności i bojownicy antykomunizmu. Wczoraj jeden znajomy napisał mi:“Unijna nagonka na Rosję, spektakl w mediach,  nasz mosiek prezydent się wypowiada, kwach kolejny mosiek sprzedawczyk też, wałęsak i reszta pomiotów…żygać się chce…”Także wczoraj Gerwazy Gagucki znany również jako Błotniak z Bronnej Góry w komentarzu napisał:
“BOBOLOWISKO, CZYLI POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM

Jakiś czas temu miałem wredną przyjemność wtrącenia się do dyskusji na blogu profesora “Boboli” (www.bobolowisko.blogspot.com), który widać uwierzył, że jego profesorski tytuł zdejmuje z niego odpowiedzialność za niefrasobliwą konieczność wypowiadania się na każdy temat, a szczególnie taki, o którym ma nikłe pojęcie — uzupełniane w pośpiechu przy pomocy Internetu. Wprawdzie blogierska sfera wiele zniesie, lecz pan profesor hoduje takie np. kwiatki ku rozjaśnieniu tubylczych umysłów:
“W aktualnej sytuacji politycznej nasze najważniejsze postulaty muszą być skierowane przeciwko Rosji a właściwie przeciwko efemerydalnym państwom Litwy, Białorusi i Ukrainy, które są aktualnymi administratorami naszych Kresów Wschodnich. Polska nie może być mocarstwem ważącym w Europie bez odzyskania tych ziem odwiecznie polskich /…/”
Brednie o “odwiecznych kresach wschodnich” nie są nawet warte komentarza. Wiadomo, że Korona weszła w ich posiadanie dzięki unii polsko-litewskiej. Te kresy nigdy nie były “polskie”. Kolportowanie tych bredni służy jedynie antagonizowaniu nas z Ukraińcami, Białorusinami i Litwinami. Którzy na te szowinistyczne brednie reagują jak my reagujemy na brednie rewizjonistów niemieckich o odwiecznych niemieckich ziemiach na wschodzie, utraconych po ostatniej wojnie.
Istotniejsze jest stwierdzenie, że “nasze najważniejsze postulaty muszą być skierowane przeciwko Rosji”. A ja pytam – a dlaczego nie przeciwko bandyckiemu NATO, którego wasalem i pomagierem jesteśmy? I dlaczego nie przeciwko bilderbergowskiej unii jewropejskiej, której zniewolonym barakiem jesteśmy? Dlaczego przeciwko Rosji?
Wiem wiem… Rosofobi od dawna szermują hasłem “imperializmu” rosyjskiego czy moskiewskiego. Tomasz Szczepański na WPS napisał: “Imperializm moskiewski jest wrogiem narodu polskiego.”
A w innym komentarzu dodał: “Albo po prostu przeczytać raz jeszcze podręcznik historii Polski ostatnich 300 lat.”
Tutaj ciekawostka – “mars” w usuniętym przeze mnie komentarzu pisał (m.in.):

“Tymczasem ani Rosja, ani ZSRR i obecne ZSRR”bis” nie byly i nie sa przyjaciolmi Polski i Polakow, czego dowodzi bandytyzm i wrogosc Rosji oraz ZSRR wobec Polski i Polakow na przestrzeni ostatnich ponad 450 lat.”

Mars przeoczył najazd Rzeczypospolitej na Rosję w okresie wielkiej smuty i okupację Moskwy – z podpuszczenia papiestwa. Co zrodziło wielowiekową nienawiść polsko-rosyjską.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/
Także Szczepański ignoruje fakt, że imperializm moskiewski był odpowiedzią na wcześniejszy imperializm warszawski z watykańskiego podpuszczenia.
Od siebie dodam – imperializm był typową cechą wielu państw na przestrzeni wieków i epok. W starożytności istniały imperia, w czasach nowożytnych też. Podboje Hiszpanów, imperializm Napoleona, imperializm brytyjski, czy pruski to trwałe elementy historii powszechnej. Także imperializm amerykański. Nie zapominajmy, że Stany Zjednoczone zajmowały w momencie ogłoszenia deklaracji niepodległości tylko pas wybrzeża dzisiejszej USA. Resztę terytoriów zdobyto na drodze wojen (z Anglią czy Meksykiem), bądź “odkupienia” terenów.
.
Zmiany_terytorium_USA
.
Głównie jednak przez  chciwą, brutalną kolonizację i ograbianie z ich ziem Indian – prawowitych mieszkańców Ameryki.
Tak więc imperializm moskiewski był zjawiskiem wpisującym się w ducha epoki. Dla nas istotne jest to, że był to:- imperializm elity rządzącej. Prosty lud nie korzystał ze zdobyczy terytorialnych. Był uciskany przez carat na równi z podbijanymi ludami nierosyjskimi. Pańszczyznę zniesiono w Rosji dopiero w roku 1861.- od czasu cara rusofoba Piotra III (Karl Peter Ulrich von Holstein-Gottorp) i Katarzyny II (Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst-Dornburg) Rosją rządziła zniemczona dynastia Romanowów. Tłumiła ona bunty rosyjskiego chłopstwa równie brutalnie jak powstania w zaborze rosyjskim. Do których zresztą Polaków organizatorzy posyłali celowo i z premedytacją na śmierć po to, aby wzmocnić i utrwalić wpajaną nam  wcześniej przez Watykan i katolików rusofobię

“Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumienia naszego ruchu, Rossya nietylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdcami naszego kraju;”
http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/01/12/powstanie-styczniowe-1863-chybiony-patriotyzm-spustoszenia-swiadomosci-narodowej-wspolczesnych-polakow/

O udziale etnicznych Żydów w wywołaniu powstania styczniowego napomknę tylko gwoli ścisłości:
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/

Jak widać i im zależało na utrzymywaniu w Polakach rusofobii.

Rosję i Rosjan oskarża się także o zbrodnie żydo-bolszewickie. Ileż to razy słyszałem i czytałem, że to Rosjanie do spółki z Hitlerem napadli na Polskę w 1939 roku. I że to Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu. Nawet H. Pająk w Łodzi dwukrotnie nazwał Katyń “zbrodnią rosyjską” (ok. 17 minuty i 20 sekundy).

.

.

A przecież w Katyniu Polaków (a wcześniej Rosjan) mordowali Żydzi.
http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
Samych Rosjan w Rosji pod okupacją żydo-bolszewicką wymordowali oni miliony. Niedawno:

“Prezydent Federacji Rosyjskiej, podczas mającego miejsce 20 czerwca br. spotkania z przedstawicielami żydowskiej wspólnoty w Rosji na terenie Moskiewskiego Muzeum Żydów, zdobył się na wygłoszenie prawdy historycznej, dziś bardzo niewygodnej zwłaszcza na tzw. zachodzie.

Właśnie o czymś sobie pomyślałem: decyzję o nacjonalizacji tej biblioteki podjął pierwszy rząd sowiecki, który składał się w 80-85% z Żydów.

Putin odniósł się w ten sposób do moskiewskiej biblioteki rabina Josepha Schneersona, nieżyjącego przywódcy ruchu Chabad Lubawicz, co do której roszczenia zgłaszają obecnie przedstawiciele tej organizacji z USA. Dalej mówił o tym, że zdominowany przez Żydów rząd bolszewicki kierował się „fałszywymi względami ideologicznymi” i był odpowiedzialny za prześladowania innych Żydów, prawosławnych Rosjan i muzułmanów.”
http://samodzielniemyslacy.blogspot.de/2013/06/putin-rzad-sowiecki-by-w-80-zydowski.html?zx=1713c99b04edb62
.
Po upadku ZSRR Rosję ograbili żydowscy oligarchowie:

“Kiedy Rosjanie obudzili się kilka lat później  i pozbyli się G.  Sorosa i ludzi J. Sachsa,  z ich kraju wyciekło już ponad 500 miliardów dolarów gotówki, która została „wyprana”  głównie w bankach Nowego Yorku. Całkowicie został zniszczony rynek finansowy i Rosja przestała spłacać zagraniczne pożyczki, ponieważ nagle stała się bankrutem. 66% majątku narodowego znalazło się w rękach sześciu rosyjskich oligarchów, z których pięciu jest pochodzenia żydowskiego. Ponad 15 milionów Rosjan z powodu nagłej biedy i chorób straciło życie.
Można powiedzieć, że spustoszenia były porównywalne do zrzucenia kilkunastu bomb atomowych na Rosję. Spekulant G. Soros w jednym ze swoich wywiadów prasowych powiedział, że byłe Imperium Sowieckie stało sie Imperium Sorosa. Wykupił on po cichu za bezcen perły rosyjskiej gospodarki.  Kraj, który przeżył krwawą rewolucję  bolszewicką i kosztem ogromnych ofiar ludzkich faktycznie wygrał z Hitlerem II-gą Wojnę Światową, został zdradziecko uderzony nożem w plecy i wił się w konwulsjach. Do czasu kiedy Władimir Putin  został premierem Rosji  i zatrzymał krwotok nielegalnie wywożonych pieniędzy.”
http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/

Dzisiejsza Rosja nadal dźwiga się z upadku, w jaki w ciągu kilku zaledwie lat wpędzili ją agenci globalnej sitwy, z Bieriezowskim i Chodorkowskim na czele. I pierwszy raz w historii Rosjanie mają możliwość wyboru własnego “cara” – prezydenta i własnej Dumy. I to właśnie doprowadza do wściekłości banksterów i agenturę wpływu. Także w Polsce. Stąd takie wściekłe ataki na Rosję i na prezydenta Putina.

A tak na marginesie – o żydowskiego oligarchę Chodorkowskiego wciąż upomina się wielu Polaków i “Polaków”. Wystarczy wygoglować jego nazwisko. Zastanawiam się, czy ci ludzie potrafią choć odrobinę krytycznie i samodzielnie myśleć. Czy zastanawiali się nad tym, w jaki sposób niezamożny szary obywatel ZSRR w ciągu kilku zaledwie lat stał się miliarderem. Czy można w tak krótkim czasie uczciwie zdobyć w kraju zamieszkałym przez biedniejącą w czasach Jelcyna, Bieriezowskiego i “familii” ludność taki majątek? Broniąc Chodorkowskiego bronią giga szubrawca, szabrownika i oszusta.

Ostatnio do nagonki na Rosję, a zwłaszcza na prezydenta Putina włączył się Tomasz Szczepański, szef “Niklota”.

Niby krytykował Szczepański Annę Raźny za jej rezygnację z komitetu poparcia tzw. “Marszu Niepodległości”. Ale był to przede wszystkim brutalny atak na prezydenta Putina i na Rosję.

Wstawienie przez Szczepańskiego nazwiska ludożercy Bokassy w kontekście prezydenta Putina nie było przypadkowe. Z tego samego powodu propaganda jahwizmu stawia obok pogan i rodzimowierców hitlerowców czy bolszewików. Chcą w ten sposób zasugerować, że pogaństwo pachnie hitleryzmem czy bolszewizmem.

Szczepański ignoruje fakt, że jako towarzystwo dla Bokassy bardzie pasuje kilku ostatnich prezydętów USA:

– sankcje gospodarcze nałożone na Irak przez Clintona za sprawą Madeleine Albright kosztowały życie 500 000 irackich dzieci.

– Zamachy z 11/9 przeprowadzone pod egidą Busha przez Pentagon i CIA dały pretekst do najazdu na Afganistan i na Irak. Efekty – miliony ofiar.

– Utrzymywanie okupacji Afganistanu przez Obamę. Bandycki atak z jego rozkazu na Libię i śmierć kilkudziesięciu tysięcy cywili, w tym kobiet i dzieci. Wspieranie przez tego pokojowego noblisty bandytów/terrorystów w Syrii.

Ci trzej prezydęci bardziej pasują do towarzystwa Bokassy niż prezydent Putin.

Szczepański jak zwykle wspomina o KGB-owskiej przeszłości Putina. Tym KGB straszy się Polaków od lat. A czym była KGB i jaka była jej “zbrodniczość” w porównaniu np. do CIA?

KGB powstała już po śmierci Stalina i Berii.
“Głównymi zadaniami Komitetu było m.in. gromadzenie informacji wywiadowczych poza granicami Związku Radzieckiego, ochrona kontrwywiadowcza państwa, SZ ZSRR, ochrona granic państwowych ZSRR, nadzór nad obiektami nuklearnymi, ośrodkami przemysłowymi kraju, osłona budynków rządowych i dostojników partyjnych w kraju i poza jego granicami (ambasad i konsulatów oraz innych komórek reprezentujących interes ZSRR za granicą). Komitet Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR wykonywał taką pracę, jaka np. w Stanach Zjednoczonych należała (i należy) do kompetencji wielu odrębnych agencji: Centralnej Agencji Wywiadowczej – CIA, Federalnego Biura Śledczego – FBI, Agencji Bezpieczeństwa Narodowego – NSA oraz Tajnej Służby USA, Korpusu Kontrwywiadowczego Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Komitet Bezpieczeństwa Państwowego (KGB) nigdy nie osiągnął takiej władzy, jaką miał organ bezpieczeństwa państwowego w czasach rządów Iosifa Stalina, m.in. NKWD/NKGB. Pozostawał jednak potężnym mechanizmem, skupiającym w swej strukturze służbę wywiadowczą cywilną, kontrwywiadowczą cywilną i wojskową, ochrony dostojników, tajną policję polityczną, wszystkie kategorie telekomunikacji, kryptologii, obiektów specjalnych, a także kilka dywizji wojskowych, pułk lotnictwa i armię wojsk ochraniających granice Związku Radzieckiego. Była to z pewnością największa machina służb specjalnych w dziejach świata. W latach 90 XX w. Komitet Bezpieczeństwa Państwowego liczył 500 tysięcy funkcjonariuszy. Liczba tajnych współpracowników w Związku Radzieckim oraz za granicą jest trudna do oszacowania, ale sądzi się, że było to co najmniej kilka milionów osób. KGB ZSRR składał się z ok. 30 zarządów, kierujących pracą setek wydziałów i oddziałów.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/KGB
KGB była “największą machiną służb specjalnych”, ale nie zapominajny, że pełniła zadania, jakie w USA pełniły CIA, FBI, NSA i Tajna Służba USA.

Szukałem informacji o zbrodniczych na masową skalę operacjach KGB. I nie znalazłem nic. Wiki podaje jedynie informację o mordercach z NKWD/KGB, ale dotyczą one głównie morderców żydo-bolszewickiej NKWD.
http://pl.wikipedia.org/wiki/KGB#Zab.C3.B3jcy_NKWD.2FKGB:_mokryje_die.C5.82a

A różnica pomiędzy NKWD a KGB jest ogromna. Jeszcze większa jeszcze niż różnica między UB a SB. UB w czasach żydo-komuny mordował Polaków tysiącami. Natomiast SB w latach 1956-1989 zabił (łącznie z milicją, ZOMO i wojskiem) mniej Polaków, niż zginęło obywateli II RP z rąk sanacyjnej policji i wojska.

“Po 1989 w polskiej historiografii niemal jednomyślnie ocenia się okres II RP (w tym dyktatury sanacyjnej) pozytywniej niż Polsku Ludowej. Krytykując tę ostatnią jako argumenty wysuwa się przede wszystkim łamanie swobód obywatelskich, krwawą rozprawę z opozycją. Czy jednak tak negatywna ocena PRL-u względem II RP powinna mieć miejsce nawet, jeśli będziemy brać uwagę okres tylko po 56?

Ofiary PRL-u:
Grudzień 1970 – 44 zabitych
Pacyfikacja kopalni “Wujek” 1981 – 9 zabitych
Pozostałe ofiary zdarzeń masowych w czasie stanu wojennego 1981-1983 – 26 zabitych
Niewyjaśnione zgony w czasie stan wojennego 1981-1983, wg. Sejmowej Komisji Nadzwyczajnej do Zbadania Działań MSW – 88 zabitych
ks. Popiełuszko 1984 – 1 zabity
RAZEM: 168 zabitych (w ciągu 15 lat czyli średnio ok. 11 zabitych rocznie)
Ofiary sanacji:
Przewrót majowy 1926 – 164 zabitych (tylko ofiary cywilne)
Strajki chłopskie w 1932-1937 – 107 zabitych
Strajki robotnicze w marcu 1936 – 10 zabitych
“Krwawy czwartek” we Lwowie 1936 – 4 zabitych
Uroczystości w Racławicach w kwietniu 1937 – 3 zabitych
RAZEM: 288 zabitych (w ciągu 12 lat czyli średnio ok. 24 zabitych rocznie)
http://www.historycy.org/historia/index.php/t35341.html

Powyższe wyliczenie nie zawiera wszystkich ofiar PRL po październiku 1956.  Np. zabójstwo Stanisława Pyjasa w roku 1977 jest pominięte.  Ale i nie wszystkie ofiary sanacji są wyliczone. Pisze tam np. o “krwawym czwartku” we Lwowie i czterech ofiarach śmiertelnych. A w innym miejscu w sieci znalazłem informację:

“Bilans masakry robotników i bezrobotnych, która miała miejsce we Lwowie, w czwartek 16 kwietnia był przerażający. W masakrze zginęło na miejscu 31 osób. Kolejne 18 osób zmarło w szpitalach miejskich wskutek odniesionych ran postrzałowych następnego dnia. Łącznie 49 ofiar śmiertelnych. We lwowskich szpitalach znalazło się ponad 300 ciężko i lżej rannych. Kilkuset uczestników pogrzebu zostało aresztowanych.”

http://wolnemedia.net/historia/krwawy-kwiecien-we-lwowie-2/

Ofiary wojskowe zamachu stanu z maja 1926 też idą na konto sanacji. No i ofiary obozu koncentracyjnego w Berezie Kartuskiej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Miejsce_Odosobnienia_w_Berezie_Kartuskiej#Liczba_ofiar
.

Tak więc zbrodniczość KGB stoi pod dużym znakiem zapytania. Nawet niemiecka i angielska wiki nie wymieniają zbrodniczych na masową skalę operacji KGB.
http://de.wikipedia.org/wiki/KGB
http://en.wikipedia.org/wiki/KGB

A przecież zachód dysponował własnym wywiadem i kontrwywiadem – i jakoś zbrodniczych operacji KGB nie wykrył.
Co natomiast wiemy o zbrodniczości CIA, zarówno w czasach KGB jak i obecnie?

O tajnych operacjach (niektórych tylko) CIA wspomina angielsko- i niemieckojęzyczna wiki:
.
Bekannte Operationen (Znane operacje)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Bekannte_Operationen
Kontroversen (Kontrowersje)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Kontroversen
Menschenrechtsverstöße im Krieg gegen den Terrorismus (Łamanie praw człowieka w wojnie z terrorem)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Menschenrechtsverst.C3.B6.C3.9Fe_im_Krieg_gegen_den_Terrorismus
Drogenhandel und Geldwäsche (Handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Drogenhandel_und_Geldw.C3.A4sche
.
Z tych operacji przypomnę kilka:
.
Gladio – tajne armie NATO – terror w Europie Zachodniej zarówno “prawicowy” jak i “lewicowy”, za którym stała CIA.
http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio
Odważył się napisać o tym Spiegel w artykule “Krwawy miecz CIA” (Das blutige Schwert der CIA)
http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-13501822.html
.
Operacja MKULTRA:

“Badane było m.in działania narkotyków (przede wszystkim LSD i meskaliny). trucizn, chemikaliów, hipnozy, psychoterapii, wstrząców elektrycznych, gazów, chrobotwórczych mikrobów, sabotaż zbiorów (rolnictwo), sztuczne wstrzący mózgu i operacje (hirurgiczne). Eksperymenty prowadzoni na 44 uniwersytetach, w 12 szpitalach, 3 więzieniach i 15 bliżej niesprecyzowanych “obiektach badawczych”. Jest udowodnione, że wiele osob doznało podczas tych badań ciężkich somatycznych i psychicznych szkód a nawet śmierci jak np. w sferze Olsona.Praktyki uprowadzania ludzi do tych eksperymentów, przynajmniej w ramach projektu MKULTRA potwierdziła później sama CIA. Znane są także przypadki wykorzystywania (w tym “projekcie”) dzieci.”

(“Erforscht wurden unter anderem die Wirkungen von Drogen (vor allem LSD und Mescalin), Giften, Chemikalien, Hypnose, Psychotherapie, Elektroschocks, Gas, Krankheitserregern, Erntesabotage, künstliche Gehirnerschütterung und Operationen. Die Experimente liefen an 44 Universitäten, 12 Krankenhäusern, 3 Gefängnissen und 15 nicht näher bezeichneten „Forschungseinrichtungen“. Es ist erwiesen, dass zahlreiche Versuchspersonen bei den Experimenten schwerste körperliche und psychische Schäden bis hin zum Tod, beispielsweise in der Olson-Affäre, davontrugen. Die Praxis von Entführungen zu Versuchszwecken, zumindest für das MKULTRA-Projekt, bestätigte die CIA später selbst.[8][9] Auch Fälle von Kindesmissbrauch sind bekannt.”)
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Aktivit.C3.A4ten
W operacji MKULTRA wykorzystano wywiezionych do USA niemieckich lekarzy, którzy wcześniej prowadzili barbarzyńskie “eksperymenty” w obozach koncentracyjnych.
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Beteiligung_ehemaliger_KZ-.C3.84rzte
Większość dokumentacji tej zbrodniczej operacji została w roku 1972 nielegalnie i z premedytacją zniszczona.
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Aktenvernichtung
Operację MKULTRY prowadzono także w Europie. Nie podlega raczej wątpliwości, że 4 przypadki śmiertejne i ok 300 chorych w małej wiosce francuskiej Pont-Saint-Esprit w roku 1951 idzie na konto CIA.
http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/offizielle-anfrage-der-franzoesischen-regierung-an.html
Jednak głównymi operacjami CIA było wspieranie prawicowych bojówek oraz organizowanie prawicowych zamachów stanu i puczy. W wyniku tych operacji śmierć poniosły miliony ludzi. W samen tylko Nikaragui ok. 60 tys – głównie cywili. Bandytów z Contras CIA wspierała militarnie (broń), finansowo oraz logistycznie. Dostarczała im np zdjęcia satelitarne górskich wiosek, która następnie były napadane i niszczone przez bandytów z Contras
“Ataki dotyczyły w pierwszej linii infrastruktury, mając zahamować programy rządowe rozwoju kraju, niemniej dochodziło też do licznych bezpośrednich ataków wymierzonych przeciwko ludności cywilnej. Pod określeniem bezpośrednich ataków należy rozumieć, że Contras na zamówienie i z bezpośrednim wsparciem logistycznym CIA (np. zdjęcia satelitarne wiosek górskich) dokonywała licznych masowych mordów na ludności cywilnej. Zabili w sumioe około 60 tys ludzi, głównie cywili.”
(“Die Angriffe zielten in erster Linie auf die Infrastruktur, um Aufbauprogramme der Regierung scheitern zu lassen, allerdings kam es auch zu etlichen direkten Übergriffen auf die Zivilbevölkerung. Unter „direkten Übergriffen“ ist dabei zu verstehen, dass die Contras im Auftrag und mit direkter logistischer Unterstützung der CIA (z. B. Satellitenbilder von Bergdörfern) diverse Massenmorde an der Zivilbevölkerung begingen. Sie töteten insgesamt etwa 60.000 Menschen, weit überwiegend Zivilisten.”)
http://de.wikipedia.org/wiki/Contra_%28Organisation%29#Organisation
“Zwolennicy sandinistów, jak i niezależne organizacje zajmujące się prawami człowieka i ich ochroną oskarżają Contras o łamanie praw człowieka na masową skalę i podejmowanie działań zbrojnych przeciwko ludności cywilnej popierającej sandinistów. Strona amerykańska oraz zwolennicy Contras stanowczo te twierdzenia odrzucają. Mimo tego według raportu Katolickiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych Right to Survive: Human Rights in Nicaragua z 1987 r. Contras winni byli morderstw, tortur, gwałtów, podpaleń oraz porwań na wielką skalę, zaś głoszone przez nich demokratyczne hasła stanowiły niewiele wartą przykrywkę. Również obserwatorzy z Americas Watch wielokrotnie alarmowali o popełnianych przez partyzantkę okrucieństwach wobec sandinistów, jeńców oraz cywilów, uwzględniających niszczenie obiektów niemilitarnych (ośrodki pomocy medycznej, szkoły, magazyny z żywnością), mordowanie cywilów, pastwienie się nad jeńcami oraz palenie całych wiosek nikaraguańskich”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Contras#.C5.81amanie_praw_cz.C5.82owieka_przez_Contras

Znacznie mniej znaną operacją CIA było wymordowanie w Gujanie ponad 900 Amerykanów – członków wspólnoty socjalnej o nazwie “Świątynia narodów”. Do Gujany wyemigrowali oni wobec prześladowań ich wspólnoty przez służby w USA (podpalenia i mordy). W Gujanie nadal byli obiektem inwigilacji i prześladowań ze strony CIA. Gdy postanowili wyjechać do ZSRR jako emigranci polityczni CIA wszystkich wymordowała pozorując zbiorowe samobójstwo.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/11/29/sobor-slowianski-i-jego-wrog-zaprzysiezony-za-oceanem/

Ostatnimi czasy natomiast CIA morduje tysiące ludzi przy pomocy dronów. Giną przy tym cywile, kobiety i dzieci. Oficjalnie CIA zwalcza w ten sposób terrorystów. Ale ponieważ wiadome jest, że 11/9 było operacją pod obcą flagą przeprowadzoną przez CIA i Pentagon, rzeczywistymi terrorystami są właśnie CIA i Pentagon, którzy dronami mordują ludzi stawiających opór amerykańskim okupacjom krajów muzułmańskich.
http://www.pch24.pl/po-raz-pierwszy-podano-liczbe-ofiar-atakow-amerykanskich-dronow,12685,i.html
http://konflikty.wp.pl/kat,107156,title,Tajny-raport-ujawnia-w-atakach-dronow-w-Pakistanie-gina-dziesiatki-cywilow-w-tym-wiele-dzieci,wid,15834268,wiadomosc.html
http://www.dw.de/ai-niemcy-i-europa-wsp%C3%B3%C5%82winne-%C5%9Bmierci-cywil%C3%B3w-w-atakach-dron%C3%B3w/a-17175153

Na koniec wątku o CIA należy dodać, że jest ona zamorską delegaturą Mossadu i prywatną tajną służbą banksterów dla kamufażu udającą służbę USA.
http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/
.

Biorąc pod uwagę powyższe, stwiedzić należy, że KGB w porównaniu do CIA było organizacją nieomal humanitarną, a w zbrodniczości ustępowała CIA o lata świetlne. Prezydent Putin nie ma więc powodu wstydzić się jego korzeni w KGB. Ciekawe jest to, że Putinowi KGB jest wciąż wypominane, a gdy prezydętem USA był Bush senior, wcześniejszy szef bandytów z CIA, nikt mu tego nie wypominał.

Konserwatysta.pl z niewiadomych mi przyczyn zaliczył Szczepańskiego do pogaństwa.
.
“Od Redakcji: Tekst ten absolutnie nie mieści się w linii naszego portalu. Publikujemy go wyłącznie dlatego, że pokazuje prawdziwe oblicze Ruchu Narodowego, który stawia deifikowany i pogański interes narodu wyżej niż interes katolickiej “Międzynarodówki Watykańskiej”. Z tak pojętym nacjonalizmem nie mamy i nie chcemy mieć nic wspólnego.
A przecież Szczepański nie jest poganinem, rodzimowiercą. Jego stowarzyszenie “na rzecz tradycji i kultury” nie ma nawet w nazwie słowa “Słowiańskie”, “pogańskie” czy “rodzimowiercze”.
http://www.niklot.org.pl/stowarzyszenie.html
Nie wiadomo więc, na rzecz jakiej tradycji i kultury jest to stowarzyszenie. Wprawdzie mówią coś o ruchu zadrużnym, ale oceniając stowarzyszenie po promowaniu tfurczości Feliksa Konecznego
..
można by twierdzić, że bardziej propagują oni “tradycję i kulturę” żydowską i żydo-katolicką, niż słowiańską.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/13/czy-stowarzyszenie-niklot-nie-schodzi-niechcaco-na-manowce/
.
Głupoty pod tekstem u konserwatystów napisał komentator “siemka”:
.
“Autor, skądinąd bardzo ciekawy człowiek i piewca naszej prasłowiańskiej tożsamości..”
Autor jest b. nieciekawy, a jeśli jest piewwcą, to przede wszystkim rusofobii.Tekst Szczepańskiego to wyjątkowo wredny i typowo agenturalny atak na Putina – zwłaszcza wymienianie w jego kontekście Bokassy. Tak więc Szczepański odkrył przyłbicę – tak nienawidzić Putina może tylko pobratymiec Bieriezowskiego i Chodorkowskiego.
Agenturalność Szczepańskiego widoczna jest i w jego hipokryzji:Pisze on:“I w tym momencie mniej istotne czy podmiot wymagający od Polaków rezygnacji z politycznej podmiotowości to jest np. IV-ta Międzynarodówka czy Kościół Katolicki czyli Międzynarodówka Watykańska. Ruch Narodowy jeżeli ten przymiotnik ma cokolwiek oznaczać, powinien się kierować interesami narodu.”
A sam Szczepański przyłączył się do tzw. “ruchu narodowego” opanowanego przez katolików – czyli przez międzynarodówkę watykańską. I dokąd jest ona wściekle antyrosyjska, to mu to nie przeszkadza i maszeruje on w jednym szeregu z watykańczykami. Do których tak się łasił i merdał ogonem:
“Udział w Ruchu Narodowym Stowarzyszenia Niklot może wzbudzić wiele pytań i kontrowersji. Nasze środowisko może odczuwać niepokój o swoją tożsamość ideową. Narodowcy katoliccy zaś mają prawo mieć wątpliwości co do udziału w Ruchu Narodowym środowiska, które reprezentuje nacjonalizm inny niż chrześcijański.
Jesteśmy zdania, że w sferze publicznej podstawową busolą winien być interes narodowy. W obliczu realnego zagrożenia już nie tylko niepodległości państwa, lecz także tożsamości narodu polskiego ze strony demoliberalizmu i kulturowego lewactwa, dla wszystkich narodowców priorytetem powinna być jedność polityczna. Jesteśmy gotowi tę jedność budować. Tym samym – chociaż nie będąc katolikami a w swojej działalności odwołując się do słowiańskiej tożsamości naszego kraju – zdajemy sobie sprawę iż katolicyzm jest wiarą większości Polaków. Dodatkowo zaznaczamy że naszym celem nie jest atakowanie Kościoła Katolickiego.
Zachowując swoje zasady ideowe, jesteśmy gotowi wzajemnie współpracować z każdym kierunkiem narodowym – w tym narodowo-katolickim dla wspólnego celu, jakim jest przetrwanie, rozwój oraz wielkość Polski i Polaków.”

Te brednie “Niklota” opisałem dokładnie tutaj:
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/
Obecnie omówię zwięźle jedynie krótki oszukańczy fragmenttego tego bełkotu:
“W obliczu realnego zagrożenia już nie tylko niepodległości państwa, lecz także tożsamości narodu polskiego ze strony demoliberalizmu i kulturowego lewactwa, dla wszystkich narodowców priorytetem powinna być jedność polityczna. Jesteśmy gotowi tę jedność budować.”
.
O jakiej zagrożonej niepodległości ten dezinformator bredzi. Polska jest dzisiaj  o wiele bardziej zgnojona i zniewolona niż PRL w czasach Gomułki czy Gierka. A tożsamości narodowej najbardziej zagraża (obok propagowanej przez polityczną poprawność jewropejskości) żydo-katolicyzm czyniący z wyznawców duchowych Żydów:
.
.
Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym
.
Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html
.
I w kolaboracji z takimi duchowymi Żydami Szczepański chce ratować “tożsamość” Polaków.
.
“Konserwatyzm.pl” ze swojej strony nadal upiera się przy katolickiej “Międzynarodówce Watykańskiej”. Jakby nie dostrzegał tego, że katolicyzm to kosmopolityczna ideologia “nowego, katolickiego  – a nie polskiego – narodu wybranego”. A Watykan kieruje się własnym interesem a nie racją stanu Polski.
Polecam “konserwatystom.pl” krócitki tekst Błotniaka z Bronnej Góry:
.
KLECHISTAN
.
Tu i ówdzie wciąż mi się starają katolickie klechy i ich duchowa żydochazarska forpoczta wmówić, że ja bez ich chrześcijańskiej busoli nie tylko nic nie znaczę, ale i moja Pogańska Dusza zostanie na zawsze unicestwiona. Czyli czekają mnie chrześcijańskie męki piekielne, bo przecież katolicki Kościół wynalazł wiele ze środków perswazji, czyli przymusu bezpośredniego, którą to ekspresję chce nadal rozwijać przy aplauzie koniecznym jego odmóżdżonych wiernych.
A więc łamanie kołem, odcinanie członków, wyrywanie wrażego języka, próba ognia i wody, złodziejstwo, kłamstwo piramidalne, fałszerstwo i wyłudzenie… und Gott mit uns! I jeszcze, jest i taki projekt, ażeby za krytykę  Klechistanu wsadzać do lochu w miłościwie nam panującej Barbarii!
Otóż ci wierni Kościołowi katolickiemu — nie mogą być przecież Polakami, albowiem ich ojczyzna nie jest nad Wisłą, ale nad Jordanem! Są tedy tylko swojego Kościoła nawozem. A tak umiłowana przez nich sutanna, ukryła Polskę w swej brzuchatej kiszce dla własnej uciechy.
I nie ma  co się tu bawić w uprzejmości.
Kościół katolicki, jeśli Rzplita ma istnieć, musi być z Rzeczypospolitej wygnany, a wszelkie umowy z Watykanem zerwane!  Klasztory i kościoły jahwiczne, posadowione na świętych słowiańskich miejscach — zburzone! Rzymska szubienica z Sejmu wydulona po wieczne czasy!
Przywrócone mają być nasze słowiańskie Gaje i Dęby!
Wszelkie formy katolskiej propagandy finansowanej z kasy Rzeczypospolitej — zaprzestane!
A ten mizerny, jąkający się umysłowo radiomaryjny klecha z przepastnym brzuchem — może być użyty jako reklama fabryki AUDI. Ich rzecz!…
http://dziupla-blotniaka.blogspot.de/2013/08/klechistan.html
.
.
Sprawa Szczepańskiego dopiekła mi osobiście tym bardziej, że pewna pisowska publicystka, Madga Figurska zrobiła z ludzi z “Niklota” rodzimowierców, a dodatkowo przypisała im moje zasługi w demaskowaniu katolickiej mitologii:
.
“Dlaczego obraził członków stowarzyszenia? Bo nazwał ich neopoganami, a takie określenie jest dla nich deprecjonujące;  sami nazywają się rodzimowiercami. Na zarzuty o współpracę ze stowarzyszeniem, które wprost szerzy pogaństwo i wiarę w bożki,  Winnicki odpowiada: „Niklot nie jest żadnym związkiem religijnym i jako taki nie zajmuje się szerzeniem takiej czy innej religii. Jak sama  ich nazwa mówi – są stowarzyszeniem „na rzecz tradycji i kultury”. To po pierwsze. Po drugie – rzeczywiście, odwołuje się przede wszystkim do przedchrześcijańskiej tożsamości plemion słowiańskich, które, ochrzczone, stworzyły później naród polski”. Ale albo nie doczytał, albo udaje, bo członkowie antyreligijnego i nacjonalistycznego stowarzyszenia wątpią nawet w przyjęcie chrztu przez Mieszka I, który uważają za  „kosmiczną bzdurę, opisaną przez żydłackiego biskupa” , parafianina nazywają człowiekiem bez ogłady, wykształcenia, zacofanego i ograniczonego, a chrześcijaństwo – „skurwysyńską, namolną dżumą, która  nielegalnie stawia te haniebne symbole zżydzenia Ducha Polaków”.
http://pressmix.eu/index.php/2013/10/31/goracy-neopoganie-i-zimni-zlewaczali-katolicy/#comment-9240
Zwróciłem jej w komentarzu uwagę na jej skandaliczny brak rzetelności. Komentarz dwa tygodnie wisiał w moderacji. Wreszcie został zaakceptowany, ale autorka wyparła się natychmiast przedstawionych jej zarzutów. W związku z czym napisałem kolejny komentarz (ciekawe ile czasu będzie wisiał tym razem w moderacji):
.
avatar opolczyk pisze:

Twój komentarz oczekuje na moderację.

“Pani Magdaleno,
Postanę w konwencji Pan/Pani, choć na prawicy.net byliśmy na „Ty”.
Przeczytałem uważnie Pani tekst, a także równie uważnie Pani odpowiedź, w której odżegnuje się Pani od własnej nierzetelności. No to jeszcze raz…

To są Pani słowa (pod adresem Winnickiego i „Niklota”):
„Po drugie – rzeczywiście, odwołuje się przede wszystkim do przedchrześcijańskiej tożsamości plemion słowiańskich, które, ochrzczone, stworzyły później naród polski”. Ale albo nie doczytał, albo udaje, bo członkowie antyreligijnego i nacjonalistycznego stowarzyszenia wątpią nawet w przyjęcie chrztu przez Mieszka I, który uważają za „kosmiczną bzdurę, opisaną przez żydłackiego biskupa” , parafianina nazywają człowiekiem bez ogłady, wykształcenia, zacofanego i ograniczonego, a chrześcijaństwo – „skurwysyńską, namolną dżumą, która nielegalnie stawia te haniebne symbole zżydzenia Ducha Polaków”.
Otóż stowarzyszenie „Niklot” nie wątpi w tzw. „chrzest” Mieszka. Robiłem to ja!
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/18/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemany-chrzest-polski/
To ja nazwałem tę fikcję kosmiczną bzdurą opisaną/wymyśloną przez żydłackich propagandystów.
I to ja nazwałem chrześcijaństwo „skurwysyńską, namolną dżumą, która nielegalnie stawia te haniebne symbole zżydzenia Ducha Polaków”.

A więc pisze Pani nieprawdę stwierdzając: „Przedstawiłam tylko opinie samego stowarzyszenia, jak i komentarze krytyczne o nim”. Pani przedstawiła własną opinię o „Niklocie” przypisując jemu moje wypowiedzi i moje damaskowanie katolickiej mitologii. Co jest skrajną nierzetelnością.
Napisała Pani też:
„Dlaczego obraził członków stowarzyszenia? Bo nazwał ich neopoganami, a takie określenie jest dla nich deprecjonujące; sami nazywają się rodzimowiercami.”
Nieprawda. W tym przypadku Winnicki ma rację. „Niklot” jest stowarzyszeniem na rzecz kultury i tradycji (ostatnio promuje żydowską i żydo-katolicką a nie słowiańską kulturę i tradycję) i nie jest związkiem rodzimowierczym, pogańskim. Oni nie są rodzimowiercami! Są „świeckim”, „laickim” stowarzyszeniem.
To jest kolejna Pani dezinformacja.
A o tym, jaką kulturę i tradycję „Niklot” promuje pokazuje poniższy link i film:
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/13/czy-stowarzyszenie-niklot-nie-schodzi-niechcaco-na-manowce/
http://www.youtube.com/watch?v=wdbnY0lEcWc
O Pani zaślepieniu kaczyzmem wspominam tylko na marginesie. Przypomnę tylko, że to PiS wniósł do knessejmu ustawę o odszkdowaniach dla Żydów. Proszę zwrócić uwagę, że opisał to nie poganin, a gorliwy katolik.
http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/
Przypomnę też, że to prezes Kaczyński/Kalkstein w 2003 roku wołał w knessejmie – „wojna w Iraku to nasza wojna”. Nasza czyli czyja?
Wyjaśnił to drugi Kalkstein podczas jego wizyty w Izraelu:
http://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
Przypomnę jeszcze garść zasług (czy zgadnie Pani dla kogo) prezydęta Kalksteina:
1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence
2. zalegalizował i z radością powitał żydowską Bnai Brith, zdelegalizowaną w 1938 roku
http://raj.nowyekran.net/comments/14
3. protekstor Grosa (zablokował ekshumaję w Jedwabnym, dzięki czemu szumowina Gros może pluć na Polaków)
4. zwolennk Unii Jewropejskiej (podpisał bilderbergowski TL)
5. zwolennik wojen na Bliskim Wschodzie, np. w Iraku wbrew polskim interesom a służącym interesom Izraela i banksterów
6. obrońca Gruzji (która wojnę z Rosją zaczęła atakim na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi)
http://prawica.net/node/13227
7. prekursor obchodzenia Chanuki w pałacu prezydenckim (zażydzanie siedziby Prezydenta Rzeczypospolitej)
9. znany z bezczynności wobec obrzydliwego antypolonizmu jego pobratymców
10. gorliwy i ślepy zwolennik Izraela (zawetował Raport Goldstone’a, przygotowany dla ONZ, który oskarżał Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie)
11. sponsor (za publiczne pieniądze) muzeum Żydów polskich.
12. gorliwie wspierał nagonkę na Białoruś i Łukaszenkę. W tym celu promował m.in. banksterską agentkę Andżelikę Borys (którą miałem wątpliwą przyjemność poznać osobiście, a nawet pociągnąłem ją co nieco za język – i stąd wiem, że była ona agentką banksterskiej sitwy)
13. oficjalnie “walczył” z PO a po cichu chodził na pogaduszki z Tuskiem do fundacji globalisty Sorosa.

Aby nie było wątpliwości co do tego, że nie jestem POpaprańcem polecam to:
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/19/ruska-agentura-po/
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/17/bzdurna-szkodliwa-propaganda-opakowana-w-patriotyzm-i-niezalezne-myslenie/
Rzetelna publicystyka to trudna sztuka…”
.

Wracam do Szczepańskiego

Tak więc Szczepański jest jednym z gorliwych agitatorów szerzących rusofobię. Robi to pod płaszczykiem stowarzyszenia na rzecz kultury i tradycji (jakiej i czyjej kultury tradycji?) A “Konserwatysta.pl” uważając go za poganina wyciągnąć może wniosek o rusofobii całego polskiego pogaństwa. Co jest absurdem. Czego ja choćby, czy Dobrosława broniąca pomików pamięci żołnierzy Armii Czerwonej jesteśmy przykładami:
http://mojaslowianskafilozofia.blogspot.de/2013/09/walka-o-pomnik-zonierzy-armii-czerwonej.html

A także i Błotniak nie jest rusofobem.
“PUTIN Władimir
Pan Gerwazy wprawdzie zauważył, że Rasputin i drugi raz Putin, to zupełnie różne osoby, ale w scenariuszu budowania w Polszcze z takim zapamiętaniem złej legendy Władimira Putina jako zbrodniczego czekisty, brakuje miejsca na słowiańską Obecność!
I otóż nie będę się wypierał, że sprzyjam Rosji. Sprzyjam moim sercem i moją wiedzą kaleką. Sprzyjam, bo w polskiej Ziemi pozostaną moje prochy. Sprzyjam, bo taką mam fantazję!
Towariszcz pałkownik Putin! Dawaj!”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2012/03/putin-wadimir.html

Na nieszczęście zaślepionym rusofobem jest i Czesław Białczyński. Opublikował właśnie rozrzerzony (usunięty wcześniej) tekst, w którym przedrukował min. brednie Szczepańskiego, nazywając je “rozsądnym przecież wystąpieniem“:
“Oto polemika Niklota z postawami owej Prawicy Narodowej Katolickiej związanymi z Marszem Niepodległości i jej reakcja na rozsądne przecież wystąpienie przewodniczącego tego stowarzyszenia.”
http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/30/signum-temporis-albo-zeitgeist-usuniecie-swietowita-ze-slezy-i-z-innych-miejsc-w-polsce-spalenie-teczy-masakra-300-starych-drzew-w-parku-krasinskich-walka-o-zakaz-torturowania-zwierzat-i-czystosc/
Jakby tego jeszcze mało było – CB opublikował ponadto fragment wściekle pro-pisowskiej “Niezależnej.pl” (niezależnekj od prawdy i obiektywizmu) pod znamiennym tytułem: Podwójna prowokacja. W rosyjskiej pułapce”.
http://niezalezna.pl/48864-podwojna-prowokacja-w-rosyjskiej-pulapce
A przecież nawet ślepiec, byleby jako tako rozgarnięty, widzi, że “niezależna.pl” to kibuc PiSu, sekta smoleńska i tuba propagandowa opanowana przez agenturę Mossadu i CIA w jednym opakowaniu. Ich głównym zadaniem jest wmawianie czytaczom, że jedynym ratunkiem dla Polski jest izraelski patriota prezes Kalkstein i nasza wasalska zależność od  NATO i USA. No i realizacja strategicznego sojuszu z Izraelem jako wypełnienie testamentu prezydęta Kalksteina…
Szerząc bzdurną i agresywną rusofobię Szczepańskiego czy “niezależnej.pl.izrl” Czesław Białczyński szkodzi sprawie Słowiańszczyzny. Nie jest to atak na niego. Jest to po prostu stwierdzenie stanu faktycznego.
Czesławie – obudź się z antyrosyjskiego amoku i zaślepienia. Bo szkodzisz naszej słowiańskiej sprawie!
Polska jest pod żydowską okupacją. Rozszabrowana została przez pociotów banksterów i przez żydo-kapitalizm. Anna Raźny w jej felietonie opisała udział USA, folwarku banksterów, w ograbieniu i zniewoleniu Polski.
http://multimir.neon24.pl/post/71518,zablokowany-felieton-prof-anny-razny
To samo zrobił Stan Tymiński wymieniając szabrowników po imieniu:
http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/
Rosja jest dla nas w chwili obecnej bardziej nadzieją i ratunkiem, niż zagrożeniem. I przyznam szczerze, że w obecnej sytuacji (gdy szansa na Polskę całkowicie suwerenną wobec konfliktu żydo-zachód – Rosja z Polską w środku jest zerowa) wolałbym Polskę podleglą pod Kreml, niż podległą pod banksterską agenturę, Telawiw, Waszyngton i Brukselę.
.
opolczyk

.
precz z jahwizmem
.
Ręce Boga

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/