TV Republika – film ZDRADA

Dnia Sobota, 7 Grudnia 2013 06:18 Dariusz KOSOBUDZKI napisał(a)
Witam Pani … ,
Niestety, wielokrotnie starałem się uprzedzać wydarzenia mające nastąpić (dla ostrzeżenia przed tym, co już następuje w całej rozciągłości swych wydarzeń). Pisałem o zdrajcach i “szatanie w skórze baranka” (nie wiem, jak można dobitniej to określić, ale napisałem i podawałem przykład wildsteina – “do mojej loży masońskiej kościół nic nie ma”, podawałem materiał o autoryzowaniu bandytów na patriotów – tego się najbardziej obawiam, bo najpierw autoryzują się w środkach naszego “podziemia” tzn. TV TRWAM, a następnie jak już społeczeństwo to kupi (a kupiło), tę samą telewizję zniszczą (chociażby poprzez zniszczenie jej wiarygodności). Swoją drogą, nie rozumiem ks. Rydzyka: czy jest tak osaczony przez agenturę, że nie widzi głębi niebezpieczeństwa?… czy już go przerobili na papkę? tego nie wiem i nie mogę zrozumieć. Próbowałem kilkukrotnie się z nim skontaktować, ale jego “ochrona” (a może raczej cenzura) nie dopuszcza do niego żadnej osoby… Nie mam jak dotrzeć do niego i przedstawić tych niebezpieczeństw i sideł, które są na niego i jego media zastawione w rodzaju szachowego “mata”, ale jest jeszcze furtka do ucieczki przed tym, co jest realizowane zakulisowo. Czas na jakiekolwiek działania się kończy, o czym kilkukrotnie wcześniej w swojej korespondencji pisałem, że nie dopuszczą do tego, aby TV TRWAM otrzymała dostęp do kanału multipleksu. Jest to sprawa (bynajmniej dla mnie) oczywista. Proszę się nie łudzić, że już tylko chwila i będziemy ją mieć, NIGDY NIE DOPUSZCZĄ DO TEGO, aby umożliwić przekaz informacji, które nigdy nie mają dojść do uszu społeczeństwa, chyba, że będą pewni, iż nic ważnego na jej antenie już nie wypłynie, a to znaczy, że sieci agentów zostaną ciasno oplecione wokół księdza i najwartościowszych księży i osób odpowiedzialnych za idee tej telewizji… Nie po to wydają miliardy (to są przecież koszty, które muszą ponieść), aby stworzyć tzw. media społeczne, opłacić sowicie agenciuchów, którzy będą z ekranu TV ogłupiać społeczeństwo (częstokroć jako koncesjonowane autorytety), aby teraz jedna telewizyjka zniszczyła ich misterną robotę!. Nie po słowach przez nich wypowiadanych ich poznamy, ale po realizowanych czynach, a oni nic nie robią, tylko zwodzą. To samo miało miejsce w przypadku Solidarności… Widać jak społeczeństwo jest naiwne/głupie, że nie muszą nawet zmieniać swojej wcześniejszej taktyki. Obawiam się, że “śpoichy” nie będą musieli być aktywowani, bo okazuje się, że społeczeństwo jest odpowiednio głupie, a oni są przeznaczeni do specjalnych celów… Wystarczają Wildsteiny jako “ałtorytety” (co widać po filmie). Ciekawym będzie tutaj cytat z tekstu (podkreślenia i pogrubienie – D.K.):
“Występ p. Dawida Wildsteina o tyle ciekawy, iż zaznaczono, że już reprezentuje FRONDĘ. Czyli to „wrogie przejęcie”, o którym się ostatnio plotkowało, jest faktem. Młodzian mówi jednak językiem, przy którym wymowa uczonego w piśmie Michaela Schudricha przypominałaby, jak sądzę, pieśni Jana z Czarnolasu, gdyby się te zapisy zachowały. W jakim języku mówią w domu p. Dawida, lub w jego szkole? Bo to nie jest „sprawa dla logopedy”. “
Pani …, nie łudźmy się, że mamy szansę coś zmienić w takich warunkach (nie znaczy to że mamy przestać walczyć)… “Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć”… święte to słowa… Najpierw trzeba edukować naród/społeczeństwo polskie, a dopiero później “iść na wojnę” – piszę o tym na swojej stronie, bo jest to klucz do sukcesu (lub tragedii narodowej). Nam jako bytowi państwowemu już brakuje czasu do działania, ten czas dany od Boga na opamiętanie już się kończy, kraj jako zbiorowość społeczna został pozbawiony/okradziony z wszelkich dóbr, społeczeństwo pozbawione majątku i zaplecza do działania, a przy tym jest całkowicie zidiociałe (nic to, że budzi się młodzież, ale ona jest nieugruntowana i zostanie zwiedziona takimi jak w materiale wideo hasłami “zdrady” i tak jak wówczas w powstaniu styczniowym (bo było ich wiele – może oprócz jednego – powst. wielkopolskiego), pójdą na rzeź ,aby już do cna wybić naród i zniszczyć jego siły witalne i “głowę/kadrę”, potrzebną do odbudowy ze zniszczeń. Podsyłam ponownie dwa artykuły, krótkie, ale warte przemyślenia i refleksji, a i powiązane z przesłanym przez Panią materiałem.
PS. Nie można ufać neofitom, bo jak pokazuje historia, byli celowo (z nakazu rabinów) konwertowani na chrześcijan. Proszę się zastanowić i powiedzieć, ilu z rządzących jest Polakami… Jeśli Pani jakiegoś się doszuka, proszę dać mi znać*. Proszę popatrzeć na to, kim był Jakób Frank, jaka rolę odegrali przechrzty w dziejach Polski (dołączam dodatkowy – oprócz dwóch wspomnianych wcześniej materiałów, mają wspólną cechę, jeden wspólny mianownik…). Tu nie chodzi o antysemitzm, bo taki nie istnieje w Polsce. Chodzi o zwykłą sprawiedliwość. (…) “jeśli wy mówić przestaniecie, kamienie wołać będą”.
* – Jest takowy materiał, mówiący po co był potrzebny chrześcijanin za czasów bolszewizmu… cyt. “(…)aby miał kto podpisywać wyroki śmierci w soboty”… Dzisiaj można by rzec, że chodzi o autoryzowanie przekrętów i wystawienie na świecznik jakiegoś głupiego/skorumpowanego goja. Jestem przekonany, że gdy będzie potrzeba, skorzystają z “mądrości” swych dawnych rabinów i przywrócą do łaski dawne i wypróbowane sposoby działania – przecież nie zostały nigdy odwołane…
Życzę przyjemniej lektury i pozdrawiam Panią i rodzinę.
Dariusz Kosobudzki
Sent: Friday, December 06, 2013 6:32 PM
Subject: PD: PD: TV Republika – film ZDRADA

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/