Kliniczny katodebilizm

PB: Pyszna analiza, a raczej jej zaczątki; mam nadzieję, że się rozwinie… Widzę podobieństwa z tzw. chrześcijanami syjonistycznymi w USraelu, tylko że polskie pojeby religiozne nie mają (jeszcze) jakiejś Biblii Scofielda, przygotowanej przez syjonistów, żeby zakochiwać gojów w ludobójczym tworze syjonistów w Palestynie i w wojnach dla tego ścierwa. W USraelu ci “chrześcijanie” należą do najciemiejszych mas… podobieństwo z Polin nieprzypadkowe: hasbara żeruje na głupocie gojów, bez wzgl. na wyznanie = vide robienie papki z mózgów muzułmanom. Tak samo ogłupili masy żydowskie, nie pogadasz normalnie ze zwykłym Zydem; świecki czy religijny — przesiąknięty syjonizmem… Znajoma Sefardyjka uciekła z Izraela przed aszkenazistami (nazywają ich “polscy”, bo wodzili rej w utworzeniu i utrzymaniu Izraela), a mimo to nie wierzy niesyjonistycznej wersji historii ani diabelstwu żydo-banksterii, które próbuję jej przekazać, .
Polski katolik nie kwestionuje na przykład, że

  • Polskojęzyczny łacinnicki biskup błogosławi wojsko polskie okupujące Irak albo Kosowo i mordujące (lub pomagające suszpowym “eksteremistom lokalnym” to robić).
  • Katoliccy ustasze popełnili zbrodnie, które przerażały SS, a neo-ustasze dorównaliby im z radykalizacją pojebów za przyzwoleniem żydo-banskterii, która wynagrodziła neo-ustaszy przyjęciem do jewroraju; obecna radykalizacja prez żydo-socjotechniki na Ukrainie i na Zachodzie przerażająco podobna do tej dokonanej przez syjonizm i żydo-banksterię przed II wś. (religioznym w Polin to nieprzeszkadza, wszak JP2 beatyfikował naczelnego łacinnika tych zbrodni, bpa Stepinaca)
  • Polska jest członkiem zbrodniczego NATO, pięści żydo-banksterii (no bo Kaczor  itp. krypto-żydostwo udające chrześcijan jest za! głąby niewidzą, że NATO, USrael i jewrounia sprzedały Polskę np. ws. 10 IV)
  • Polin wepchnęła żydo-masoneria do baraku jewropejsatego (no bo ditto i JP2…)
  • Wywyższanie się Koneczny’ego nad inne cywilizacje ma szowinistyczne podłoże łacinnicze = użyteczne matoły katolickie jak jewro(p)oseł Maciej Giertych pieją nad tym, robiąc z siebie pośmiewisko w jewroparlamanncie (bo Koneczny to narodowy “święty”, a katolicznikom brak rozumu, żeby samemu wypracować idee do zwalczania żydo-sitwy)
  • Koneczny przydał się do pogłębiania wśród Polaków żydo-nienawiści do “bizantyjskiej” Rosji. Czy on czasem nie był najęty przez jot? W porównaniu z in. nacjami jakie poznałem, jego prace zrobiły z Polaków rzadkich szowinistów, przekonanych o jedynej słuszności swej jedynej racji.

Roman Kafel: Jasne Pany… Debil…to debil. Zdaje mi sie, ze koprophagia historyczna  powoli staje sie metoda poznawcza  wtkz polskim SWIATO WIDKU…:-)))
Uwazajcie bo wpadacie w parchato sarmatyzm z lewym odbiciem. Rozni sie ZALEDWIE tym ze debIl z katHo odbiciem posluguje sie sematyka religijno katolicka….a debil anty- katol…tym samym:-)))) aNI JEDNA ANI DRUGA Z KATOLICYZMEN WSPOLNEGO NIE MA nic! O CZYM DOBRZE WSZYSCY A PRIORI WIECIE:-)))) Zalecam okladanie kusiek… swiezym sniegiem:-))))
Andrzej Szubert: Panie Romeczku, Celowo dołączyłem pana do dyskusji, aby nie była ona jednostronna. Proszę wszak o agrumenty a nie o demagogię.
Od SWIATO WIDKA – Świętowita – proszę się odwalić. Słowianie za wyjątkiem garstki zdrajców nie wyrzekali się dobrowolnie własnej tożsamości za watykańskie granty.
Owo “z lewym odbiciem” to właśnie żydowska i katolacka dezinformacja – straszenie lewicą aby ludzie kochali żydo-kapitalizm z garstką miliarderów i milionami biedaków – ludzkiego bydła roboczego.
Debilizm katolaka Wielomskiego widać gołym okiem – dla niego narodowość jest czymś incydentalnym, przypadkowym, nieważnym. Liczy się tylko watykański żydo-katolicyzm. Czyli to o czym pisał agent Watykanu Skarga: Pierwej kościoła i dusz ludzkich bronić aniżeli ojczyzny. Co zaowocowało tym, że skatoliczona szlachta zamiast dbać o rację stanu Rzeczypospolitej prowadziła wojnę domową przeciwko “innowiercom”. I tak ich “nawracała” i tak broniła dominacji katolicyzmu, że wpędziła Rzeczypospolitą do grobu.
O czym pisał ksiądz Lutosławski, wychowawca harcerzy? — Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić
Na co więc wychowywał on harcerzy? Na patriotów kościoła. Polska się nie liczy, niech będzie nawet zniewolona byleby żydłacki kościół nie stracił na jego potędze.
I to nie jest semantyka. To są fakty – dla gorliwych katolików Polska, Polskość to tylko etnologiczne dodatki do ich patriotyzmu katolickiego i ich tożsamości watykańskich żydo-katolików.
Roman Kafel: Panie Andrzejku Kochany.. .wiem, ze pan mnie celowo:-))))dzieki serdeczne:-))) A od Swietowita sie nie odwale- bo on  tak moj- jak i pana…
Tak samo jak Sleza, czy Lysa Gora- czy Uroczysko Zmigrodzkie…
Ja wierzacy w Boga Jedynego…a on zadnych przezwisk sie nie boi ani wyzwisk…i powiedzial mi, ze wierzy we mnie…i w pana:-))
Debili duzo…i stale sie rodza…i bija o majatek…jedno drugim odbieraja…a wszystklo wokol to usprawiedliwienie zlodziejstwa, bandytyzmu i kurestwa…. i zwaleniem winy Na Jedynego..pod wieloma wyzwiskami.
Zatem niech was blogoslawi i Sietowit i Makosz, i Jahve, winem, miodem i kadzidlem….po nas i tak splynie kazde- jak po kaczce:-)))
Tak bylo jest i bedzie,,,bo takimi zesmy sie ulengli i takimi pomrzemy…Wiemy, ze jest Jeden BOg i….. na serumatter….:-)))
PB: Pierwej kościoła i dusz ludzkich bronić… Bronimy Wiary  (jedni w Boga Jedynego, drudzy w Swiętowita), a nie ludzkich, zwykle skorumpowanych instytucji Kościoła, Cerkwi, “pogaństwa” (patrzcie jaka katastrofa byłby Pastuszka wieduszczi ‘pogan’)… Wiązanie takiej instytucji z duszą to psycho-manipulacja dla owieczek: skorumpowany Kościół/Cerkiew czy in. obrządek = Wiara.
Podoba mi się termin katolak – proszę o definicję do słowniczka.
Adam Jagła: Ogólnopolski Komitet Wyborczy Polaków prosi o przyłączenie się do nas w charakterze kandydatów do parlmentu polskiego celem wygrania jakichkolwiek wyborów parlamentarnych w Polsce.Wystarczy napisać tak na adres <adamusik8@wp.pl>
Andrzej Szubert: Panie Adamie, Wielokrotnie już tłumaczyłem Panu, że wyrwanie Polski spod okupacji żydowskiej drogą udziału w farsie wyborczej (organizowanej i kontrolowanej przez okupanta) przez jakieś kanapowe internetowe ugrupowania bez silnego zaplecza organizacyjnego/kadrowego w całej Polsce, bez pieniędzy i dostępu do me(n)diów to strata czasu. Przypominam też Panu naszą ostatnią rozmowę – werbuje Pan ludzi, których Pan nie zna, nie widział na oczy. Czy wie Pan, ilu agentów już jest u Pana na liście?
PB: Dostępu do me(n)diów, czy do własnych sieci przekazu? Działania patriotyczne w ramach żydo-systemu są skazane na klęskę — tak uny ustawili. Np. co dadzą własne przekaziory, skoro wybory “policzy” żydo-automat, jak w USraelu? A jak nie, to ktoś wykradnie i zniszczy skrzynki… Niedawno dobrzechcący z WPS chcieli zaprosić krypto-judeocentryczną Le Pen do Polski, nie mając pojęcia kto ona. Inni zachłystują się British National Party, a to syjo-agentura. Hasbara pod katolaków zrobi wodę w odmóżdżonych mózgach jak trza… Patrzcie na chucpę z pszywudcamy RN pod nutkę religiozną! Albo Swiatowe Forum Polaków — na członka wciągnięto osoby, które bezkrytycznie kolportują antymuzułmańską hasbarę. Takich hasbara zrobi w bambuko. Niektórzy z nich znają np.  moje prace, blogi nt. hasbarnej wrednej łganiny o muzułmanach, a jednak nic się nie uczą – aspartam? intellicide przez żydo-hitlera i żydo-nkwd? dieta węglowodorowa chłopstwa polskiego?
Roman Kafel: Wegloodory to po diecie weglowodanowej chlop polski puszczal:-))))
Slowianie nazywali to wiatrami:-)))
Andrzej Szubert: Własne sieci przekazu byłyby OK, pod warunkiem zasięgu podobnego do oficjalnych me(n)diów. Sytuacja jest jednak taka, że własne sieci przekazu to marginalna nisza wobec telawiwzorni, radia i gazet w łapskach żydów  – od Michnika po Rydzyka. Na odmóżdżenie społeczeństwa ma wpływ przede wszystkim propaganda – katolackopisowska i jewropejska poprawność polityczna (dwie ekstremy i nic pośrodku). Oraz tzw. oświata w łapskach okupanta i kleru. Ale i aspartam, wóda, dieta wysokowęglowodanowa, intellicide – już od czasu, gdy pchano Polaków na rzezie bez szans na zwycięstwo (konfederacja barska, powstania listopadowe, styczniowe, warszawskie). No i  ubój żydo-hitlerowski, żydo-bolszewicki i żydo-komunistyczny.
††††††††††††††††††
From: Palmer Eldritch
Date: 2013/12/11
Subject: Re: Kolejny katodebil do kolekcji
To: Andrzej Szubert
Witam,
Chciałbym, żeby napisał Pan coś więcej odnośnie Pana wizji żydowskiej agentury żerującej w sieci na katolicyzmie. Moja wizja jest taka, że wykreowano żydo-ultrakatoli, którzy teraz konsekwentnie forsują żydowską agendę przy użyciu uwiarygodniania się fanatyzmem, a jednocześnie mogą dyskredytować każdego poza ich wpływem jako “antykatolika”.
Agenda żydowska sprzedawana katoobłędem na rynek polski to :
– rusofobia (proszę pomyśleć – ilu opętanych katolickich fanatyków na nią nie choruje – ze znanych tylko Marucha) – czyli izolacja narodu polskiego – ofiary żydostwa – na arenie międzynarodowej
– libertarianizm/neolieralizm (neokoni są bardzo ostro chrześcijańscy nieprzypadkowo, to jest ich “marketing mix”) – czyli tworzenie ekonomicznej bazy dla panowania żydowskiego kapitału – i atomizacji narodu (libertarianin i zapewne Żyd GPS non stop odwołuje się do katolicyzmu, przykazań, “cywilizacji łacińskiej)
– forsowanie “kulturowej” a nie etnicznej koncepcji narodu, uznawanie przynależności narodowej za wybór, dowolność (to się pokrywa z liberalizmem XIX-wiecznym i modelem (J)U(d)SA; tu dobrym przykładem jest M.S Szmidt)
– “antykomuna”, nie wymierzona w żadne zagrożenie dla narodu,  podtrzymywana w świadomości Polaków jako puste, nasycone emocjonalni pojęcie, tylko by móc wskazywać jako “komunę” wszystko, co jest niewygodne dla Żydów – i gnoić każdego; jednocześnie świetnie odwraca uwagę
… inne? Proszę o nieco inwencji.
Jeśli Pan chce, może przesłać np. do Błotniaka, Słowianina i innych.Chcę szerszego “odzewu”. To ważna kwestia, którą chcę jakoś poukładać i zrobić tekst p.t. “Żydowska agentura internetowa w środowiskach katolicko-patriotycznych – cele i metody działania”.
Pozdrawiam
P.E.
Andrzej Szubert  schrieb am 20:26 Mittwoch, 11.Dezember 2013:
Witam,
Zgdza się – Wielomski to kliniczny katodebil. Pamiętam go z czasów gdy zaczynałem publicystykę na prawicy.net. Doszło pomiędzy nami do starcia, gdy Wielomski domagał się wyłączenia kleru, a zwłaszcza biskupów z tzw. “lustracji” gdyż to jego zdaniem podważa ich “pasterski” autorytet, a przez to autorytet kościoła.
Katolicy, zwłasza ci tępogłowi jak Wielomski to prawdziwe “barany” kościoła. Będą dojone, golone, prowadzone przez pastuchów na rzeź ale nadal będą beczeć alleluja. Ten debilny cytat to szkoła i pokłosie jezuity Skargi:
“Pierwej kościoła i dusz ludzkich bronić aniżeli ojczyzny. Pierwej o chwałę Bożą zastawić się niźli o cześć świecką. Pierwej wiecznej ojczyzny nabywać niż doczesnej. (…) jeśli zginie doczesna przy wiecznej się ostoim”.
Na takich nie ma lekarstwa. Umrą w otępieniu.
Dla katolika narodowość tak naprawdę nie znaczy nic! Jest “etnologicznym” dodatkiem do ich dżumy.  Gdyby mieli do wyboru – Polska wolna od katolicyzmu, albo żadna – wybraliby to drugie. Bo Polska dla nich jest wyłącznie “doczesnym” dodatkiem do ich nadjordańskiej dżumy. Bez niej Polski nie chcą.
Nie dziwi więc, że garstka żydowskich agentów i manipulatorów robi z tym stadem baranów co jej się podoba.
Pozdrawiam
as
2013/12/11 Palmer Eldritch
Witam,
Dziękuję za wprowadzenie poprawki.
Mam dla Pana smakowity kąsek. Niech Pan sprawdzi, czy rozumie ten fragment tak jak ja:
>> Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może. Bo tu nie chodzi o politykę, ale o zbawienie. “Kto się mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem” (Mt 10, 33).  <<
Oczywiście cytat z Wielomskiego zazębia się z moją uwagą o adminie marucha.wordpress.com – katolik będzie niszczył nacjonalistę, który będzie negował tożsamość katolicyzmu i polskości. Celem pseudonarodowych katolików jest zrobienie sobie z narodowej retoryki kolejnego narzędzia do prowadzenia “krucjaty”. Oni chcą stanu, w którym kto nie jest w ich wspólnocie wyznaniowej, ten ma się wstydzić tego, że jest … antypolski i antynarodowy! Sądzę, że w obszarze fanatyzmu katolickiego musi działać bardzo silna żydowska agentura, dlatego, że najłatwiej jest manipulować ludźmi o niskim poziomie inteligencji przy użyciu zabobonu. Większość Polaków to niestety straszliwi debile – i do tego zabobonni. Paru dobrze ulokowanych i uwiarygodnionych agentów żydowskich będzie w stanie poszczuć ich na każdego autentycznego narodowca, jeśli taki się pojawi. Podejrzewam, że ta gra toczy się już od dawna. Oni zajęli stanowiska na odcinkach fanatycznego obłędu i przyjmują z “umocnionych pozycji” zabobonu każdego, kto próbuje leczyć Polaków z obłędu.  Mają kilka “pał” do dyskredytowania. Podstawowe to “komunizm” (oczywiście, jak ktoś nie jest katolickim zombie-idiotą, a nie da się go “użydzić”,  to komunista), inne świetnie działające – to “antykatolik”/”ateista”. Normalni ludzie kretyna stawiającego takie zarzuty by wyśmiali. Polacy niestety – naród wiecznych idiotów – kupią takie brednie. Dzięki temu żydowska agentura może kręcić Maruchą w którą chce stronę, jeśli tylko zdoła umotywować go religijnie. To jest zagrożeniem jakie stanowią dla narodu polskiego fanatyczni idioci.
Ostra, agresywna katolicka retoryka Ruchu “Narodowego” obok innych “znaków firmowych” żydostwa, nie pozostawia złudzeń, kim ci ludzie są.
To powyżej pisze jako pewien zaczyn do dyskusji, Chcę sprowokować Pana do jakichś refleksji. A “Wielomskiego”, o ile zgodzi się Pan, że jego cytat to kliniczny katodebilizm, może Pan dodać do kolekcji.
Pozdrawiam
P.E.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/