Do Victora Lapides, Judeocentrycznego Szambisty od Prac Porządnych Ludzi

Czytaj też DOMNIEMANY antysemityzm Polaków dowodzi PRAWDZIWEGO supremacjonizmu Żydów
…………………………

Do Victora Lapides, Judeocentrycznego Szambisty od Prac Porządnych Ludzi

Piotr Bein 31.12.2013, tłumaczenie własne z angielskiego 1.1.2014
Victor,
Wiem, że twój typ uważa mnie za antysemitę. Z pierwotnej definicji pomyleńca-szowinisty nienawidzącego wszystkiego, co żydowskie, pojęcie stało się komplementem: ktoś, kogo nienawidzą judeocentrycy. A wiemy kogo i co oni nienawidzą: Chrystusa, chrześcijan, muzułmanów, Arabów, Persów, Rosjan, Polaków, Słowian, nielichwiarskich finansów, politycznej/kulturowej/gospodarczej/biologicznej suwerenności, normalnej rodziny, niezmanipulowanej religii … tj. niemal wszystkich i wszystkiego co niejudeocentryczne.
Niepotrafisz odróżnić Moskwy od Warszawy, Szoa od Holokaustu, ni antysemityzmu od antysyjonizmu i antyjudeocentryzmu… Nie umisz przeszukać netu o nazwisko… Nie rozumisz Prawdy o swym faworycie, ADL, choćby ci ją  wyłożył współplemieniec. Niekwestionujesz holo-oszusta Wiesela, co w syjo-gierce ogłupia naiwnych gojów do winy za wasze syjo-hitlerowskie zbrodnie przeciw ludzkości:

Judeocentrics and Mass Crimes

Revisionism, Role Reversal and Restitutions


Połykasz hasbarny szajs na osoby, których niekwapisz się poczytać, tak samo jak Molly, autorka tego: Piotr Bein (piwnicowy dzikus intelektualny, winiący syjonistów za Holocaust i podający dziwaczne teorie Davida Duke i podobnych luminarzy).
Gdzie zamieszkujesz, Wyniosłowieżowy Książe Ignorancji? Nie winię syjonistów za wymordowanie współplemieńców – winią szanowani Rabini, Neturei Karta, JewsAgainstZionism, JewsNot Zionists… Znaczy ty jak Molly obawiasz się zbadać historię swego “narodu”. Ale wyładowujecie na wasze ofiary podświadome poczucie winy za żydowskie zbrodnie przeciw ludzkości, za syjo-hitlerowskie, żydo-bolszewickie i żydo-komunistyczne ludobójstwo Polaków i in. narodów nieżydowskich, w liczbach o wiele większych i uszkodzonych do wiele tragiczniejszego stopnia niż “naród żydowski”…
W odróżnieniu od ciebie, Imbecylu Użyteczny dla Hasbary, Dr Duke nie kolportuje debilnych tez ani nie nienawidzi nikogo, Dzika Intelektualnie Przywoitko… Daj choć jeden dowód! Ale jak reszta nas, Duke nienawidzi judeocentrycznych zbrodni, kłamstw i chucp, np. tu ostatnio. Z którą literą niezgadzasz się, dlaczego i na jakiej podstawie?
Myślałem, że twój “naród” chwali się wysokim IQ… LOL
Co do in. luminarzy na moich blogach — czekam na konkrety… chyba że prosisz się o sprawę o zniesławienie.
A jednak masz czelność komentować nt. nie-twój-biznes. Przodkowie nie dostali ci od Polaków życiowej szansy, nie musieli być przez Polaków ratowani, nie zabiły ich żadne “polskie pogromy”, nie byli nielojalnymi Polsce Żydami, bo tacy pozostali w przybranej ojczyźnie lub zgładzili ich wasi syjo-hitlerowcy…
Nawet nie żyłeś z Polakami, ale dla kompensacji swego żałosnego obeznania, recytujesz angdotki, ploty, jadowitą hasbarę… Kim ty myślisz jesteś, Czeladniku Grossa, że chcesz wykładać historię Polakom, od wieków głównej ofierze judeocentryzmu! Nędznik JT Gross chociaż żył wśród Polaków.
Z przyzwoleniem Admina popierasz i dodajesz do zniesławienia mego dobrego imienia i poniżasz me poważane blogi. Czy to plemienny odruch Pawłowa wśród Żydów obrzezanych na górze?! Czy może zadanie dla Foxmana?
Tarzasz się w nienawistnym antypolonizmie podpierając się syjo-oszustwem, a chcesz pouczać Polaków. Jeśli Polacy są/byli antysemitami najgorszymi w świecie, to czemu Żydzi wciąż nazywają Polskę Polin (bezpieczna przystań)? Żydzi znaleźli u nas  najbezpieczniejsze w świecie miejsce, co pozwoliło im rozmnożyć się i kwitnąć, podczas gdy wszędzie gdzieindziej w Europie wyrzucano ich. Żeby nie Polacy, Żydzi byliby blisko wymarcia (i byłoby mniej Użytecznych Judeocentrycznych Imbecyli jak ty).
My Polacy nie nienawidziliśmy i nie zgładziliśmy Żydów. Wasi psychole syjoniści to zrobili — poczytaj Rabinów Wiessmandela i Shonfelda, posurfuj Neturei Karta, JewsAgainstZionism, JewsNotZionists… Czemu tego jeszcze niezrobiłeś — czyś krypto-antysemita lękający się nalepki samonienawistnik, ty Polakożerco?
Jeśli Polacy są/byli najgorszymi antysemitami, to czemu są najliczniejsi Sprawiedliwi Wśród Narodów w Jad Waszem? A zaledwie ułamek Polaków-ratowników Żydów chciało pchać się po wyróżnienia. Ukryć i uratować jednego Żyda wymagało setki Polaków i to pod okupacją wymierzoną w eksterminację mojego Narodu. Więc odpowiednio pomnóż liczbę polskich “antysemitów”, ty  Robocie Zaprogramowany Przez ADL.
Czy wiesz, ilu Polaków zapłaciło życiem swoim, rodziny, często całej wsi za  ukrywanie Żydów przed waszymi syjo-hitlerowcami? Tylko Serbom groziła podobna okrutna kara. Inne “sprawiedliwe wśród narodów” potrzebowały tyle, co załatwić statek w zupełnym bezpieczeństwie od syjo-SS i syjo-Gestapo, które balowały w okupowanej Polsce, tak jak ich współplemieńcy żydo-sowieci w okupowanej wsch. części Polski, długo zanim poszły na śmierć pierwsze transporty  Żydów.
Czemu na Grypa666 kategorie Jan Peczkis, Roman Kafel, Józef Bizoń, Andrzej Szubert, Jane Buergermeister i parę in. nazwisk osób znanych mi lepiej niż tobie (i Molly)? Bo nie uważają za antysemityzm pokazywania żydowskich symboli. W takim razie co z tym obrazkiem? Victor, może dołącz do zgraji neo-syjonazioli którzy umaili mnie nalepką dreckige Judensau za to zdjęcie-żart.
Polski Biały Orzeł (nie rosyjski!) powieszony na gwieździe żydowskiej to nie pomysł Polaków, tylko prowokacja przez waszych Żydów syjonistycznych wciąż żyjących w Polsce. Na pewno niedamy się powiesić popłuczynom ludzkości, syjonistom, żydo-bolszewikom czy żydo-komunie, którzy: zamordowali współplemieńców w II wś., zgładzili o wiele więcej milionów Rosjan, Polaków, Serbów, a teraz próbują pobić swój rekord w Globalnej Wojnie z Terrorem, zrodzonej u judeocentryków, sianej przez nich.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/