DOMNIEMANY antysemityzm Polaków dowodzi PRAWDZIWEGO supremacjonizmu Żydów

Czytaj także Do Victora Lapides, Judeocentrycznego Szambistę od Prac Porządnych Ludzi

…………………..

DOMNIEMANY antysemityzm Polaków dowodzi PRAWDZIWEGO supremacjonizmu Żydów

Piotr Bein 31.12.2013, tłumaczenie własne z angielskiego 1.1.2014
Na blogu Dr Danushy Goska poświęconym walce z bigoterią i suporemacjonizmem, judeocentrycy pouczają gojów o domniemanym rasizmie i antysemityzmie.
Anonymous January 23, 2012 at 6:42 PM
Danusha Goska, Wiedz, że  Jan Peczkis regularnie pisuje dla dziko antysemickiego portalu. Polscy czytelnicy mogą sprawdzić, klikając na grypa666.wordpress.com/category/jan-peczkis/
Osoba ta nie ma miejsca na forum, którego członkowie dążą do zwalczania rasizmu. Poczytaj ten blog i zobacz czemu.
…………………………..
Anonymous January 28, 2012 at 10:52 AM
Jeztem zszokowany! — Victor Lapides
[Poprzedni Anonim to kto inny – PB]
…………………………..
Joy Zamoyski Koch February 2, 2012 at 3:48 PM
Link prowadzi mnie do Amazon, gdzie Jan Peczkis zrobił przeglądy setek książek. Nic nikczemnego. Wstyd, Mr. Lapides!
………………………..
Anonymous February 2, 2012 at 10:11 PM
[komnetuję jako Anonymous, bo nie umiem ustawić profilu komentatora  – Victor Lapides]
Joy, ww. link do “grypa666” podany przez innego  Anonymousa jest po polsku, którego nie rozumiem oczywiście, ale widzę mnóstwo rzeczy o Żydach , antisemityzmie, syjonizmie oraz obrazek kpiący z Elie Wiesela i inny z żydowską gwiazdą nałożoną na chyba rosyjskie godło orła.  Nazwisko Peczkisa widnieje na portalu, choć nie wiem, w jakim kontekście. (1-sza próba wejścia nieudała się i jakoś zobaczyłem ten Amazon, który wspominasz, lecz ponowna próba zawiodła mnie do tego polskojęzycznego portalu.) Zresztą czytam jego komenty tu i nie mam wątpliwości. Sprawdź i powiedz, czy się mylę. – Victor
………………………….
Anonymous February 3, 2012 at 7:30 PM
Ponownie proszę polskojęzycznych, by kliknęli link podany powyżej  (grypa666) po więcej info o Peczkisie. On oczywiście twierdzi, że nie ma nic wspólnego z tym podłym portalem i tylko wysłał masowego mejla (więc w jakim towarzystwie się obraca?). Niech się wytłumaczy, dlaczego figuruje na czołowym miejscu listy kategorii portalu.
Czytelnik tego bloga niech także sprawdzi http://piotrbein.net/2010/03/14/judeomasons-are-at-it-again/
Ten wpis Piotra Beina (piwnicowy dzikus intelektualny, winiący syjonistów za Holocaust i podający dziwaczne teorie Davida Duke i podobnych luminarzy), przedstawia Peczkisa (sprawdź na podanym linku): “Dla przypomnienia, z kim mamy do czynienia [w kwestii prześladowań kleru i hierachii KK – PB], oto kilka przeglądów książek przez naszego polsko-amerykańskiego przeglądacza na Amazon.com.”
Nasz przeglądacz? Jakiś koment, Jan Peczkis? Wstyd. — Molly
……………………….
[Admin] Danusha Goska February 3, 2012 at 7:48 PM
nikogo nie zbanuję, powinniśmy rozmawiać i poznać wzajemnie opinie za pomocą słów. ban jest odrażającą taktyką robespierryzmu i makkartyzmu, hitlerów i stalinów. przestań to tu polecać — zrozumiano? że ktoś jest cytowany przez antysemitów nie znaczy, że sam jest antysemita. antisemitckie portale cytują adl, new york times etc
jeśli ktoś chce tu konkretnie, specyficznie i grzecznie zakwestionować wypowiedzi innych tutaj, zapraszam. proszę skonczyć wstawiać insynuacje i podardliwe znieważanie.

†††††††††††††††††††††††††††††††
[Wysłane 30.12.2013, wciąż w moderacji 1.1.2014]
Dr. Goska, Niezgodnie w własnym regulaminem, dopuszcza pani oszczercze bzdury na swym forum, pisane niewątpliwie przez anty-polistycznego judeocentrycznego fanatyka. Czy pani misją nie jest ich ukrócić?

że ktoś jest cytowany przez antysemitów nie znaczy, że sam jest antysemita. antisemitckie portale cytują adl, new york times etc

1. Potwierdza pani, żem antysemita?
2. Antysemickie portale? Chciała pani powiedzieć antysyjonistyczne, antyjudeocentryczne? Oczywiście przytaczają judeocentryczną machinę socjoinżynierską, a jak można inaczej? Nie wie pani o antypolonizmie zdominowanych judeocentrycznie mediów (tj. większości mediów)? Nie wie pani o prawdziwym charakterze ADL? No to proszę poszukać ”ADL” na blogu PiotrBein.wordpress.com i wygóglić ”defamation movie” [film Zniesławienie] albo poczytać to. Czy nie nastawili pani na polityczną poprawność, ostrożność języka pod groźbą utraty pracy?
Jeśli nie chce pani dołączyć do bigotów, żądam usunięcia komentu Molly, z adnotacją, że niezawiera strzępa dowodu ani uzasadnienia, będać judeocentrycznym odruchem.
Co do naszego Peczkisa,  jak wszystkie szanujące się plemiona  🙂 my Polacy nazywamy nasza tę osobę, która  popiera Polską Rację Stanu. W cudzysłowie, to samo słowo  znaczy odwrotność; piszemy “nasza” Molly, “nasz” Victor — czy to nie milutkie? Obcy włażący w zabłoconych gumiakach w nasze sprawy są okropni, no nie 🙂
Piotr Bein, Grypa666.wordpress.com  PiotrBein.wordpress.com
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
[Wysłane 31.12.2013, wciąż w moderacji 1.1.2014]
Molly,
Rzuciłaś na mnie oszczerstwo. Kanadyjskie prawo należyt obok brytyjskiego najsurowszych, jeśli tego nie wiesz, Judeocentryczna Księżniczko na Wyniosłej Wieży Ignorancji.
Negujesz, że judeomasoni są u steru “transformacji” NWO? Bnai Brith to ekskluzywnie żydowska loża; pozostałe mają członkowstwo mieszane, a BB ekskluzywnie daje im kierunek.
Negujesz, że krypto-żydowscy “islamscy” masoni Donmeh i ich “katoliccy” koledzy  frankiści sterują polityką i geostrategią od czasu wywrotu systemów władzy w Europie przez Jakuba Franka?
Negujesz, że Weisshaupt Rotszylda zinfiltrował i zapoczątkował korupcję struktur masonerii globalnie, wg banksterskiego planu NWO?
Negujesz, że żydo-banksteria poczyniła ogromne postępy w zniewalaniu narodów i wpędzaniu ich w NWO?
Negujesz, że polono-jadzki, kryptożydowski prezydent Polski, Kaczyński (Kalkstein) powitał założenie w Polsce zdelegalizowanej przedtem Bnai Brith, mającej teraz czołową rolę w wywracaniu polityki i instytucji Polski, w tym Kościoła i biskupów?
W takim razie podaj podkładki do obalenia, bo nie obalilaś moich ani Peczkisa.
Ja nie winię syjonistów za wymordowanie współplemieńców – winią szanowani Rabini, Neturei Karta, JewsAgainstZionism, JewsNot Zionists… Znaczy zbytnio obawiasz się zbadać historię swego “narodu”, wyładowując na wasze ofiary podświadome poczucie winy za żydowskie zbrodnie przeciw ludzkości, za syjo-hitlerowskie, żydo-bolszewickie i żydo-komunistyczne ludobójstwo Polaków i in. narodów nieżydowskich, w liczbach o wiele większych i uszkodzonych do wiele tragiczniejszego stopnia niż Żydzi…
W odróżnieniu od ciebie, Imbecylko Użyteczna dla Hasbary, Dr Duke nie kolportuje debilnych tez ani nie nienawidzi nikogo, Dzika Intelektualnie Przywoitko… Daj choć jeden dowód! Ale jak reszta nas, Duke nienawidzi judeocentrycznych zbrodni, kłamstw i chucp, np. tu ostatnio. Z którą literą niezgadzasz się, dlaczego i na jakiej podstawie?
Myślałem, że twój “naród” chwali się wysokim IQ… LOL
Czemu na Grypa666 mam kategorie Jan Peczkis, Roman Kafel, Józef Bizoń, Andrzej Szubert, Jane Buergermeister i parę in. nazwisk osób znanych mi lepiej niż tobie? Bo nie są Judeocentrycznie Użytecznymi Bigotami. Co do in. luminarzy na moich blogach — czekam na konkrety… chyba że prosisz się o sprawę o zniesławienie.
Piotr Bein, Grypa666.wordpress.com  PiotrBein.wordpress.com

†††

Piblikuję kołtuńskie mejle. Ilustrują realkę gwoli edukacji. Bogobojni muszą odpowiadać za własne słowa — prywatne i publiczne, za każdą myśl bez wzgl. na jej sekret.
Mejl Victora w artykule Dr Goskiej to bezmyślne, subiektywne  judeocentryczne oskarżenie wbijane mu przez jego kulturę. Zobaczywszy racjonalne argumenty od racjonalnych Polaków, stopniowo zmienia ton. Ale zamiast rewizji swego błędu, gęsto tłumaczy się… odsyłając do zdyskredytowanego ADL!
Przytacza też grupę “praw człowieka”. Oba typy instytucji to judeocentryczne narzędzia socjoinżynierskie: pierwsza papuguje syjonistyczną zasadę “wykorzystamy antysemityzm do założenia i utrzymania Izraela”, a druga — produkt judeocentrycznej Szkoły Frankfurckiej.
Dr Goska postąpiła prawidłowo z mejlem Victora i słusznie zażądała odeń wyjaśnień. Nienawistne opinie biorą się z kolportacji kłamstw, domysłów, anegdotek i pogłosek w jego stylu.
Victor wyrobił sobie pogląd “Polak to antysemita” z oszustnego filmu Lanzmanna oraz plotek Litwaków  (Żydzi z Rosji, wyparci przez cara na ziemnie polskie pod zaborem). Lanzmann i Litwacy nieracjonalnie nienawidzili Polaków, co dokumentuje Peczkis w swych przeglądach.
Victor próbuje odwrócić temat na USA ma historię nienawiści etnicznych, jakby największym problemem nie były siane przez judeocentryków: nienawiści jednych gojów do drugich (np. chrześcijanie kontra muzułmanie w Globalnej Wojnie z Terrorem) czy ścieranie  jednej grupy żydowskiej z drugą (np. syjoniści kontra  Neturei Karta).
To nie Polacy mają odpierać judeocentryczne błoto, klamstwa i oskarżenia. Trzeba wziąć na dywanik judeocentryków za szerzenie nienawiści globalnie. Peczkis zauważa, że to jest projekcja dla zatuszowania własnej bigoterii żydowskiej, pasożytującej na braku przebicia polityczno-siłowego u Polaków.
Victor kultywuje judeocentryczne skrzywienia (Rabin Polak  z Bostonu napisał coś o potrzebie “przyznania się” Polaków do złego traktowania Żydówzłe traktowanie Żydów podczas i po wojnie… odwieczna wrogość Kościoła Katolickiego w Europie).
Talmud wyraża nienawiść do Chrytusa i chrześcijan od czasów wcześniejszych niż wywrót struktur władzy i instytucji Europy przez Żydów. Żydzi muszą też przyznać się do zdrady Polaków w II wś. Syjoniści rozpętali nienawiść do Słowian równolegle z antysemityzmem hitlerowskim, które umożliwiły Holokaust Słowian — wcześniejszy i poważniejszy, ze znacznie większą ofiar niż Szoa, np. likwidacja  80% elit Polaków, podczas gdy ‘naród’ żydowski ma się dobrze, prowadząc ludzkość do NWO. Żydzi w Polsce witali tak syjo-hitlerowców jak żydo-sowieckich najeźdźców i współpracowali z obydwu najeźdźcami przeciw Polakom, podczas gdy ci ostatni ratowali niesyjonistycznych Żydów przed żydo-hitlerowcami!
Żydzi kontynuowali ludobójstwo na Polakach po II wś. (wykańczanie patriotów polskich przez żydo-komunistów). Tzw. neoliberalizmowi i przynależności do NATO i UE — stopniowo rozpoznawanym przez Polaków jako następna zdrada w łapska totalitarnej żydo-banksterii — przewodzą supremacjoniści tegoż rodzaju, którzy kierowali poprzednimi, judeocentrycznymi reżimami, dominującymi Polaków od II wś.
Po tym wszystkim Victor oczekuje, by Polacy witali w swe ramiona każdego Żyda! Victora nieobchodzi kompletne kłamstwo, tylko skorygowanie domniemanej polskiej winy z największej w świecie na największą w Europie.
Jak porzystało na ślepego judeocentryka, Victor ma czelność  wymienić nienawiść muzułmanów i Arabów do Żydów, ale nie zhawisko odwrotne, u źródła obecnych animozji. Żydzi, muzłmanie i chrześcijanie żyli razem przez wieki we względnej zgodzie, aż do Palestyny wkroczył syjonizm. Podobnie w b. Jugosławii,  aż żydo-neokoni z plemiennymi kolegami i szabas-gojowskimi lokajami w ‘krajach sojuszniczych’ oraz żydo-media globalnie, posiali na Bałkanach lokalne nienawiści: każda niemal grupa etniczna przeciw pozostałym.
Drań Victor wierzy w niczym nieuzasdnione mordy Żydów w Polsce po 1946 r. czy Polacy mają ustawiać klepki jemu i milionom jego typu? Potrafi e-surfować, czytać, myśleć — czy może nie?
Po tym, co Żydzi zrobili Europejczykom zanim syjoniści rozprzestrzenili swą władzę globalnie, cudem jest, że Kydzi niewyginęli – w dużej mierze dzięki miłosierdziu, hojności i tolerancji Polaków. Ale dość tego! Już nigdy Polak nie będzie Żydowi jak kiedyś, żeby nie wiem jak Goskie się wysilały. Mimo to Victor pisze: Myślę, że możemy zostawić kwestię antysemityzmu w Europie i powiedzieć, że ta część świata na ogół chyba przoduje w nienawiści do Żydów. 
Jest wdzięczny dziadkom za opuszczenie Ukrainy w l. 1890-ych do Ameryki. Inaczej byliby katami żydo-stalinowskimi w Hołodomorze (który zamordował też ponad milion etnicznych Polaków)?
Victora mózg niewątpliwie wyprał żydowski supremacjonizm, zmylił terror rabinów talmudycznych, którzy ‘religijnie’ utrzymywali w ryzach żydostwo (Israel Shahak Żydowskie dzieje i religia), tak jak obecnie ‘świecko’ robią to syjoniści: Co do antysemityzmu, myślę, że to rodzaj zazdrości o pewną duchową, psychiczną wolność, uzyskaną przez Żydów w erze chrześcijańskiej. Nie ma to wiele wspólnego z chciwością, pieniądzem, pomyślunkiem, talentem czy nawet zabiciem Chrystusa. Potępienia i wyrzucenia Żydów w niemal całej Europie miały źródło właśnie w złu, jakie Żydzi popełniali w stos. do gojów, utwierdzeni w rasizmie, nienawiści i supremacjonizmie, zaprogramowanych przez rabinów talmudycznych i judeocentryczny pomiot rodzaju Jakub Frank.
Victor przyznaje, że niezna polskiego, ale podziela poniżającą, zniesławiającą opinię Molly o moich blogach i wyzywa mnie. Ni Molly ni Victor nieczytali moich prac badawczych, wysoko ocenionych przez wiodących badaczy ludobójstwa, którzy odróżniają Holokaust na ponad 20 grupach od Szoa i znają judeocentryczne ludobójstwo popełnione przez żydo-bolszewików i żydo-komunistów, znacznie gorsze niż Holokaust…
To uprzedzenie, stronniczość, antypolonizm udokumentowany na żywo — czy nie,  Dr Goska? Debata nad DOMNIEMANYM antysemityzmem Polaków przerodziła się w następny dowód PRAWDZIWEGO judeocentrycznego antypolonizmu.
Żydokomuna wprowadziła w Polsce żydo-stalinowski zwyczaj samokrytyki, niezbędny w polerowaniu lojalności partii i “proletariackiemu” celowi. Nie ważne, że często samokrytyka ukazywała się po torturach  żydo-ubeckich lub “przekonywaniu” przez żydo-aparatczyka… Więc niech Victor i Molly napiszą artkuł Judeocentrycy to Polako-jady wszechczasów, bez podwójnego znaczenia tkwiącego w tytule Dr. Goskiej. Dopilnuję, by artykuł przetłumaczono na polski i opublikowano jak najszerzej  na obu blogosferach. Temat przypadkiem pokrył się z noworocznym wpisem Grypy666 🙂

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/