Staruch 2013 – a jaki Noworodek 2014?

Czytaj także: 2013 Osobiście
………………….

Staruch 2013 – a jaki Noworodek 2014?

Piotr Bein,  4.1.2014
2013 Globalnie
2013 kontynuował marsz żydo-banksterii ku NWO, z niespodzianą przeszkodą w pielgrzymce roku w Syrii. Nieobecna podczas żydo-morderstw od Jugosławii po Libię, Rosja wyszła na arenę globalnego żydo-rozboju jako mocarstwo, z którym lepiej się liczyć. Na żydosłowie o patriotach, rebeliantach, dążaczach do demonkracji w Syrii itd., Moskwa wytoczyła budowany od lat arsenał… Tera kuźwa Moskwa: S300+ na Bliskim Wsch. i w Iranie, Iskandery przy granicy Polin i in. członków żydo-NATO, z atomówkami o zasięgu 500 km. Rżnie w pory Rotszyld, bo one dotarłyby do siedziby „niemieckiego” żydo-reżimu Mierkielowej (tante wonTuSSka) jak i rotszyldowskiego dojczebanku.
Banksteria i Izrael znają też ruski nieuchwytny (odpal i zapomnij fire and forget) supersoniczny pocisk z głowicą A. Wystrzelony z jakiejkolwiek platformy bojowej (ciężarówka, suchoj, kuter, ubot), zamienia lotniskowca, miasto, kibuca, czy bazę wojskową w eko-przyjazne błysk i ciepło. Wczesną wersję poznali matrosy Lotniskowca Izrael kilka lat temu, gdy parę kutrów rakietowych z Sewastopola w tri miga rozniosło w drabiazgi flotę ‘gruzińską’ zmierzającą na północ. Kto chciałby zamustrować do USraelskiej floty w Zatoce Perskiej 🙂
Iran podzielił się z Chinami techniką neutralizacji i przechwytywania żydo-dronów. Więc co za problem „zneutralizować” banksterskiego żydo-drania gdziekolwiek na świecie, choćby rodzinkę Rotszyldów w daczy na Korfu?! Niegdyś pewnemu siebie Obombie drży długopis, gdy podpisuje dronowe żydo-wyroki śmierci.
W tej sytuacji, nie tak szybko izraelski cichociemny ubot (made-in-dojczland odszkodowanie holokaustyczne) odpali pocisk A wgłąb Rosji czy Chin. Za to możliwy wirus bardziej zaawansowany niż stuxnet.
Odezwał się jakiś jewro(p)oseł, ale brukowo odwraca uwagę na pazerne przywileje podatkowe jewroaparatczyków, zamiast na geszef śmierci globalnie. Sugeruje szafoty (nie dla żydobanksterii, tylko ich masońskich robotów, i tak przeznaczonych na przemiał). Lecz ululani przez ścierwomedia, goje wciąż śpią. Po to jewrobaraki, żeby żydobanki używały na armatnie mięso, w przerwach na aspartamowo-GMOwą kurację, merdialną indoktrynacją, opędzlowywanie kieszeni poprzez podatki, strzyżenie kont a la Cypr
2013 Krajowo
Niewątpliwie żydłactwo kontynuuje wikłanie Polski w globalne geszefty śmierci. Zabawą w piaskownicy było wymachiwanie w Gruzji przez śp. Bliźniaka, szabelką, skradzioną z nazwiskiem polskim ofiarom krypto-żydzizmu i żydo-ludobójstwa. Tera wiszą nam ruskie atomówki nad głową. Jak reszta kliki jot globalnie, Ocalały z 10 IV może kwakać choćby i na Majdanie – guzik może ruskim… oni mu brata nie zabili i nie wskrzeszą, tak jak syjoniści „niezabili” swoich w Szoa (ale wskrzeszają dla swych diabelskich celów). Pytajcie Sikorsky’ego (o zamach) i jego lepszą połowę (o Szoa).
Widząc kagiebowca kopiącego Obombę aż trociny lecą, katoliczniki z pozostałym odmóżdżonym polactfem zgrzytają zębami, Michalkiewicze wołają do katolickiego nieba o pomstę dla zimnego czekisty, a Sikorsky ma orzech z atomówkami po drugiej stronie ruskiej granicy. Rozmieszczonymi wkrótce po sponsorowanej przez MSZ-Polin żydo-kolorowej rjewoljucji bis na Ukradlinie, pół roku po wolontariacie Sikorsky’ego przemalowania Białorusi. Tego geniusz jego bŻezinsky’ego mentora nieprzewidział? Ocalały z 10 IV J-arkacz może też POmyśli, zanim ściągnie jakie Szoa (hebr. katastrofa i zniszczenie, pustynia, ciężka chmura i burza) na naród (zgadnijcie który), wybrany przez militarnych żydo-planistów w Waszyngtonie,  Tel Awiwie i Dimonie.
Co zrobi komplex jot w 2014?
Nie potrzeba doktoratu w naukach politycznych. Wystarczy zajrzeć do gabinetu Sikorsky’ego. W innych działach – do mynystrów chorób, niszczenia środowiska, moralności itd. itd.
U pupila bŻezinsky’ego, na deskach kreślarskich Afryka Śr. W koszu pomięte zwoje brystolu pt. Ukraina/Białoruś. Adjutanci adjutanta uczą się chińskiego (wraz z hebrajskim) na uczelni toruńskiej. Więc można się spodziewać chinjadztwa obok rusojadztwa – hasbarny model z USraela. Będzie więcej hałasu wokół chińskich mórz, wysp, praw człowieka…
Żydo-wojny w Afryce eskalują. Nieudane awantury zaowocują Wiosną Arabską bis jak Majdan. Banksteria potrzebuje zasobów z Afryki i wypędzić stamtąd Chińczyków… złota z Mali – na zwrot Francji i Niemcom wyparowawszych z Fedu depozytów metalu  …no i więcej banków centralnych dla murzynów.
Na Bliskim Wschodzie — więcej prób Izraela prowokacji i skrytego niszczenia zaawansowanej broni pompowanej przez Rosję, Chiny, Iran… Więcej gromów na “żydobójczy” Iran, ale strach przed inwazją USraelsko-izraelską., kompensowany jeszcze większym jadem na Putina i Moskwę niezażydzoną.
W jewropie i na pozostałym “Zachodzie” — najprawdopodobniej powszechny bailin do lata 2014, jako preludium do pauperyzacji a la Grecja i Cypr, prawdopodobnie w wyznaczonych już Portugalii, Hiszpanii, Włoszech. Niezdziwiłbym się, że wolny rynek z powodu zniewolenia nacjonalnymi przepisami wymaga naprawy również w tak gospodarczo zdrowych krajach jak Polin. Na Węgrzech, 2014 powinien wyjaśnić, czy odłączenie się od żydo-banksterii jest realne i możliwe.
Cała Półkula Północna będzie w szantażu patałachów w Fuku; najmniejszy błąd, pomyłka w operacji usuwania prętów z basenu nr 4 może zamienić pół świata w wytwórnię organizmów zdegenerowanych genetycznie na zawsze. Ale co za różnica, takież przecie żydo-GMO.
Obym się mylił! Jako putinolog, StopSy pewnikiem ma pozytywniejsze przepowiednie…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/