USA i UE przygotowują zamach na Ukrainie

Внимание! США и Евросоюз готовят на Украине государственный переворот с сценарием гражданской войны! В зданиях захваченных оппозицией находятся вооружённые наёмники – боевики НАТО!

Uwaga! USA i UE przygotowują zamach na Ukrainie ze scenariusza z wojny domowej! W budynkach, które są wychwytywane przez opozycję znajdują się  zbrojni najemnicy NATO!

Przygotowany chłopak rzuca kamieniami w Golden Eagle – jest czerwony śledź, główne siły okupanta nie zostały jeszcze przedstawione sami czeka na skrzydłach. “Gromadskaya” po raz kolejny udowodnił daremności zdrady!
Organizowanie prowokacji rano 21 stycznia opozycyjni dziennikarze zaprosili media dla jego dalszego rozgłosu na całym świecie. I zrobił wielki błąd. Clueless środki medialne pokazał nie tylko aktorów, ale prowokatorów prawdziwych “gwiazd” show – bojowników opozycji, najemników NATO. Przypuśćmy teraz, że te pokojowych demonstrantów wyglądać rządu USA i Unii Europejskiej, choć dla nich nie byłoby zaskakujące, ponieważ wynajął je i się opłaciło.
Istotą skryptu noc prowokacja była prosta – Osoba zatrudniona na komórkę, kilka grup ludzi, rzekomo dla demonstracji, obiecał pieniądze. Zebrali się w niektórych miejscach, a bojownicy Avtomaydana ogłosił titushkah – prowokatorzy buntowali się w mieście i zaczął je złapać. Ale to nie jest najważniejsze! Kilka ludzie zostali złapani i przyniósł do domu Provsoyuzov gdzie dziennikarze zostali zaproszeni mediów opozycyjnych, bez “Gromadskaya” TV nie zrobił. I po zaczęli strzelać kamery cały ten spektakl, to było naprawdę ciekawe! Najemnicy na scenie – myśliwce NATO, które znajdują się w Domu Związków Zawodowych i CPDA, może nawet kilka budynków.
Polecenia Anatolij Gritsenko je, jednocześnie kształcił się w strukturach NATO i CIA w Stanach Zjednoczonych. Najemnicy wideo natychmiast się różnić od zwykłych obywateli. Profesjonalne widać natychmiast. Dla ukraińskiej służby specjalne nie jest news, że wiedzą, co się dzieje, ale mieszkańcy nadal występują złudzeń co do pokojowych protestów, rząd niezadowoleni – będzie to do myślenia informacji. I najciekawsze: film pokazuje wyraźnie, że dziennikarze i opozycji bojowników świadomi obecności bojowników w Domu Provsoyuzov. Wszystkie są spiskowanie zamachu w kraju i według podziału obowiązków, wykonaj je … Obejrzyj film z obcych najemników!
………………………

Консультант немецкого правительства: за беспорядками в Киеве стоят Германия и НАТО

Dziś 21.01.2014 godz 09:10
Doradca niemieckiego rządu: zamieszki w Kijowie są za nie odpowiedzialni Niemcy i NATO
Foto: EPA
Zamieszki nadal w Kijowie. Niemiecki rząd konsultant i publicysta Christoph Horstel pewien niepokój w roli kluczowej organizacji należy do lidera “IMPACT” Vitali Klitschko, który wspiera rządzącej partii niemieckiej. I są skierowane przeciwko Rosji (foto)
Na Ukrainie rośnie liczba ofiar – zarówno ze strony protestujących, a także z siłami bezpieczeństwa. W poniedziałek prezydent Wiktor Janukowycz powiedział, że aby spróbować znaleźć sposób na wyjście z kryzysu, stworzy ponadpartyjne prowizję. Ale w nocy z poniedziałku na wtorek, protestujący kolidować z policjantów i żołnierzy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy wznowione.
Foto: RIA Novosti
fala protestów wybuchła po rząd przyjął pakiet nowych ustaw, które według opozycji, narusza podstawowe prawa człowieka.
Janukowycz był w stanie uspokoić demonstrantów Kijów
” Głos Rosji “zapytał Christophe Hörstel , konsultant rządu niemieckiego i publicysta, podziel się swoją opinią w odniesieniu do kryzysu ukraińskiego.
– Pan Horstel kontroluje, czy w Twojej opinii, Ukraińska opozycja rajdy w centrum Kijowa?
– W odniesieniu do tego konkretnego spotkania, jestem daleko od mojej nie mogę powiedzieć z absolutną pewnością. Ale jeśli trochę zmienić zapytanie, można bezpiecznie powiedzieć, że jeśli nie stał partii opozycyjnych, zwłaszcza partii Witalij Kliczko, przemocy, podobny do tego, który widzieliśmy, byłoby nie do pomyślenia. I sprawia, że ta historia bardzo smutna dla Niemców, bo wiemy, że partia rządząca Niemiec, Konrad Adenauer, gry, pomogła rodzina ustanowienia Kliczko gry “trafienia” na Ukrainie. Więc jeśli teraz Kliczko stoi trochę wojny domowej na Ukrainie iw Niemczech za nim, to dla nas cała historia trwa bardzo problematyczne.
Foto: EPA
– Jeśli to naprawdę jest, jak twierdzisz, to nie ma teraz Kliczko straci poparcie Niemiec i innych krajów i stron, które go obsługiwanych?
– Widzisz, nie jestem młody i widziałem wiele rzeczy, w tym wojny w Afganistanie z wszystkich stron. I moje doświadczenie mówi mi, że Kliczko nigdy nie odważył się zrobić takie w rodzinnej Ukrainie, gdyby nie cieszył się pełnym poparciem Niemiec.
– Tak, Twoim zdaniem, na wiecach, które odbyły się w Kijowie w ostatnim dniu, warto Witalij Kliczko?
– Niestety, to prawda. Niestety, to, co obserwujemy teraz nie dojrzewa w ukryciu “szklarni” w Berlinie. Został sprowokowany przez NATO, a nie dlatego, że NATO potrzebne tak piękny kraj Ukraina i Rosja ze względu na interwencję. To sprawia, że sytuacja bardzo poważne.
Zdjęcie: AFP
– Co jeszcze, że może być za to, jeśli nie tylko Niemcy?
– Widzisz, te rzeczy są przygotowywane w bardzo specyficzny sposób. Plany NATO za zamkniętymi drzwiami rozwoju w najbliższych latach, czołowi politycy są zaangażowani. Oczywiście istnieją pewne tajne dokumenty, które mam nadzieję, że jakiś nowy Snouden raz do wiadomości publicznej. Niestety, dzisiaj niemiecka prasa w pełni kojarzy się z agresywnych taktyk, które posiadają na Ukrainie, które spędzaliśmy na Białorusi, i że, w zasadzie, mamy przeciwko Rosji.
Zdjęcie: AFP
Wszystkie materiały na temat
integracji europejskiej Ukrainy
To dzieje się cały czas, to jest konieczne, jeśli chcemy prowadzić politykę wobec Rosji. Będziemy obalenia legalnego rządu Ukrainy, Niemiec i znacząco podnieść palcem i powiedzieć: “ten mały incydent z partii Kliczko będziemy rozstrzygać” NATO, mówi: “Bardzo dobrze!”. Następnie, niektóre kraje będą robić to, co inni zrobili to i tak kraje NATO będą dzielić ciężar odpowiedzialności. I po raz pierwszy od czasu, zmieniły układ sił po II wojnie światowej, stoi na czele Niemiec.
Niemcy, jak ja, przywódca jednej z partii w Niemczech, napisał w jednej ze swoich publikacji, prowadząc działania NATO wobec Ukrainy.

………………….

W ambasadzie USA w Kijowie opłacono wczorajsze i dzisiejsze zamieszki w Kijowie

Informacja dla tych, którzy nie znają języka rosyjskiego. Poniższa informacja mówi i szczegółowo objaśnia (podaje fakty, konkrety), że w ambasadzie USA w Kijowie opłacono wczorajsze i dzisiejsze zamieszki w Kijowie. W załączonym PDF jest ona dodatkowo wysyłana w celu jej archiwizacji – łatwego zapisania na dysk!

Массовые беспорядки в Киеве организовал Дмитрий Булатов с подачи Посольства США. Цена вопроса – $1 млн

20 Января 2014
Как известно, вчера вечером группа провокаторов пыталась прорваться в правительственный квартал, дорогу им перекрыли подразделения из Внутренних войск. Обезумевшие молодчики в масках забрасывали стражей порядка камнями и бутылками с зажигательной смесью переворачивали и поджигали автобусы.
«Мирные митингующие», как их любят телеканалы, выхватили из цепи бойца «Беркута», которого утащили в Дом профсоюзов на расправу. Его удалось спасти, с переломами ребер и носа, многочисленными травмами и ушибами. Его били толпой. Ногами. Лежачего, уже потерявшего сознание.
По данным спецслужб, инициатором вчерашних беспорядков является один из главарей «Автомайдана» Дмитрий Булатов, который пытается вырвать инициативу у лидеров оппозции Кличко, Яценюка и Тягнибока.
Примечательно, что такая инициатива и него возникла после посещения Посольства США. Его встреча с послом Пайеттом состоялась при посредничестве сына Анатолия Гриценко – Алексея.
В интервью сайту «Тексти.org» Алексей Гриценко рассказал о том, что Джеффри Паетт во время встречи обещал всестороннюю поддержку, при этом через подконтрольные структуры, в частности Агентство США по международному развитию было начато активное финансирование «Автомайдана».
Из источников, близких к другому «Автомайдановцу» – Пояркову, стало известно, что, в частности, через «Промэкономбанк» было перечислено около 1 миллиона долларов США на счета «Автомайдана» и других праворадикальныхорганизаций.
По материалам http://jureg.com/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/