Na Ukraina powstaje spontanicznie "trzecia siła"

На Украине стихийно возникает «третья сила»

| 27.01.2014

Na Ukraina powstaje spontanicznie “trzecia siła”

Wystrój na Ukrainie zmienia się tak szybko, że czasami nie mają czasu, aby zareagować na zdarzenia jako coś nowego znacząco zmienić sytuację.
Uchwyty rebelianci z Maidan rad regionalnych w Zachodniej Ukrainie były dość przewidywalne. Powrót w 2004 roku, po raz pierwszy ogłoszone władze Galicji nieposłuszeństwo po drugiej turze wyborów prezydenckich. A teraz 80% “svobodovtsev” nacjonaliści jak i inne części Lwowa oblosoveta nie pozostawia wątpliwości, że prędzej czy później Lwy deklaruje “suwerenność”. Podobnie jak sąsiedni Iwano-Frankowsk i Tarnopol, gdzie dominacja zwolenników ideologicznych Bandery jak przytłaczająca.
Raczej nieoczekiwane uchwyty stalowe regionalnych budynku administracyjnego w innych regionach. Jednak bardzo szybko okazało się, że to wszystko nie stało się przez mieszkańców. Kręgosłupem szturmu budynku administracji przywóz byli bojownicy z pewnością z Majdan. To jest ich eksport do regionów wyjaśnia zastój w atakach na stanowiska “Berkut” w Kijowie. Kolejność etapów zajmowania budynków administracyjnych w regionach oznacza, że ​​Majdan sprzedaje góry przygotowany plan działania na osłabienie władzy państwowej pionowej na Ukrainie.
Potwierdził to i zdarzeń w wielu ośrodkach regionalnych na południowym wschodzie. Tak więc próba biurowców burza w Charkowie została zakłócona przez zablokowanie wejścia do miasta, 40 autobusów z “gości” z wykonawców Zachodniej Ukrainy i Kijowa, administracja Połtawa zajęte. Dokonywanie szturmowców Nikolaev “otrzymał” prawo przy wyjściu z pociągu przyjeżdżającego z miasta. Po nieudanym zamachu w Kijowie Majdan konwoju autobusów z bojownikami, według policji, również udał się do Charkowa. Wśród pokonanych szturmowców w Dniepropietrowsku i większości są przybysze przyciągać Krok nieletnich miejscowych kibiców. Zajęcie Winnicy regionalnej administracji państwowej kierowany przez jednego z dowódców polowych Majdan, członek UNA-UNSO i byłego ochroniarza Dudajewa, który uzyskał najwyższą nagrodę Iczkerii ich do uwięzienia rosyjskiego batalionu. Głównym celem liderów opozycji, dla których długa podróż nawet poszedł Vitali Klitschko jest Donieck, gdzie bojownicy z zachodniej Ukrainy powinni przybyć w dniu 27 stycznia.
Na tle tego, co dzieje się w ośrodkach regionalnych, gołe wywołanie “Berkut” i wojska wewnętrzne w Kijowie, rząd centralny nadal angażować się w “dużych” gier politycznych, bez reakcji na wydarzenia na ziemi. Piękne portfele oferta prowokacja przywódcy opozycji ministerialne, oczywiście, wykonane niezgody w szeregach opozycji, lecz na eliminacji zaburzeń trzonem jeszcze nie zdecydowali. Całkowity brak reakcji wyższych urzędników do prześladowania jego zwolenników w obszarach, gdzie burze administracja Maidan bojowników były udane tylko drażnić tych, którzy wspierają legalny rząd, a rozpala apetyty rebeliantów bezkarnie.
Innym niepokojącym sygnałem dla Wiktora Janukowycza i Partii Regionów – bojowników nastroju przeciwstawnych jednostki myśliwców z Maidana. Według informacji dowódcy jednej z jednostek “Berkut”, koniec komandosów grudnia stracił dwóch żołnierzy zabitych i ponad 260 rannych. Straty z zamieszek styczniu powiedział, dramatycznie wzrosła. To właśnie z powodu braku celu zakończenia niepokojów, a tym samym zmniejszyć liczbę ofiar po obu stronach, żołnierze wojsk wewnętrznych i policji, sił specjalnych trudem powstrzymują od pójścia do ataku. W tym samym stosunku do władz, działającym rozlewu krwi, tylko nieco lepsze niż te, z którymi walczymy dzisiaj, i nadal się pogarsza.
Ale najgorsze na bezczynność organów – odpowiedział przeciwnicy Maidan. Widząc niechęć prezydenta i rządu, aby w jakiś sposób zareagować na rozprzestrzenianie się zamieszek, ludność zaczęła organizować się w celu odparcia Majdan bezprawie. Tak więc pierwsza próba zorganizowania zamachu Charków administracji regionalnej została udaremniona w dniu 25 stycznia, a nie policji i działaczy społecznych. Mają również zapobiegać podobnym próbę następnego dnia, zorganizowali również czuwanie na placu Dzierżyńskiego do sprawy powiedział przyjazd autobusów ze Lwowa z Zaporoża. Przerwanie ataków w Kijowie, Dniepropietrowsku, Mikołajowie, Krym, Odessa, Donieck również wystąpił niemal bez policji. Ludzie szybko zebrał i mimo próśb władz pokojowych, odparły napastników, których celem było pokazanie, europejskich i amerykańskich sponsorów “dowód”, że władze nie mają kontroli nad każdym regionie Ukrainy.
Naturalny bojownicy licznik z Majdan rośnie nawet w Kijowie. 26 stycznia spotkanie organizacyjne odbyło się pod auspicjami oddziały samoobrony “wiernych Kozaków” i działaczy prawosławnych. Przez tworzenie podobnych oddziałów w celu ochrony obywateli i własności miasta oficerowie rezerwy zaczęła Mia, służb bezpieczeństwa i armii. Według organizatora, zaledwie dwa dni z wniosków o włączenie do oddziału utworzonego odwrócił trzynaście tysiące chętnych! “Nie stój z boku każdej władzy, ani na stronie placu. Chcemy chronić obywateli i własności miasta od przestępców “- mówi inicjator tworzenia oddziałów samoobrony.
Co bał się w korytarzach władzy, a mianowicie wystąpienia niekontrolowanego jej “trzecia siła” nabiera kształtu. I istnieje tendencja do sympatii szybki wzrost ludzi na tym samym życie, niekontrolowanej władzy, niezadowoloną rządowej bezczynności i gotowy do podjęcia zdecydowanych działań na własną rękę lub w połączeniu z siły bezpieczeństwa teraz szemrania.
Źródło: http://odnarodyna.com.ua/node/18308
Jedna Ojczyzna, 2008 – 2014

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/