Prof. Majewska: Ataki na krytyków szczepień + Warto się zapoznać

From: Maria Majewska
Date: January 27, 2014 10:18:40 PM PST (CA)
Subject: Ataki na krytykow szczepien
Szanowni Państwo,
W korporacyjnych mediach, tym razem w Polityce pojawiają się kolejne ataki na krytyków szczepień.  Niejaki red. Rotkiewicz – medialny lobbysta firm farmaceutycznych, który wcześniej atakował dra Wakefielda i mnie, dziś atakuje panią doktor Dorotę Sienkiewicz z Białegostoku za to, że opublikowała w 2012 r. artykuł o powikłaniach poszczepiennych.  Takie artykuły – jak wiemy – są zakazane w korporacyjnych mediach głównego nurtu, które pilnując interesów karteli farmaceutycznych karmią czytelników wyłącznie proszczepienną propagandą.  Artykuły ujawniające prawdę o szczepieniach mogą się ukazywać tylko w niezależnych pismach.
Mahatm Gandhi (który pokojowo wywalczył niepodległość Indii) powiedział: „Najpierw cię ignorują.  Potem cię wyśmiewają. Potem cię atakują. A potem wygrałeś”.  Fakt, że wszyscy krytycy masowych  szczepień na świecie (naukowcy i lekarze) są dziś atakowani w mediach znaczy, że zbliżamy się do zwycięstwa, bowiem coraz więcej ludzi poznaje prawdę o szczepieniach, nie daje się manipulować  szczepionkowym lobbystom i podejmuje samodzielne decyzje dotyczące swoich i swych dzieci szczepień.
Pozdrawiam Państwa i życzę samodzielności myślenia, rozwagi i odwagi.  Wszystkim młodym rodzicom radzę, by w decyzjach dotyczących szczepień kierowali się przede wszystkim własnym instynktem rodzicielskim i niezależnie zdobytą wiedzą. Nie znajdziecie jej dziś w korporacyjnych mediach głównego nurtu, ani w „renomowanych” pismach medycznych, które są dziś głownie mediami reklamowymi karteli farmaceutycznych, ani niestety u większości lekarzy, którzy albo z niewiedzy, albo ze strachu, albo dla zysków powtarzają jedynie proszczepienną propagandę.  Tej wiedzy należy szukać w niezależnych źródłach informacji, u niezależnych lekarzy i naukowców, oraz u innych rodziców, zwłaszcza tych, których dzieci miały tragiczne powikłania poszczepienne. Kontestujcie i sprawdzajcie wszystkie opinie i porady medyczne.  Naiwność i ślepa wiara w autorytety medyczne może oznaczać waszą lub waszych dzieci śmierć lub kalectwo.  Każdy musi dokonywać własnych wyborów, bo tylko on odpowiada za swoje i swych dzieci życie i zdrowie.
DM
…………….
Warto sie zapoznac z tym, co pisza rodzice o powiklaniach poszczepiennych u dzieci.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/