Dla banderowców sprowadzono trenerów i konsultantów NATO

Dla banderowców sprowadzono trenerów i konsultantów NATO

Aby przygotować zamach Ukraińskiej Powstańczej sprowadzono trenerów i konsultantów NATO
Zamieszczone w dniu 13 luty 2014
Autor: Dziennikarz
Komentarze: 0
Tagi: działacze , evromaydan , Strona, dziurkowania , faszyści
Po pierwsze, możemy dowiedzieć się z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, które w ciągu zaledwie o zavarushek policji ukraińskiej w domu został rzucony granat, który eksplodował niemal cudu, a następnie rodniki opozycji zaczynają grozić stosowanie napalmu przed siłami policji i sił specjalnych. W stolicy, na dachach pojawiają się gniazda snajper, gdzie “Narzędzia” agenci MI6 i CIA, FBI, gdy opozycja demokratyczna, oczywiście, mówi, że Janukowycz niemal osobiście jeden snajperów, i będzie strzelać babcie i dzieci na ulice. I tak dalej. I, nawiasem mówiąc, snajper Recepcja – profesjonalne temat zachodnie służby wywiadowcze, które zostały już wykorzystane bardzo … bardzo długo. Żadna osoba przy zdrowych zmysłach, kto zna co najmniej jednego pracownika policji lub zna system działania w takich okolicznościach, nie można sobie wyobrazić, że władze wysłany snajperów “usuń” protestujących w imieniu rządu. Ale prowokacja – opcja znacznie bardziej prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że samoloty z himtreylami ONZ i tak latać gdzie chcą, bez tam zezwolenia.
Teraz można przeczytać wiele wypowiedzi ukraińskiego rządu i jego przedstawicieli, z których nasuwa się oczywisty wniosek, że władze uznały wielkość zagrożenia. Po spotkaniu odbyła się Janukowycz i głów kościołów w kraju, prezydent powiedział, duchowni, że na niepodległość ma duży arsenał broni palnej, materiałów wybuchowych i napalmu, a poza tym – jest to pełen bojowników, profesjonalnie wyszkolonych, którzy walczyli w prawdziwej wojnie. W tym momencie, informacja jest zweryfikowane. Ponadto, istnieje takie informacje, że wśród bojowników syryjskie radykalnych islamistów na Ukrainie, które raz poleciał do Syrii walczyć, teraz, że konflikt został anulowany przez wysiłki tytanowych Władimira Putina wrócił do “rodzimej” Ukraina (dla islamistów wszędzie ojczyzny zwłaszcza, jeśli w rękach – automatyczny). Po co ci dzielni wojownicy, poszedł prosto do Majdan, ponieważ nie ponosi rząd, który nie sprzyja szybkiej zniewolić wszem i wobec wojowników Allaha.
I w świetle tych wszystkich wydarzeń kłopotliwy liczbę profesjonalnie wyszkolonych wojowników, którzy służą odpowiedniego sektora, który podniósł na swoich barkach chudego studenta wielką misję wyzwolenia Ukrainy od najeźdźców. Znany także w Internecie był apel do mieszkańców Związku Oficerów naszego kraju. Mówi, że ultra-nacjonalistyczna organizacja Prawy sektor bojownicy cień finansowane kanałów za granicą, a co dziwne, pieniądze nie są z Japonii, Australii i Brazylii. Pieniędzy idzie na Zachód.
Co do ideologii finansowania, to wszystko jest ok – bardzo pranie mózgu tych zawodników, którzy byli na różnych organizacji, które mają swoje pomysły i książki Adolfa Hitlera i podobne. Tylko prawy sektor dołączył kilka stowarzyszeń, którzy czczą Bandera, i udziela państw obcych w dolarach. Oczywiście, jest to dlatego, że są patriotami, nie biorą w UAH. Patrioci Ameryki z powrotem!
Nawiasem mówiąc, ten rodzaj organizacji “pro-ukraińskich” powstały całkiem sporo w czasach, kiedy Związek Radziecki był jeszcze przy życiu, i zostały stworzone przez siły NATO na poluzowanie sytuacji wewnętrznej w socjalistycznych republik. Takie środki jak “ukraińskiego patrioty”, różnych stowarzyszeń kombatantów OUN-UPA i innych – wszystkie owoce kreatywności politologów z USA i UE. I że składając zagranicznego dowódcy innego rodzaju organizacji, gdy tylko pojawił się agresywny Maidan, rozpoczął budowę jednego centrum do koordynacji wysiłków powstańców w całym kraju. Która zajmuje się propagandą na zamkniętych stron w Internecie, które są własnością globalnych nacjonalistów i radykałów. Ponadto wymagają one yourself vysokooplachivamyh analityków i politologów, którzy przychodzą się z przebiegłych i obłudnych sposobów “trolling” przez władze, bo nie dbają o to będzie nic (raz), a władze będą musiały odpowiedzieć na “społeczności międzynarodowej”, t . czyli przed Stanach Zjednoczonych. To od tego są instrukcje do popełnienia morderstwa na ulicy. Gruszewskiego zwiększyć gniew mas w kierunku policji. Nawiasem mówiąc, to właśnie tak się stało, że ośrodek znajduje się w stolicy, choć skrycie, na ulicy Mazepa, 6a. Istnieje duża liczba sprzętu specjalnego przeznaczenia. I pod tym samym adresem znajduje się wiele organizacji do udzielenia. Wszystkie te informacje można znaleźć w Internecie, wraz z spisochki firm grantoednyh i funduszy.
Indywidualne podejście cieszy fakt nadzoru ulicy i przeciw-nadzoru, wysiłki mają na celu identyfikację i śledzenie zasobów i ludzi w egzekwowaniu prawa. Oraz pomiędzy Ambasadą Łotwy i punkt centralny stale idzie na żywo obieg ludzi z dokumentami i planuje, że nikt nie mówi dzień dobry i zachowują się jak naturalne zombie realizacji zleceń. Ich oczy wytrzeszczył lekko, że nie reagują na kontakt werbalny.
Jak wiecie, jednostki sektora prawo zaatakował kilka Żydów na Ukrainie, w szczególności ofiar tzw grupy “synagogi na Hem” dzielili się historie w prasie o tym, jak brutalnie wobec nich za pomocą siły tzw wyzwolicieli Ukraina. Zawiera również informacje o leczeniu, które działacze evromaydana uzyskane broni palnej w celu rozpoczęcia budować napięcie i niepokój w społeczeństwie ukraińskim, a także przesunięcie odpowiedzialności za to, co dzieje się z funkcjonariuszy policji. I dano instrukcje zabić działacza, który jest zbyt chętny do potępienia zaczyna rzucać kamieniami “Berkut” i zapalających amunicji wybuchowej. Ofiary Maidana pochowany z wielkimi honorami, mówiąc o krwawym reżimem, a broń do zbrojnych ataków i prowokacji było uzyskać prawo sektora przez Ambasadę USA.
Ponadto funkcjonariusze Unii powiedział, że punktem przyszedł wyraźne instrukcje, że został przeznaczony do zrobienia w przyszłym procesie lustracji wszyscy ludzie, którzy należą do tak zwanych kręgach intelektualnych: lekarzy, pisarzy, naukowców i ludzi kultury, że ten czy inny sposób “objęte system i pomógł mu “wypełnić swoje obowiązki lub po prostu skazany czy inny sposób działania” wyzwolicieli “, bez względu na to, jak okrutne i niezgodne z prawem mogą być w obliczu całego kraju.
Dostali rozkaz uczestniczenia w zbiorowej analizy i gromadzenia informacji, które pomogą w jakiś sposób, aby poznać położenie rodzin tych ludzi, którzy są za zachowaniem suwerenności kraju i obecnego rządu, a następnie zabić tych ludzi, ich krewnym próbował przeciwstawiać się reżimowi. Co więcej, taka polityka agresywny celu zastraszenia innych dysydentów.
Cóż mogę powiedzieć, jeśli weźmiemy pod uwagę te informacje? I można powiedzieć, że w naszym kraju teraz rozłożył paramilitarne ruch, który jest zaangażowany w działalność terrorystyczną i nielegalne, bez obawy władz, ponieważ ich zachodnich popleczników. Jako głównej sile rażenia i kręgosłup Evromaydana sektorze działacza praw adwokat, który w ich wysiłkach zmierzających do podważenia ukraińskiej państwowości ukryć za ciałach zwykłych obywateli, gapiów i ludzi, którzy wierzą w ich fałszywej propagandy i wspierać je w każdy sposób na pieniądze nie w USA, lecz dla idei. Oczywiście stopniowo zmniejszać liczbę takich osób, ale nadal są w niebezpieczeństwie, ponadto Evromaydan aktywnie nakłaniania ich do popełniania aktów, a następnie odpowiedzieć przed prawem.
Same prawa sektory uczestnicy – wandale, terroryści i mordercy, którzy są właścicielami technikom tworzenia, instalowania i stosowania materiałów wybuchowych, broni palnej teraz personelem i przygotowane do ataku na rząd w celu wywołania fali przemocy, który będzie wówczas bardzo prawdziwe jest pokazany w telewizji cały Zachód, który zjada propaganda, ale nie oblyapyvaetsya. I po moc zostanie sprowokowany przez co najmniej jeden strzał, rozpocznie masowy ostrzał mediów z jasną obietnicę, że krwawy reżim stawia miliardy ludzi od broni jądrowej, tak aby prawda sektor ma pełne prawo, aby rozpocząć swoje “wyzwolenie”, ale w rzeczywistości Działania terrorystyczne, wykorzystując nie tylko główne siły w stolicy i regionalnych działaczy, którzy siedzą w swoich komórkach i ziemiankach i oczekujących zleceń z ich mrocznego pana.
Jednak widzimy, co taktyka przestrzegać Reality Fighters “Berkut”, jak również organów ścigania, oczekujących i gromadzenie sił i nie odpowiadając na oczywistą prowokację.
Źródło http://kraina.name

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/