Nie płacz po Ukrainie?

From: “Marek Glogoczowski” <[email protected]>
Date: February 21, 2014 10:39:50 AM PST (CA)
Subject: Nie płacz po Ukrainie?
Cytuję z dyskusji na http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/21/janukowycz-oglosil-przedterminowe-wybory-prezydenta/#comments
Adm
Daj diabłu palec, a chwyci za rękę.
Nie wierzę, by na tym się zakończyło.
Tu chodzi o całkowite podporządkowanie Ukrainy Zachodowi.
O to toczy się gra.
Gra o Ukrainę dziś, by o Rosję zagrać jutro ( już tylko regionalne mocarstwo dające się przyrównać do Hiszpanii czy Turcji) w której już jest hodowanych kilku ludzi typu Prochoruk
markglogg
21 Luty 2014
Zgadzam się z Adm. Janukowycz jest skończony – i to na własne, ewidentnie głupie życzenie. Podobnie jak Gorbaczow rozwalił kompartię ZSRR, tak Janukowycz rozwalił swą Partię Regionów: już 26 deputatów z niej uciekło. W ostatnim postanowieniu dzisiejszej Wierchownej Rady uwolniono z więzienia Julię Tymoszenko – a więc jest ktoś, kto szybko może zastąpić “pierdołę” Janukowycza i będzie to dokonane nie dopiero w grudniu br. A dzisiaj po południu ta Wierchowna Rada z “tryzubem” w godle uwolniła ze swych funkcji ministra Spraw Wewnętrznych Zacharenkę. W ramach Konstytucji Ukrainy z 2004 roku rola prezydenta jest bardzo ograniczona. Zachodniacy (reprezentowani w Kijowie przez “trzech królików” franco-szkopsko-anglopolskiego pochodzenia), obecnie biorą wszystko i jest to przygotowanie do rozwału Rosji – Obama w imieniu PANA ŚWIATA już zapowiedział, że przygoda Rosji w Syrii ma się zakończyć tak jak się kończy obecnie z Ukrainą.
Bardzo ładnie, na pozór niezrozumiałe postępowanie Janukowycza streścił mój kolega Izrael Szamir: w tekściku “NIE PŁACZ PO UKRAINIE”:
(…) Nie należy zbytnio żałować – upadek Janukowycza o nie taki zły rezultat pośredni. Niezrozumiałe, dlaczego tak bardzo za nim się wstawiamy. Bóg z nim, niech ucieka. Można mu dać polityczny azyl w Rosji, niech żyje razem z Abajewem, zrzuconym od władzy prezydentem Kirgizji, gra z nim w karty i przeklina niewdzięczny naród.
Janukowycz i jego Partia Regionów okazali się niegodnymi władcami. Janukowycz dal swemu synowi możliwość przechwytywania obcych przedsiębiorstw i wzbogacił wszystkich kapitalistów Ukrainy. Partia Regionów nie dala rady i nie próbowała realizować interesy swego elektoratu.
Technika rozpadu Ukrainy warta jest opracowania przez fachowców. Przygotowana przez Gene Sharpa taktyka składała się z kilku elementów (…)
Historia wskaże w jakim stopniu sam Janukowycz znal i rozumiał tekst rozgrywanego scenariusza. Wydaje się, że zachowywał się jak Gorbaczow w 1991 roku. Czyż nie tak jak on posyłał i wycofywał specnaz na plac bez uzbrojenia, z nieodpowiednim wyposażeniem, robiąc wszystko aby płomień nie wygasł? Jakiekolwiek były jego plany i plany organizatorów tego (ohydnego według mnie i nie tylko mnie) przedstawienia, je da się zerwać.
Poniżej e-adres pełnego tekstu mego “towarzysza broni” (‘comrade in arms’). Nie zdradzę co z niego logicznie wynika i tylko przypomnę, iż dla Romana Dmowskiego ukraiński to dialekt polskiego i że Ukraina pozostawiona sama sobie to będzie kraj chamsko-bandycki.
.
Całość na: http://www.svpressa.ru/politic/article/82651/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/