Polskę czeka Majdan

PB: Zgadzam się. Z takim zdurnieniem jak wśród polactfa, takimi zasobami do kradzieży (lasy, ziemia, Ziemie Zach.), na pewno żydo-banksteria potrzebuje jeszcze bardziej kanciatego stołu. A polactfo znów da się nabrać, jak wlaśnie dali się Ukraińcy…
……………..
Socjolog 21.02.2014 14:02
5 komentarzy

Polskę czeka Majdan

W Polsce wybuchnie kiedyś Majdan. Efekt będzie taki jak po Magdalence, Okrągłym Stole i sejmie kontraktowym, czyli powtórka z rozrywki. Wybierzcie sami. Kanapy, czy pospolite ruszenie.
 

Jaki naród taka władza – precz z partyjniakami i reketierami

Nie wiem czy celowo niektórzy zajmują się tematami zastępczymi czy są fanatykami duchowych legend. Ja bym się skupił na materialnej teraźniejszości i zorganizowaniu nam lepszej przyszłości. Na ludziach żyjących w Polsce i mannie dla ich następców. Jakie realia są każdy widzi. Jest źle i niesprawiedliwie. Zło tkwi w nas. W braku moralności w większości narodu. Dlaczegoś biedny? Boś głupi. Żeby to zmienić wystarczy krótki dekalog wprowadzić w obieg i się go trzymać.

  • Nie wspieram preferowanych partyjniaków
  • Nie trzymam pieniędzy w bankach
  • Nie płacę żadnych haraczy
  • Żądam obowiązku przeprowadzenia referendum po złożeniu wymaganych podpisów
  • Żądam zniesienia wszelkich immunitetów
  • Zniesienia progów wyborczych
  • Zniesienia dofinansowywania partii politycznych
  • Odpolitycznienia wyboru członków rad nadzorczych i ławników
  • Wprowadzenia uczciwych warunków socjalnych (szkoła, praca, emerytura, służba zdrowia)
  • Wprowadzenia sądów dla sędziów

To jest proste do osiągnięcia. Wystarczy ogólnospołeczny protest i strajk ekonomiczny. Coraz głośniej domagamy się demokracji. Zacznijmy od siebie. Jeśli promujesz mniejsze zło, wybierasz większe zło. Taki jest system. Bądź człowiekiem, a świat się zmieni. Żądaj człowieczeństwa. Nie można czegoś zmienić i iść na przód stojąc w miejscu lub w rozkroku. Musi powstać wielki ruch społeczny. Złodzieje siedzą w polityce, przestępcy w sądach, kłamcy mają tuby propagandowe. Są może dwie drogi doprowadzenia do reform. Zjednoczenia narodu pod ultimatum społecznego dekalogu (prawdziwa Solidarność, Platforma Oburzonych), albo wojna domowa. Żeby znieść reżim trzeba obalić pseudo dysydentów, sztuczne autorytety i fałszywych patriotów. Pieniądze podatników co akceptujecie na zbrodniarzy, to brak dróg i emerytur. Jako, że kolaborantów i materialistów jest w Polsce więcej niż pokornych, pierestrojki pokojowej chyba nie będzie. W Polsce wybuchnie kiedyś Majdan. Efekt będzie taki jak po Magdalence, Okrągłym Stole i sejmie kontraktowym, czyli powtórka z rozrywki. Wybierzcie sami. Kanapy, czy pospolite ruszenie.
http://3obieg.pl/ugnojone-swinie
http://3obieg.pl/podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie
http://socjolog61.neon24.pl/post/105227,obalic-rezim
http://socjolog61.neon24.pl/post/88727,wymiar-niesprawiedliwosci-zapasc-w-iii-rp
http://030267.salon24.pl/462967,niepodleglosc
http://030267.salon24.pl/452396,kabaret-moralnego-niepokoju
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/04/praktyczny-przewodnik-po-art-212-k-k/
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/03/od-swietego-mikolaja-dla-polakow/
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rzadza_nami_ludobojcy_279489.html
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/