Krym jest już częścią Rosji! Czemu żydlactwo chce “integracji” Krymu z Ukrainą…

Krym jest już częścią Rosji!

Po południu (6 marca) telawiwzornia podała info, że parlament Krymu przegłosował przyłączenie Krymu do Rosji. Przyspieszono referendum na 16 marca.

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3355859,parlament-krymu-za-przylaczeniem-do-rosji-referendum-16-marca,id,t.html

Ale, jak podała telawiwzornia TVP Info wicepremier Krymu oświadczył tuż po uchwale parlamentu, że przynależność Krymu do Federacji Rosyjskiej zaczyna się od uchwalenia przez parlament uchwały o przyłączeniu Krymu do Rosji, a referendum będzie tylko potwierdzeniem tego faktu.
I natychmiast zaczęło się rozdzieranie szat, grożenie pięścią, protestowanie i głośne zawodzenie – aj waj aj waj Krym to nasza ukraińska kraj.
Kompletnie osłupiałem słuchając wypowiedzi bandziora jewromajdaniarza p.o. Ukraińca i p.o prezydęta – Turczynowa. Otóż ten bandzior zarzucił parlamentowi Krymu działania niezgodne z konstytucją Ukrainy. Bandzior, bandyta, uczestnik zamachu stanu, uczestnik nielegalnego obalenia legalnych władz, który sam łamał prawo i konstytucję zarzuca Krymowi …łamanie konstytucji.
Czy można sobie wyobrazić większą bezczelność?

A co najśmieszniejsze – Putin nie musi “anektować” Krymu. Krym sam chce się “przyanektować” do Rosji. Na wieść o tym wszystkie sqrwione marionetki polityczne i gniudy medialne zawyły i zaskrzeczały unissono, że referendum będzie i tak nie ważne, że go nie uznają, że intergalność Ukrainy jest nienaruszalna …i tak w kółko. Czemu te skurwysyny nie bronili tak samo zażarcie integralności Serbii?
I tak Putin sprawę załatwił – nie napadnie na Krym, nie podbije go siłą – bo Krym sam oddał się w ramiona Rosji. A czy gnojki na zachodzie to uznają czy nie – mnie jest wsjo rawno. Putinowi pewnie też. Zresztą – chcą gaz, ropę, muszą zaakceptować to, że Krymu w łapska nie dostaną. A najbardziej wścieka ich fakt, że po prostu nie mają czym Rosji zastraszyć…

………………

Zagadka!

Dlaczego agentura banksterów w Kijowie, Warszawie, Berlinie, Brukseli, Waszyngtonie zażarcie walczy o integralność Krymu z Ukrainą?
Odpowiedź jest dziecinnie prosta – wpędzona w bankructwo Argentyna za długi sprzedała starszym braciom w wierze Patagonię:
http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/15/patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael/
Wpędzona w bankructwo Grecja wyprzedaje wyspy:
http://natemat.pl/53821,grecja-w-kryzysie-wyprzedaje-terytorium-malownicze-wyspy-ida-za-kilka-milionow-euro
(Pytanko dodatkowe – kto ma tyle forsy, że je kupuje?)
No i teraz znamy już odpowiedź, dlaczego agentura banksterów chce, aby Krym był z Ukrainą zintegrowany. Wszak pomagać finansowo ma Ukrainie MFW
http://tvn24bis.pl/informacje,187/mfw-wspiera-ukraine,141398.html
ten sam MFW , co “ratował” Argentynę i Grecję:
http://wolnemedia.net/gospodarka/zadluzenie-grecji-wyzsze-niz-przed-umowa-z-mfw-i-ebc/
I zakończyło się to sprzedażą za długi Patagonii i greckich wysp.
Ukraina nie ma Patagonii, nie ma też wysp. Co więc za długi zaciągnięte w MFW sprzeda w pierwszej kolejności starszym braciom w wierze, gdy dzięki pomocy MFW zbankrutuje?

BINGO!!!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/