Kto jest naszym wrogiem?

From: “E.Zinkiewicz”
Date: March 21, 2014 10:40:59 PM PDT (CA)
Subject: Kto jest naszym wrogiem?

Kto jest naszym wrogiem?

“Polakom … zrobimy drugi Katyń” słowa Dmitrija Jarosza -przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahniobokiem – przywódcą partii “Swoboda ”

Stenogram rozmowy pomiędzy liderem ugrupowania „Swoboda” Oleg Tiahnibok i liderem ugrupowania „Prawy sektor” Dmitrij Jarosz.
Rozmowa miała miejsce w dniu 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” na ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie / na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii “Swoboda”/. W rozmowie poruszony jest również polski wątek.

http://wesservic.livejournal.com/851729.html

Tłumaczenie własne przytoczonej wyżej rozmowy pomiędzy Tiahnibokiem i Jaroszem w części dotyczącej Polski i Polaków :

Oleg Tiahnibok : Dobrze! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, co myślisz o Polakach . Oni poważnie myślą o powrocie na Wołyń. Na mapach już zaczęli Wschodnie Kresy rysować. Tam są silne prapolskie nastroje. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy, rozżaleni na nas mogą spuścić „polskiego psa”. W styczniu polski sejm oskarżył “Swobodę” / ugrupowanie Tiahniboka –przyp. własna/ o prowadzenie antypolskiej polityki. Mnie nazwali antysemitom i russofobem. Tyle szumu było.

Dmitrij Jarosz: Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali? Będą podnosić głowę, my im zrobimy drugi Katyń. Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom, ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy. Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania. W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody”to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” / prawdopodobnie chodzi o Jaceniuka , Kliczkę i Tymoszenko -przyp. własna/ znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę. Naród już jest gotów do tego…

Oto z jakimi hasłami maszerują bojówkarze Dmitrija Jarosza – lidera “Prawego Sektora” i członkowie partii “Swoboda” na czele której stoi Oleg Tiahniobok. Sceneria przypomina marsze niemieckich faszystów.

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/04/kim-jest-rzadzaca-polska-klasa-polityczna-list-otwarty/

ЕВРОМАЙДАН Нацисты устроили шествие в честь Бандеры!! Киев Украина
http://www.youtube.com/watch?v=VQMiQZYbZPo

Opublikowany 3 mar 2014

Чат http://tagil1722.blogspot.ru/p/blog-p…
В связи с обстановкой на Украине и утверждениями всех западных СМИ, что там соблюдают закон и права человека, в поддержку русскоязычного населения и поддержку действий РФ буду выкладывать реальное видео об обстановке на Украине. Призываю всех у кого имеются свои каналы добавлять эти ролики на них, чтобы мир знал правду.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/