Odpowiedź Bejdy na szykany kripo

From: twojda2
Date: March 31, 2014 1:24:27 PM PDT (CA)
Subject: Spełniłyśmy swój obowiązek względem Narodu Polskiego.

Szanowny Panie Piotrze,
prosimy o opublikowanie całej poniższej korespondencji.

Spełniłyśmy swój obowiązek względem Narodu Polskiego.
No to już mamy zdemaskowaną kolejną instytucję o podwójnej moralności.
Prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego  jak też sam Trybunał Karny wystawili się pod surowy,  jednoznaczny osąd. Sami postawili się po stronie oprawców narodów.

Pozdrawiamy serdecznie – Teresa i Maria
………………………..

From: Maria Bejda
Date: March 31, 2014 8:46:46 AM PDT (CA)
Subject: Uczyńmy wszystko aby Trybunał Karny zajął się skargą ” na agresję na Polskę, zawojowanie terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim”

Dzień Dobry Andrzeju,

zgodnie z planem byłam dzisiaj przed południem na dyżurce policji, gdzie zostawiłam pismo. Wymogłam na pracowniku policji aby zechciał mi pokwitować przyjęcie pisma, a ten bardzo niechętnie złożył swoją parafkę, ale ja poprosiłam aby napisał czytelnie swoje nazwisko i datę. To uczynił z komentarzem abym poszła do funkcjonariusza, który to pismo napisał. Na to odpowiedziałam, że moim prawem zostawienie mojego pisma na dyżurce z potwierdzeniem przyjęcia.

Bardzo dziękuję za pomoc w zredagowaniu pisma na policję.

Maria
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Szanowni Panowie
Andrzej Szubert
Piotr Bein
Dariusz Orszański

Obawiamy się o los skargi do Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze. Oby nie podzieliła losu naszego zgłoszenia do OBWE o udowodnieniu zamachu stanu w Polsce a przy tym  prośby o pokojowe odsunięcie uzurpatorskich władz  i doprowadzenie do wyborów wg wskazań Taduesza Cichockiego. www.tcichocki.pl OBWE do dziś nie odpowiedziało i nawet nie odesłało potwierdzenia odbioru korespondencji wysłanej z Flensburga.

Następnego dnia po wysłaniu drogą emailową w dniu 26.03.2014r. naszej skargi do prokuratora Ocampo, Maria próbowała dodzwonić się aby upewnić się czy korespondencja dotarła. Niestety, numer 0031/ 070/  515 85 15 był  niedostępny i dzisiaj również usłyszała odpowiedź że nie ma takiego numeru.
Tragedia jaka rozgrywa się w Polsce wymaga aby został powołany specjalny Trybunał Karny taki jak dla byłej Jugosławi.
Podkreślamy że wspólnie redagujemy teksty jak też wspólnie decydujemy o naszej działalności. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie przez Skaypa.
Dziękujemy Szanownym Panom za pomoc, wsparcie moralne i upowszechnianie naszych wystąpień w obronie Narodu Polskiego jak też za stawanie w naszej obronie w obliczu prześladowania nas za naszą bezkompromisową działalność.
Pozdrawiamy  z Łowicza i z Flensburga – Teresa Wojda, Maria Bejda
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
OBYWATELSKI RUCH OPORU
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
http://niezaleznatelewizja.pl/2013/06/otwarte-forum-tematyczne-6-07-2013, http://niezaleznatelewizja.pl/2013/06/stop-nowemu-porzadkowi-swiata-12-06-2013/

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

OSCE tzn. Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie do dziś nie odesłała potwierdzenia odbioru korespondencji wysłanej 04.07.2013r., która zawierała dowody na sfałszowanie wyborów w 2011 r. oraz dokonanie zamachu stanu udowodnione przez T.Cichockiego w 2013r. link: “Wystąpienie do OBWE: udowodniony zamach stanu w Polsce.” https://docs.google.com/document/d/1ZP5S424XTLJoyXyYKTfx8IftFNLy52wDkyPSp2v8gJk/edit , link:”Petycja PE 0578/2012. Alarm!!! Udowodniony zamach stanu w Polsce!!!” https://docs.google.com/document/d/1H_4y-sXHyS30l7IQMVg7WXhz5KJoDGw4RIY3DmBDIy4/edit

M.Bejda rozmawiała wielkrotnie przez telefon z panią Verena Barth-Wehrenalp, Asystentką Sekretarza Genralnego OSCE (OBWE)w Wiedniu. Asystentka odmówiła jej  możliwości rozmowy z Sekretarzem Generalnym Lamberto Zannier a tym bardziej osobistego spotkania o które M.Bejda prosiła. Stwierdziła ona, że odpowiedzi na naszą korespondencję należy szukać w Warszawie, bo tam rzekomo zostały przesłane nasze dokumenty. Niestety Biuro OBWE w Warszawie odsyłało od osoby do osoby a przy tym nawet udawano, że nie rozumieją po polsku a na koniec odesłano nas do Wiednia.

Jedynie w pierwszej rozmowie telefonicznej sekretarka Zanniera potwierdziła, że Sekretarz Zannier zaznajomił się z informacjami zawartymi w naszym emailu informującym o sfałszowaniu wyborów w 2011r. i udowodnionym w 2013 r. zamachem stanu w Polsce. Tekst podobno miał zostać przekazany do odpowiedniego działu do analizy.

Podczas ostatniej rozmowy z sekretarką Zanniera M.Bejda domagała się odpowiedzi od Sekretarza Zanniera, bo do niego skierowana była nasza prośba o interwencję. Po wyrażeniu przez M.Bejda oburzenia na nie odesłanie potwierdzenia odbioru korespondencji z 04.7.2013r. i pozbywania tak ważnej dla bezpieczeństwa w Europie sprawy, pani Verena Barth-Wehrenalp próbowała uspokajać stwierdzeniem aby się nie obawiać, bo w Polsce nie dojdzie do żadnej wojny domowej.

Z tego wynika, że ta pani dobrze zna treść rozmów w tej sprawie i że podejmowane były działania w związku z udowodnieniem sfałszowania wyborów i dokonania zamachu stanu przez obecnie sprawujących w Polsce władzę.

Zarówno Zannier jak też Barosso odbyli spotkania z Tuskiem w Warszawie, oczywiście nie zostało ujawnione jaki był faktyczny cel ich wizyt. Zapewne Tusk ich przekonał że Naród Polski jest już pod całkowitą kontrolą rządu i służb a jakiekolwiek niepokoje będą kierowane przez ich popleczników.

bejda

Rada Europejska i Komisja Europejska odesłała z datą 08.07.2013r. potwierdzenie przyjęcia korespondencji, wysłanej w dniu 04.07.2013r. z urzędu Deutsche Post we Flensburgu.

kripo1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

str2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…………………..

PB: OBWE ani zadne inne agenturalne, skorumpowane przez zydlactwo struktury nie odpowiedza madrze ani tym bardziej nie podejma zadnych dochodzen. Nawet jesli, to z wynikiem negatywnym dla Polskiej Racji Stanu. Przyczyne znacie Panie: Polska to Polin, niesuwerenne, podbite i zniewolone przez zydlactwo.
Trybynal ds. Jugoslawii byl tez unych — stad procesy, wiezienie w areszcie haskim latami, kary, skazania i mordy  w celach wieziennych trybunalu dla patriotow serbskich = Miloszewic, Szeszel, Karadzic, Mladic, nawet dowodca armii serbskej w Kosowie, gen. Pawkowic, ktory bronil wlasnego kraju i narodu przed podstepna zydlacka inwazja i agresja, niepopelnil on ani zaden jego zolnierz ZADNYCH ZBRODNI WOJENNYCH!
Natomiast prawdziwi zbrodniarze to: gen. Clark i Strong, Albrightowa, Holbrook, Clinton, Blair, przywutcy dojczlandcy, zgraja zydlackich ‘filozofow’ nawolujacych do ‘humanitarnej interwencji”  i tabuny tego scierwa i ich szabas gojow, plus zgraja zydomedialna. Prosze przejrzec Masowe oszustwo o masowej przemocy i koniecznie przeczytac od deski do deski Judeocentrycy i masowe zbrodnie.
Albanscy zbrodniarze wojenni Thaczi i Czeku, bosniaccy Oric i Izetbegowic, chorwaccy, slowenscy (zamordowano na poczatku konfliktu przed kamerami i tlumami zaloge czolgu Jugoslawii w Slowenii)  taz sa na wolnosci, mimo ze byly pozwy na nich do Hagi.
Wartosc waszych akcji w tym:
– niedaja spac unym
– podnosza swiadomosc rozumnym Polakom
– pokazuja, jak jest zniewolone Polin
– dowodza korupcji, degeneracji, zaklamania ‘demokratycznego’ systemu i jewrounii
pozdrawiam serdecznie

Andrzej Szubert: Było oczywiste, że trybunał podlegający pod żydo-banksterów sprawą się nie zajmie. Wybory – nawet te wg Cichockiego są bez sensu. Wygra je ten, kto ma zaplecze organizacyjne, kasę i dojścia/wsparcie żydo-mediów. Niezależna organizacja w obecnej sytuacji nie ma szans na zwycięstwo. A nawet gdyby cudem wygała – co zrobi z całą liczącą miliony agenturą okupanta w mediach, gospodarce, ministerstwach, urzędach, służbach, policji, wojsku, sądach prokuraturze?
Proszę nie zapominać o losie Haidera w Austrii.Zamordowano go w zainsceniuowanym wypadku samochodowqym. I o lpsie A. Leppera, powieszonego przez polskojęzyczny szwadron śmierci Mossadu/CIA.
Skupianie uwagi na wyborach to ślepa uliczka – tą drogą Polski nie odzyskamy.
Trybunał karny ws Jugosławii był bandycki. prawdziwych zbrodniarzy nigdy nie sądzono. Sądzono i karano (lub mordowano jak Milosewicza) ofiary ludobójstwa, broniące się przed eksterminacją.
Akcja Pań miała sens jedynie w wymiarze moralnym i propagandowym. Natomiast naiwnością byłoby liczyć na to, że bandycki trybunał cokolwiek, poza nasłaniem policji kryminalnej na Marię zrobi.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.