Bandyci jewrosrajdaniarze uzurpatorzy – łapska precz od Słowiańska i Republiki Donieckiej

Bandyci jewrosrajdaniarze uzurpatorzy – łapska precz od Słowiańska i Republiki Donieckiej

.

republika doniecka

.

535ea45e55538aa320041033b450ac3d

.

 

Bandyta uzurpator Turczynow ogłosił rozpoczęcie operacji siłowej w obwodzie donieckim:
http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_15/Turczynow-oglosil-rozpoczecie-operacji-silowej-w-obwodzie-donieckim-2388/

Ten bandyta nazwał to operacją antyterrorystyczną – a sam jest terrorystą! Junta kijowska to zgraja bandytów i terrorystów.

Z rejonu dochodzą sprzeczne informacje. Załgana żydo-szczekaczka TVP Info (specjalizacja – dezinformacje i nachalna żydo-propaganda) pokazała migawki z czołgami i pojazdami pancernymi zmierzającymi w stronę Słowiańska i Doniecka.

Bandyci uzurpatorzy mordercy jewrosrajdaniarze postanowili siłą stłumić autentyczne powstanie narodowe. Choć sami są najemnikami, którzy nielegalnie dzięki zorganizowanemu za zachodnie pieniądze jewrosrajdanowi kijowskiemu i dzięki ich najemnym mordercom snajperom  dokonali zamachu stanu i przechwycili siłą władzę.

Rosjo – nie pozwól bandytom jewrosrajdaniarzom mordować ludzi we wschodniej Ukrainie. Tę kijowską swołocz należy dobić. Bandyci bredzą o konieczności zachowania integralności Ukrainy – bo chcą całą Ukrainę wydać w łapska żydo-banksterów.

Załgana żydo-propaganda oskarża Rosję o podgrzewanie atrmosfery na Ukrainie wschodniej i o ingerowanie w sprawy wewnętrzne Ukrainy. Ale to nie szef FSB gościł w Doniesku, a szef zbrodniczej CIA gościł potajemnie w Kijowie. I poinformował podległą mu żydo-banksterską agenturę jewrosrajdaniarzy bandytów uzurpatorów, że w okupacjach budynków rządowych Ukrainy wschodniej nie biorą udziału ani jednostki rosyjskiego specnazu ani armii rosyjskiej. I to ten “amerykański” bandyta odpowiada za rozpoczęcie operacji siłowej bandytów jewrosrajdaniarzy w Słowiańsku:

“Interfax: Tajna wizyta szefa CIA w Kijowie. Namówił do operacji w Słowiańsku”
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/interfax-tajna-wizyta-szefa-cia-w-kijowie-namowil-do-operacji-w-slowiansku,418184.html

http://3rm.info/45709-ob-amerikanskom-vklade-v-karatelnuyu-operaciyu-na-vosstavshem-yugo-vostoke.html

A załgane żydo-media bredzą o rosyjskich knowaniach i ingerowaniu Rosji w sprawy Ukrainy.

.

Bracia Słowianie w Słowiańsku, Doniecku i we wszystkich miastach chcących niezależności od jewrosrajdaniarskiewgo bandytyzmu i terroryzmu – jesteśmy z Wami!

.

1747739-prorosyjscy-demonstranci-okupuja

.

0,,17563884_303,00

.

53023-641881395147228

.

1747139-roman

.

6137910-ukraina-zamieszki-donieck-643-440

.

a172a933-5891-4c01-ad13-2710ab4aadf9.file

.

Pro-Russian protesters rally in Donetsk

.

uid_8fcae65bb3e4b8007efeb4bff9e042ea1397405504371_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_356

.

z15751739Q,Prorosyjskie-protesty-w-Doniecku

.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Kategorie:Uncategorized
Komentarze (8) Trackbacki (0) Dodaj komentarz Trackback
 1. Kwiecień 15, 2014 o 5:47 pm | #1

  Na jednym z forów internetowych komandosów :

  https://www.facebook.com/

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100006486979257

  pod komentarzami do filmu :

   

  zaatakował mnie były komandos z 6Pdpd Michał Chmielarz mówiąc :

  “Michał Chmielarz: Jacek, ale Michała Jarzyńskiego raczej rosyjscy komandosi nie ruszą a on sam, biorąc pod uwagę treść jego wielu postów, będzie witał ich z trójkolorową rosyjską flagą w ręku i wstążką św. Jerzego w klapie…”

  Ponieważ na tamtym forum byłem już wielokrotnie atakowany przez różnych ludzi specjalnie się tym nie przejąłem i odpowiedziałem mu tak :

  “Michał Jarzyński: Jacek i Dawid ! “Dubrowka” tak samo jak “Biesłan” to jedne z najtrudniejszych dotąd na świecie przeprowadzonych akcji antyterrorystycznych i co do tego nie ma dyskusji. Moje zdanie na ich temat jest podobne do opinii śp. generała Sławomira Petelickiego, który stwierdził, iż akcje te były pod względem wojskowym dobrze przeprowadzone.

  http://www.sadistic.pl/tragiczny-musical-na-dubrowce

  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/mroczne-tajemnice-grupy-alfa/tzr6c

  Po tych akcjach, zresztą tak zawsze bywa w tego typu działaniach pozostaje wśród opinii publicznej jak i samych kierujących i biorących udział w tej akcji pewien dyskomfort psychiczny i etyczny, zwłaszcza, iż w drugim przypadku zginęły dzieci Rodzą się również pytania i wątpliwości. Dochodzi do oskarżeń / zobaczcie akcję polskich antyterrorystów w Magdalence, która moim zdaniem została centralnie spieprzona/. Najłatwiej jest krytykować, gdy się siedzi przed komputerem i się tam nie było. Kierownictwo i uczestnictwo w takiej akcji to ogromna odpowiedzialność i ogromne związane z nią ryzyko.

  Osobiście przeżyłem taką sprawę. Niemniej rozegrałem ją jedynie środkami operacyjnymi oraz stymulując stosowne działania służbowe. W 1977 r. poprzez własną agenturę działającą na terenie 1 batalionu szturmowego w Dziwnowie uzyskałem informację, iż po zajęciach ze szkolenia saperskiego dowódca szkoły podoficerskiej 1 bsz w Dziwnowie por. Krzysztof Sinica nie zdał kostki trotylu i zabrał ją do internatu , gdzie mieszkał. Przeprowadzona przeze mnie tam tajna akcja potwierdziła tę informację i ją pogłębiła /rozszerzyła/ oraz gruntownie rozpoznała. Przeraziła mnie .

  Por. Krzysztof Sinica w internatowym pokoju , w którym mieszkał w metalowej skrzyni znajdującej się w szafie posiadał razem ze sobą leżące kilkanaście kostek trotylu oraz plastyczny materiał wybuchowy wraz z lontem prochowym i wybuchowym, a także zapalnikami. Gdyby doszło do samo wybuchu to po internacie i okolicznych budynkach / w jednym z nich było przedszkole, w drugim hotel/ , pozostała by jedynie głęboka dziura w ziemi.

  Z uwagi na skalę ryzyka działałem szybko . Powiadomiłem o wszystkim swoich przełożonych z Oddziału WSW w Szczecinie, w tym głównego jej szefa płk. Stanisława Kaczmarka. Po ich przyjeździe na miejsce wezwaliśmy dowódcę garnizony mjr. Józefa Chmiela /późniejszego generała w rozpoznaniu/ i dla zamaskowania wcześniejszych działań operacyjnych , w tym szczególnie agentury spowodowaliśmy oficjalną kontrolę budynku internatowego pod kątem przestrzegania czystości pomieszczeń.

  Dowódca garnizonu powołał komisję . Wśród komisji umieściliśmy własnego agenta z ukierunkowaniem na obiekt o który nam chodziło. Przejęliśmy arsenał. Por. Krzysztof Sinica został przez nas zatrzymany do złożenia wyjaśnień, a następnie wypuszczony na wolność. Tłumaczył się tym, iż materiał ten miał przygotowany na następne szkolenia, ponieważ za długo było mu za każdym razem organizując szkolenia czekać na wypisanie papierów o ich wydanie.

  Por. Krzysztof Sinica do tego momentu był bardzo dobrym wyróżniającym się oficerem w jednostce, w 1 batalionie szturmowym w Dziwnowie.. Był wzorem-niekwestionowanym autorytetem dla podwładnych oraz uznanym specjalistą przez przełożonych. Był również instruktorem spadochronowym . Pamiętam moment jak bezpośrednio po tym zdarzeniu pojechałem na lotnisko w Śniatowie na skoki. Zawsze skakałem z marszu , bez oczekiwania na skok na płycie lotniska – nigdy na to nie miałem czasu z uwagi na ciążące na mnie inne obowiązki.

  Wchodząc do samolotu ujrzałem por. Sinicę jako instruktora spadochronowego odpowiedzialnego za ten zrzut. Nie zawahałem się ani chwili, nie wycofałem się z samolotu i jak widać oddałem szczęśliwy skok.

  Po pewnym czasie od zdarzenia z przejęciem arsenału materiałów wybuchowych, dowiedziałem się, iż jest decyzja z Warszawy z Naczelnej Prokuratury Wojskowej, by wszcząć w tej sprawie śledztwo / w tym czasie rodził się na Zachodzie terroryzm i nasi przełożeni ten fakt podciągnęli pod tę „zachodnią modę” –ścigania terrorystów/. W efekcie tego por. Krzysztof Sinica stanął przed sądem i dostał wyrok w zawieszeniu. Obowiązujące wówczas przepisy stanowiły o tym, iż wobec takiego oficera minister obrony musi podjąć decyzję odnośnie ewentualnego zwolnienia go z wojska. Zrobiłem wszystko ze swojej strony /wystawiłem mu najlepszą jaką tylko mogłem opinię operacyjną/, by por. Krzysztof Sinica pozostał w wojsku. Tak też się stało.

  Michał ! skąd ten sarkazm ? Nie jestem Żydem, który z kwiatami wita 17 września 1939 r. wejście wojsk sowieckich do Polski. W tym rzecz , iż mnie dobrze nie znasz. Chyba pomyliłeś mnie z kimś innym.”

  Dodaj do ulubionych

 2. umiarkowany
  Kwiecień 15, 2014 o 7:30 pm | #2

  Panie Andrzeju, wreszcie Pan powrócił z zasłużonego urlopu.
  http://www.fakt.pl/tymoszenko-trzeba-wyrznac-8-mln-rosjan,artykuly,452233,1.html
  Gdybym był Rosjaninem (obywatelem Ukrainy) albo Ukraińcem zupełnie olewającym politykę (takim jestem Polakiem) to natychmiast popierałbym powstanie państwa wschodnio-ukraińskiego. Przecież to chory pomysł, aby WYRŻNĄĆ 8 mln własnych obywateli.
  Jakiś trybunał karny, czy coś podobnego by się przydało…

  Dodaj do ulubionych

 3. przemex
 4. Kaszczur
  Kwiecień 15, 2014 o 9:53 pm | #4

  Zdaje się, że będzie wokół tego dużo podziałów. U Białczyńskiego na pewno inaczej to widzą. Szykuje się konflikt między tożsamością słowiańską a narodową.

  Dodaj do ulubionych

  • Kwiecień 16, 2014 o 2:40 am | #5

   Kaszczur,

   podziały były i wcześniej. Historia z żydo-banksterskim i banderowskim puczem w Kijowie pozwoliła zweryfikować, kto jest kim. Propaganda żydo-banksterska ogłosiła alert – wszystkie ręce na pokład. Białczyński ostatecznie zdemaskował się jako agent wpływu żydo-banksterskiej propagandy. Od początku jewromajdanu żyły z siebie wypruwa broniąc bandytów jewrosrajdaniarzy i szczując z iście żydowskim zacięciem na Rosję. A już wcześniej podejrzanie popierał np. przyłączenie się stowarzyszania “Niklot” do żydo-katolickiego pseudnarodowego ruchu. Udostępnia też jego blog ewidentnemu dezinformatorowi i propagandyście Kopko-”Orlickiemu”, wyznawcy obrzezanego cieśli. To co to za “słowiański” blog współredagowany przez żydłaka-jahwistę Kopko-”Orlickiego”?
   Białczyński nawet zdrajcę i renegata Jaksę z Kopanicy, uczestnika wyprawy krzyżowej do Jerozolimy, fundatora klasztorów i żydłackich kościołów, zwalczającego słowiańską wiarę przerobił na “strażnika wiary Słowian”. Ciekawa była dyskusja pod tą żydłacką propagandówką Białczyńskiego – niejaki “Krzysztof” wypunktował brednie, demagogię i naciąganą erystykę Białczyńskiego. Który fanatyków jahwizmu przerabia na strażników wiary Słowian.
   http://bialczynski.wordpress.com/2014/03/29/luzyccy-i-polabscy-straznicy-wiary-slowian-jaksa-z-kopanicy-1120-1176/#comment-64999

   Konflikt między tożsamością słowiańską a narodową nie istnieje w przypadku, gdy na pierwszym miejscu stawia się tożsamość słowiańską. Ale konsekwencją tego jest opowiedzenie się po stronie zwykłych Ukraińców – a nie po stronie banderowców i jewrosrajdaniarzy – agentury żydo-banksterskiej sitwy. I po stronie Rosji. Tym bardziej, że to ona jest obecnie pod największtym ostrzałem żydo-banksterskiej swołoczy.

   Dodaj do ulubionych

 5. Kaszczur
  Kwiecień 15, 2014 o 9:57 pm | #6

  A żeby było śmieszniej, ludzie w Doniecku i Charkowie nie chcą do Rosji, tylko tęsknią za ZSRR. Od upadku ZSRR cierpią biedę i szlag ich trafia z zazdrości, bo niektórym się udało, a oni nie mają szans i czują się jak śmiecie. W ZSRR się czuli kiepsko, ale na pewno nie aż tak.

  Ja odniosłem inne wrażenie. Owszem, mieszkańcy wschodniej Ukrainy porównując obecne życie do czasów ZSRR twierdzą, że wtedy było lepiej. Chcą jednak teraz połączyć się z Rosją, a nie wracać do ZSRR, którego zresztą już nie ma.
  opolczyk

  Dodaj do ulubionych

 6. Kwiecień 16, 2014 o 12:02 am | #7

  Kijowska junta , która nie tak dawno sama dokonała nielegalnego objęcia władzy /puczu/ na Ukrainie, teraz sama jest obiektem ataku ze strony powstańców z obszarów południowo-wschodnie Ukrainy z czym jak widać nie może się pogodzić i sobie sprawnie poradzić, co też może świadczyć o jej militarnej / przypadek przejścia na stronę powstańców 25 dniepropietrowskiej brygady powietrzno-desantowej/ i politycznej słabości . Żadnego skutku nie miało też skierowane przez Turczynowa do powstańców ultimatum, którego termin upłynął wczoraj rano, do opuszczania okupowanych budynków administracji rządowej i oddania broni. Brak jest na chwilę obecną informacji o podjęciu przez kijowska juntę wobec powstańców bardziej zdecydowanych działań bojowych / poza Krematorskiem, gdzie w zasadzie nie doszło pomiędzy stronami do bezpośredniej walki, lecz miała miejsce interwencja paramilitarna mająca za zadanie rozproszyć przebywających mitygujących tam demonstrantów/ :

  http://news.mail.ru/politics/17854374/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

  W przypadku Krematorska powstańcy od samego początku nie zamierzali podejmować tam walki , jedynie ich celem był opóźnienie i związanie sił militarnych kijowskiej junty, po to między innymi,. by dać jeszcze czas Donieckowi do osiągnięcia pełnej gotowości bojowej. Cel ten został osiągnięty.

  http://www.nakanune.ru/news/2014/4/15/22349022/

  Jednocześnie obserwując ukraińską i rosyjską blogosferę /przestrzeń internetową/ daje się zauważyć niesamowitą obustronną aktywność prowadzoną w ramach wojny informacyjnej . Znamienne są też wezwania administratorów stron internetowych do internatów mające ich zdyscyplinować jak chociażby to znajdujące się na stronie Berkutu :

  „ВНИМАНИЕ!!! Если вы отсылаете нам сообщения с не проверенной информацией, с дезинформацией или старой информацией не имеющей отношения к текущим событиям, иначе будем банить нещадно!!! Спасибо за понимание!

  UWAGA! Jeśli wysyłacie do nas wiadomości z niesprawdzoną informacją, z dezinformacją lub stare informacje niezwiązane z bieżącymi wydarzeniami bądźcie pewni , iż zostaniecie bezlitośnie zbanowani! Dziękujemy za zrozumienie ! ”

  Zamiast prawdziwej wojny i działań bojowych- jak na razie i niech tak dalej będzie- w tej dziwnej jak dla mnie wojnie mamy do czynienia z apelami jak chociażby ten w Donbasie :

   

  W scenariusz ten wpisuje się również prezydent Rosji Putin :

  http://russian.rt.com/article/27939

  I na razie na tyle z bieżących wydarzeń na Ukrainie.

  Dodaj do ulubionych

 7. Kwiecień 16, 2014 o 4:42 am | #8

  Twój komentarz oczekuje na moderację.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.