Jak zabijali mieszkańców Odessy w budynku związków zawodowych

UWAGA: Jedno zdjęcie nadgorliwiec wsadził z 2008 r. Autentyczność pozostałych wygląda okej.
Jedna fotka-to fałszywka
W linku znajduje się fotografia odciętej męskiej głowy. Pochodzi ona stąd. Tam też jest sławetne zdjęcie ze zwłokami w slipach i obciętą głową,wiszącymi na huśtawce.Pojawiało się ono w notkach, związanych z Majdanem. Proszę popatrzeć, kiedy zostały te zdjęcia zrobione. Autentyczności pozostałych zdjęć nie można kwestionować, ale ktoś przedobrzył w epatowaniu okrucieństwem.

Czyżby rzeź (zakraszona jednym zdjęciem sprzed lat) miała sprowokować Rosję do “inwazji”? Żydłactwo ma zwyczaj zapowiadać czyn, za który później próbują wrobić klienta, np. BMR Husajna, broń chemiczna w Syrii… ws. Ukrainy zaś ciągle płakali i płaczą o ‘inwazji’. — PB

==============================

Michał Jarzyński |

Pomawianie Rosjan i prezydenta Putina, iż finansuje ruchy narodowe w Polsce to totalna bzdura. W Polsce jest pod tym względem tak samo jak na Ukrainie, gdzie jest poza sporem , iż to CIA/Mossad stoi za tamtejszymi wydarzeniami , zresztą wcale sie przed tym nie kryjąc.
http://newspaper.hvs.pl/mossad-finansowanie-polskich-ruchow-narodowych/
…………………..

Michał Jarzyński |

W domu związków zawodowych w Odessie zginęło w sumie 126 osób, tylko cześć z nich w wyniku pożaru, który posłużył jako legenda do dokonania przez nazistów masowej zbrodni /ludobójstwa/. Inni zostali zastrzeleni, czy też uduszeni elektrycznym kablem jak ta ciężarna kobieta leżąca plecami na biurku.
http://ruposters.ru/archives/4749
…………………..
Ktoś |
„Tymczasem w Odessie zginęło ponad 40 osób.”
na Interii dzisiaj w komentarzu była informacja iż w Odessie w samym budynku Związkowym zginęło ponad 120 osób.Około 40 zostało żywcem spalonych a reszta zamordowana w podziemiach. Na YT są zresztą odstępne filmiki zakatowanych przez żydonazizm z Odessy których ciała są teraz cichcem wywożone do lasów by to propagandowo „zwalić na ruskich”.
……………………
AQQ |
Jest ponad 200 ofiar. https://prawda2.info/viewtopic.php?p=277778#277778
……………………….

Prawy sektor dobija ofiary pożaru w Odessie:
http://www.liveleak.com/view?i=91d_1399196174
http://www.liveleak.com/view?i=8fc_1399223115

…………………….

Jak zabijali mieszkańców Odessy w budynku związków zawodowych – detale… +18

valya_11
Oryginał ze strony frallik в Как убивали одесситов в Доме Профсоюзов – детали сценария… +18

Już jest jasne, że w budynku związków zawodowych w Odessie było zabitytych więcej niż 42 ludzi. Prowokatorzy zaciągnęli ludzi do budynku, gdzie można było ich zabijać bezkarnie, z przyjemnością (!) i bez świadków. Pożaru wewnątrz budynku nie było – była imitacja pożaru, żeby na pożar zrzucić masowe zniszczenie (ludobójstwo) obywateli Ukrainy.Wersja posta w angielskim językuhttp://ersieesist.livejournal.com/813.htmlBmpRfPSCYAEOLMN
Najpierw podpalenie namiotów na placu i organizacja znaczącego na tle widoku budynku na placu odkrytego płomienia. Ludzi zaganiają pod ochronę masywnych drzwi budynku związków zawodowych. U stronników federalizacji na placu nie było wcześniej przygotowanych butelek z mieszanką zapalającą. Skąd zatem pojawił się pożar wewnątrz budynku?
1399107468_1786633855
Ludzie, którzy skryli się za drzwiami na pierwszym piętrze byli atakowani przez bojówkarzy Prawego Sektora, którzy znaleźli się tam długo przed początkiem egzekucji. Na pierwszym piętrze ludzie spłonęli do kości. Najpierw przy jednym wyjściu…0_8e26a_ffcee15_XL
…potem przy wszystkich trzech (wyjściach).144295_original
…strażacy przybyli, kiedy już spłonęły nawet masywne drzwi wejściowe.

144114_original
W solidnym pięciopiętrowym budynku z sufitami ok. 3 metrów odkryty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

138801_original
Kto mógł przedostać się na dach budynku administracyjnego federalnego znaczenia? Na pewno ci, którzy wcześniej dostali klucze do zamków zamykających stalowe kraty wiodące na dach.

13880a
Tych bojówkarzy trzeba znaleźć. Oni mogliby opowiedzieć wiele interesującego o tym, kiedy zaczął się wcielać plan masowego zniszczenia mieszkańców Odessy i jak oni wcześniej przygotowywali zapasy mieszanki zapalającej w budynku związków zawodowych. Na fotografii poniżej klauny z masówki przedstawiają zwolenników federalizacji (Ukrainy). Typowa hollywoodzka (USA/Izrael) operacja “fałszywej flagi”.

45798_1000 (1)
Całkiem spalone ciała (trupy) na pierwszym piętrze przy drzwiach wejściowych.

131
Skąd opalone ogniem trupy okazały się wyżej pierwszego piętra – tam, gdzie nie było odkrytego ognia?

102
To samo zdjęcie z innej perpektywy:
– drewniany panel na grzejnikach, drewniane poręcze na schodach i arkusz płyty wiórowej nie spłonęły
– niebieski owal – barykada z biurek, krzeseł i szafek. Ona nawet nie tknięta ogniem, chociaż my widzimy spalone ciała obok
– skąd barykada? Ona była zbudowana przez bojówkarzy PS (Prawy Sektor), żeby zablokować drogę ratunku na wyższe piętra

133
– kobiece ciało (trup) ciągnięto po podłodze z miejsca realnej śmierci. Kto i dlaczego?

133a
– mężczyzna zabity wystrzałem w głowę. Rana na wskroś – pod głową naciekło.

104a
Już zwróciliście uwagę, że u ofiar spłonęły głowy i barki (ramiona)? Odzież od piersi i niżej nie tknięta ogniem? Ludzi polewali z góry mieszanką zapalającą i podpalali. Czy mogły się zachować przeciwsłoneczne okulary na twarzy, kiedy człowiek próbuje strząsnąć z głowy napalm?  Od tego spalały się dłonie i nadgarstki do kości.

Na tym, jak i wcześniejszych zdjęciach, dziwne “białe rozbielenie” na podłodze. To proszek gaśniczy. Użyli go pacyfikatorzy, po tym, jak ludzie ginęli… żeby samodzielnie nie spłonąć czy ucierpieć od zatrucia tlenkiem węgla.

103 (2)
Młodzieniec i dziewczyna. Oni nie spłonęli i nie udusili się dymem – brak oznak otwartego ognia na parkiecie (on w wieku 50 lat i powinien wybuchnąć jak słoma) dymu i sadzy na ścianach. Ich zabili innym sposobem. Najprawdopodobniej dwójce złamali szyje – profesjonaliści mieli rozrywkę.

68cf1421dc2
Barykady były i na piętrach. Krew na parkiecie, spalona głowa.
Całkiem możliwe, że pacyfikatorzy pozamieniali wierzchnią odzież z zabitymi. Znany sposób – prosty i efektywny.

101
Kobieta przy szybie windy bez odzieży niżej pasa. Najprawdopodobniej ją zgwałcili, a potem oblali głowę mieszanką podpalającą i podpalili.

106

106a
Zabici wystrzałem w głowę.

121
Wszystko to ten sam obraz – spalone głowy, dłonie i ramiona, nienaruszona przez ogień niższa część ciała.

192

Zabity wystrzałem w głowę.

172
Najstraszniejszy obrazek. Najprawdopodobniej ciężarna pracownica budynku. Są takie, które sprzątają gabinety, podlewają kwiaty w dni, kiedy przedsiębiorstwa nie pracują. Ją zadusili kablem. Ona próbowała się bronić – na podłodze strącony kwiatek (roślina)…

145631_original
…zabójca.

139
Radość “patriotom Ukrainy” – oni sami wskazują ofiarę, zabójcę i miejsce przestępstwa. Przyszła matka Odessa-mama zabita. Zabita i Ukraina.

Świadectwo naocznego świadka –

92eea3cb6013

p.s. Zabitych może do 300. Większą część, szczególnie dzieci i kobiety, zarąbywano toporami i zabijano kijami w piwnicyhttp://vlad-dolohov.livejournal.com/ 876486.html

Pożar ugaszono, milicja decyduje co robić z “trofeami” –
93bec301eb0e

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/