Pełne tłumaczenie o masakrze w Odessie

UWAGA: Jedno zdjęcie nadgorliwiec wsadził z 2008 r. Autentyczność pozostałych wygląda okej.

W linku znajduje się fotografia odciętej męskiej głowy.Pochodzi ona stąd. Tam też jest sławetne zdjęcie ze zwłokami w slipach i obciętą głową,wiszącymi na huśtawce.Pojawiało się ono w notkach,związanych z Majdanem. Proszę popatrzeć,kiedy zostały te zdjęcia zrobione. Autentyczności pozostałych zdjęć nie można kwestionować , ale ktoś przedobrzył w epatowaniu okrucieństwem.

Czyżby rzeź (zakraszona jednym zdjęciem sprzed lat) miała sprowokować Rosję do “inwazji”? Żydłactwo ma zwyczaj zapowiadać czyn, za który później próbują wrobić klienta, np. BMR Husajna, broń chemiczna w Syrii… ws. Ukrainy zaś ciągle płakali i płaczą o ‘inwazji. — PB

=================================

Andrzej Leszczyński: Gazeta Warszawska już wstawiła tłumaczenie wstrząsającego artykułu z 5.5.2014 o mordowaniu mieszkańców Odessy pt. TEGO SIĘ NIE PRZEBACZA! JAK ZABIJANO MIESZKAŃCÓW ODESSY W DOMU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH. GDZIE JESTEŚ, PUTIN?  (+18, nie dla ludzi o słabych nerwach)

http://gazetawarszawska.com/2014/05/05/tego-sie-nie-przebacza-jak-zabijano-mieszkancow-odessy/

Artykuł zamieszczony był na Stronie Moskwa Trzeci Rzym:

http://3rm.info/46519-takoe-ne-proschayut-kak-ubivali-odessitov-v-dome-profsoyuzov-18-ne-dlya-slabonervnyh.html

Byłoby dobrze, gdyby G.Warsz. wstawiła tłumaczenia pod zdjęciami. Niestety, może nie było czasu, bo wszystkie zdjęcia umieszczono na końcu tłumaczonego artykułu i nie ma tej wymowy, gdyby pod każdym zdjęciem  był polski napis. U nas mówi się o 40-tu ofiarach, a w artykule o ok. 300. A ilu faktycznie zamordowano – tego chyba nie dowiemy sie nigdy. U nas w mediach od lewicy do prawicy – kompletne zakłamanie. Dzięki Bogu, że są jeszcze takie niezależne strony w Internecie.

Proponuję oglądać zdjęcia z tekstu rosyjskiego, a napisy czytać z tłumaczenia w G.Warsz.

Pozdrawiam. – A.L.

………………………

TEGO SIĘ NIE PRZEBACZA! JAK ZABIJANO MIESZKAŃCÓW ODESSY…

 

TEGO SIĘ NIE PRZEBACZA!

JAK ZABIJANO MIESZKAŃCÓW ODESSY W DOMU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH.

GDZIE JESTEŚ, PUTIN?

(+18, nie dla ludzi o słabych nerwach)

 

http://3rm.info/46519-takoe-ne-proschayut-kak-ubivali-odessitov-v-dome-profsoyuzov-18-ne-dlya-slabonervnyh.html

 

Dzisiaj, 5.5.2014 r., 14:36

 

Już jest jasne, że w Domu Związków Zawodowych w Odessie zostało zabitych o wiele więcej niż 42 ludzi. Prowokatorzy wciągali ludzi do budynku, gdzie można było ich zabijać bezkarnie, z rozkoszą i bez świadków. Pożaru wewnątrz budynku nie było – była inscenizacja pożaru, aby zwalić na niego masowe zlikwidowanie obywateli Ukrainy.

 

I WSZYSTKIE TE BESTIALSTWA ODBYWAŁY SIĘ Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ŻYDOBANDEROWSKIEJ KIJOWSKIEJ JUNTY!

 

(te bydlaki przywieźli do Odessy ponad 3000 członków ekspedycji karnej – dwoma pociągami i autobusami)

 

(Wersja strony w języku angielskim – Jeżeli jest możliwość wrzućcie na strony angielskojęzyczne)

 

Wpierw podpalenie namiotów na placu i spowodowanie znacznego w swej powierzchni otwartego płomienia na tle budynku. Ludzi wlecze się pod ochronę masywnych drzwi Domu Związków Zawodowych. U zwolenników federalizmu na placu nie było przygotowanych zawczasu butelek z mieszaniną zapalającą. Od czego jednak powstał pożar wewnątrz budynku?

 

Ludzie, którzy schowali się za drzwiami na pierwszym piętrze (po polsku – parterze) zostali zaatakowani przez bojowników Prawego Sektoru, którzy znajdowali się tam na długo przed początkiem egzekucji. Na parterze ludzie spalili się do kości. Wpierw przy jednym wyjściu…

 

… potem u wszystkich trzech.

 

… strażacy przybyli, kiedy spaliły się już nawet masywne wejściowe drzwi.

 

W solidnym 4-piętrowym budynku z sufitami więcej niż co 3 metry, otwarty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

 

Kto mógł dostać się na dach budynku administracyjnego o znaczeniu federalnym? Prawdopodobnie ci, którzy zawczasu otrzymali klucze od zamków, zamykających stalowe kraty, prowadzące do drzwi na dach.

 

Tych bojowników należy znaleźć. Mogliby oni opowiedzieć wiele ciekawego o tym, kiedy rozpoczęła się realizacja planu masowej likwidacji mieszkańców Odessy i jak oni zawczasu przygotowywali zapasy mieszaniny zapalającej w Domu Związków Zawodowych. Na dolnym zdjęciu klauni z masówki przedstawiają zwolenników federalizmu. Typowa hollywoodzka (USA/Izrael) podstawa pod „cudzą flagą”.

 

Całkowicie spalone trupy na parterze przy drzwiach wejściowych – tam, gdzie nie było otwartego ognia?

 

Również zdjęcie z innego ujęcia.

 

– drewniana płyta na kaloryferze,  drewniane poręcze na schodach i arkusz płyty wiórowej nie spaliły się.

 

– niebieski owal – barykada ze stołów, krzeseł i szafek. Nawet nie dotknięta płomieniem, chociaż widzimy spalone ciała.

 

– skąd się wzięła barykada? Została wzniesiona przez bojowników Prawego Sektoru, aby zablokować drogi ucieczki na wyższe pietra.

 

– kobiecy trup ciągnięto po podłodze z miejsca realnej śmierci. Kto i dlaczego?

 

– mężczyzna zabity strzałem w głowę. Rana na wylot – naciek pod głową.

 

Czy już zwróciliście uwagę, że u wszystkich zabitych spaliły się głowi i obręcz kończyny górnej?  Odzież od piersi i niżej nie jest dotknięta ogniem? Ludzi polewano od góry płynem zapalającym i podpalano. Czy mogły się zachować okulary przeciwsłoneczne na twarzy, kiedy człowiek stara się strącić z głowy napalm? Od tego spaliły się dłonie i nadgarstki rąk do kości.

 

Na tym, oraz na poprzednich zdjęciach, dziwne „białe pobielenie” na podłodze. Jest to proszek z gaśnic. Używali ich egzekutorzy, po tym, jak ludzie ginęli… żeby samym nie spalić się lub aby nie ucierpieć od czadu.

 

Mężczyzna i dziewczyna. Oni się nie spalili i nie zaczadzili – nie ma śladów otwartego ognia na parkiecie. (on ma ok. 50 i powinien zapalić się jak słoma), nie ma też sadzy od dymu na ścianach. Zabito ich innym sposobem. Najprawdopodobniej obydwojgu złamano szyje – zawodowcy się zabawiali.

 

Barykady były również na piętrach. Krew na parkiecie. Spalona głowa.

 

Jest całkiem możliwe, że egzekutorzy zamieniali się odzieżą z zabitymi. Znajomy szton – prosty i efektywny.

 

Kobieta koło szybu windy bez odzieży poniżej pasa. Prawdopodobnie została zgwałcona, a później oblano głowę mieszanką zapalającą i podpalono.

 

Zabici wystrzałami w głowę.

 

Ten sam obraz – spalone głowy, dłonie rąk i obręcz barkowa ramienia górnego, nie tknięta ogniem dolna część ciała.

 

Zabity wystrzałami w głowę.

 

Najbardziej straszny obraz. Najprędzej współpracownica w ciąży. Sa takie, które sprzątają w gabinetach i podlewają kwiaty w dniach, kiedy urzędy nie pracują. Uduszono ja kablem elektrycznym. Usiłowała się bronić – na podłodze leżący kwiatek.

 

…zabójca.

 

Radość „patrioty Ukrainy” – on sam wskazuje na ofiarę, na zabójcę i na miejsce przestępstwa. Przyszła matka i Odessa – matka zabite. Zabita też Ukraina.

 

Świadectwo świadka –

 

Słowo dla świadka wydarzeń w Domu Związków Zawodowych

 

Ps. Zabitych może  być około 300. Większość, szczególnie dzieci i kobiety, rąbano siekierami i zabijano pałkami w piwnicy.

 

(http://vlad-dolohov.livejournal.com/ 876486.html)

 

Stopniowo wyjaśnia się, że o tragedii, która wydarzyła się w Odessie, nie wiemy praktycznie nic. Znamy tylko wersję, którą podrzuca się w dwóch wariantach: albo tych, którzy schowali się w Domu Związków Zawodowych bojownicy z Prawego Sektoru (ros. – правосеки, skrót od Pr. Sektor) spalili, albo to oni spalili siebie, przez nieostrożność. W rzeczywistości, „od zaczadzenia” nie umarł MIKT. Kiedy po okruchach został zrekonstruowany pełny obraz, nagle wyjaśniło się, że … zresztą, mając chęć i mocne nerwy możecie przeczytać sami.

 

http://vvv-ig.livejournal.com/690116.html

 

Kiedy stała się znana ilość trupów i ludzi, znajdujących się w gestii milicji, mieszkańcy Odessy dowiedzieli się, że ludzi, którzy „zaginęli bez wieści” jest 3-krotnie więcej.

 

Wieczorem do miasta „niewiadomo po co” przyjechała nowa porcja zwolenników z Pr. Sektoru (ros. правосеков), w liczbie około 2 tysięcy ludzi. Wyjaśniło się, że chłopaki nie przyjechali bawić się, tylko zając się pracą. Ważną pracą – posprzątać po tych, kto zaniedbał się tutaj dzień wcześniej.

 

„W tej chwili na kanale tv powiedziano, że w piwnicy Domu Związku Zawodowych znaleziono jeszcze 160 trupów. Po prostu trupy w piwnicy. Zabici od postrzałów i zarąbani siekierami!!!! Są dzieci, które biegły z matkami obok przechodniów!!!”

 

PSy (skrót od PS – Pr.Sekt. – ps-y) w liczbie około 2000 ścierw otoczyły Dom i zaczną wywozić – wynosić z częściach w workach foliowych … chcą ukryć ten koszmar! 40 to nie 160!!!”.

 

 

 

“Mieszkańcy Odessy! Drodzy! Straszna nowość. Więcej niż 100 osób uważa się za zaginionych bez wieści, których nie znajdziecie w szpitalach i kostnicach…. Ciężko mi to pisać, ale nie ma już ich wśród żywych. 126 trupów znajduje się w piwnicy Domu Związków Zawodowych. Ich tam zabito, oni nie spalili się. To było gestapo. Z tej przyczyny budynek został zablokowany. W tej chwili do miasta spędzono około 2000 „prawoseków” (zwolenników P. Sektoru) w tym celu, aby zorganizować wywóz ciał. Ich wywożą, palą i zakopują. Ja nie wiem, NIE WIEM, co robić w tej sytuacji… I jeszcze… Dzisiaj, w poniedziałek (5.5.) oczekiwane są masowe pogrzeby rozpoznanych poległych. Planowane są okrutne prowokacje bezpośrednio na pogrzebach. Bądźcie bardzo ostrożni. Mężczyźni, bez względu na żałobę i możliwe, na sytuację bez wyjścia, uzbrajajcie w cokolwiek… W Odessie jest wojna. Prawdziwa wojna! Boże, chroń was wszystkich od bydlaków i wieczny pokój dla niewinnie zabitych”.

 

 

 

…  Ostateczna (czy na pewno ostateczna) ilość trupów w piwnicy wyjaśniła się nieco później – 217.

 

Dziennikarz Anatolij Szarij:

 

 

“Przeprowadziłem rozmowę z mieszkanka Odessy, która przeżyła w Domu Zw. Zawodowych. Kiedy zrobię video (są chwile, które usunę ze względów etycznych) – podam je do obejrzenia. Materiał będzie na stronie From-UA.

 

To, co jest – Prawy Sektor i “fanatyczni kibice piłkarscy”, którzy wtargnęły do budynku, zabijali ludzi od razu, bez rozmów. Mężczyzn zabijano na miejscu, kobiety dzielono na „tę na ch… (do zgwałcenia), tę do piwnicy”. W piwnicy ludzi zabijano.

 

Wstrząsające – “nie trać naboi, tak dawaj”, ludzi ZABIJANO NA ŚMIERĆ, bito nawet martwych, chociaż kobiety krzyczały, że oni już nie oddychają. Broni u tych, co byli wewnątrz, nie widziałam u żadnego. Ludzi zabijano z broni strzeleckiej, która była praktycznie u wszystkich tych, którzy „bronili”.

 

Kobieta, mieszkanka Odessy, ona gotowa jest potwierdzić swoje słowa publicznie, oczywiście – boi się, oczywiście jest w szoku od tego, co przeżyła. Ale dzięki takim ludziom możemy dowiedzieć się o tym KOSZMARZE, który panował w budynku, gdzie wszyscy „zmarli od uduszenia”…”

 

 

 

Ja optymizmu znanego dziennikarza nie podzielam: my NIGDY tego wszystkiego nie poznamy! Tak samo, jak nie dowiedzielibyśmy się o zbrodniach niemieckich faszystów, jeżeli by oni zwyciężyli w czasie II Wojny Światowej, gdyby nie było Norymbergi, gdyby nie było sześciu milionów Żydów… Polityka – to rzecz brudna.

 

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

5.5.2014

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/