Odważne Polki konfrontują żydłacki pokaz supremacji w Łowiczu

From: Maria Bejda
Date: May 10, 2014 4:02:32 PM PDT (CA)

[…] Na Starym Rynku w Łowiczu odbywały się uroczystości Niedzieli Palmowej i konkurs na najwyższą palmę, ogłoszony przez Biskupa Łowickiego.Widok wysokich na kilka metrów palm, niezgodnych z łowicką tradycją i terenem naszej  diecezji, trzymanych przez młodzież na Starym Rynku w Łowiczu, obok wielkiego telebimu, sprowokował nas do uświadamiania przybyłej młodzieży że została wciągnięta do realizacji planów okupanta żydowskiego niszczenia polskiej kultury i świadomości narodowej Polaków. Zwrócił naszą szczególną uwagę napis w języku hebrajskim na jednej z palm prezentowany przez grupę z sekty neokatehumenalnej  z Żyradowa.

Nasze zachęcanie młodzieży do  szukania  prawdy, bo podtykane są jej fałszywe informacje i fałszywe autorytety (Papież Jan Paweł II, którego upamiętnia pomnik znajdujący się tuż obok Katedry Łowickiej  jak też były prezydent RP Lech Kaczyński, którego przedstawiono jako polskiego patriotę na wystawie plansz na dziedzińcu tejże katedry) spotkało się z atakiem słownym ze strony młodzieży  jak też z atakiem bezpośrednim opiekuna młodzieży oraz organizatora i członka wspólnoty neokatehumenalnej przy Katedrze Łowickiej.

Ci dwaj mężczyźni wypędzali nas z placu przed ratuszem i katedrą, jeden z nich szarpał Marię, a gdy my stwierdziłyśmy, że to jest miejsce publiczne i mamy prawo tu przebywać i nic złego nie robimy, wtedy zadzwonili na policję. Nie okazałyśmy dowodów osobistych, bo to nas atakowano a dowody na to są w miejskim monitoringu, który jest w dyspozycji policji.

Zanim zjawili się policjanci agent z neokatehumenatu zagradzał nam sobą dostęp do młodzieży, przekraczając strefę ochrony osobistej, dosłownie ” twarzą w twarz”. Gdy Teresa  przeżegnała się  i powiedziała ; “w imię Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego, szatanie idź precz, szatanie idź precz, szatanie idź precz ” młodzież naśmiewała się, drwiła nawet z tych słów a później ta sama młodzież poszła za nami, po sprawdzeniu poprzez telefony komórkowe w internecie, kim jesteśmy, czym się zajmujemy. Doszło do niespodziewanego odwrotu, pozytywnego i serdecznego nastawienia tej grupy  młodzieży, jak się okazało  z Żyradowa ale nie należących do sekty neokatehumenalnej.

Do naszej rozmowy z młodzieżą dołączyło  się pare osób dorosłych, które ku naszemu zaskoczeniu, przyznały, że śledzą naszą działalność, znają nasze wszystkie teksty i pytali co należy zrobić by pozbyć sie wroga, który panoszy się we władzach wszelkich szczebli  i w gospodarce. Jedna Pani, która mówiła że zwiedziła cały świat i zna sytuację Polski poparła nasze nawoływania młodzieży aby nigdy nie ustawała w dochodzeniu do prawdy.

Serdecznie pozdrawiamy z Flensburga.

Maria Bejda i Teresa Wojda

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/