Były szef FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe

Były szef FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe

 

17.02.14,  tłumaczyła Ola Gordon

 

 

Symptomy wskazują na to, że Ted L Gunderson został otruty

(INTELLIHUB)  – Były szef FBI, Ted L Gunderson, 12 stycznia 2011 wydał oświadczenie na temat smug chemicznych. Powiedział co następuje:

 

“Śmiertelne zrzuty, znane pod nazwą smug chemicznych [ang. chemtrails], sa zrzucane i rozpryskiwane w Stanach Zjednoczonych i Anglii, Szkocji, Irlandii i Europie północnej. Osobiście widziałem je nie tylko w Stanach, ale w Meksyku i Kanadzie. Na świecie giną ptaki. Na świecie giną setki tysięcy ryb. To jest ludobójstwo. To jest trucizna. To mord dokonywany przez ONZ.

Dokonujący tego element w naszym społeczeństwie musi zostać powstrzymany. Znam dwa miejsca gdzie stacjonują samoloty zrzucające to g. . . na nas. Cztery z tych samolotów są w Air National Guard w Lincoln, Nebraska. Pozostałe są w Fort Sill, Oklahoma. Osobiście widziałem samoloty w Nebrasce – Lincoln, Nebrasce – w Air National Guard. 

Nie są w żaden sposób oznakowane.

Są ogromne, wyglądają jak bombowce, bez żadnych znaków.

Jest to zbrodnia przeciwko ludzkości, zbrodnia przeciwko Ameryce, zbrodnia przeciwko obywatelom tego wspaniałego kraju.

To trzeba powstrzymać. Co jest złego z kongresem? To wpływa na ich populację i na ich ludzi, ich przyjaciół, ich krewnych, i na nich samych. Co jest złego z nimi? Co jest złego z pilotami którzy latają tymi samolotami i zrzucają to g. . ., tę truciznę, na własne rodziny? Ktoś musi coś z tym zrobić.

Ktoś w Kongresie musi się odważyć i zatrzymać to teraz.

Dziękuję. Nazywam się Ted Gunderson.”

 

Wikipedia: Theodore L Gunderson (7.11.1928 – 1.07.2011 był specjalnym agentem Federal Bureau of Investigation i szefem FBI w Los Angeles. Sławę zdobył zajmując się sprawami Marilyn Monroe i John F. Kennedy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/