Henry Makow: “Antysemityzm” – Goje reagują jak psy Pawłowa

“Antysemityzm” – Goje reagują jak psy Pawłowa

 

Henry Makow  18.5.2014, tłumaczyła Ola Gorrdon

Antysemityzm to tylko antagonistyczna postawa wywołana w nie-Żydach przez grupę Żydów – Albert Einstein

 

Co to znaczy kiedy ludzie najbardziej obawiają się nie KGB, czy CIA, albo DHS, a szkalowania jako “antysemita”?

Makow –  Możemy sprzeciwić się programowaniu Pawłowa mówiąc “programem politycznym zorganizowanego żydostwa jest światowa tyrania, i jeśli ‘antysemityzmem’ jest opór wobec NWO, to jestem dumny z tego, że jestem antysemitą!”

Tim Warner [artykuł uaktualniony ze stycznia 2011]

“Wcześniej określenie antysemita oznaczało człowieka który nienawidził Żydów. Teraz oznacza człowieka którego nienawidzą Żydzi” – Joseph Sobran 

Dorastałem jako Goj wśród Żydów na przedmieściach Nowego Jorku i zawsze zdumiewał mnie temat “antysemityzmu”.

Z wiekiem stawał się jeszcze bardziej “nietykalną sprawą”, kiedy swobodę wypowiedzi erodowała “poprawność polityczna”.

W przypadku zwiększania się światowego poparcia dla Palestyny, wybij szybę i krzycz “ANTYSEMITYZM”

 

To pokazało się ostatnio kiedy staremu żydowskiemu przyjacielowi wysłałem artykuł . Odrzucił go sumarycznie mówiąc: “to jest antysemickie g. . .”, nawet nie biorąc pod uwagę jego treści. Jako człowiek który zwykle rozważa każdą stronę, jego odpowiedź była nietypowo lekceważąca.

Jak powiedziałem, dorastałem wśród Żydów. Pomimo stereotypu, wielu z moich najlepszych przyjaciół było Żydami w latach szkolnych i później. Byłem oficerem w zdominowanej przez Żydów organizacji dla mężczyzn. Moja żona jest Żydówką – więc jeśli jestem “antysemitą”, to mam dziwaczny sposób okazywania tego.

Małżonka pochodzi ze świeckiej rodziny żydowskiej, ale wyraźnie pamięta kiedy wszczepiano jej “kompleks prześladowań”. Choć z luźnej dysfunkcyjnej rodziny, wyraźnie została poinstruowana o tym, że Żydzi byli “wybranym przez Boga narodem”TM. Powiedziała, że jej sposób myślenia był jasny – “jestem wybrana, dlatego się mnie prześladuje”.

Powiedziała mi także, że imię Jezus wywoływało u niej drgawki i myśl “ten zdrajca!” Dla niej kościoły były mrocznymi budynkami, a w ich wnętrzu działy się tajemnicze rzeczy. Ona wie że była indoktrynowana, ale nie wie kiedy i jak.

Przy okazji, od dawna była świadoma tego wszystkiego i całkowicie się zgadza: “antysemityzm” jest obłudną (czy może stereotypowo żydowską?) sztuczką stosowaną w ich celach by kontrolować gojowski umysł. Oni przyznają, że używają jej jako marną sztuczkę żeby rozbroić swoich przeciwników politycznych. [admit they use it as a sleazy trick]

Powieść i film Exodus powstały na zamówienie syjonistycznych propagandystów w celu kontrolowania umysłów. Exodus wykorzystał holokaust i migrację Mojżesza z Egiptu dla usprawiedliwienia kradzieży palestyńskiej ojczyzny.

 

Temat muzyczny był wyjątkowo potężny i skuteczny. Jestem miłośnikiem muzyki i ten temat naprawdę ogarnął mój wrażliwy młody umysł i serce.

W najlepszym wydaniu Exodus był audio-wizulanym i emocjonalnym programowaniem o biblijnych proporcjach. Kto tu będzie się spierał? Rzecz bardzo skuteczna. (Więcej tutaj o tym oszustwiebackground of this scam.)

 

Jesteśmy psami Pawłowa

To oskarżanie o “antysemityzm” jest formą kontroli umysłu. Zostaliśmy tak zaprogramowani poprzez poczucie winy, jesteśmy jak psy Pawłowa. Tylko szepnij słowo na “Ż” i bang! – jesteś porażony tysiącem volt – “antysemita!” 

 (po lewej, Pawłow & Pies)

 

JAK ŚMIESZ! Teraz ludzie nawet robią to sami sobie, tak głębokie jest programowanie, i można prawie widzieć biczujących się ludzi, kiedy słyszą to słowo.

 

To proste i czyste zastraszanie. Z “kwestionujących” albo “antysemitów” robią przykłady żeby powstrzymać każdego przed sugerowaniem, że wszystko co żydowskie, izraelskie albo syjonistyczne, jest złe. Przypomnijcie sobie Ricka Sancheza i Helen Thomas.

 

“Jak możesz wierzyć w takie uprzedzenia! Nie wiesz kim jest ten naród? On strasznie cierpiał, a jeśli nawet ZACZNIESZ mówić negatywnie, to będzie śliskie zejście do natychmiastowego ożywienia nazizmu i kolejnego holokaustu!”

 

Od kiedy kwestionowanie czegokolwiek stało się nielegalne? I dlaczego Żydzi zawsze przedstawiani są w najlepszym możliwie świetle w prasie i mediach, a chrześcijanie, muzułmanie i prawie każdy inny, jest ‘zwierzyną łowną’ dla krytyki? Lizusostwo i fałszywe współczucie jest stałe i doprowadza do mdłości.

Jeden naukowiec ma bardzo pouczające poglądy o tym fenomenie i jego korzeniach [scholar has a very enlightening take]:

 

“Intensywna żydowska propaganda we wszystkich sferach społecznych (masowe media, rząd, aparat edukacyjny, itd.) od tak zwanego “holokaustu” II wojny światowej odniosła sukces w konstruowaniu żydowskiej siły, żydowskiej historii, żydowskiej działalności politycznej i samej żydowskiej tożsamości, że jest poza sferą uzasadnionego krytycznego badania. Każdy kto ośmieli się rozpocząć uczciwą krytykę czego doświadczyli Żydzi, w najgorszym przypadku napotyka na lawinę oszczerstw, gróźb i niszczenia charakteru, a w najlepszym na milczenie: praktycznie banicję ze sfery uznawanej za słuszną dyskusję publiczną”.

 

Albo jak Wolter wypowiedział słynne słowa: “Dowiadujesz się kto jest twoim władcą kiedy dowiesz się kogo nie wolno krytykować”.

Komentarz Makowa:

“Antysemityzm” to temat zastępczy, nieszczera próba rozbrojenia opozycji, przedstawianie opozycji politycznej jako uprzedzoną rasowo i fanatyczną.

Zorganizowane żydostwo ma program polityczny synonimiczny z satanistycznym programem rządu światowego Rotszylda. Ten program obejmuje zachodni establiszment polityczny i ekonomiczny. Masońscy Żydzi, ich masońscy sojusznicy i liczni naiwni, są prominentni w realizacji tego programu w polityce, edukacji, biznesie i mediach.

Pojedyńczy Żydzi nie są bardziej winni niż zwykli Amerykanie czy Europejczycy, których rządy służą jako kukły dla programu iluminatów. Ale tak jak ofiary ataków dronowych CIA

można uznać za “anty-amerykańskie”, tak rozsądne jest żeby ludzie byli “antysemitami”, jeśli Żydzi i organizacje zydowskie są instrumentalni w realizacji programu NWO.

 

Musimy odebrać szkalowanie “antysemickie” i je zawłaszczyć.

W przeszłości wiele prawdziwych politycznych ruchów antysemickich chroniło religię chrześcijańską, rasę, narodowość i rodzinę przed stałym skutkiem inżynierii społecznej Rotszylda. Na przykład Karl Leugar, “antysemicki” – z Partii Chrześcijańsko Demokratycznej – burmistrz Wiednia w latach 1897-1910 uważany jest za najlepszego burmistrza ze wszystkich burmistrzów jakie miało to miasto.

 

Nie jesteśmy rasistowskimi antysemitami, którzy potępiają jednostki z powodu ich przypadkowego urodzenia. Wielu Żydów nie jest lizusami Rotszylda, tak jak większość Amerykanów nie popiera satanistycznej polityki wojennej ich rządu.

 

Niemniej jednak, tak długo jak większość Żydów będzie narzucać program NWO (jak liberałowie, socjaliści, neokoni, komuniści, syjoniści i feministki), a pozostali nie będą chcieli nic mówić, wszyscy nieuchronnie się ubrudzą. Żydzi muszą wiedzieć, że bezwiednie są koniem trojańskim w brzydkim scenariuszu. To jest także prawdą jeśli chodzi o masonów i w mniejszym stopniu ludzi ogólnie. Ci sami ludzie którzy kontrolują zorganizowane żydostwo, kontrolują całą resztę. Są to centralni bankierzy, a wszystko wymaga pieniędzy.

 

Możemy sprzeciwiać się programowi Pawłowa mówiąc: ‘program polityczny zorganizowanego żydostwa to światowa tyrania iluminatów, a skoro “antysemityzmem” jest sprzeciw wobec NWO, to jestem dumny z tego, że jestem antysemitą!’

 

Jeśli nie przestaniemy być psami Pawłowa, oni nadal będą bezkarnie zabijać, dosłownie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/