Piotr Bein: Czarna i szara hasbara wokół Ukrainy

Czarna i szara hasbara wokół Ukrainy

 

Piotr Bein 21.5.2014

 

W infowojnie, propagandę dzieli się na białą (rozgłaszanie prawdy), szarą (półprawda) i czarną (kłamstwo). Białą, wobec agresora i mąciciela-wywrotowca typu żydozachód na Ukrainie, głosi w swej obronie strona poszkodowana. W ścierwomediach i wypowiedziach politykierów, kundli żydłactwa, znajdźcie mi szczyptę prawdy o żydłackim kryzysie na Ukrainie!

Dwa nadesłane teksty ilustrują hasbarę nie-białą. Nadawca pisze o nich tak:

Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji!. Niektórzy pytają: co jest grane? W Odezwie Prawego Sektora natomiast podano skład narodowościowy obecnego rządu Ukrainy, kandydatów na prezydenta i oligarchów. Podają też drogę wyjścia – chyba nierealną.

Bez czytania, rzuca się w oczy: przecie nie każdy każdusieński rabin to drań. Na filmie Zniesławienie jest scena jak żydzi w Rosji odcinają się od żydłackiej nagonki na gojów „antysemitów”. Podobnie wypowiada się na filmie rabin w USraelu czy Izraelu, niepamiętam. Jeśli w Polin niemożecie znaleźć dobrego żyda czy Żyda, to dlatego, że żydłacka hasbara syjonistów narzuciła wam klapki na oczy i uszy.

Zapowiedź o drugim tekście też niepodnieciła. Publikuję od początku kryzysu teksty wyśmienitych obserwatorów i analityków – od Chrisa Bollyna, po opublkowanego dziś u mnie Prof. Fursowa oraz wielu innych, którzy wykładają who is who w bandyckiej juncie kijowskiej i wśród sponsorów w kraju i poza. Co do drogi wyjścia, niedziwię się… grunt im się zapada pod nogami, gdy Putin tupnie, chcą ratować skórę, będzie wiele prób srulo-mataczenia… celem przegrupowania i zajścia gojów słowiańskich z innej strony.

Mimo to zabrałem się za lekturę… Chutinpujoznawca Tomek StopSy (potem tu, tu i tu) zachwyca się takim szajsem, urągając inteligencji czytelnika… Naczelny rabin Rosji okazuje się chabadnik lubawicz, więc na pewno kanalia — Berel Lazar. No to Putin ma go zgładzić? Lazar wybrał się na prezia wsystkich żydów w Rosji, pobudował im synagogi, za co są Putinowi wdzięczni i bardziej lojalni, a żydłaczyzna nowojorska czy brukselska nie może powiedzieć antysemita! na Putina. Jak przyjdzie czas, miejmy nadzieję on porozstawia chabadników tak, jak wsadził za kratki srulo-oligarchów. Aj waj! — będzie rejwach w nju jork tajms,.tylko że wtedy już nikt nie będzie tego ścierwa czytał, poza żydłaczyzną rzecz jasna… i ilumiarzami w Polin J

Wartość 1-go tekstu w tym, że przypomina rasizm lubawiczerów, wyrażony domniemanymi słowy nieświętej pamięci Schneersona, pośmiertnego mosziacha (mesjasza) lubawiczerów:

Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansji Rosji, że walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas. Tak samo będą myśleć również Rosjanie, że niby bronią oni swoich interesów narodowych, odzyskują ‘bezprawnie’ zabrane u nich ziemie itp. Wszystko to my będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie na podstawie wartości i tradycji narodowych.W tej wojnie głupców słowiańskie bydło samo będzie się osłabiać i umacniać nas, głównych dyrygentów zamieszek, rzekomo stojących na uboczu i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie mieszających się do nich. Ponadto, my w pełni zapewnimy sobie bezpieczeństwo. W świadomości Słowian – profanów założymy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem stanie się słowo ‘antysemita’. Słowo ‘Żyd’ będą wymawiać szeptem.

Czy autentyczne, czy nie, słowa dobrze charakteryzują rasistę żydłackiego Schneersona i talmudystów i judeocentryków w ogóle. Pasują też do sytuacji na Ukrainie, gdzie srule ogłupili część Słowian i sterują nimi poprzez tzw. Prawy Sektor na bazie rusofobii (podobnie jak polactfo) – na zgubę Ukraińców a swą korzyść: zniewolenie narodu i grabież jego majątku, wpędzenie do jewrobaraku i sruloNATO, podprządkowanie żydobanksterii (MFW i bank centralny), własność ziem nad łupkami gazowymi, srulo-oligarchia gubernatorami itd…

Drugi tekst wanjajet piątą (czy już szóstą?) kolumną srulową. Pochodzi z Pravda-TV.ru, brukowca, który publikuje szmirę typu ufoludki. Zapewne własność żydłaka-oligarchy. Z takich tekstów Ukraińcy muszą zataczać się ze śmiechu – gdyby nie tragiczna sytuacja: rzeźnicy junty grasują na Ukrainie. Parlament Ukrainy wezwał do natychmiastowego wycofania sił rządowych ze wschodu kraju. Cosik mi tu cuchnie — gdzie te (p)osły były przedtem?!

Jeśli w Prawym Sektorze byłyby elementy rozsądne, tępiące żydłactwo i pragnące wspólnej walki Słowian ze srulowymi pętami, cały Prawy Sektor niebyłby dziś posłuszny celom srulowego sponsora Kolomojskiego, ani celom żydoNATO, ani celom banksterii reprezentowanej przez żydłacką obsadę „rządu” w Kijowie. Nie byłoby dzikiej rusofobii wśród całego ugrupowania, prowadzącej do rzezi „ruskich” na Ukrainie… Zwłaszcza w Odessie, skąd rzekomo pochodzi rzekomy raport. Raczej starłyby się tam frakcje pro-żydlacka i pro-słowiańska, obie uzbrojone po zęby, a nie bezbronni pro-wolnościowcy i bandyci junty żydłackiej… Gdyby ewentualni pro-Słowiańscy członkowie Prawego Sektora byli wśród ‘ruskich’ pro-wolnościowców w Odessie, straty byłyby po obu stronach, a do rzezi niewiniątek niedoszłoby.

Cel takich srulowych artykułów jest podany w rzekomej wypowiedzi Schneersona: [Słowianin] będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas. Tak jak w srulowych podchodach masowej manipulacji mentalnej, na lep której dali się znów złapać nadgorliwi katolicy w Polin.

Napisałem nadawcy obu tekstów: Apel Prawego Sektora do dezinformacja? Zaprzecza faktom: dzika rusofobia banderowcow od II wś., ataki na pro-Rosjan i bestialskie mordy ‘ruskich’ (np. Odessa) przez Prawy Sektor. O tym i zydlactwie junty i oligarchow Ukraincy wiedza. Celem zmylki byloby wiec oczernienie Putina, tj. radykalizacja walk z “silami” Putina i zaognienie nienawisci do “jego” Rosji.

 

On odparł: Nie wiem, czy dezinformacja. Może po prostu wypowiedź członka Prawego Sektora, który ma taką chorą, nierealną ideę. Jeden głos inny od pozostałych. To jest przeciez mozliwe i dlatego z powodu innności jest ten artykuł zamieszczany w Internecie rosyjskim. Oczywiście, tez nie wierzę w żadne zbratanie się Ukrainy z Rosją. Na Wołyniu byłem świadkiem zażartych walk między banderowcami a partyzantką sowiecką. Ale ciekawe jest przedstawienie sytuacji w Sektorze, metod eliminowania jego działaczy, demoraalizacja zołnierzy (nasyłanie setek k…ew (ros – блядей). O tym nie ma na żadnym portalu. O żydostwie oligarchów i junty Ukraińcy wiedzą, ale już Polacy – nie. Oczywiście, Ukraińcy wiedzą, ale artykuł tłumaczyłem nie dla Ukraińców. A nasi żydo-masoni z prawa i lewa jeżdżą do Kijowa na rozmowy o wspólnych sprawach. I w zaprzedanych madiach o tym, co napisane – nie ma ani słowa.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/