Nie śp. Gen. Jaruzelski szuja, tylko ci co nań plują

Ambroży Mejer: Dziękuję za nadesłany biuletyn nr PRP-338. Informacje zawarte niżej o śp. gen.Jaruzelskim są na pewno nie prawdziwe, są bezzasadną hipotezą pod stosowane żydowskie praktyki sowieckie – Czemu? Wypowiadał się kiedyś o gen. Jaruzelskim, sam gen. Stanisław Skalski – lotnik, as w strącaniu samolotów niemieckich w bitwie o Anglię, niekwestionowany autorytet moralny, bohater narodowy dla Anglii i Polski. Był kiedyś gościem rozmów niedokończonych w r. Maryja w 1997 r. i o generale Jaruzelski i jego Rodzinie wypowiadał się bardzo pozytywnie. Mówił przekonywująco dlaczego wbrew telefonom od osób, które kwestionowały co mówił gen Skalski w wypowiedziach o Jaruzelskim. Gen. Skalski przeszedł kazamaty stalinowskie z wyrokiem kary śmierci i siedział w więzieniu z siostrą gen. Jaruzelskiego i od niej dużo wiedział o samym gen. Jaruzelskim. Czyżby gen. Skalski się mylił i był mało zorientowany? – tylko bzdura!!! Odnosił się również do zarzutów, jego działań ogłoszenia stanu wojennego w 1981 r. – i w tej materii bardzo chwalił gen Jaruzelskiego za odwagę i słuszność jego postępowań i to w całej rozciągłości co się tyczy jego osoby w działalności politycznej później. Ja się z tym zgadzam nie wyłącznie dlatego, że gen. Skalski miał wyłącznie dobre, nie krytyczne zdanie o gen Jaruzelskim. Tyle wobec treści co poniżej o gen Jaruzelskim. Z opinią p. Leszka Grodzkiego z Bostonu sie nie zgadzam, są one bezzasadne, wyłącznie jako insynuacje. Dużo by trzeba o tym pisać. Przytoczone wypowiedzi osób są nie wiarygodne, są naciągane pod tezę, a oni sami nie są żadnymi godnymi autorytetami, mają one w życiorysie rolę prowokatorów i nienawistnych kiedyś krzykaczy, demagogów, co poniektórzy tam. A zachowania pewnych grup awanturujących sie na pogrzebie gen. Jaruzelskiego były moralnie skandaliczne, hańbiące postawę godności ludzkiej, jako wyłącznie prowokatorzy na zamówienie i na pewno nie z polskiego środowiska się wywodzące z wykorzystaniem prymitywnych jednostek za pieniądze od talmudu wzięte. Chwalili tam za to postać Kuklińskiego, taką samą moralną kreaturę jak oni sami byli – wszystko za pieniądze, gotowi są poniżać siebie, swoją godność, osobliwy pokrój ludzki bez zasad, najgorsze barachło człowieka. Był w tym jednak cel, ale na pewno nie służący dobrze polskiej sprawie.
Pozdrawiam – Ambroży Mejer

Zdzisław Jankowski: Zgadzam się z moim kolegom Ambrożym. Dodam od siebie. Jaruzelski został wybrany na stanowisko Prezydenta RP na 5 lat a został odwołany z tego stanowiska po jednym roku. Zapytajmy się dlaczego? Dlatego bo!  Nie podpisał ważnych ustaw sejmowych szkodzących Polsce. Mówił mnie to profesor Maciej Giertych, który był doradcą Jaruzelskiego jeden z dwunastu.  To znaczy, ze stał się niewygodnym Prezydentem do obecnego kolonialnego zachodniego układu. To Jaruzelski na sztabie generalnym Wojska Polskiego powiedział – mamy między nami zdrajce i ktoś powiedział, powtórzył w programie telewizyjnym, nie wykluczam ze był to Jaruzelski – tego nie pamiętam.  Nie wiedział jeszcze, ze jest nim Kukliński.  Nie będę oceniał śp Generała Jaruzelskiego, niech go historia oceni. Pozdrawiam

Ambroży Mejer: Dziękuję kol. Zdzisławowi (dobrze się wzajemnie znamy z Konina, jako krajan) za trafne uzupełnienie do poruszanej postaci wobec śp. gen Jaruzelskiego. Zawsze twierdziłem, że zaangażowani w wiedzy Polacy tutaj w kraju więcej się orientują w zawiłościach finezji stanu sytuacji, aniżeli kochani Rodacy będący na emigracji poza krajem. Będąc na emigracji ludzie, Polacy tam w oddaleniu, dla łatwości kierują się głównie i są na pasku sterowanej krzykliwej propagandy zła, która wyłącznie manipuluje naszym narodem wtłaczając do ich świadomości informacyjną gnojówkę – przecież zawsze ona jest bez żadnej etycznej i merytorycznej wartości. Ta propaganda z talmudu wzięta nie jest nawet logicznie spójna – jest ona spójna wyłącznie w emocji narzucanego kłamstwa i demagogii, kierowana do stadnej gawiedzi w ramach nagłaśnianej demokracji – przykładem jest tu teraz Ukraina. Pozdrawiam, życząc miłego spełnienia dnia.
P.S. W załączeniu podaję wypowiedź – śp. gen. W. Jaruzelskiego na m3 z sygnałów dnia (02.02.2010. – g. 815) w I pr. PR wobec wyemitowania filmu o jego życiorysie w TVP1 w dniu 01.02.2010.-śr. Komentarz pozostawiam pod własny odbiór w ocenie. Zachowałem to nagranie dla potomnych i błądzących w chwilach swojej słabości.

—– Original Message —–
From: standuski
Sent: Sunday, June 01, 2014 8:10 PM
Subject: PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI – Biuletyn nr 338

Zapraszamy Panstwa do czytania załączonego Biuletynu PRP nr 338 oraz poniższych uwag na temat ś.p. generała Wojciecha Jaruzelskiego.

REDAKCJA

CZY GENERAŁ WOJCIECH JARUZELSKI BYŁ “ANTYSEMITĄ”?
Wśród wielu zarzutów stawianych Generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu jeden wydaje się być szczególnie intrygujący. Prof. Paweł Śpiewak – Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego w Warszawie – w swojej wypowiedzi telewizyjnej z okazji śmierci generała zarzucił mu, ni mniej ni więcej, ale „antysemityzm,” ponieważ w czasach gomułkowszczyzny usuwał on z Ludowego Wojska Polskiego oficerów pochodzenia żydowskiego. Dla przeciętnego Polaka takie zachowanie generała, który razem z całą bandą komunistów żydowskiego pochodzenia przyszedł z Armią Czerwoną, aby objąć władzę w powojennej Polsce, mogło to wydawać się czymś nieomal „wbrew naturze.”
Karieręgenerała łatwiej zrozumieć dzięki ujawnianym materiałom na temat tzw. matrioszek lub „nielegałów” udających Polaków, czyli specjalnie wyszkolonych agentów polskojęzycznych oficerów NKWD, którym nadawano tożsamość ukradzioną Polakom, zamordowanym lub zmarłym w gułagach.  Stalin z definicji nie ufał Polakom i posługiwał się polskimi Żydami komunistami oraz agentami-matrioszkami w celu przejęcia przywództwa i zapanowania nad narodem, w stosunku do którego prowadził  długofalową  politykę podboju.  Według niektórych opinii taką „matrioszką”miał być właśnie Wojciech Jaruzelski (TW Wolski), który przejął tożsamość syna ziemiańskiej rodziny Jaruzelskich o tradycjach patriotycznych, którą sowieci wywieźli na Sybir w 1941 roku.

Ponura prawda o „Jaruzelskim”

http://www.rmf24.pl/fakty/news-general-jaruzelski-sowiecka-matrioszka,nId,1055840

http://niepoprawni.pl/blog/229/rosyjskie-matrioszki-wciaz-sa-polskim-problemem

Wprawdzie wymiana elit politycznych nastąpiła u nas w rezultacie wojny oraz zainstalowania rządów tzw. żydokomuny, to przewrót październikowy oraz konflikt pomiędzy “chamami”czyli Polakami-komunistami ludowego pochodzenia a “Żydami” skomplikował   nieco sytuacje.

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=851

Kulminacja tego konfliktu nastąpiła w 1968 roku. Wtedy to gen.W. Jaruzelski wykonał pewne posunięcie, które śmiało można nazwać majstersztykiem gry politycznej. Usuwając z LWP wielu oficerów pochodzenia żydowskiego, ustrzelił jednym strzałem dwa zające a mianowicie: uwiarygodnił się jako patriota oraz Polak z krwi i kości a w dodatku również “antysemita” i sprzymierzeniec Władysława Gomułki i Moczara, równocześnie pomagając w paradoksalny sposób swoim pobratymcom, ponieważ będący w konflikcie z krajami arabskimi Izrael gwałtownie potrzebował kadry oficerskiej.

Jaruzelski pokazał swoje prawdziwe oblicze, ogłaszając stan wojenny oraz przygotowując grunt do rozmów w Magdalence.Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt. Smutna zabawa wklocki historyczne  przedstawił scenariusz, według którego gen. Jaruzelski przygotował rozmowy okrągłego stołu, wykorzystując stan wojenny do wyeliminowania z gry działaczy Solidarności Polaków-patriotów i podzielił się władzą ze starannie dobranymi, głównie według kryterium etnicznego, działaczami tzw. opozycji demokratycznej pochodzenia żydowskiego oraz Polakami, na których miał teczki świadczące o ich współpracy z komunistycznymi służbami specialnymi, nie licząc kilku polskich tzw. “użytecznych idiotów”, którzy jedynie uwiarygodnili calą akcję.
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=56

Kolejnym majstersztykiem Jaruzelskiego było powołanie na pierwszego niekomunistycznego premiera powojennej Polski dzialacza katolickiego, pochodzącego z rodziny żydowskich przechrztów, Tadeusza Mazowieckiego. Postać ta kryje w sobie mroczne tajemnice zwiazne z tworzeniem nowej rzeczywistości komunistycznej w Polsce tuż po wojnie. Redaktor Krzysztof Wyszkowski pisze o nim:
“Propaganda będzie nachalnie wmawiać istnienie osławionych sukcesów rządu Mazowieckiego, ale jeszcze bardziej troskliwie będzie milczeć nad niesłychanym faktem, że do dzisiaj nie dało się znaleźć ani w Polsce, ani za granicą żadnego historyka, a choćby tylko jakiegoś dziennikarskiego łapsa, który by udziergał cokolwiek, co mogłoby nazywać się biografią  nosiciela  “siły spokoju”. Co takiego kryje się w przeszłości publicysty, działacza społecznego i polityka, że nawet prof. Andrzej Friszke nie odważy się takiej biografii przedstawić, choćby owiniętej w stos namydlonej bawełny?  Czy niemożliwy do opisania jest sam udział w PAX, czy specjalne stosunki z sowieckimi agentami w rodzaju Mazura? Czy zaufanie stalinowców zdobył w pełni już w r. 1952, czy dopiero podczas  walki z Kościołem we  Wrocławskim Tygodniku  Katolickim?  Na ile tajemnicę wzmacnia udział w  zakładaniu warszawskiego Klubu Inteligencji Katolickiej?  Jak to było z  założeniem i redagowaniem miesięcznika Więź?  A za co Kliszko nagrodził go posadą  posła na Sejm PRL?”
Mazowiecki – premier Jaruzelskiego

Wspomnianemu Cezaremu Rozwadowskiemu zabrakło jednak informacji, która może spełniać rolę brakującego klocka w puzlach, odkrywających sekrety międzynarodowych porozumień, poprzedzających oficjalne rozmowy okrągłego stołu, takich jak tajne spotkanie gen. Wojciecha Jaruzelskiego z amerykańskim miliarderem żydowskiego pochodzenia Davidem Rockefellerem w Nowym Jorku w 1985 roku. http://www.niedziela.pl/artykul/97518/nd/General-i-prawda

Dopiero ten klocek pozwala zrozumieć takie sprawy jak rabunkową prywatyzację polskiego majątku narodowego, niszczenie teczek komunistycznej bezpieki, ukrywanie pochodzenia etnicznego polityków, słynne “odpieprzcie się od generała” Michnika a nawet opinię JPII o Jaruzelskim jako “wielkim polskim patriocie,” nie mówiąc już o nadreprezentacji polityków żydowskiego pochodzenia we wszystkich rządach w Polsce po 1989 roku. Wprawdzie Tadeusz Mazowiecki, przy okazji obchodów dwudziestolecia Magdalenki, patrząc w nas swoimi szczerymi, katolickimi oczami, zapewniał nas, że “nie było żadnego spisku,” to chyba coraz więcej Polaków zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, ze Magdalenka byla jedynie rodzajem teatru odegranego przez starannie dobranych aktorów przed ogłupioną polską publicznością.

Łatwość z jaką wspomniane “elity” podporządkowały sobie życie polityczne Polski świadczy o niezwykłej skuteczności stosowanych przez nich metod działania. http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1900
https://www.youtube.com/watch?v=0IF9y5d5fe8
Trudno narodowi o zaledwie tysiącletniej historii przeciwstawić się kulturze liczącej wiele tysiącleci. Niezwykle mylące wydaje się być przekonanie, jakobyśmy należeli do wspólnej judeochrześcijańskiej cywilizacji. Żydzi, ktorzy mieli swoje państwo jedynie w stosunkowo niewielkim okresie czasu, potrafili wypracować sposoby przystosowania się, przetrwania a nawet podporządkowania sobie narodów, wśród których przyszlo im żyć, które Eustace Mullins przyrównał do sposobu życia jaki w procesie ewolucji niektóre gatunki wypracowały w ciągu milionów lat.
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/BIOLOGICZNY-ZYD-czyli-pasozyt-ludzkosci-3560

Szczególnie skuteczną metodą okazała się być mimikra, czyli przybieranie maski i udawanie kogoś innego. Ostatecznie Żydzi są świetnymi aktorami. Przecież sam Michnik w przypływieszczerości powiedział kiedyś, że “najskuteczniejszy Żyd to Żyd zakonspirowany.” Jaruzelski zagrał swoja role perfekcyjnie. Żyd, agent KGB w Wojsku Polskim, udający syna polskiej ziemiańskiej rodziny, wywiezionej przez sowietów na Sybir, potrafił przetrwać wszystkie powojenne zawirowania władzy w Polsce aż na końcu został uznany za “wielkiego polskiego patriotę,” który w pokojowy sposób przekazał narodowi władzę. W rzeczywistości zawsze zachowywał się jak uśpiony agent, udający przez cale swoje życie kogoś innego. Uśpiony agent często jest wykorzystany przez swoich zwierzchników tylo raz w życiu, kiedy przychodzi odpowiedni moment, dlatego praktycznie jest niemożliwy do wykrycia. Gen. Jaruzelski ujawnił się tylko raz kiedy został przez swojego super-szefa wezwany na rozmowę do Nowego Jorku.

Leszek Grodzki (Boston)
[email protected]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/