Serdeczne pozdrowienia dla Andrzeja Szuberta z dorzecza Bzury i Słudwi

Łowicz, 01.06.2014r.

Drogi Andrzeju,

łączymy się z Tobą serdecznymi myślami wsparcia w Twoich problemach zdrowotnych.
Przesyłamy Tobie moc ochronnych fioletów i wizualizujemy kryształową kopułę ochronną odzwajemnienia okazanej nam dobroci serca i wyjątkowego wsparcia. Wyobraż sobie, że z wdzięcznymi sercami kładziemy na przemian nasze ręce na Twojej głowie aby dodać Tobie energii  koniecznej do regeneracji sił.

Życzymy odzyskania uzdrawiającej harmonii wewnętrznej w łączności z rodziną, z najbliższymi.

W naszej 4-letniej działalności w obronie Narodu Polskiego i Polski szczególnie Ty Andrzeju wraz z Piotrem Beinem staliście się prawdziwymi naszymi obrońcami, prawdziwymi przyjaciółmi, co jest dla nas największą nagrodą za naszą bezkompromisową działalność w demaskowaniu zagrożeń dla istnienia życia na naszej planecie.

Z wyrazami najwyższego szacunku i najwyższego uznania, pozostajemy z ogromną nadzieją na Twoje szybkie wyzdrowienie i spełnienie Twojego i Piotra życzenia; osobistego  spotkania  z nami, co byłoby dla nas największym zaszczytem.

Teresa Wojda, Maria Bejda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
OBYWATELSKI RUCH OPORU

P.S.
Polecamy Tobie miksturę oczyszczającą, którą same stosujemy z pozytywnym efektem. http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

Prosimy, odczuj moc i uzdrowieńczy zapach darów natury, Matki Ziemi ; kwiatów akacji i kwiatów dzikiego bzu zebranych z lasu z dorzecza Bzury i Słudwi do przygotowania uzdrowieńczych mikstur.
.
Zagotowanym 1litr wody z 1 kg cukru i sokiem z jednej cytryny zalać kwiaty( bez łodyżek) w słoju i odstawić na 2-3 dni, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedzić przez sitko i zagotowane rozlać do słoików. Odwrócić dnem by się zawekowały. Do odcedzonych kwiatów dolać przegotowanej wody i zalać spirytusem, co pewien czas mieszając przez dwa dni. Przecedzone zlać do butelki i trzymać w lodówce.

Dodatkowo przesyłamy w załączniku piękno tradycji wsi łowickiej dorzecza Bzury i Słudwi ujęte w jednej z 31 rodzajów widokówek ( 4 edycje ), wydanych przez Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”.
http://www.lowiczanie.prv.pl/

Pocztówka regionalna Najlepsze Zyczenia z Zespołem Łowiczanie 009  Pocztówka regionalna Najlepsze Zyczenia z Zespołem Łowiczanie 005

Pocztówka regionalna Najlepsze Zyczenia z Zespołem Łowiczanie 013

 

 

 

 

 

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/