MORE REVELATIONS on planned false-flag massacres of Russian speakers in E. Ukraine / Dalsze rewelacje o planie masakr fałszywej flagi na ruskojęzycznych na Wsch. Ukrainie

http://pravosudija.net/article/proderzhatsya-do-dvadcat-vosmogo

English summary

Continuation of  previous info.

An “Eastern” alternative to bringing Academi mercenaries by train and truck from the West (Hungary) to S.E. Ukraine was to do it by planes and trucks from the Russian side, after bribing a few Russian officials and border guards. This was to serve as an additional disguise to blame Russia for the planned massacres in Ukraine.

Putin’s refusal to withdraw forces from the border region, together with his sudden putting central Russian forces on combat readiness (allegedly for inspection purposes), have thwarted the false-flag’s “Eastern” option. The combat readiness inspection schedule coincides with Poroshenko’s June 21-27 “truce” (that junta forces don’t observe anyway).

PB: Would the following events be related to the above?

/////////////////////

Streszczenie po polsku

C.d. poprzedniej info.

“Wschodnia” alternatywa dostarczenia najemników Academi ciężarówkami i pociągami z Zachodu (Węgry) na Płd.-wsch. Ukrainę przewidywała transport samolotami i ciężarówkami od strony Rosji, po przekupieniu jakichś urzędników i straży granicznej, To posłużyłoby dodatkowej zmyłce, jakoby planowane masakry przeprowadziły siły Rosji.

Odmowa Putina wycofania wojsk znad granicy oraz jego nagłe ogłoszenie stanu gotowości bojowej sił zbrojnych środkowej Rosji  (rzekomo celem inspekcji), zniweczyły opcję “wschodnią” planu fałszywej flagi. Gotowość bojową Putin nakazał w takimże terminie 21-27.6.2014, w jakim Waltzman ogłosił “zawieszenie ognia” (którego siły junty i tak nie przestrzegają).

………………

PB: Czyżby następujące zdarzenia były związane z powyższym?

……………………..

Wytrwać do dwudziestego ósmego

Tatjana Wołkowa 22.6.2014, tłumaczył Janusz Sielicki

W niedzielę, 22 czerwca Sekretarz Stanu USA John Kerry zadzwonił do rosyjskiego Ministra Spraw Zagranicznych Siergieja Ławrowa, aby omówić sytuację na Ukrainie. Ławrow podkreślił, że osiągnięcie deeskalacji kryzysu jest niemożliwe bez całkowitego wstrzymania działań bojowych, rezygnacji z języka ultimatum i równoprawnego dialogu Kijowa z Ługańskiem i Donieckiem. Jego rozmówca również to rozumie, dlatego w najbliższym czasie nie należy się spodziewać niczego podobnego.

Ukraina jako taka nie interesuje ani Ławrowa ani Kerry-ego. Jednak kryzys jest wykorzystywany przez stronę amerykańską w nadziei zamknięcia drzwi z Europy na Wschód i wbicia pod nie klina, w charakterze którego wykorzystywany jest używany ten kraj. Długoletniemu pasożytnictwu USA na gospodarce światowej nadchodzi koniec, i bez przyssania się do Europy, Stany nie przeżyją.

Jednak Stany nie mogą dopuścić konkurencji. Europejski Bolivar również się wyczerpał, i dwóch nie może znieść – nie wspominając już o trzecim: zbyt ciężkich Chinach. Dlatego nadal rozwiązują swoje sprawy ekonomiczne, wykorzystując te rzeczy, które w przeciwieństwie do gospodarki są u nich doskonale ustawione: propagandę, operacje specjalne, wojnę i terror.

Tak więc, ponieważ deeskalacji kryzysu bez całkowitego wstrzymania działań bojowych, rezygnacji z języka ultimatum i równoprawnego dialogu Kijowa z Ługańskiem i Donieckiem nie można osiągnąć, Stany Zjednoczone dołożą maksimum wysiłków do tego, aby nic podobnego się nie stało. W każdym razie, tak długo, dopóki ich propagandzistom i specjalistom w zakresie wojny psychologicznej uda się utrzymywać wśród Europejczyków iluzję, że Rosja nie zrobiła wszystkiego, co do niej należało, by rozwiązać konflikt w sposób pokojowy. Jednocześnie Amerykanie pójdą na każde przestępstwa, aby nie dopuścić do pokojowego rozwiązania. Jeżeli będą pewni, że nie schwyci się ich za rękę.

W ostatnim czasie wysiłki dyplomatyczne USA skupiały się na przekonywaniu Rosji do wycofania wojsk od ukraińskiej granicy. Zdrowy rozsądek, wydawałoby się, wymagał czegoś odwrotnego. Ponieważ w sąsiednim państwie trwa wojna domowa, rozumnym i koniecznym jest, pozostając w granicach własnego terytorium, wzmacniać kontrolę nad obszarami przygranicznymi. Jednakże, stosunki międzynarodowe, jak to często bywa w stosunkach między poszczególnymi ludźmi, rzadko są oparte na zdrowym rozsądku. Przy tym trzeźwa kalkulacja w amerykańskiej dyplomacji niewątpliwie miała miejsce.

Tajne sprężyny dyplomatyczne zwykle pozostają ukryte przed opinią publiczną, ale miałam szczęście, aby wyjaśnić, na czym polega amerykańska kalkulacja. W notatce “Dwudziestego drugiego czerwca – ciąg dalszy. Czystka etniczna” poinformowałam o ostatnich przygotowaniach PMC «Academi» do wysłania dużego rosyjskojęzycznego kontyngentu z Węgier na Południowy Wschód Ukrainy. Wcześniej nieraz pisałam o rekrutacji tego kontyngentu, jego przybyciu na Węgry i rozmieszczenia w uprzednio przygotowanych miasteczkach wojskowych byłej ЮГВ (skrót od „Южной группы войск” – Południowej Grupy Wojsk – od tłum.)

Mam nadzieję, że te ruchy i bez mojej pomocy nie pozostaną tajemnicą dla tych, którzy powinni je śledzić w ramach swojej pracy. W każdym razie, nie ma żadnych wątpliwości, że w każdym przypadku po tym, jak te informacje stały się własnością publiczną, określone obiekty w pobliżu miast Debreczyna i Miszkolca są pod wnikliwą obserwacją.

Po publikacji notatki o zaplanowanej czystce etnicznej poznałam inne dodatkowe szczegóły. Szczegóły te wyjaśniają, dlaczego Amerykanie tak uporczywie domagali się wycofania wojsk rosyjskich.

Część najemników planowano przerzucić do Wschodniej Ukrainy powietrzem, innych – droga lądową, ale ze wschodu. Wejścia do przestrzeni powietrznej Ukrainy planowano dokonać nie z przestrzeni węgierskiej, a z rosyjskiej przestrzeni powietrznej. Przekroczenie granicy lądowej przez inną grupę na ciężarówkach “Ural” również planowano dokonać od strony rosyjskiej. W oczach światowej opinii publicznej byłoby to niezbitym dowodem, że za ludobójstwem ludności cywilnej stoi Rosja.

Europejczycy marzą, aby kryzys jak najszybciej się zakończył, ale sami mieszać się za wszelką cenę nie chcą. Dlatego wywierają coraz większą presję na Poroszenko i coraz słabszą na USA w celu pokojowego rozwiązania konfliktu za pośrednictwem Putina. Poroszenko zainteresowany jest biznesem z Europą (zwłaszcza eksportem swoich cukierków na możliwych do przyjęcia warunkach) – i porozumiałby się z Putinem, ale zbyt zależny jest od Amerykanów.

Dla USA pokojowe uregulowanie – jest gorszym rozwiązaniem, a z Putinem w roli gołąbka pokoju – koszmarem nocnym. Wypełnienie ich zadania strategicznego – uwikłania Europy w spór z jej wschodnimi sąsiadami, i wejścia na rynek europejski, w tym na rynek nośników energii, jako monopolisty, zależy od powodzenia ich służb specjalnych w eskalacji konfliktu oraz ich propagandy – w zastraszaniu Europejczyków nieistniejącym zagrożeniem ze Wschodu. Gdzie później wziąć dla Europy towary i surowce, to ich nie obchodzi. Wszystko to amerykańskie korporacje mogą kupić. Chociażby u tych samych Chin i Rosji.

Tak więc, celem wysiłków dyplomatycznych USA, dotyczących wycofania rosyjskich wojsk od granicy z Ukrainą było osłabienie kontroli po to, aby zapewnić możliwość niezakłóconego przeniknięcia na Ukrainę band prowokatorów od strony rosyjskiej. Niektórzy partnerzy naszych amerykańskich partnerów, począwszy od Władisława Surkowa, do tej pory z ogniem w ciągu dnia szukają na Ukrainie amerykańskich najemników – i w żaden sposób nie mogą ich znaleźć. Widocznie, najemników amerykańskich zamierzają oni identyfikować według znanego schematu: „Bądźcie zdrowi, tato! – Bądź zdrowy amerykański szpiegu! – Ale coś ty, tato, jaki ze mnie amerykański szpieg, przecież ja jestem ładnym ukraińskim chłopcem? – Jakiż ty ładny ukraiński chłopiec, przecież ty Murzyn z grubymi wargami!”. (Ten sam tekst schematu w brzmieniu ukraińskim, pisany czcionką rosyjską: «Здоровеньки булы, батьку! – Здоровеньки, американский шпиён! Що вы, батьку, який же я американский шпион, колы я – гарный украинский хлопец? Який же ты гарный украинский хлопец, колы ты – негр губатый!» – od tłum.).

Czarnoskórzy najemnicy na Ukrainie, oczywiście, również są. Głównie pochodzący z nieźle mówiących po rosyjsku Kubańczyków. Ale tych ludzi, wraz z niezbyt dobrze mówiącymi po rosyjsku dziećmi radzieckich emigrantów, planowano dostarczyć pociągami i transportem samochodowym z Węgier przez Zachodnią Ukrainę. Ukraińskiego umundurowania, prawdziwych dokumentów i wysoko postawionych osób towarzyszących z ukraińskich struktur siłowych jest więcej niż wystarczająco, aby uniknąć niepotrzebnych pytań.

Dla tych pracowników «Academi», przed którymi było postawione zadanie przekroczenia granicy od strony rosyjskiej, takie środki ostrożności są zbyteczne. Jeżeli człowiek otrzymuje od korporacji «Monsanto» półtora tysiąca dolarów lub więcej dziennie, to nic mu nie przeszkadza posiadać zgodnie z prawem prawdziwy rosyjski paszport i książeczkę oficerską, z zameldowaniem rostowskim lub ługańskim, a także mnóstwa przyjaciół według starych “gorących punktów”. W tym także wśród rosyjskich żołnierzy i funkcjonariuszy straży granicznej.

Z walizkami, wypchanymi dolarami na koszty operacyjne, mogą oni bez szczególnego trudu rozwiązywać wszelkie problemy, powstające w rozrzedzonej, dzięki wycofaniu wojsk w strefie przygranicznej. Dla pokonania systemów obrony powietrznej nie jest konieczne wykorzystywanie “białego szumu”. Aby samolot z najemnikami mógł bez przeszkód przekroczyć granicę ukraińską od strony rosyjskiej, wystarczy szelest zielonych banknotów.

I mała sprawa. Pozostaje wycofanie z walki żołnierzy ukraińskich, aby nie sprowadzić na nich podejrzenia o dokonanie tych zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości, których powinni dokonać pod fałszywą flagą rosyjską amerykańscy najemnicy. Dla popełnienia prowokacji zawieszenie broni ma jeszcze inną przewagę taktyczną. Sąsiedzi wykorzystują takie wytchnienie dla uzupełnienia zapasów, przegrupowania sił i rozwiązywania innych podobnych zadań, przy czym ich poziom przygotowania czasowo się zmniejsza.

Z politycznego punktu widzenia, Rosja nie może sobie pozwolić na zwiększenie gotowości swoich sił akurat w tym czasie, kiedy Ukraina demonstruje umiłowanie pokoju. Amerykańska propaganda wykorzysta to jako kolejny dowód na nieadekwatność i agresywne zamiary rosyjskich przywódców.

Według informacji na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta Ukrainy Petra Poroszenko, ogłoszone przez niego jednostronne zawieszenie broni w ramach planu pokojowego, dotyczącego uregulowania sytuacji na Wschodzie Ukrainy, będzie trwać do 22:00 czasu kijowskiego (23:00 czasu moskiewskiego) dnia 27 czerwca.

Jednak Wschód – to delikatna sprawa, Piotruchu. Nieoczekiwanie dla CIA Rosja ostrzegła Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, i rozpoczęła niespodziewana kontrolę gotowości bojowej w Centralnym Okręgu Wojskowym. W ten sposób w jednostkach wojskowych i formacjach, stacjonujących w rejonie Wołgi, Syberii i Uralu nastąpił wzrost gotowości bojowej i mogą być one szybko przerzucone do strefy konfliktu. Minister Obrony Siergiej Szojgu powiedział, że sprawdzenie potrwa tydzień czasu – od 21 do 28 czerwca br. Oznacza to, że nakłada się ono na okres ukraińskiego zawieszenia broni i zakończy się natychmiast po jego zakończeniu.

Co dzieje się w tym czasie na granicy rosyjsko-ukraińskiej, nie pytałam, ale i bez tego wszystko jest jasne. W tłumaczeniu z języka wojskowo – dyplomatycznego ogłoszenie o podniesieniu gotowości ze strony rosyjskiej na tle oświadczenia o zawieszeniu broni ze strony ukraińskiej oznacza, że nie tylko samoloty z najemnikami od strony rosyjskiej nie przelecą i “Urale” nie przejadą – teraz już nawet mucha nie przeleci. W Europie nikt nawet nie uniósł brwi: wygląda na to, że Ławrow wszystko wyjaśnił nie tylko samemu Kerry’emu.

Na tle piłkarskiego Pucharu Świata właściwe będzie powiedzenie, że ten okres Rosja wygrała w stosunku 2:0. Drugiego gola do amerykańskiej bramki wbił adwokat Wolfgang Kaleck, który powiedział, że zeznania Snowdena przed posłami Bundestagu będą pod względem “jakościowym i ilościowym różnić się od wszystkich jego poprzednich wypowiedzi.”

Prezydent USA Barack Obama już przyznał się do porażki, błagając Angelę Merkel, aby nie pozwoliła posłom wysłuchać Snowdena, ponieważ jego materiały spowodują “nieodwracalną szkodę dla stosunków” między RFN i USA.

Tak więc, obecny prezydent USA nie jest już dla nas przeszkodą. Niestety, decyzja o zakończeniu eskalacji rozlewu krwi na Ukrainie nie zależy od Obamy. Zleceniodawcy z korporacji międzynarodowych i wykonawcy ich woli w amerykańskiej administracji i służbach specjalnych przejdą do planu “B”, i dalej, do kolejnego – dopóki nie skończy się ich alfabet.

………

Słowo o Gospodyni blogu:

Wołkowa Tatiana Wiaczesławowna. Urodzona w Moskwie, mężatka, nie karana.

Zawody według dyplomów i uprawnień: baletmistrz, web – designer, prawnik, prawo jazdy na samochody ciężarowe

Praca: Pierwsze miejsce pracy: Moskiewski Cyrk na Leninskich Gorach. Ostatnie 11 lat pracowała jako konsultant prawny w Ogólnorosyjskim Ruchu Społecznym „Za prawa człowieka”. W międzyczasie pracowała jako artystka baletu, występowała w sądach zagranicznych jako ekspert w sprawach prawa rosyjskiego i stosowania prawa w praktyce. Specjalizacja – cywilista.

Сайт ПРАВОСУДИЯ.НЕТ: http://pravosudija.net/profile/tatyana-volkova

Po co ten blog

Żyjemy w świecie, w którym nie wystarcza czystej wody, dobrej obsługi medycznej, energii, w końcu jedzenia i dachu nad głową. Jednak najważniejsze, co brakuje praktycznie każdemu – to sprawiedliwość.

Moje zadanie – dodać swoje 5 groszy do na razie jeszcze rozproszonych wysiłków przerwania blokady informacyjnej, którą okrążyli nas rządy i korporacje.

Najważniejsze zadanie – obudzić bardziej mądrych i wykształconych ode mnie, aby pomyśleli, jak nam wszystkim wyjść z tego położenia

………………………………………

Продержаться до двадцать восьмого

В воскресенье 22 июня госсекретарь США Джон Керри позвонил министру иностранных дел России Сергею Лаврову, чтобы обсудить ситуацию на Украине. Лавров сделал упор на невозможности достичь деэскалации кризиса без полной остановки боевых действий, отказа от языка ультиматумов и равноправного диалога Киева с Луганском и Донецком. Его собеседник это тоже понимает, поэтому ничего подобного в ближайшее время ожидать не приходится.

Украина как таковая не интересует ни Лаврова, ни Керри. Однако кризис используется американской стороной в надежде затворить дверь из Европы на Восток, и вбить под неё клинышек, в качестве которого используется эта страна. Многолетнему паразитированию США на мировой экономике подходит конец, и не присосавшись к Европе им не выжить.

Однако они не могут допустить конкуренции. Европейский Боливар тоже выдохся, и двоих ему не снести – не говоря уже о троих: уж слишком тяжёл Китай. Поэтому они продолжают решать свои экономические вопросы, используя те вещи, которые в отличие от экономики у них отлично отлажены: пропаганду, спецоперации, войну и террор.

Итак, поскольку деэскалации кризиса без полной остановки боевых действий, отказа от языка ультиматумов и равноправного диалога Киева с Луганском и Донецком достичь невозможно, США приложат максимум усилий к тому, чтобы ничего подобного не произошло. Во всяком случае, пока их пропагандистам и специалистам по психологической войне удаётся поддерживать у европейцев иллюзию, будто Россия не сделала от неё зависящее для мирного разрешения конфликта. При этом американцы пойдут на любые преступления, чтобы предотвратить мирное решение. Если будут уверены, что их не схватят за руку.

В последнее время дипломатические усилия США концентрировались на убеждении России отвести войска от украинской границы. Здравый смысл, казалось бы, требовал обратного. Поскольку в соседнем государстве идёт гражданская война, разумно и необходимо, оставаясь в пределах собственной территории, усиливать контроль за приграничными районами. Однако международные отношения, как часто бывает в отношениях между отдельными людьми, редко основаны на здравом смысле. При этом трезвый расчёт в американской дипломатии, несомненно, присутствовал.

Тайные пружины дипломатии обычно остаются скрытыми от общественности, но мне повезло выяснить, в чём заключался американский расчёт. В заметке «Двадцать второго июня – продолжение. Этническая чистка» http://pravosudija.net/article/dvadcat-vtorogo-iyunya-prodolzhenie-etnicheskaya-chistka я сообщала о последних приготовлениях ЧВК «Academi» к выдвижению крупного русскоязычного контингента из Венгрии на Юго-Восток Украины. Ранее мне неоднократно приходилось писать о вербовке этого контингента, его прибытии в Венгрию и размещении в заранее подготовленных военных городках бывшей ЮГВ.

Надеюсь, что эти перемещения и без моей помощи не остались тайной от тех, кому надлежит отслеживать их по службе. Так или иначе нет никаких сомнений, что уж во всяком случае после того, как эти сведения стали общим достоянием, определённые объекты в районе городов Дебрецен и Мишкольц находятся под пристальным наблюдением.

Уже после публикации заметки о запланированной этнической чистке мне стали известны дополнительные подробности. Вот они-то и объясняют, почему американцы так упорно добивались отвода российских войск.

Часть наёмников планировалось перебросить на Восточную Украину по воздуху, другую – по суше, но с востока. Вход в воздушное пространство Украины планировалось осуществить не из венгерского, а из российского воздушного пространства. Пересечение сухопутной границы другой группой на грузовиках «Урал» они также собирались осуществить с российской стороны. В глазах мирового общественного мнения это послужило бы неопровержимым доказательством, что за геноцидом мирного населения стоит Россия.

Европейцы мечтают, чтобы кризис поскорее закончился, но сами вмешиваться ни за какие коврижки не хотят. Поэтому они оказывают всё более сильное давление на Порошенко и всё менее слабое на США с тем, чтобы мирно разрешить конфликт при посредничестве Путина. Порошенко заинтересован в бизнесе с Европой (в частности, в экспорте своих конфет на приемлемых условиях) – и договорился бы с Путиным, но слишком зависит от американцев.

Для США мирное урегулирование – худший сценарий, а с Путиным в роли голубя мира – ночной кошмар. Выполнение их стратегической задачи – поссорить Европу с её восточными соседями, и войти на европейский рынок, в том числе рынок энергоносителей, в качестве монополиста, зависит от успеха их спецслужб в эскалации конфликта, и их пропаганды – в запугивании европейцев несуществующей угрозой с Востока. Где потом взять для Европы товары и сырьё, их не заботит. Всё это американские корпорации могут приобрести. Хотя бы у тех же Китая и России.

Таким образом, задачей дипломатических усилий США по отведению российских войск от украинской границы было ослабление контроля с тем, чтобы обеспечить возможность беспрепятственного проникновения на Украину банд провокаторов с российской стороны. Некоторые партнёры наших американских партнёров, начиная с Владислава Суркова, до сих пор днём с огнём ищут на Украине американских наёмников – и никак не могут найти. Судя по всему, наёмников они собираются выявлять по известной схеме: «Здоровеньки булы, батьку! – Здоровеньки, американский шпиён! Що вы, батьку, який же я американский шпион, колы я – гарный украинский хлопец? Який же ты гарный украинский хлопец, колы ты – негр губатый!».

Чернокожие наёмники на Украине, конечно, тоже есть. В основном из неплохо владеющих русским языком кубинцев. Но этих людей, вместе с недостаточно чисто говорящими по-русски детьми советских эмигрантов, планировалось доставить поездами и автотранспортом из Венгрии через Западную Украину. Украинского обмундирования, настоящих документов и высокопоставленных сопровождающих из украинских силовых структур более чем достаточно, чтобы избежать ненужных вопросов.

Для тех сотрудников «Academi», перед которыми была поставлена задача пересечь границу с российской стороны, подобные предосторожности излишни. Если человек получает от корпорации «Monsanto» полторы тысячи и более долларов в день, это ничем не мешает ему по праву обладать настоящими российским паспортом и офицерской книжкой, ростовской или луганской пропиской, а также множеством приятелей по старым «горячим точкам». В том числе среди российских военнослужащих и пограничников.

С чемоданами, набитыми долларами на оперативные расходы, они могут без особого труда решать любые возникающие вопросы в разрежённой благодаря отводу войск приграничной зоне. Для преодоления средств ПВО не обязательно использовать «белый шум». Чтобы самолёт с наёмниками беспрепятственно пересёк украинскую границу с российской стороны, достаточно хруста зелёных купюр.

Дело за малым. Остаётся вывести из боя украинских солдат, чтобы не навлечь на них подозрений в совершении тех военных преступлений и преступлений против человечности, которые должны совершить под фальшивым российским флагом американские наёмники. Для совершения провокаций прекращение огня обладает и другим тактическим преимуществом. Соседи используют такую передышку для возобновления запасов, перегруппировки сил и решения прочих подобных задач, при этом их уровень готовности временно снижается.

С политической точки зрения Россия не может себе позволить повышение готовности своих сил как раз в тот период, когда Украина демонстрирует миролюбие. Американская пропаганда воспользуется этим как очередным доказательством неадекватности и агрессивных намерений российского руководства.

По сообщению на официальном сайте украинского президента объявленное Петром Порошенко одностороннее прекращение огня в рамках мирного плана по урегулированию ситуации на востоке Украины будет действовать до 22:00 по киевскому времени (23:00 по московскому) 27 июня.

Однако восток – дело тонкое, Петруха. Неожиданно для ЦРУ Россия предупредила Организацию по безопасности и сотрудничеству в Европе, иначала внезапную проверку боеготовности в Центральном военном округе. Таким образом, в воинских частях и соединениях, дислоцированных в Поволжье, Сибири и на Урале повышен уровень боеготовности, и они могут быть быстро переброшены в район конфликта. Министр обороны Сергей Шойгу сообщил, что проверка продлится неделю – с 21 по 28 июня. То есть, наложится на период украинского прекращения огня, и завершится сразу по его окончании.

Что происходит в это время на российско-украинской границе, я не спрашивала, но и без того всё ясно. В переводе с военно-дипломатического объявление о повышении готовности с российской стороны на фоне заявления о прекращении огня с украинской означает, что не только самолёты с наёмниками с российской стороны не пролетят и «Уралы» не проедут – теперь уже муха не пролетит. В Европе никто даже не поднял брови: похоже, что Лавров всё объяснил не одному лишь Керри.

На фоне чемпионата мира по футболу будет уместно сказать, что этот период Россия выиграла со счётом 2:0. Другой гол в американские ворота забил адвокат Вольфганг Калек, сообщивший, что показания Сноудена депутатам бундестага будут «в качественном и количественном отношении отличаться от всех его прежних высказываний».

Президент США Барак Обама уже признал своё поражение, заклиная Ангелу Меркель не дать возможности депутатам выслушать Сноудена, так как его материалы нанесут «непоправимый ущерб отношениям» между ФРГ и США.

Таким образом, нынешний американский президент нам больше не помеха. К сожалению, решение о прекращении эскалации кровопролития на Украине зависит не от Обамы. Заказчики из транснациональных корпораций и исполнители их воли в американской администрации и спецслужбах перейдут к плану «Б» и далее –пока не закончится их алфавит.
Сайт ПРАВОСУДИЯ.НЕТ: http://pravosudija.net/article/proderzhatsya-do-dvadcat-vosmogo

22 июня, 2014 – 20:48

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/